Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlep┼íie bezplatn├ę Mac aplik├ície pre vytv├íranie obrysov

Osnovy zadarmo aplikácie pre Mac - WorkFlowy

Ak potrebujete vytvori┼ą obrysy pre podnikanie alebo do ┼íkoly, na po─Ź├şta─Źi Mac m├┤┼żete bezpe─Źne pou┼ż├şva┼ą pozn├ímky alebo dokonca str├ínky. Nastavenie t├Żchto aplik├íci├ş pre obrysy v┼íak m├┤┼że chv├ş─żu trva┼ą. Tak pre─Źo nevysk├║┼ía┼ą n├ístroj vytvoren├Ż ┼ípeci├ílne pre kont├║ry.

Obchod Mac App Store obsahuje nieko─żko vynikaj├║cich aplik├íci├ş s rozsiahlymi funkciami, ako s├║ OmniOutliner, ├║lohou Paper, tie┼ż Preh─żad, Pon├║kaj├║ skvel├ę funkcie, ale s cenovkou.

Najlep┼í├şm prv├Żm krokom je vysk├║┼íanie bezplatnej aplik├ície Mac na vytv├íranie kont├║r. Koniec koncov, mo┼żno zist├şte, ┼że bezplatn├í aplik├ícia m├í presne to, ─Źo potrebujete, tak┼że m├┤┼żete u┼íetri┼ą p├ír babiek. Ak to tak nie je, presne viete, ak├ę funkcie potrebujete a m├┤┼żete si vybra┼ą platen├║ verziu tejto bezplatnej aplik├ície alebo aspo┼ł viete, ─Źo h─żada┼ą v inej aplik├ícii.

Tu je nieko─żko najlep┼í├şch bezplatn├Żch obrysov├Żch programov Mac, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu za─Źa┼ą.

Osnovy zadarmo aplikácie pre Mac

Cloud Outliner

Aplikácia Cloud Outliner pre Mac

Cloud Outliner je skvel├í bezplatn├í aplik├ícia pre po─Ź├şta─Źe Mac. Vytvorte prie─Źinky na udr┼żiavanie a usporiadanie obrysov, vyberte svetl├Ż alebo tmav├Ż mot├şv, vyberte ┼ít├Żl ─Ź├şslovania a ─Ćal┼íie.

Pozoruhodn├ę funkcie pre slu┼żbu Cloud Outliner

 • Vyu┼żite prisp├┤sobite─żn├ę ┼íabl├│ny dokumentov, farby textu, ┼ít├Żly a ve─żkosti a ochrana heslom.
 • Zdie─żajte, exportujte a tla─Źte ─żahko sumarizuje.
 • Prida┼ą koment├íre, vyh─żad├íva┼ą polo┼żky, prid├íva┼ą koment├íre a pou┼ż├şva┼ą za─Źiarkavacie pol├ş─Źka.

Ak chcete jednoduch├Ż n├ístroj na tvarovanie, ktor├Ż v├ím poskytuje mo┼żnosti ├║pravy textov, m├┤┼żete si slu┼żbu Cloud Outliner vysk├║┼ía┼ą. Nebudete sklaman├ş.

 • dostupnos┼ą: iPhone, iPad, Mac, Android, Windows, Linux a web
 • n├íklady: zadarmo vo verzii, ktor├í umo┼ż┼łuje export do PDF, synchroniz├íciu s iPhone, iPad, Mac a Evernote a navy┼íe odstra┼łuje reklamy a bannery

workflow

Aplikácia osnovy WorkFlowy pre Mac

Ak v├ím nevad├ş s┼ąahovanie aplik├ície pre Mac z webov├Żch str├ínok spolo─Źnosti, nie z App Store, ur─Źite sa pozrite na WorkFlowy. M├┤┼żete vytvori┼ą viac obrysov s perfektnou ┼ítrukt├║rou a super jednoduch├Żm rozhran├şm.

Pozoruhodn├ę funkcie WorkFlowy

 • Vytvorte si obrys s ka┼żd├Żm bodom a nulami v jednom pre viac inform├íci├ş kliknut├şm na bo─Źnom paneli.
 • Vyu┼żite odr├í┼żky, prid├íva┼ą pozn├ímky, zbali┼ą a rozbali┼ą, vyh─żad├íva┼ą, ozna─Źova┼ą hviezdi─Źkami, zdie─ża┼ą, exportova┼ą a tla─Źi┼ą.
 • Prezerajte si svoje kont├║ry ako s├║ dosky alebo gule a pomocou str├║hanky na vrchole ─żahko presko─Źte.

WorkFlowy je pekn├ę prekvapenie, pokia─ż ide o preh─żad aplik├íci├ş pre Mac, zadarmo alebo nie. S aplik├íciou nem├íte ve─ża chm├Ż┼Ö├ş, ale nepotrebujete ju. A to, ─Źo dostanete, je ide├ílne pre zameranie sa na va┼íe obrysy.

 • dostupnos┼ą: iPhone, iPad a Mac
 • n├íklady: zadarmo s profesion├ílnou inov├íciou, ktor├í v├ím poskytuje neobmedzen├ę zoznamy, funkcie spolupr├íce, z├ílohy Dropboxu, mot├şvy, p├şsma a pr├ęmiov├║ podporu

Strike – textov├Ż editor

Aplikácia Strike Text Editor pre Mac

Na rozdiel od ostatn├Żch aplik├íci├ş v tomto zozname je Strike n├ístrojom na obrys, ├║pravu textu a v├Żber v jednom. Funkcie form├ítovania s├║ na pravej strane, tak┼że jednoduch├Żm kliknut├şm m├┤┼żete na text pou┼żi┼ą form├ítovanie, prid├íva┼ą tabu─żky, pou┼ż├şva┼ą ├║vodzovky a s├║bory prilo┼żi┼ą.

Zapnite pozoruhodn├ę funkcie

 • spolupr├íca v re├ílnom ─Źase chr├íni dokumenty heslom a s├║bory z├ímkov, aby sa zabr├ínilo zmen├ím.
 • nasadenie s├║bory a obr├ízky na obrysoch, pridajte tabu─żky a vlo┼żen├ę pozn├ímky a pou┼żite mot├şvy a farby.
 • upravi┼ą panel akci├ş, pou┼żite zna─Źky a z├şskajte ┼ítatistiku dokumentov.

┼átrajk je sp├┤sob, ako ├şs┼ą, ak by ste okrem preh─żadu mohli pou┼żi┼ą editor zna─Źiek. A s chaotick├Żm rozhran├şm sa m├┤┼żete s├║stredi┼ą na svoje kont├║ry bez rozpty─żovania.

 • dostupnos┼ą: iPhone, iPad a Mac
 • n├íklady: zadarmo s mo┼żnos┼ąou prihl├ísenia na odber, ktor├í v├ím umo┼żn├ş publikova┼ą online, uklada┼ą, exportova┼ą a odomyka┼ą verziu pre iOS

Rozba─żte ho

Ak h─żad├íte obrysov├ę aplik├ície v obchode Mac App Store, m├íte na v├Żber. Ale ak si chcete vysk├║┼ía┼ą to najlep┼íie zadarmo pred t├Żm, ako utrat├şte cent, tu s├║ tie, ktor├ę si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą.

Pou┼ż├şvate jeden z t├Żchto bezplatn├Żch slu┼żieb Mac alebo ak m├íte in├Ż, ktor├Ż by ste odporu─Źili? Zanechajte koment├ír ni┼ż┼íie!