Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie bezplatné podpisové šablóny Gmailu

zadarmo šablóny gmail podpisu

E-mailový podpis môže byť užitočný z niekoľkých dôvodov. Nemusí to byť iba meno. naopak, mala by mať, ak je to možné, ďalšie podrobnosti. E-mailové podpisy sú vynikajúce pre osobnú aj obchodnú korešpondenciu.

Keďže Gmail je najobľúbenejší e-mailový klient, bude cieľom tohto článku. Čítajte ďalej a vyhľadajte najlepšie bezplatné šablóny podpisov služby Gmail v roku 2020. Všetky sú veľmi dobré a výber sa zníži podľa vašich osobných preferencií.

Najlepšie bezplatné podpisové šablóny Gmailu

Poďme sa ponoriť do najlepších šablón podpisov v službe Gmail. Poskytneme vám aj niekoľko rád o ich použití, o tom, ako z nich vyťažiť maximum a ďalšie. Tu sú najlepšie bezplatné možnosti, ktoré nie sú v konkrétnom poradí:

 1. MySignature je elegantný a bezproblémový generátor šablón podpisov služby Gmail. Je jednoduchý na používanie a má elegantné, podrobné šablóny. Tento generátor funguje skvele na mobilných, ako aj na počítačoch. MySignature obsahuje sledovanie štatistík a analýzu, ktorá vám poskytuje priamy prehľad o miere kliknutia vášho podpisu.
  Najlepšie bezplatné podpisové šablóny Gmailu 1
 2. Newoldstamp je veľmi prispôsobený a elegantný nástroj. Je veľmi profesionálny a má bezplatný aj prémiový plán. Najlepšie na službe Newoldstamp je to, že vám umožňuje pridať výzvu na akciu a odkaz na váš podpis. Je to veľmi užitočné a my sa budeme zaoberať dôvodmi, prečo to bude neskôr. Nakoniec je tento generátor skvelý pre spoločnosti, pretože má centralizované riadenie, ktoré umožňuje ľahké aktualizácie.
 3. DesignHill je veľmi populárny a je jedným z najbežnejšie používaných generátorov bezplatných podpisov. Mnoho úspešných značiek ju používa, takže musí byť úžasné. Je to super ľahké použitie. Môžete si urobiť podpis Gmailu na cestách a rýchlo ho pridať do svojho e-mailového klienta. Ich šablóny obsahujú úžasné vizuálne prvky, ktoré sú významnou súčasťou ich príťažlivosti.
 4. WiseStamp je špecifický generátor podpisov Gmailu, na rozdiel od ostatných univerzálnejších. Nehovoriac o tom, že by to bol zločin, pretože je moderný a silný. Jeho sila pochádza zo schopnosti prepojiť vaše sociálne účty s podpisom. Existuje veľa možností šablón s WiseStamp, rovnako ako prémiová možnosť s pridanými funkciami.
  Najlepšie bezplatné podpisové šablóny Gmailu 2
 5. Gimmio je ďalší bezplatný nástroj na podpis e-mailov, ktorý musíte vyskúšať. Tisíce odborníkov a webových stránok ich používa a je zadarmo. Gimmio má širokú škálu šablón a všetky sú vynikajúce. Tento nástroj vám navyše umožňuje prispôsobiť podpis pomocou bannerov, tlačidiel sociálnych médií a oveľa viac. Tento nástroj možno poznáte ako jeho bývalý názov Zippysig.

Prečo sú podpisy služby Gmail dôležité

Šablóna podpisu v Gmaile vám umožní rozprestrieť váš e-mail v mori nudných a nezmyselných e-mailov, ktoré ľudia dostávajú každý deň. Aj keď sú e-mailové podpisy užitočné pre osobné použitie, sú nevyhnutné pre podnikanie. Každá seriózna spoločnosť má zvukový e-mailový podpis so svojimi sociálnymi identifikáciami, značkou atď.

V súčasnosti dostávajú ľudia stovky e-mailov denne a väčšina z nich ich všetky nečítala. Musíte vyniknúť, ak chcete záujem ľudí. Svoju značku musíte tiež reprezentovať v najlepšom možnom svetle.

Sociálne médiá preberajú marketing, takže všetky vaše sociálne účty musia byť bezchybné. Tieto účty zahŕňajú Facebook a Instagram, ako aj Gmail. K obchodnej komunikácii však zvyčajne dochádza prostredníctvom e-mailu, nie zo sociálnych platforiem.

Ako z toho vyťažiť maximum

Tu je niekoľko všeobecných tipov, ktoré môžete použiť pri podpise e-mailu:

 1. Urobte svoj podpis stručným a krátkym, pretože čas je drahý. Uveďte iba potrebné informácie (vaše meno, firma, vaša rola a vaše číslo). Pridanie e-mailovej adresy k svojmu podpisu je zlý nápad. Nedáva to zmysel a stále to robí veľa ľudí.
 2. Pridajte svoje sociálne úchyty. Tento krok je nevyhnutný, pridajte všetky popisovače, ktoré máte (LinkedIn, Twitter, Instagram, Facebookatď.) a často sa používajú. Opäť nemá zmysel tieto veci pridávať, ak na sociálnych médiách nie ste aktívni.
 3. Pridajte výzvu na akciu (CTA). K svojmu podpisu by ste mali pridať výzvu na akciu a najlepším spôsobom, ako to urobiť, je jeho hypertextový odkaz. Čitateľ tak na to môže nadviazať. Najlepšie využitie CTA je na propagáciu.
 4. Nebojte sa pridať do svojho podpisu nejakú farbu a vdýchnuť život. Môžete skúsiť pridať obrázok (nemusí to mať vzťah k vám alebo vašej spoločnosti), alebo vtip. Vtipy sú ťažšie vytiahnuť, ale môžu pracovať vo forme sloganu.

Poradenstvo pri rozdeľovaní

S podpisom v Gmaile môžete experimentovať, až kým nenájdete ten, ktorý vám najviac vyhovuje. Použite nástroje na sledovanie stat niektorých z uvedených generátorov na meranie prevádzky, ktorú vám podpis dostal. Nezabudnite nezaťažovať svoj e-mailový podpis zbytočnými informáciami.

Nie je potrebné pridávať viac telefónnych čísel, pretože príliš veľa riadkov v podpise nie je dobré. Pokúste sa ísť nad päť. Ak je to možné, pridajte do svojej šablóny osobný kontakt.

Veľa šťastia v sieti, pokojne zverejnite svoje názory a komentáre nižšie.