Najlepšie aplikácie Stud Finder pre Android a iOS

Strata mal├Żch vec├ş m├┤┼że by┼ą frustruj├║ca a nepr├şjemn├í. Ale nesk├║┼íajte by┼ą stra┼íideln├ş a frustruj├║ci. V s├║─Źasnej dobe existuj├║ aplik├ície pre smartphones ktor├ę v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą n├íjs┼ą n├íu┼ínice, k─ż├║─Źe, prstene a podobne. Prostredn├şctvom aplik├ície skrutiek m├┤┼żete n├íjs┼ą kov, dr├┤t alebo ─Źoko─żvek. Je tie┼ż mo┼żn├ę zisti┼ą mal├ę kovov├ę predmety, ktor├ę tie┼ż ch├Żbaj├║ za stenami. Aj ke─Ć to mo┼żno dosiahnu┼ą aj pomocou detektora kovov, n├íkup jedn├ęho m├┤┼że by┼ą ve─żmi drah├Ż. Preto pre t├Żch, ktor├ş maj├║ dilemu, ktor├ş h─żadaj├║ mal├ę d├┤le┼żit├ę veci, sa d├┤razne odpor├║─Źa pou┼żi┼ą vyh─żad├ívaciu aplik├íciu skrutiek.

Najlep┼íie vyh─żad├ívanie aplik├íci├ş

1, Detektor Cock

Shock Detector je pova┼żovan├Ż za jeden z najlep┼í├şch ┼ítudijn├Żch programov vyh─żad├ívac├şch n├ístrojov vyvinut├Żch ┼ípeci├ílne pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android. Odpor├║─Źa sa na pou┼żitie v kovov├Żch vyh─żad├ívac├şch tla─Źidl├ích. Tento program je bezplatn├Ż a ─żahko sa naviguje. Detektor ─Źapov funguje ako magnetick├ę pole a kompasov├í aplik├ícia. N├íjdenie mal├Żch polo┼żiek, ktor├ę ch├Żbaj├║, pomocou tohto programu v├ím poskytne sp├Ątn├║ v├Ązbu o vizu├ílnej indik├ícii a umo┼żn├ş pou┼ż├şvate─żom bezplatne prisp├┤sobi┼ą a nakonfigurova┼ą obrazovku zariadenia.

2, N├íjs┼ą n├ílez

Stud Discover sl├║┼żi pou┼ż├şvate─żom zariaden├ş iOS. Toto je aplik├ícia, ktor├í dok├í┼że ─żahko zisti┼ą ak├Żko─żvek kov vo va┼íom okol├ş. Je zadarmo a pracuje s konceptom magnetick├ęho po─ża. T├íto aplik├ícia dok├í┼że detekova┼ą iba magnetick├ę objekty. Preto, ak h─żad├íte program, ktor├Ż dok├í┼że odhali┼ą veci na va┼íej stene, tento program sa neodpor├║─Źa.

3, Detektor kovov s originálnym zvukom

T├íto aplik├ícia je bezplatn├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vyh─żada┼ą ak├Żko─żvek kov v jej bl├şzkosti. Je to efekt├şvne a to─żko pou┼ż├şvate─żov by t├║to aplik├íciu p├í─Źilo. Pou┼ż├şva magnetick├Ż senzor, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą ak├Żko─żvek klin, aj ten vyroben├Ż z dreva pomocou identifik├ície umiestnenia skrutiek a klincov.

4, The Wall Stud Finder

T├íto aplik├ícia je ┼ít├║dia vyh─żad├ívac├şch aplik├íci├ş, ktor├í je ve─żmi ob─ż├║ben├í pre pou┼ż├şvate─żov iOS. Toto pom├íha pou┼ż├şvate─żom n├íjs┼ą pravidl├í na stene. Na dosiahnutie efekt├şvnej┼í├şch a efekt├şvnej┼í├şch v├Żsledkov sa odpor├║─Źa pou┼ż├şva┼ą platen├║ verziu. Dod├íva sa s automatick├Żm sn├şma─Źom, ktor├Ż akt├şvne detekuje tla─Źidl├í. Okrem toho im tie┼ż hovor├ş, ┼że pou┼ż├şvatelia zaka┼żd├Żm identifikuj├║ kovy. Ak chcete n├íjs┼ą a objavi┼ą dreven├ę gomb├şky pod omietkou a omietkou -, Wall-Stud Finder je va┼ía najlep┼íia vo─żba.

5, Shock Detector Guylyhey

Ak h─żad├íte program, ktor├Ż dok├í┼że odhali┼ą dreven├ę gomb├şky pod zrkadlom, sadrokart├│nom alebo sadrou, je dobrou vo─żbou detektor mu┼ża Guylyhey. T├íto ├║┼żasn├í aplik├ícia dok├í┼że previes┼ą smartf├│n s Androidom na vyh─żad├ívaciu platformu skrutiek a pomocou zariadenia na kompas alebo senzor identifikova┼ą kov, skrutky a skrutky.

T├íto aplik├ícia je vybaven├í tromi indik├ítormi stup┼ła identifik├ície, ktor├ę v├ím ur─Źite bud├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę.

6, Detektor kovov

Detektory kovov s├║ dobrou alternat├şvou na n├íjdenie skrutiek a ch├Żbaj├║cich kovov. Najunik├ítnej┼íou vlastnos┼ąou, ktor├║ tento program pon├║ka, je jeho schopnos┼ą upravi┼ą nastavenie citlivosti. Okrem toho si m├┤┼żete tie┼ż vybra┼ą medzi ozn├ímeniami, ─Źi u┼ż zvukom alebo vibr├íciou.

7, Detektor kovov

Tento prenosn├Ż detektor kovov poskytuje pr├şjemn├Ż z├í┼żitok z h─żadania straten├Żch ─żud├ş. Dok├í┼że detekova┼ą a┼ż do vzdialenosti 30 cm, m├┤┼że tie┼ż odhali┼ą skryt├ę elektrick├ę vedenie a kovov├ę predmety v stene. ─Äal┼íou vlastnos┼ąou, ktor├í sa v├ím ur─Źite bude p├í─Źi┼ą, je funkcia lovca duchov, ktor├í v├ím umo┼żn├ş odhali┼ą ak├ęhoko─żvek ducha vo va┼íej oblasti.

8, Toolbox

T├íto aplik├ícia je vybaven├í viac├║─Źelov├Żmi mo┼żnos┼ąami, v zariaden├ş m├┤┼żete vybra┼ą nieko─żko mo┼żnost├ş merania. To zah┼Ľ┼ła kompas, povrch, uhloprie─Źku, stopky a ─Ćal┼íie. To tie┼ż umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom vyu┼ż├şva┼ą funkciu baterky.

9, Všetky nástroje

V┼íetky n├ístroje maj├║ in├ę programy na vyh─żad├ívanie viac├║─Źelov├Żch skrutiek. Pon├║ka nieko─żko mo┼żnost├ş, ako s├║ kompas, zrkadlo, videorekord├ęr, tachometer a mnoho ─Ćal┼í├şch. Je zadarmo a umo┼ż┼łuje v├ím ho ─żahko pou┼ż├şva┼ą. Obsahuje tie┼ż funkciu ur─Źovania polohy, ktor├í v├ím uk├í┼że va┼íu polohu s funkciou zemepisnej d─║┼żky a ┼í├şrky GPS.

10 Detektor kovov EMF

Tento program sl├║┼żi ako detektor kovov a vyu┼ż├şva magnetick├ę polia a magnetick├ę senzory na n├íjdenie nezvestn├Żch mu┼żov. M├┤┼żete ─żahko identifikova┼ą kovov├ę predmety ukryt├ę pod zemou a tie┼ż zisti┼ą duchy alebo nadprirodzen├ę aktivity vo va┼íom okol├ş.

11. Detektor kovov

Tento program sa ─żahko pou┼ż├şva a je zadarmo. Na n├íjdenie nezvestn├Żch ─żud├ş pou┼żite magnetometer. Okrem toho zis┼ąuj├║ elektrick├ę vedenie v sten├ích a potrubiach. Tento program sa d├í pou┼żi┼ą aj na pl├í┼żi, ktor├í v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą predmety pochovan├ę v piesku.

12. Detektor kovov

Tento program sa pova┼żuje za bezplatn├Ż bezpe─Źnostn├Ż skener aplik├íci├ş. Detektory kovov sa ─żahko pou┼ż├şvaj├║ a funguj├║ ako detektory kovov, ktor├ę sa pren├í┼íaj├║ pomocou zabudovan├Żch funkci├ş magnetometrov a ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ efekt├şvne fungova┼ą ako detektory kovov.

13. Detektor kovov├ęho dr├┤tu

T├íto aplik├ícia prev├ídza a prev├ídza ak├Żko─żvek smartphone na detektor kovov. Nielen┼że detekuje kov, ale tie┼ż detekuje k├íble a elektrick├ę vedenia. M├┤┼że to fungova┼ą a┼ż do jedn├ęho riadku 5 palca a pou┼ż├şva v├Żber magnetick├Żch pol├ş, v─Ćaka ktor├Żm je t├íto aplik├ícia ve─żmi efekt├şvna.

14. tesla

Tesla je aplik├ícia, ktor├í funguje ako detektor kovov, detektor mu┼ża a z├íznamn├şk pol├ş. Je zadarmo a pou┼ż├şva elektromagnetick├ę pole a magnetometer na zabezpe─Źenie presn├Żch meran├ş. Vysiela tie┼ż sign├íl hlasu, v─Ćaka ktor├ęmu sa budete c├şti┼ą, akoby ste pou┼ż├şvali detektor skuto─Źn├Żch kovov.

15. Najlepšie detektor kovov

T├íto aplik├ícia dok├í┼że zisti┼ą kov pod omietkou, stenami, dreven├Żmi doskami a ove─ża viac. Pomocou magnetick├Żch senzorov je t├íto aplik├ícia ve─żmi efekt├şvna. Je zadarmo a ve─żmi ─żahko sa pou┼ż├şva. V┼íetko, ─Źo mus├şte urobi┼ą, je presun├║┼ą svoj chytr├Ż telef├│n na povrch steny a po n├íjden├ş n├íu┼ínice alebo kovu v├ís o tom informuje.

16. Ru─Źn├Ż detektor kovov

T├íto aplik├ícia je popul├írna a najpou┼ż├şvanej┼íia aplik├ícia na identifik├íciu a vyh─żad├ívanie kovov. Je zadarmo a ve─żmi ─żahko sa pou┼ż├şva. Na dosiahnutie presn├Żch v├Żsledkov pou┼ż├şva tento program aj aplik├íciu pre fotoapar├ít.

17. Mera─Ź EMF

T├íto aplik├ícia je bezplatn├í a d├í sa pou┼żi┼ą ako vyh─żad├ívac├ş mu┼ż. Pracuje s magnetick├Żmi senzormi a m├í schopnos┼ą n├íjs┼ą vo va┼íom okol├ş ak├Żko─żvek kov. T├íto aplik├ícia je jednou z najlep┼í├şch a najpresnej┼í├şch aplik├íci├ş vyh─żad├ívacieho a vyh─żad├íva─Źa kovov.

18. Detektor kovov

Detektor kovov je jednou z najpopul├írnej┼í├şch aplik├íci├ş detektorov kovov vyvinut├Żch samotn├Żm Steve. To v├ím umo┼żn├ş aplik├íciu v├í┼ího inteligentn├ęho telef├│nu na mera─Ź a EMF a umo┼żn├ş v├ím otestova┼ą elektromagnetick├ę polia. Ve─żmi jednoduch├ę pou┼żitie a vybaven├ę siln├Żm magnetick├Żm po─żom. Okrem toho m├┤┼że t├íto aplik├ícia zaznamen├íva┼ą v┼íetky merania prostredn├şctvom jedine─Źnej funkcie ─Ź├ştania ─Źasopisov.

19. Originálny detektor kovov

Tento program pon├║ka funkciu realistick├ęho detektora kovov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş n├íjs┼ą efekt├şvne, efekt├şvne a presn├ę ┼íperky, ako s├║ prstene. M├┤┼że by┼ą tie┼ż pou┼żit├Ż ako telesn├Ż skener, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş zisti┼ą ak├Żko─żvek kov v osobe alebo hos┼ąovi.

20. Inteligentn├Ż detektor kovov

Tento program v├ím pom├┤┼że zisti┼ą ak├Żko─żvek kov vo va┼íej oblasti. To zah┼Ľ┼ła t├║to funkciu na odosielanie spr├ív a pou┼ż├şvanie magnetick├Żch senzorov vo va┼íom smartf├│ne. Prostredn├şctvom tejto aplik├ície budete m├┤c┼ą zisti┼ą ak├Żko─żvek kov na svojej stene