Najlep┼íie dr┼żiaky automobilov pre iPhone SE 2020

Dr┼żiak do auta pre v├í┼í iPhone efekt├şvne pren├í┼ía va┼íe zariadenie po─Źas jazdy. Pri dlh├Żch cest├ích v├ím dr┼żite─ż vozidla vo va┼íom aute pom├┤┼że navigova┼ą medzi skladbami a prij├şma┼ą hovory. V├í┼í iPhone m├┤┼żete zapn├║┼ą pomocou pomoci Siri bez toho, aby ste sa rozpty─żovali. Presk├║man├şm z├şskate ─Ćal┼íie v├Żhody Najlep┼íie dr┼żiaky pre iPhone SE 2020.

─Ź├şslo 1, Magnetick├Ż dr┼żiak do auta PITAKA

PITAKA je bezpochyby najlep┼í├şm dr┼żite─żom automobilov pre ak├Żko─żvek iPhone, nehovoriac o iPhone SE 2020. Aj ke─Ć je tento ve─żmi kompatibiln├Ż s pr├şpadom PITAKA MagEZ, m├┤┼że pracova┼ą aj s in├Żmi pr├şpadmi iPhone.

Vynikaj├║ci luxus, tento dr┼żiak sa oto─Ź├ş o 360 stup┼łov, aby chr├ínil v├í┼í iPhone. Pou┼żit├şm povrchovej ├║pravy text├║ry uhl├şkov├Żch vl├íkien vyna┼íiel PITAKA origin├ílny a bezpe─Źn├Ż dizajn.

Zna─Źka pou┼ż├şvala kvalitn├ę magnety a vysoko kvalitn├Ż nek─║zav├Ż ├║chop TPU. V─Ćaka tomu bude v├í┼í iPhone v bezpe─Ź├ş aj pri jazde na hrbo─żat├Żch cest├ích.

Predt├Żm, ako sa k v├ím dopravca dostal, pre┼ílo viac ako 5000+ testov pripojenia a odpojenia. Toto cvi─Źenie sa vykon├íva na kontrolu sily spojky vozidla. Spojku m├┤┼żete ─żahko a stabilne pripoji┼ą k ak├ęmuko─żvek vetraciemu otvoru vozidla.

Pros

 • Povrchov├í ├║prava je z uhl├şkov├Żch vl├íkien
 • 5000+ testov pripojenia a odpojenia
 • St├íla spojka

nev├Żhody

 • Najlep┼íie to funguje s pr├şpadmi PITAKA

cena: 15,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 2, Pr├şstrojov├í doska Andobil, vetranie, mont├í┼ż na predn├ę auto

Andobil predstavuje nov├Ż a vylep┼íen├Ż ultrasac├ş poh├ír s hrub┼í├şm a hustej┼í├şm g├ęlom. Dr┼żiak sa bezpe─Źne pripevn├ş k pr├şstrojovej doske, ─Źeln├ęmu sklu alebo k in├ęmu ploch├ęmu povrchu. Potom m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą iPhone SE 2020 a pou┼ż├şva┼ą ho tak, ako chcete.

Dvojstup┼łov├Ż z├ímkov├Ż syst├ęm zais┼ąuje spo─żahliv├ę pripojenie k vozidlu. Pozoruhodnou vlastnos┼ąou dr┼żiaka automobilu iPhone SE 2020 je rezervovan├Ż nab├şjac├ş priestor. Po─Źas dlh├Żch ciest m├┤┼żete zariadenie ovl├ída┼ą pomocou nab├şja─Źky do auta.

Ak chcete telef├│n pou┼ż├şva┼ą v re┼żime na ┼í├şrku alebo na v├Ż┼íku, m├┤┼żete oto─Źi┼ą hlavu dr┼żiaka o 360 ┬░. S pred─║┼żite─żnou rukou m├┤┼żete iPhone pos├║va┼ą tak, aby ste dosiahli ─Źo najlep┼íie zorn├ę uhly.

Andobil pou┼ż├şval kvalitn├Ż plastov├Ż vank├║┼í z ABS a vank├║┼í proti po┼íkriabaniu. Poskytuje to ├║pln├║ ochranu v├í┼ího iPhone.

Pros

 • Pred─║┼żite─żn├ę rameno
 • ┼ápi─Źkov├Ż ABS plast
 • Podlo┼żka proti po┼íkriabaniu
 • Vyhraden├Ż prepravn├Ż priestor

nev├Żhody

 • Prein┼ítalovanie je ┼ąa┼żk├ę

cena: 21,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 3, Magnetick├Ż dr┼żiak vzduchu do auta

Dr┼żiak do auta VICSEED pre iPhone SE 2020

VICSEED je univerz├ílny dr┼żiak do auta, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą pre ak├Żko─żvek iPhone. Siln├Ż a magnetick├Ż dr┼żiak na telef├│n, tento dr┼żiak je vybaven├Ż Rubidium Magnet N52. Hoci je kompaktn├í, poskytuje siln├Ż magnetick├Ż sac├ş v├Żkon.

Najlep┼íie na tomto stojane je nepretr┼żit├ę magnetick├ę pole. V├í┼í telef├│n bude vysiela┼ą siln├Ż sign├íl, hoci m├í nosi─Ź uzavret├ę magnetick├ę pole.

Na stojane nie s├║ ┼żiadne podprsenky, rovn├ítka ani spony. In┼ítal├ícia telef├│nu je preto ve─żmi jednoduch├í. In┼ítal├ícia alebo odstr├ínenie telef├│nu trv├í iba nieko─żko sek├║nd.

Podobne m├┤┼żete tento dr┼żiak ─żahko vlo┼żi┼ą do vetracieho otvoru na 0,5 Iba na sekundu. U┼íetr├ş v├ím to ─Źas, najm├Ą ke─Ć sa pon├íh─żate k stolu.

Pros

 • Jednoduch├í in┼ítal├ícia a odstr├ínenie
 • Siln├í magnetick├í sila
 • Nebr├íni zobrazenia

nev├Żhody

 • Na iPhone potrebujete plechy

cena: 19,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 4, Odvzdu┼í┼łovac├ş dr┼żiak auta

Dr┼żiak do auta Touhuhot pre iPhone SE 2020

Touhuhot vykonal rozsiahly v├Żskum v oblasti mont├í┼że automobilov. Tento kompaktn├Ż model je vyroben├Ż z materi├ílov vysokej kvality, ktor├ę poskytuj├║ v├Ą─Ź┼íiu stabilitu.

Mont├í┼żny stroj m├í oce─żov├║ plat┼łu a silikag├ęl na vytvorenie odoln├ęho obalu. Aj ke─Ć idete autom po nerovnom ter├ęne, praktick├Ż dizajn udr┼ż├ş v├í┼í iPhone pevne. Bez oh─żadu na va┼íe vozidlo m├┤┼żete dr┼żiak do auta iPhone SE 2020 pou┼żi┼ą na palubnej doske n├íkladn├Żch automobilov a in├Żch ter├ęnnych vozidiel.

Tento dr┼żiak telef├│nu m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą bez blokovania zraku. M├┤┼żete sa na─Ćalej s├║stredi┼ą na cesty, na ktor├Żch m├┤┼żete telef├│n oto─Źi┼ą o 360 stup┼łov. T├íto rot├ícia je sp├┤soben├í hlavou zvl├ík┼łovacej gule.

Okrem pradenia m├┤┼żete telef├│n nastavi┼ą aj na v├Ż┼íku a na ┼í├şrku. Pohodln├Ż uhol poh─żadu len na dotyk!

Pros

 • ┼átyri prevedenia v├Żstroja
 • Tri nastavenia ├║chopu
 • Tla─Źidlo r├Żchleho uvo─żnenia
 • Podporn├ę zbrane

nev├Żhody

 • Je ┼ąa┼żk├ę zlo┼żi┼ą telef├│n

cena: 799 dolárov
Vyskúšajte Amazon

─Ź├şslo 5, Upevnenie elektroniky na vetracom otvore na nosn├şku

Nosn├şk do automobilu s elektronick├Żm l├║─Źom pre iPhone SE 2020

Spolo─Źnos┼ą Beam Electronics pon├║ka pre iPhone SE 2020 elegantn├Ż a vylep┼íen├Ż dr┼żiak do auta. Jednou z vynikaj├║cich funkci├ş je tla─Źidlo r├Żchleho uvo─żnenia. To u─żah─Źuje in┼ítal├íciu a odstr├ínenie v├í┼ího iPhone.

Ke─Ć stla─Ź├şte tla─Źidlo na zadnej strane jednotky, dr┼żiak sa otvor├ş. Potom nain┼ítalujte telef├│n klepnut├şm na ramen├í na oboch stran├ích. Je to jednoduch├Ż proces, ktor├Ż ┼íetr├ş ─Źas a energiu.

Po─Źas jazdy m├┤┼żete hovori┼ą, pohybova┼ą sa, po─Ź├║va┼ą hudbu alebo nab├şja┼ą v├í┼í iPhone. To v┼íetko v─Ćaka tomuto stojanu, ktor├Ż s─żubuje bezpe─Źn├║ jazdu.

Ovl├ídanie jednou rukou a ┼íirok├í kompatibilita s├║ dve inteligentn├ę funkcie. Okrem zariadenia iPhone 2020 SE m├┤┼żete nain┼ítalova┼ą aj ─Ćal┼íie zariadenie Apple Telef├│ny tie┼ż. Jedna oper├ícia eliminuje potrebu ak├ęhoko─żvek n├ístroja.

Pros

 • Nastavite─żn├í bo─Źn├í rukov├Ą┼ą
 • Inovat├şvny silik├│nov├Ż vank├║┼í a ─Źal├║nen├í spona
 • Ovl├ídanie jednou rukou

nev├Żhody

 • Ra─Ź┼ła nemus├ş fungova┼ą v chladnom po─Źas├ş

cena: 764 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 6, Magnetick├Ż dr┼żiak do auta DICEKOO

Dr┼żiak do auta DICEKOO pre iPhone SE 2020

DICEKOO pon├║ka inovat├şvny dizajn v kateg├│rii dr┼żiakov automobilov. Toto je v├í┼í univerz├ílny dr┼żiak autotelef├│nu, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą v akomko─żvek aute alebo vozidle. Patentovan├Ż dizajn je jednoduch├Ż, ale robustn├Ż.

Upozor┼łujeme, ┼że v├í┼í telef├│n potrebuje na pripojenie k tomuto vozidlu vopred nain┼ítalovan├║ kovov├║ plat┼łu. N├ísledne hr├í svoju ├║lohu nastavite─żn├í pru┼żinov├í svorka, ktor├í chr├íni gril pred po┼íkoden├şm.

Tento dr┼żiak obsahuje 5 Siln├Ż magnet N52 vo vn├║tri upev┼łovacej hlavy. Sila magnetu bezpe─Źne udr┼ż├ş va┼íe zariadenie bez po┼íkodenia sign├ílu telef├│nu.

Jednoduch├í in┼ítal├ícia a nekone─Źn├ę pozorovacie uhly s├║ skvel├Żmi funkciami. Na tejto zostave nie s├║ ┼żiadne svorky ani konzoly. Preto si po─Źas jazdy m├┤┼żete vychutna┼ą nieko─żko uhlov poh─żadu.

Pros

 • Unik├ítny a inovat├şvny dizajn
 • ┼Żiadne svorky alebo konzoly
 • 5 Siln├Ż magnet N52
 • Jednoduch├í, ale v├Żkonn├í hora

nev├Żhody

 • Silnej┼íie puzdr├í telef├│nu m├┤┼żu ru┼íi┼ą magnetick├║ adh├ęziu

cena: 17,89 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 7, Dr┼żiak poh├írov do automobilov TOPGO

Dr┼żiak do auta TOPGO pre iPhone SE 2020

TOPGO vyna┼íiel skuto─Źn├Ż univerz├ílny dr┼żiak do auta pre v├í┼í iPhone SE 2020. Ka┼żd├Ż pou┼ż├şvate─ż m├┤┼że by┼ą prekvapen├Ż, ke─Ć vie, ┼że m├┤┼że tento stojan pou┼żi┼ą v golfovom voz├şku. ├üno, ─Ź├ştal som toto pr├ívo. Je tie┼ż kompatibiln├Ż s in├Żmi vozidlami, ako s├║ SUV a n├íkladn├ę vozidl├í.

GPS navig├ícia, pohodln├ę nab├şjanie a pou┼ż├şvanie telef├│nu handsfree s├║ niektor├ę skvel├ę funkcie. Viac miesta zais┼ąuje pln├║ ochranu v├í┼ího pr├ęmiov├ęho iPhone.

Roz┼í├şrite─żn├ę nohy a m├Ąkk├Ż silik├│nov├Ż vank├║┼í v├ím poskytn├║ po─Źas jazdy potrebn├ę pohodlie. ─Äakujem 8 Dlh├ę palce m├┤┼żete svoj iPhone premiestni┼ą kedyko─żvek ho potrebujete.

Pros

 • hus├ş krk 8 Palce dlh├ę
 • Hlb┼í├ş priestor
 • M├┤┼że by┼ą nain┼ítalovan├Ż na viac povrchov

nev├Żhody

cena: 17,89 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 8, Pr├şstrojov├í doska VANMASS, ─Źeln├ę sklo a vzduchov├Ż prieduch vozidla

Dr┼żiak do auta VANMASS iPhone SE 2020

Bez oh─żadu na to, kde in┼ítalujete tento stojan, pon├║kne najlep┼í├ş v├Żkon. V─Ćaka patentovan├ęmu dizajnu, ktor├Ż presahuje v┼íetky limity inov├ície v dr┼żiakoch automobilov.

Dr┼żiak autotelef├│nu tri v jednom je dod├ívan├Ż s dr┼żiakom sania na pr├şstrojovej doske a ventila─Źnou sponou. Tento stojan m├┤┼żete pre svoje pohodlie nain┼ítalova┼ą aj na ─Źeln├ę sklo.

Ak porovn├íte tento produkt s in├Żmi dr┼żiakmi do auta, je p├Ą┼ąkr├ít stabilnej┼í├ş a flexibilnej┼í├ş. Po sp├Ątnej v├Ązbe od tis├şcov z├íkazn├şkov navrhol VANMASS komplexn├Ż stojan.

Tla─Źidlo SmartTouch otvor├ş svorky. Potom m├┤┼żete stla─Źen├şm zbran├ş zaisti┼ą telef├│n bezpe─Źne. Ovl├ídanie jednou rukou poskytuje v├Ą─Ź┼íie pohodlie pri jazde.

Pros

 • Siln├í pr├şsavka (nosn├í sila 44 lb)
 • Odol├í vysok├Żm teplot├ím
 • Vn├║torn├Ż m├Ąkk├Ż silik├│n

nev├Żhody

 • Svorka m├┤┼że ─Źasom strati┼ą pevnos┼ą

cena: 21,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 9, Tenk├Ż palubn├Ż dr┼żiak na auto Bosynoy

Dr┼żiak do auta pre Bosynoy iPhone SE 2020

Bosynoy vytvoril pre v├í┼í iPhone SE jedine─Źn├Ż dr┼żiak do auta. Dizajn na pr├şstrojovej doske a ─żahk├í in┼ítal├ícia ho robia ob─ż├║ben├Żm medzi pou┼ż├şvate─żmi.

Jednou z charakterist├şk tohto stojanu je opakovane pou┼żite─żn├í silik├│nov├í podlo┼żka. Tento dr┼żiak mobiln├ęho telef├│nu je kompatibiln├Ż s v├Ą─Ź┼íinou telef├│nov iPhone a je tenk├Ż a prenosn├Ż. Ak ho nepou┼ż├şvate, m├┤┼żete ho vlo┼żi┼ą do odkladacej skrinky v├í┼ího auta.

Jednou z pozoruhodn├Żch funkci├ş je odstr├ínenie vizu├ílnych slep├Żch miest. D├┤vodom je dizajn tohto stojana, ktor├Ż pohodlne dr┼ż├ş v├í┼í telef├│n.

Odn├şmate─żn├Ż, um├Żvate─żn├Ż a odn├şmate─żn├Ż stojan vyroben├Ż z prvotriednej kvality silikag├ęlu. Bosynoy ─Ćalej pou┼ż├şval kruh gumov├Żch roho┼ż├ş so silik├│nov├Żm filmom. Aj po vy─Źisten├ş a umyt├ş sa d├í pou┼żi┼ą na palubn├║ dosku vozidla.

Pros

 • Vysoko kvalitn├í jar
 • V├Żpl┼ł z m├Ąkkej gumy
 • Dvojit├Ż slot dizajn

nev├Żhody

 • Funguje to iba na palubnej doske automobilu

cena: 11,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

# 10. WizGear Minim├ílna magnetick├í mont├í┼ż na auto

Dr┼żiak do auta WizGear pre iPhone SE 2020

WizGear navrhol dr┼żiak do automobilu ako VICSEED. Univerz├ílny dvojdierkov├Ż magnetick├Ż dr┼żiak do auta dok├í┼że nies┼ą aj mal├ę disky.

Je to desa┼ąkr├ít jednoduch┼íie ako pou┼żitie in├Żch magnetick├Żch dr┼żiakov automobilov dostupn├Żch na trhu. V─Ćaka jednoduch├ęmu dizajnu je medzi pou┼ż├şvate─żmi iPhone ve─żmi popul├írny. V─Ćaka robustnej gumenej z├íkladni a magnetickej ┼ípi─Źke dr┼ż├ş iPhone efekt├şvne.

Pou┼ż├şvatelia sa ─Źasto stret├ívaj├║ s vibr├íciami alebo n├írazmi na cestu. M├┤┼żete si v┼íak by┼ą ist├ş stabilitou v├í┼ího iPhone. Z├íklad┼ła stojana obsahuje silne magnetick├║ hlavu stojana.

Po namontovan├ş kol├şsky zostane jeho z├íklad┼ła upevnen├í vo vetracom hriadeli vozidla. Potom m├┤┼żete telef├│n ovl├ída┼ą nespo─Źetn├Żm po─Źtom ot├í─Źok alebo odstre─Ćovan├ş.

Pros

 • Hmotnos┼ą mal├Żch tabliet
 • Magnet neoslabuje silu sign├ílu
 • Siln├í gumov├í kon┼ítrukcia z├íkladne

nev├Żhody

 • Odvzdu┼í┼łova─Ź m├┤┼że po┼íkodi┼ą va┼íe auto

cena: 11,99 dolárov
Vyskúšajte Amazon

To je v┼íetko, ─Źo m├ím, ─żudia!

Odhl├ísi┼ą sa …

Dr┼żiak do auta, ktor├Ż podporuje bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, je ide├ílnym cestovn├Żm partnerom. Pri pou┼ż├şvan├ş aplik├ície Mapy na iPhone umo┼ż┼łuje bezdr├┤tov├ę nab├şjanie, ┼że sa nevybije bat├ęria zariadenia.

Ak├Ż je v├í┼í ob─ż├║ben├Ż dr┼żiak do auta? Nechajte svoju odpove─Ć v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.

Pozn├ímka: Uveden├ę ceny s├║ pri p├şsan├ş tohto ─Źl├ínku uveden├ę na pridru┼żen├Żch port├íloch.

Zrieknutie sa zodpovednosti: iGeeksBlog dost├íva prov├şzie, ke─Ć niekto nakupuje tovar prostredn├şctvom pridru┼żen├Żch odkazov.