Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020

Je fascinuj├║ce sledova┼ą v├Żvoj digit├ílneho sveta. Tech giganti rast├║ e┼íte viac a rozd├ívaj├║ peniaze ako s├║─Źas┼ą svojej propag├ície. Jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako to robia, je rozd├ívanie bezplatn├Żch nab├şjan├ş. Existuj├║ aplik├ície, ktor├ę v├ím umo┼żnia dob├şja┼ą nie za poplatok, ale za l├ískavos┼ą, ktor├║ pre ne urob├şte. Zah┼Ľ┼ła to s┼ąahovanie aplik├íci├ş, zdie─żanie aplik├íci├ş, z├şskavanie kv├şzov a prieskumov at─Ć. Aplik├ície boli testovan├ę na z├íklade pravosti a v┼íetky sa osved─Źili.

Ka┼żd├í z t├Żchto aplik├íci├ş je nejak├Żm sp├┤sobom in├í a jedine─Źn├í. V├Ż┼íka bezplatn├ęho ├║veru, ktor├Ż poskytuj├║, sa tie┼ż l├ş┼íi. V┼żdy je to v┼íak dobr├ę vedenie 2 alebo viac z t├Żchto aplik├íci├ş na va┼íom smartf├│ne a samozrejme na nich str├ívte p├ír min├║t. Niektor├ş z nich maj├║ tie┼ż mo┼żnos┼ą vybra┼ą nahromaden├Ż kredit do hotovosti Paytm. Je preto lep┼íie, ke─Ć zo┼żeme v├Żhody, k├Żm tam bude. V─Ćaka tomu sa v roku 2020 presk├║mame nieko─żko najlep┼í├şch bezplatn├Żch nab├şjac├şch aplik├íci├ş pre Android.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020

1, Zadarmo dobitie od Amulyam

Prelomenie zoznamu, m├íme bezplatn├ę dobitie od Amulyam. Amulyam v├ím umo┼ż┼łuje zbiera┼ą body za bezplatn├ę dob├şjanie pomocou mali─Źkosti, slovnej z├ísoby, prihlasovac├şch kreditov, kv├şzov, prieskumov verejnej mienky, hodnotenia ─Ćal┼í├şch aplik├íci├ş at─Ć. M├íte tie┼ż mo┼żnos┼ą zarobi┼ą R11,11 (na osobu) odkazom na priate─ża.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020 1

2, Z├şskajte ─Źas na rozhovor

Druh├ę miesto na zozname je Earn Talktime. Funguj├║ u┼ż dlh├║ dobu a pre v├Ą─Ź┼íinu pou┼ż├şvate─żov je to jedna z najd├┤veryhodnej┼í├şch aplik├íci├ş. Poskytuj├║ v├ím bezplatn├ę dob├şjacie kredity prostredn├şctvom prieskumov, s┼ąahovania aplik├íci├ş, nakupovania za vr├ítenie pe┼łaz├ş a dokon─Źenia bonusov├Żch ├║loh. Okrem toho m├íte potenci├íl zarobi┼ą do Rs.999 (na osobu) odkazom na priate─żov.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020 2

3, Dob├şjanie d├ít a ┼íetri─Ź d├ít – datab├ízov├ę s├║bory

Databack v├ím umo┼ż┼łuje uklada┼ą ├║daje, ktor├ę miniete na svoj mobil. ├Üdaje, ktor├ę u┼íetr├şte, sa daj├║ akumulova┼ą na bezplatn├ę dobitie alebo dokonca na Paytm hotovos┼ą. Databack u┼íetr├ş a┼ż 25% va┼íich ├║dajov ka┼żd├Ż de┼ł, ─Źo v├ím pom├┤┼że udr┼ża┼ą vyu┼żitie d├ít na minime. Denne m├┤┼żete vyhra┼ą a┼ż 50 MB ├║dajov pomocou ÔÇ×Spin & WinÔÇť a dokonca aj 100 MB ├║dajov zaka┼żd├Żm, ke─Ć sa k aplik├ícii pripoj├ş priate─ż, ktor├ęho ste uviedli.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020 3

4, Zadarmo dob├şjanie pomocou TaskBucks

TaskBucks je pomerne vyspel├í spolo─Źnos┼ą s nieko─żk├Żmi ve─żk├Żmi titulmi pod ich menom. Ich bezplatn├í aplik├ícia dob├şjania je relat├şvne nov├í. Umo┼ż┼łuj├║ zbiera┼ą mince vyplnen├şm kv├şzov, ├║loh, pozvan├şm priate─żov, ├║─Źas┼ąou na denn├Żch s├║┼ąa┼żiach at─Ć. Zhroma┼żden├ę mince je mo┼żn├ę pou┼żi┼ą na dob├şjanie zdarma alebo na v├Żber v hotovosti v slu┼żbe Paytm.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020 4

5, PayTunes – bezplatn├ę dob├şjanie

Slu┼żba PayTunes prisp├┤sob├ş v├í┼í vyzv├í┼łac├ş t├│n pomocou reklamn├Żch zliatkov. Tak┼że v┼żdy, ke─Ć niekto pri volan├ş po─Źuje reklamu, z├şskate body. Z├şskate tie┼ż 10% cashback na dob├şjanie prostredn├şctvom slu┼żby PayTunes. M├┤┼żete z├şska┼ą body, ktor├ę nazbierate, bezplatne a znova z├şska┼ą 10% cashback.

Najlep┼íie bezplatn├ę dob├şjacie aplik├ície pre Android v tomto roku 2020 5

Vy┼í┼íie uveden├ę aplik├ície pre┼íli testami na overenie ich pravosti. Podarilo sa im ├║spe┼íne vyplati┼ą a vykona┼ą bezplatn├ę dob├şjanie. M├┤┼żete ich v┼íak tie┼ż pou┼żi┼ą 5 aplik├ície, ktor├ę v├ím prines├║ lep┼íie v├Żsledky. Ich s├║─Źasn├ę pou┼żitie v├ím pom├┤┼że vyu┼ż├şva┼ą v├Żhody ka┼żdej aplik├ície naraz. Ur─Źite existuje e┼íte viac aplik├íci├ş toho ist├ęho druhu, ale nepreuk├ízali sa, ┼że skuto─Źne vypl├ícaj├║ z├íkazn├şkom. Preto┼że niektor├ę z testovan├Żch nevypl├ícali ├║spe┼íne alebo boli v ur─Źitom okamihu trhan├ę a nedok├ízali spracova┼ą ┼żiadosti. Preto ich vyl├║─Źime a budeme sa zaobera┼ą t├Żmto zoznamom.