Najlepšie bezplatní poskytovatelia hostingu WordPress 2020

Ako môžete ušetriť peniaze a získať bezplatný hosting pre svoje webové stránky? Prvou myšlienkou pre mnohých bude iba hosťovanie stránok sami. Väčšina z nás vlastní stôl a môže len chytiť stroj Windows staré a pridajte svoje html súbory, aby sa stali hostiteľmi. Problém v tejto línii myslenia je v tom, že hosťovanie je oveľa ťažšie, ako mnohí rozumejú.

Aké je riešenie? Ako môžete získať dobrý web, kde môžete používať všetky rôzne typy tém a doplnkov a stále vám nemusia platiť vysoké mesačné náklady? Bluehost aj Namecheap ponúkajú vynikajúce služby za nízku cenu.

Bluehost

Chcete jednoduchú inštaláciu pre WordPress? Vyskúšajte Bluehost a získate inštaláciu zadarmo. Nie ste oboznámení s tým, ako nastaviť veci? To nie je problém. CPanel budete používať okamžite. Zavolajte Bluehost cez telefón a majú 24-hodinovú podporu, aby vás mohli sprevádzať všetkými krokmi na stiahnutie správnych súborov, zálohovanie vašej práce a tiež pripojenie názvu vašej domény. Znepokojuje vás vklad vkladu na webovú stránku? Nemusíte sa obávať opakujúcich sa výdavkov, ktoré nemôžete vyplatiť. Bluehost ponúka 30-dňovú záruku vrátenia peňazí. Ak začnete pracovať s platformou WordPress a uvedomíte si, že je príliš ťažké alebo ak chcete, aby váš web vytvoril odborník, pokojne zrušte a získajte všetky svoje peniaze späť bez otázok. Ešte lepšie je, že môžete nainštalovať všetky požadované témy a doplnky! Neuveriteľná voľba!

Zadarmo hosting Namecheap

Namecheap

Ste pripravení na skvelé ubytovanie iba za dolár? Namecheap ho spustí za neuveriteľnú cenu len za dolár. Vďaka tomu získate solídny čas prevádzky, ktorý je 99,99%. Posledné, čo chcete, je, aby vaše stránky klesli, čo vás bude stáť peniaze. Predstavte si, že sa zákazník pokúša navštíviť vaše stránky a nemá k nim prístup. Vaše podnikanie bude zdať lacné a nespoľahlivé. Najlepšie je vyhnúť sa pokusom o hosťovanie vašich stránok sami, pretože sa špecializuje na hosťovanie. Nechajte to v rukách odborníkov, ako je Namecheap, kde bude mať veľké rýchlosti. Pýšia sa tým, že môžu trikrát zvýšiť rýchlosť nabíjania. So všetkými týmito výhodami a tak nízkou cenou je ľahké vidieť, že ísť so skúseným hostiteľom, ako je Namecheap, je cestou.

V tomto článku sa zaoberáme mnohými možnosťami. Spočiatku sa môže zdať ako dobrý nápad, ako sa pokúsiť ušetriť peniaze hosťovaním svojich vlastných stránok alebo využitím bezplatnej možnosti, ako je WordPress. Pravda je však taká, že nemôžete byť odborníkom vo všetkých oblastiach. Webové servery majú na vašej strane dlhoročné skúsenosti a umožňujú vám používať všetky najnovšie témy a doplnky, ktoré pridajú na vaše stránky veci, vďaka ktorým budete vyniknúť. Ak chcete získať ďalšie informácie o šetrení peňazí a získaní skvelého ubytovania, obráťte sa na stránku Superb Themes.

Zadarmo hosting na WordPress.com

Zadarmo hosting na WordPress.com

Niektorí používatelia, ktorí chcú vyskúšať a ušetriť peniaze, sa môžu rozhodnúť pre bezplatný hosting WordPress.com. Problém je, ako bude obmedzený, keď pôjdete s touto možnosťou. Chcete atraktívne doménové meno nezabudnuteľné pre ľudí, ktorí chcú navštíviť váš web? Ak sa rozhodnete pre bezplatnú možnosť, nebudete môcť získať vlastný názov domény, ktorý poškodí váš web.

Predpokladajme napríklad, že podnikáte v oblasti chôdze so psom. Ak chcete, aby zákazníci navštevovali vaše stránky, budete chcieť mať webovú adresu, ktorá sa uchytí v mysliach potenciálnych zákazníkov. S najväčšou pravdepodobnosťou navštívite stránku www.dogwalker.com alebo si môžete spomenúť na www.WordPress / MainPage / Subdomain / Dogwalkers79.com? Odpoveď je jednoduchá. Zákazníci požadujú ľahko zapamätateľný názov domény. Každý si môže pomyslieť na meno, ktoré je ľahké a vyniká ako Ebay alebo Amazon, Váš web potrebuje tiež vlastné meno, ktoré ľuďom povie, čo vaše stránky ponúkajú a o čom to je.

Upozorňujeme tiež, že názov domény bude mať vplyv na SEO. Keď ľudia vyhľadávajú na webe firmu, ktorá im môže pomôcť chodiť so psami, spoločnosť Google posunie stránku s relevantným názvom na začiatok a nie na web, ktorý sa pokúsil ísť bezplatnou voľbou. SEO je stále dôležitejšie každý deň a je dôležité, aby meno, ktoré si vyberiete pre web, odrážalo to, čo môže priniesť.

Ďalšou nevýhodou získania bezplatnej možnosti na stránkach WordPress.com je to, že môžu umiestniť reklamy na váš web. To sa nemusí zdať ako veľký problém, pretože potrebujú nejako získať svoje peniaze, ale ak o tom premýšľate, nechávate peniaze na stole. Prečo by ste trávili toľko času a úsilia vyvíjaním webových stránok, aby ste inej spoločnosti mohli profitovať z reklám a kliknutí, ktoré prichádzajú na vaše webové stránky?

Reklamy sú dnes pre webové stránky veľa peňazí. Ak sa vaša nika špecializuje na vysoko nákladné predmety, ako je automobilový priemysel, nehnuteľnosti alebo finančný svet, môžete sa vzdať veľkého zdroja príjmu, ak nemáte na starosti reklamy a vyberanie kliknutí každý mesiac. Naozaj, bezplatný web WordPress.com môže byť dobrý na krátku návštevu tejto platformy, ale nemusíte tráviť veľa času niečím, čo nemôžete ovládať ani profitovať. Za cenu dobrej rannej kávy by ste mohli zaplatiť za mesačný hosting a prípadne začať zvyšovať množstvo reklamných príjmov, ak sa vaša stránka rozbehne.

Potom premýšľajte o obmedzeniach bezplatnej možnosti. Nemôžete si vybrať presné témy a doplnky, ktoré chcete, a máte tiež obmedzený úložný priestor. WordPress je úžasná platforma, ktorá obsahuje témy ako Divi a Genesis, ktoré sú z nejakého dôvodu populárne. Doplnky ako OptinMonster môžu rýchlo získať potenciálnych zákazníkov a znížiť mieru odchodov. WP Rocket dokáže transformovať vaše stránky z pomalých neporiadkov na elegantné a efektívne stránky, ktoré sa nabíjajú rýchlosťou blesku pomocou responzívneho dizajnu.

Ako získať bezplatný hosting WordPress

Keď hosťujete svoj vlastný web, aby ste to mohli urobiť zadarmo, váš starý počítač s Windows o Linux je teraz serverom. Nielen to, ale staršie zariadenie sa nešpecializuje na to, aby fungovalo ako server a slúžilo na poskytovanie údajov cez internet potenciálnym klientom a používateľom stránok. Váš počítač bude musieť znova a znova ukladať všetky vaše údaje a nahrávať ich do siete. Ak je na vašom webe veľa údajov, možno nemáte priestor na uloženie všetkých týchto údajov na starší počítač, ktorý sa už nepoužíva. Budete tiež musieť stiahnuť konkrétny softvér, aby ste sa uistili, že veci fungujú správne.

Zoberme si napríklad, že máte k dispozícii ďalší pracovný stôl. Aké sú kroky na premenu na webový server? Nie je to také jednoduché ako stiahnutie jedného programu. Museli by ste spustiť hromadu programov, ktoré spolu fungujú. V systéme Linux bude veľa používateľov spúšťať tzv. Zásobník LAMP pozostávajúci z Linuxu, Apache, MySQL a PHP. Používatelia služby Windows Použijú veľmi podobnú konfiguráciu, ktorá je známa ako zásobník WAMP.

V závislosti od operačného systému budete potrebovať 32-bitové verzie týchto programov alebo 64-bitové spustiteľné súbory. Akonáhle sú všetky programy nainštalované správne, musíte sa uistiť, že ich porty nie sú v konflikte, pretože port 80 je predvolené pre zobrazovanie webových stránok. Ak máte na serveri ďalšie programy, ktoré používajú port 80, napríklad SkypeNájdenie konfliktu a zmena predvoleného portu môže nejaký čas trvať, aby ste ho mohli uviesť do prevádzky.

Aj keď dokážete navigovať cez všetky potenciálne konflikty portov a správne nakonfigurovať všetko v zásobníku, stále budete mať problém zostať na úrovni profesionálnej spoločnosti ako Namecheap alebo Bluehost. Je to preto, že operačný systém Windows využíva veľa zdrojov. Na počítači budete potrebovať veľa energie, ktorú môžete použiť, čo znamená veľa pamäte RAM a novší procesor, ak sa chcete vyhnúť spomaleniu a spomaleniu načítania webových stránok.

Nielen to, ale musí prejsť každým procesom v systéme Windows a rozhodnúť, či je neoddeliteľnou súčasťou práce, ktorú robíte. V tejto chvíli môžete použiť kópiu Windows Server. Je lepšie navrhnutý na zobrazovanie obsahu, ale to znamená, že budete musieť čeliť ďalším výdavkom. Bolo by lepšie využiť bezplatnú možnosť prostredníctvom stránky WordPress.com?