Najlepšie bezplatné filmové aplikácie pre Android a iPhone

Vedeli ste, že v telefóne existujú bezplatné aplikácie na streamovanie filmov? Áno, chlapče! * Prečítajte si túto ďalšiu časť vo filme reklamného hlasu: * Vo svete, kde je veľa platených modelov predplatného, ​​už nemusíte byť viazaní na Netflix, Amazon Prime a Hulu Plus. (Bola to zábava, že?) Môžete nainštalovať tieto aplikácie a od niektorých si dokonca môžete stiahnuť film a pozerať ich neskôr. Povedz lietadlom. Alebo autobusom Greyhounda na ceste k návšteve tety Beth v okrese Pulaski. Bude to užitočné.

Najprv vám poskytneme zoznam bezplatných filmových aplikácií, ktoré fungujú pre Android aj iPhone. Dúfajme, že nájdete ten, ktorý vyhovuje vašim potrebám a môže ho nainštalovať pred začiatkom autobusu a budete čeliť osobne so samotnou tetou Beth. Dobrú noc a veľa šťastia.

Celý život je ako pozeranie filmu. Iba to, ako keby ste vždy prišli za desať minút po začiatku veľkého obrazu, a nikto vám nepovie akciu, takže si musíte vypočítať všetko, čo potrebujete, zo záchytných bodov. –Terry Prachett,Pohybujúce sa obrázky

Najlepšie bezplatné filmové aplikácie pre Android a iPhone

Najlepšie bezplatné filmové aplikácie pre Android a iPhone 1

Predtým, ako sa dostaneme do zoznamu najlepších filmových aplikácií zadarmo, poďme hovoriť o právnych veciach. Chceme, aby sa všetci čitatelia vyhýbali nelegálnym konaniam. Streamovanie a / alebo sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami bez výslovného súhlasu je priamo nezákonné. Existujú aj webové stránky a aplikácie, ktoré vyzerajú úplne legitímne a dokonca obsahujú reklamy od významných značiek, stále sa však dopúšťajú zločinu. hell, Apple a spoločnosť Google dokonca niektoré z týchto aplikácií má v obchodoch (sme tiež vážne zmätení). Majte na pamäti, že zatiaľ čo pre vás nemusia mať žiadne významné dôsledky (tí, ktorí sa snažia ukončiť tento druh zločinu, nehľadajú koncového používateľa [you]; hľadajú jednotlivcov, ktorí vedome ukradnú obsah a sprístupnia ho), dáte peniaze do rúk zločincov a dopúšťate sa nespravodlivosti všetkých umelcov zapojených do filmového priemyslu.

Ak vás tento argument nezmení, nezabudnite na to: nelegálne aplikácie a webové stránky sa vypnú. Pomerne pravidelne. Takže ak chcete niečo, čo môže byť vašeísť dostreamovanie aplikácie alebo webovej stránky, potom chcete niečo, čo je nad poľutovaním.

Je tiež ľahké nájsť webové stránky, ktoré nezákonne streamujú filmy. To, čo skutočne vyžaduje určité znalosti, je nájsťprávnejstreamingové služby. A budete mať možnosť prúdiť s jasným vedomím as trochou istoty, že váš počítač alebo zariadenie nie je nabité škodlivým softvérom a scareware.

A to by ste si mali byť skutočne vedomí. Ak nesúhlasíte s odôvodneným argumentom, mali by ste to zvážiť aspoň: 90 percent webových stránok, ktoré poskytujú nezákonné vysielanie televíznych relácií a filmov, obsahuje nejakú formu škodlivého kódu alebo iné nepríjemné programy určené na klamanie používateľov, Takže ak sa necítite ako svätý a hovoríte si: „Nedlžím ničomu Hollywoodu!“ Zamyslite sa pred kliknutím: „Môže táto stránka zničiť môj počítač?“

A aj keď sa prihlásite na odber „dajte filmovému priemyslu prostredník“, nezameriavajte sa len na hviezdy alebo producentov, ktorí zarábajú veľké peniaze. Existujú audio technici, zákazníci, technici, veľa ľudí, ktorí robia film [read: documentary, TV show, sports shows] a sú umelcami vo svojich vlastných právach. Zaslúžia si ich zrelosť a ich živobytie závisí od obsahu vášho nákupu. Ak budeme naďalej učiť svetových umelcov, nemusí existovať umenie, ktoré by sme si užívali. Ide o to, že keď Hollywood nedostane svoje peniaze, nevyberie ich od Michaela Baya. To znamená, že dobrodružnejšie projekty nedostávajú finančné prostriedky alebo že rohy klesajú. Ako písanie. Vitajte vo večnosti pre večné reštartovanie.

* Krok na mydlo *

Najlepšie bezplatné filmové aplikácie pre Android a iPhone 2

Najlepšie bezplatný softvér na streamovanie filmov pre Android a iPhone

Toto sú aplikácie, ktoré sú k dispozícii pre iPhone a Android, v abecednom poradí tak, aby sa nikto necítil ako mama a otec ako jeden nad druhým:

  1. Praskanie: Praskacia sonda sa umiestnila na vrchole tohto zoznamu, aj keď na začiatku to nebolo abecedné. Možno ste hrali s Crackle späť, keď sa webový prúd stal skutočne životaschopným, ale potom to bolo z veľkej časti vnímané aj ako Hulu. Ale teraz, keď Hulu vložil toľko vajec do plateného košíka na odber (napríklad nemôžete ani vidieť bezplatné veci v aplikácii, môžete maťs predplatným), Crackle začína vyzerať celkom dobre. Praskanie je k dispozícii na mnohých zariadeniach, od smartphones pre tablety pre inteligentné televízory pre herné konzoly. Môžete sa pozerať bez registrácie, aj keď si myslíme, že je dobré sa zaregistrovať, aby ste získali viac osobného zážitku. Môžete dokonca pozastaviť to, čo sledujete, vrátiť sa k nemu na inom zariadení a vybrať tam, kde ste prestali. Spoločnosť Crackle je v súčasnosti vlastníctvom spoločnosti Sony Pictures Entertainment a je denne aktualizovaná o nové možnosti od spoločnosti Sony. Existujú reklamy a reklamy, musíte ich však očakávať s bezplatným obsahom. Crackle dokonca súhlasil, že vyrobí svoje vlastné originálne série a filmy. A keďže je vo vlastníctve spoločnosti Sony, môžete si byť istí, že je to 100% legálne, hoci (samozrejme) uvidíte adreňo vlastnostiach spoločnosti Sony.
  2. Flipps HD: Flipps dostáva zmiešané recenzie, hlavne preto, že nemôže vždy zabezpečiť nepretržitý tok bez problémov s pripojením. Na druhej strane a veľmi chladnou stránkou je aplikácia Flipps váš telefón na diaľku, aby ste mohli sledovať veci na televízore, alebo keď ho Flipps umiestni na svoje webové stránky, „Zmeňte svoj telefón na čarovnú paličku.“ Celkovo je Flipps celkom dobrý a má dobrý výber.
  3. Popcornflix: Popcornflix, pôvodne nazvaný možnosť Netflix, je práve to. Dobrá bezplatná a zákonná možnosť sledovania celovečerných filmov (aj keď s reklamami). Popcornflix podporuje materská spoločnosť Screen Media Ventures, LLC, majiteľ jednej z najväčších nezávisle vlastnených filmových knižníc. A popcornflix sa ľahko používa.
  4. Snagfilms: V sekcii „About“ zo sekcie Snagfilms: „SnagFilms je ako chladný miestny videopožičovňa s jedinečnými nezávislými filmami a vzrušujúcimi skrytými filmovými pokladmi …“ Snagfilms má celovečerné filmy, televízne programy a dokumentárne filmy a výber z viac ako 5000 až Vyberte si z, môžete chvíľu sledovať a nebaviť sa. Snagfilms má tiež aspekt sociálnych médií na prezeranie, kde používatelia môžu zdieľať to, čo sledujú.
  5. Tubi TV: Tubi TV vyhráva v kategórii „táto aplikácia vyzerá a funguje rovnako ako webová stránka“. Tubi TV má viac ako 40 000 titulov a vytvorila partnerstvo s programami Paramount Pictures a Starz, aby vám poskytla skvelé tituly, ktoré chcete skutočne sledovať. Veľký výber kategórií; od tréningových videí po kórejské drámy, ak nemôžete nájsť nič, čo by ste mohli sledovať v televízii Tubi, neskúšajte to.
  6. Viewster: Ľudia sa väčšinou páčia Viewster; majú z čoho vyberať a aj keď nie sú bežné, je to zadarmo. Skvelá funkcia, ktorá oddeľuje Viewster od seba, je schopnosť vyhľadávať zábery z hercov / herečiek. Viewster má tiež dobrý výber filmov Anime a Bollywood. Viewster touts HBO, Starz a BBC, vrátane partnerov obsahu a dokonca prijíma obsahové príspevky.
  7. Yidio: Yidio nefunguje na toľkých zariadeniach ako ostatné aplikácie, ale je to užitočné, pretože vám skutočne ukazuje, kde hľadať to, čo hľadáte. Môžete si vytvoriť zoznam a Yidio odošle správy, keď budú k dispozícii vaše obľúbené položky. Jednoducho buďte inteligentní pri výbere webových stránok, z ktorých sa chcete rozhodnúť.

Možno ste si všimli, že mnohé z vyššie uvedených streamovacích služieb zahŕňajú komerčné sledovanie. S nikým z nich som nehralpočas dlhšieho obdobia, takže nemôžem hovoriť o tom, ako často a obťažujú komerčné prestávky, ale poviem, že to nie je také zlé, ako si myslíte. Skutočne záleží na tom, prečo chcete sledovať film. Určite, ak plánujete filmovú noc alebo vy a vaši významní ďalší, alebo ak skutočne potrebujete prelomiť vojnu Wong Kai2046pre všetok svoj význam pre dizertačnú prácu, áno, máte radšej streamingovú službu, ktorá umožňuje nepretržité sledovanie. Ale len niečo nosiť, najmä keď tiež umývate alebo hráte na pláži Boom, nie je také rušivé.

Platené služby

Vieme, že nie sú slobodní, ale boli by sme biedni, keby sme tam nespomenuli niektoré z populárnych platených služieb: Netflix a Amazon Okamžité video.

Milovať to alebo nenávidieť, ale Netflix sa stále považuje za štandard pre online streamovanie služieb, pretože všetky nové služby sa okamžite porovnávajú s tým, ako sa stohujú do Netflixu. pozor: Cena predplatného Netflixu sa zvyšuje na $9999 na konci roka 2015 / začiatkom roku 2016 , Dokonca aj rodičia platia novú cenu a čelia doláru2 zvýšiť. Netflix však stále ponúka bezplatnú skúšobnú verziu prvého mesiaca, takže sa môžete kedykoľvek zaregistrovať a zrušiť skôr, ako vám naúčtujeme poplatok.

Aj keď je navigácia na webe omnoho ťažšia, ako by mala (našťastie majú používateľské rozhrania aplikácie pod kontrolou), Amazon Spoločnosť Prime ponúka fantastickú službu streamovania priamo vo svojich členských výhodách. Podobne aj s Amazon Okamžité video, môžete skúsiť Amazon Vyskúšajte mesiac zadarmo a pred účtovaním ho zrušte. Ďalšou výhodou systému Prime je, že na rozdiel od Netflixu si môžete kúpiť filmy Amazon ukladať a používať Amazon Hlavnou aplikáciou môžete streamovať všetky zakúpené digitálne filmy.

Tam sú tiež niektoré ďalšie služby, ako je UltraViolet alebo Vuzu. To je však sotva prvá voľba. Väčšina ľudí sa na ne zaregistruje, pretože prostredníctvom nákupu Blu-Ray získajú bezplatné digitálne sťahovanie. Naozaj, čím skôr sa všetci distribútori Blu-Ray jednoducho prepnú Amazon alebo kredity iTunes, tým lepšie, pretože je to jama mať všetky vaše filmy na pol tucte rôznych služieb. Preto je také dobré, že toľko aplikácií a webových stránok, ktoré tu uvádzame, má taký veľký výber.

Chceli by ste niečo použiť, čo nám chýba? Ak áno, pošlite ho v komentároch a my sa na to pozrieme.