Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov

Svet podcastingu explodoval v popularite. Existuje takmer mili├│n akt├şvnych podcastov online a ich popularita rastie. Podcasty s├║ ─żahko po─Ź├║vate─żn├ę, s├║ vo─żne dostupn├ę pre posluch├í─Źov a m├┤┼żu by┼ą ve─żmi z├íbavn├ę. Rovnako ako blogovanie alebo blogovanie, dobr├í znalos┼ą podcastingu vy┼żaduje, aby ste mali ─Źo poveda┼ą, aby ste to povedali dobre a aby ste mali vytrvalos┼ą a vytrvalos┼ą na to, aby ste udr┼żali svoj obsah v pohybe, ale s vecami (a ve─żmi ┼í┼ąastn├Żmi). Podcast v├ís m├┤┼że katapultova┼ą do hviezdy.

Za─Ź├şname s podcastom nie je pr├şli┼í komplikovan├Ż. Jednou z prv├Żch vec├ş, ktor├║ by ste mali urobi┼ą, je n├íjs┼ą slu┼żbu, ktor├í je hostite─żom v├í┼ího podcastu. Ke─Ć pr├íve za─Ź├şnate, lacn├ę alebo bezplatn├ę webhostingov├ę str├ínky s├║ ide├ílnym miestom na za─Źatie v├í┼ího n├ívrhu podcastingu. Zah┼Ľ┼łaj├║ minim├ílne n├íklady, a hoci lacn├ę a bezplatn├ę str├ínky maj├║ obmedzenia, nemali by v├ís ako za─Źiato─Źn├şka skuto─Źne ovplyvni┼ą. S rast├║cou popularitou v├í┼ího podcastu m├┤┼żete pr├íve teraz h─żada┼ą slu┼żbu orientovan├║ na v├Żkon s pokro─Źil├Żmi funkciami, ktor├ę chcete.

Pri h─żadan├ş hostite─ża podcastov je potrebn├ę pam├Ąta┼ą na nieko─żko krit├ęri├ş. Kritick├Żm faktorom s├║ limity za┼ąa┼żenia hostite─ża. Niektor├ş hostitelia obmedzia ve─żkos┼ą alebo mno┼żstvo s├║borov, ktor├ę m├┤┼żete nahra┼ą. Je to dobr├ę, ak experimentujete s t├Ż┼żdennou kontrolou miestnych re┼ítaur├íci├ş, ale nie je to dobr├ę, ak pl├ínujete spustenie vlastnej siete. Anal├Żza je tie┼ż d├┤le┼żit├í a mnoho bezplatn├Żch hostite─żov podcastov m├í zaveden├║ minim├ílnu anal├Żzu. Niektor├ş hostitelia umo┼ż┼łuj├║ integr├íciu s n├ístrojmi tret├şch str├ín, in├ş nie.

U┼żito─Źnou funkciou je integr├ícia s iTunes alebo in├Żmi platformami, ako aj schopnos┼ą vytvori┼ą webov├║ str├ínku na hostite─żskej str├ínke, na ktorej je mo┼żn├ę zobrazi┼ą v├í┼í najnov┼í├ş podcast na jednom mieste. Nakoniec, ak niekto naraz├ş na podcast a p├í─Źi sa mu to, ─Źo po─Źujete, chcete, aby r├Żchlo na┼íli zvy┼íok svojej produkcie.

Nakoniec je webov├Ż hostite─ż podcastov, ktor├Ż pon├║ka bezplatn├Ż alebo lacn├Ż ├║─Źet s mo┼żnos┼ąou inov├ície na slu┼żbu bohat┼íiu na funkcie, ide├ílny, preto┼że to znamen├í, ┼że svoju ponuku m├┤┼żete inovova┼ą bez toho, aby ste ju museli znova nakonfigurova┼ą.

Ak h─żad├íte webov├║ str├ínku, ktor├í dok├í┼że vyrovna┼ą v┼íetko toto a ─Ćal┼íie, pozrite si na┼íe n├ívrhy uveden├ę ni┼ż┼íie!

PodBean je jedn├Żm z naj├║spe┼ínej┼í├şch webov podcastov. Je to jednoduch├ę, m├í dobr├║ spo─żahlivos┼ą a v├Żkon a konkurencieschopn├ę ceny. M├í ve─żmi ─Źist├ę rozhranie, ktor├ę uprednost┼łuje pou┼żite─żnos┼ą, tak┼że m├┤┼żete tr├ívi┼ą viac ─Źasu produkciou obsahu. N├ístroje s├║ jednoduch├ę a pr├ícu vykonajte r├Żchlo s minim├ílnym ├║sil├şm. Je ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├Ż webov├Ż hostite─ż podcastov.

PodBean pon├║ka ┼ítyri ├║rovne, ale v├Ą─Ź┼íina ─Źitate─żov pravdepodobne uvid├ş prv├ę dve ├║rovne platov. V┼íetci pou┼ż├şvatelia maj├║ bezplatne pr├şstup k p├Ą┼ąhodinov├ęmu ├║lo┼żisku, 100 GB ┼í├şrku p├ísma, t├ęmy podcastov zadarmo a niektor├ę z├íkladn├ę ┼ítatistiky podcastov, aby v├ís informovali o v┼íetkom, ─Źo potrebujete vedie┼ą. Ak chcete posun├║┼ą podcast na ─Ćal┼íiu ├║rove┼ł, $ PodBean9 Tento pl├ín odstra┼łuje limity ukladacieho priestoru a ┼í├şrky p├ísma, zlep┼íuje ┼ítatistiku a dokonca otv├íra reklamn├Ż trh PodBean.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 1

Libsyn je jedn├Żm z najzn├ímej┼í├şch mien v podcastingu. Jeho ponuka nie je tak├í ve─żkorys├í ako PodBean a rozhranie nie je tak├ę intuit├şvne, ale je dostato─Źne spo─żahliv├ę a priame. Libsyn sa trochu zozn├ími, ale ke─Ć to urob├şte, je ─żahk├ę vytv├íra┼ą a publikova┼ą obsah.

Libsy tie┼ż nie je zadarmo s pl├ínmi za─Ź├şnaj├║cimi na $5 jeden mesiac. Z├şskate iba 50 MB mesa─Źn├ę ├║lo┼żisko, ale neexistuj├║ ┼żiadne obmedzenia ┼í├şrky p├ísma, ktor├ę vid├şm. Analytics stoj├ş $2 navy┼íe za mesiac, ─Źo je trochu tesn├ę, preto┼że musia prev├ídzkova┼ą efekt├şvny podcast. Ak sa pripoj├şte k Libsyn, odpor├║─Źam zv├Ż┼íi┼ą jednu ├║rove┼ł na 15 USD mesa─Źne, aby sa dosiahli lep┼íie funkcie.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 2

SoundCloud by nemal potrebova┼ą prezent├íciu, preto┼że je obrovsk├Ż. Zn├íme viac pre hudbu ako podcasting, ale m├┤┼że poskytn├║┼ą oboje. Platforma je spo─żahliv├í v kr├ítkom ─Źase a ve─żmi r├Żchlo sa uverej┼łuje a po─Ź├║va. Rozhranie pre tvorcov je pomerne jednoduch├ę, ─Źo je v┼żdy pekn├ę. Ak chcete nahra┼ą podcast, vyberte polo┼żku Vytvori┼ą ─Źas┼ą webu. Dobrou vlastnos┼ąou syst├ęmu SoundCloud je, ┼że pon├║kaj├║ bezplatn├║ 30-d┼łov├║ sk├║┼íobn├║ verziu, tak┼że m├┤┼żete zvlhn├║┼ą bez toho, aby ste museli m├ş┼ła┼ą ┼ąa┼żko zaroben├ę peniaze.

Existuje bezplatn├Ż pl├ín, ktor├Ż obsahuje z├íkladn├ę prvky a tri hodiny na─Ź├ştan├ęho obsahu. M├┤┼żete ─żahko zdie─ża┼ą, spoji┼ą sa a komentova┼ą s posluch├í─Źmi a z├şska┼ą pr├şstup k z├íkladnej anal├Żze. Programy Pro sa oplat├ş, ke─Ć s├║ v prev├ídzke, preto┼że ich cena je len 90,99 dol├írov mesa─Źne na neobmedzen├ę pou┼żitie.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 3

YouTube Je to vynikaj├║ce miesto na usporiadanie podcastov vzh─żadom na silu platformy, dostupn├ę n├ístroje a ve─żk├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov. Rozhranie je jednoduch├ę, m├┤┼żete na─Ź├şta┼ą alebo len drag and drop. Existuje nieko─żko slu┼ín├Żch n├ístrojov na tvorbu obsahu, ale v├Ą─Ź┼íina pr├íce sa vykon├í lok├ílne a na─Ź├şta sa YouTube,

Perfektn├í kombin├ícia by bola SoundCloud alebo PodBean a YouTube, YouTube Svojich pou┼ż├şvate─żov m├┤┼żete spo─Ź├şta┼ą v miliard├ích, nem├íte v┼íak v┼íetky n├ístroje, ktor├ę m├┤┼że podcast potrebova┼ą, napr├şklad RSS. Nev├Żhodou je, ┼że nepodporuje MP3, tak┼że pre jeho fungovanie mus├şte k├│dova┼ą do MP4. M├í rozsiahlu anal├Żzu, webov├║ str├ínku a je ve─żmi ─żahko pou┼żite─żn├Ż. Okrem toho existuj├║ miliardy pou┼ż├şvate─żov, z ktor├Żch niektor├ş nepochybne narazia na v├í┼í podcast.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 4

Pinecast r├íd udr┼żiava veci jednoduch├ę. Ve─żmi tesn├í webov├í str├ínka, minimalistick├ę rozhranie a jednoduch├ę, ale v├Żkonn├ę n├ístroje. Zd├í sa v┼íak, ┼że rob├ş dobre. Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie sa ─żahko ovl├ída a umiestni podcast do stredu v┼íetk├ęho. Zah┼Ľ┼ła tie┼ż anal├Żzu v predvolenom nastaven├ş a u─żah─Źuje sta┼ą sa editorom.

Existuje bezplatn├Ż ├║─Źet, ale skuto─Źn├║ moc maj├║ platen├ę ├║─Źty. U┼ż od 10 dol├írov mesa─Źne z├şskate neobmedzen├ę ├║lo┼żisko, neobmedzen├║ ┼í├şrku p├ísma a ┼żiadne obmedzenia t├Żkaj├║ce sa ak├ęhoko─żvek aspektu slu┼żby. K dispoz├şcii s├║ doplnky, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ prid├íva┼ą nov├ę funkcie, ako s├║ analytika, t├şmy, rast a ─Ćal┼íie.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 5

Buzzsprout je propagovan├Ż ako webov├Ż hostite─ż podcastu pre be┼żn├Żch ─żud├ş. Pon├║ka jednoduch├ę rozhranie, v├Żkonn├ę publika─Źn├ę n├ístroje a nezmyseln├Ż pr├şstup, ktor├Ż je siln├Ż a zd├í sa, ┼że poskytuje v┼íetky z nich. Poml─Źka je super ─żahk├í, s jasn├Żm pou┼ż├şvate─żsk├Żm rozhran├şm, ve─żk├Żm zelen├Żm tla─Źidlom na n├íklad a zjavnou mierou toho, ko─żko ├║lo┼żn├ęho priestoru v├ím zost├íva mesiac.

Bezplatn├Ż program pon├║ka dve hodiny mesa─Źne po dobu maxim├ílne 90 dn├ş. Za 12 dol├írov dostanete 3 hod├şn mesa─Źne a na dobu neur─Źit├║. PS18 v├ís chyt├ş 6 hod├şn a 24 dol├írov mesa─Źne z├şskate 12 hod├şn

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 6

Blubrry je ─Ćal┼íia spolo─Źnos┼ą poskytuj├║ca hosting podcastov, ktor├í zd├┤raz┼łuje ─żahk├ę pou┼ż├şvanie. Poskytuje tie┼ż niektor├ę v├Żkonn├ę n├ístroje podcastingu a slu┼ín├║ anal├Żzu aj s va┼í├şm najlacnej┼í├şm ├║─Źtom. Jednou z vrcholov Blubrry je jeho plugin WordPress, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş vlo┼żi┼ą va┼íe podcasty na svoj blog alebo webov├║ str├ínku.

Spolo─Źnos┼ą Blubrry nepon├║ka bezplatn├ę ├║─Źty a predplatn├ę sa za─Ź├şna na $ 12 mesa─Źne. Na opl├ítku dostanete 100 MB ├║lo┼żn├Ż priestor, neobmedzen├í ┼í├şrka p├ísma, ├║pln├í anal├Żza a webov├Ż preh─żad├íva─Ź. Drah┼íie pl├íny pon├║kaj├║ viac ├║lo┼żn├ęho priestoru a mo┼żnos┼ą prid├íva┼ą vlogy a podcasty. Doplnok PowerPress WordPress je k dispoz├şcii vo v┼íetk├Żch pl├ínoch.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 7

BlogTalkRadio je hostingov├í spolo─Źnos┼ą podcast, na ktor├║ treba pam├Ąta┼ą, ke─Ć ste v prev├ídzke a potrebujete v├Żkonnej┼íie n├ístroje na publikovanie. Je to drah├ę, ale na opl├ítku z├şskate ┼íirok├║ ┼ík├ílu n├ístrojov a funkci├ş, ktor├ę m├┤┼żete uvies┼ą na trh, zarobi┼ą peniaze a propagova┼ą svoj podcast. Rozhranie je podrobn├ę, ale ─żahko sa pou┼ż├şva a na─Ź├ştanie zvuku trv├í iba nieko─żko sek├║nd.

BlogTalkRadio sa trochu zdr├íha uk├íza┼ą svoje ceny az dobr├ęho d├┤vodu. Za─Ź├şnaj├║ na 39 dol├írov mesa─Źne, ale d├ívaj├║ 2 podcastov├ę hodiny, neobmedzen├ę nahr├ívanie, neobmedzen├Ż hosting m├ędi├ş, schopnos┼ą uskuto─Ź┼łova┼ą hovory v pohotovostnom re┼żime, ma┼ą host├ş, pl├ínova┼ą a vysiela┼ą na┼żivo. K dispoz├şcii je bezplatn├Ż sk├║┼íobn├Ż pl├ín, ktor├Ż pon├║ka 30 min├║t streamingu v obmedzenom ─Źase, tak┼że si m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą pred n├íkupom.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 8

Fireside je na┼ía najnov┼íia bezplatn├í alebo lacn├í webov├í str├ínka, na ktor├║ treba nav┼ít├şvi┼ą. Je to ─Ćal┼íia platforma, ktor├í sp├íja silu a jednoduchos┼ą do jednej. M├┤┼żete nahra┼ą s├║bory z miestneho ├║lo┼żiska alebo ich importova┼ą z in├Żch hostite─żov podcastov alebo cloudov├Żch ├║lo┼ż├şsk. Rozlo┼żenie je podobn├ę ako WordPress, tak┼że ak viete, na ktorej vydavate─żskej platforme sa budete nach├ídza┼ą v zn├ímom ├║zem├ş.

Existuje iba jeden pl├ín Fireside a stoj├ş to 19 dol├írov mesa─Źne. Na opl├ítku z├şskate neobmedzen├ę ├║lo┼żisko, ┼í├şrku p├ísma a pln├Ż pr├şstup k anal├Żze. Z├şskate tie┼ż svoj vlastn├Ż web na propag├íciu svojej pr├íce.

N├íjdenie dobr├Żch a spo─żahliv├Żch webov├Żch str├ínok podcastov si vy┼żadovalo ve─ża v├Żskumu, ale som si ist├Ż, ┼że tu uveden├ę s├║ niektor├ę z najlep┼í├şch. Ako vid├şte pri ─Ź├ştan├ş ka┼żd├ęho z nich, je ve─żk├Ż rozdiel v tom, ─Źo dostanete za svoje peniaze a ko─żko zaplat├şte.

Najlep┼íie bezplatn├ę a lacn├ę webov├ę str├ínky podcastov 9

Niektor├ę z drah┼í├şch pl├ínov od├┤vod┼łuj├║ t├║to invest├şciu t├Żm, ┼że pon├║kaj├║ siln├ę mo┼żnosti pr├şjmu a marketingu, zatia─ż ─Źo in├ę nie. Niektor├ę pon├║kaj├║ bezplatn├ę alebo sk├║┼íobn├ę pl├íny sk├┤r, ako budete musie┼ą zaplati┼ą a in├ę nie. Moja rada by bola, keby ste na┼íli web podcastov, ktor├Ż pon├║ka bezplatn├Ż ├║─Źet alebo slu┼ín├Ż pokus, tak┼że m├┤┼żete zmeni┼ą, ─Źi chcete pokra─Źova┼ą alebo aktualizova┼ą svoje sk├║senosti. To, ─Źo si vyberiete teraz, je ├║plne na v├ís a ─Źo h─żad├íte.

M├íte nejak├Ż in├Ż lacn├Ż alebo bezplatn├Ż webov├Ż server podcastov, ktor├Ż by sme mali spomen├║┼ą? M├íte sk├║senosti s pou┼ż├şvan├şm niektor├ęho z nich? Dajte n├ím vedie┼ą o svojich sk├║senostiach ni┼ż┼íie!