Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne vzdel├ívanie 2020: 12+ bezplatn├ę aplik├ície pre Android a iPhone

U─Źenie klav├şra m├┤┼że by┼ą sk─żu─Źuj├║cou ├║lohou, ke─Ć sa m├┤┼żete u─Źi┼ą akordy, hudobn├ę te├│rie a techniky. M├┤┼żete si vzia┼ą drah├ę hodiny klav├şra alebo naja┼ą u─Źite─żov, ale z d├┤vodu ─Źasov├Żch a finan─Źn├Żch obmedzen├ş pre mnoh├Żch dospel├Żch to nemus├ş by┼ą mo┼żn├ę. Na┼í┼ąastie na internete existuje poklad bezplatn├Żch klav├şrnych aplik├íci├ş. Ale ich op├Ątovn├ę n├íjdenie je dos┼ą nudn├ę. Nebojte sa, urobili sme ┼ítep a urobili sme preh─żad niektor├Żch najlep┼íie aplik├ície pre v├Żu─Źbu klav├şra pre Android a iOS ─Źo zv├Ż┼íi va┼íu cestu k obrovsk├ęmu u─Źeniu klav├şra.

Tieto komplexn├ę aplik├ície pre klav├şry v├ím nielen pom├┤┼żu nau─Źi┼ą sa hra┼ą na n├ístroj, ale tie┼ż sledova┼ą v├í┼í pokrok v re├ílnom ─Źase. M├┤┼żete sa nau─Źi┼ą v┼íetko, aby ste sa stali virtu├│zmi: od ─Ź├ştania pozn├ímok, hrania v uchu a┼ż po u─Źenie sa te├│rii hudby, stupnice a zvy┼íok. Potom ste pripraven├ş to zisti┼ą Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie pre zariadenia so syst├ęmom Android a iOS? Za─Źnime bez toho, aby sme urobili ─Źoko─żvek in├ę.

Pozn├ímka: Mo┼żno v├ís bude zauj├şma┼ą aj ich kontrola bezplatn├ę pluginy Piano VST,

12 najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żu─Źbu klav├şra v roku 2020

1) jednoducho Piano autor: JoyTunes (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Pr├íve ste sa za─Źali u─Źi┼ą klav├şr? Neh─żadajte ni─Ź in├ę ako SimplyPiano, skvel├║ aplik├íciu pre u─Źite─żov klav├şra, ktor├í v├ís prevedie v┼íetk├Żmi z├íkladmirytmus, ─Ź├ştanie pozn├ímok a stupnice, SimplyPiano zobrazuje nieko─żko pozn├ímok a vedie v├ís, ako ich hra┼ą presne na MIDI / akustickom klav├şri alebo kl├ívesnici.

Nehovoriac o tom, ┼że v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje hra┼ą najnov┼íie piesne, ako napr├şklad Ed Sheeran's Photograph, pre klasikov ako Imagine od John Lennon a Bach. Namiesto toho, aby ste sa nau─Źili iba jeden aspekt klav├şra alebo sa nau─Źili hra┼ą teoreticky, stanete sa skuto─Źn├Żmi ruky na klav├şr hra┼ą vedenie.

Pre za─Źiato─Źn├şkov by bola t├íto aplik├ícia ur─Źite u┼żito─Źn├í, preto┼że pon├║ka ohromn├ę ÔÇőÔÇőu─Źenie v hudobnej te├│rii, praktickom i praktickom. K dispoz├şcii s├║ aj kurzy na SimplyPiano hodnota 2 rokov klav├şrneho vzdel├ívania s nov├Żmi kurzami, ktor├ę sa ─Źasto prid├ívaj├║.

2) FlowKey (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Flowkey je jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na u─Źenie klav├şra pre Android a iOS a je kombin├íciou oboch pozn├ímky a videon├ívod. V─Ćaka sprievodcovi na obrazovke m├┤┼żete bez probl├ęmov polo┼żi┼ą ruky a nau─Źi┼ą sa hra┼ą pozn├ímku v re├ílnom ─Źase za pozn├ímkou.

FlowKey je v podstate hack od u─Źenia sa hra┼ą na klav├şr prostredn├şctvom hudobn├Żch listov. M├í komplexn├Ż adres├ír 1 000+ skladieb z ┼ż├ínrov ako klasika, rock, jazz a pop, ktor├ę bud├║ ve─żmi u┼żito─Źn├ę pre za─Źiato─Źn├şkov.

FlowKey navy┼íe poskytuje interakt├şvne kurzy krok za krokom akordy, tempo, stupnice a pozn├ímky a rob├ş z v├Żu─Źby klav├şra plynul├Ż z├í┼żitok.

3) metron├│m od SoundBrenner (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Metron├│m je nevyhnutnos┼ąou pre v┼íetk├Żch hudobn├şkov, aby dr┼żali krok s rytmom. Metron├│m je skvel├í aplik├ícia, ktor├í rob├ş presne to, ─Źo n├ízov nazna─Źuje. Metron├│m, ktor├Ż je v├ím k dispoz├şcii ve─żmi flexibiln├í aplik├ícia, v├ím pom├┤┼że hra┼ą na klav├şr v dokonalej harm├│nii s ─Źasom, ktor├Ż m├┤┼żete stla─Źte svoj├şm vlastn├Żm tempom,

Okrem toho je aplik├ícia kompletn├í reklama zadarmo a nech├íte sa chyti┼ą 5 v─Ćaka tomu hudobn├şci alebo ─Źlenovia kapely Funkcie synchroniz├ície viac hr├í─Źov, Celkovo je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na v├Żu─Źbu klav├şra v syst├ęme Android, ktor├║ si m├┤┼żete bezplatne stiahnu┼ą.

4) Perfektn├ę ucho (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Rozv├şja┼ą dobr├ę ucho je nevyhnutnos┼ąou pre v┼íetk├Żch za─Ź├şnaj├║cich hudobn├şkov, dokonca aj pre mal├Żch klaviristov. Perfect Ear je impozantn├í aplik├ícia, ktor├í rozv├şja va┼íe sluchov├ę schopnosti identifikova┼ą noty a hra┼ą na n├ístroj s hudbou iba po─Ź├║van├şm.

Perfect Ear je v├í┼í najlep┼í├ş spolo─Źn├şk, ak sa chcete u─Źi┼ą stupnice, intervaly a akordy, Nehovoriac o tom, ┼że si dokonca m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą svoj vlastn├Ż rytmick├Ż tr├ęning alebo ├Ârautbildning re┼żim. M├í tie┼ż ├║pln├ę pozastavenie slovn├şk hudobn├Żch mierok ktor├ę v├ím pom├┤┼żu nau─Źi┼ą sa lan├í na efekt├şvne hranie na klav├şri. Perfect Ear je k dispoz├şcii pre Android aj iOS.

5) MuseScore (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

─î├ştanie pozn├ímok je pre za─Źiato─Źn├şckeho klav├şra dos┼ą n├íro─Źn├ę a drah├ę. S MuseScore pri kormidle z├şskate pr├şstup k obrovsk├ęmu katal├│gu bezplatn├í klav├şrna hudba od Letu ─Źmeliaka po Mozartovu symf├│niu 40.

MuseScore je navy┼íe skvel├Ż komunitne riaden├í platforma kde si odborn├şci a za─Źiato─Źn├şci navz├íjom pom├íhaj├║ zdie─żan├şm nov├Żch n├ípadov a tipov na u─Źenie sa klav├şra.

Preto┼że na MuseScore je ve─ża ─żud├ş, m├┤┼żete to vidie┼ą piano score, tutori├íl od najz├íkladnej┼í├şch ru─Źn├Żch cvi─Źen├ş, po najpokro─Źilej┼íie, ako je Mozartov tureck├Ż pochod alebo let ─Źmeliaka. A v┼íetok tento obsah je v├ím k dispoz├şcii zadarmo.

6) Piano Companion

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Ak h─żad├íte aplik├íciu, ktor├í je zdrav├í obchod s klav├şrnymi ┼ín├║rami, Piano Companion by mal by┼ą ur─Źite na va┼íom radare. To v├ís dostane od za─Źiato─Źn├şka po pokro─Źil├║ ├║rove┼ł v ┼żiadnom momente. Zobraz├ş sa Piano Companion n├ízvy akordov, cvi─Źenia prstov, akordov├ę procesy a ─Ćal┼íie.

Zauj├şmalo v├ís niekedy, ako na akorde vyzeraj├║ akordy Cadd9 alebo Csus4? N├íjdete ju priamo v tejto aplik├ícii. Ak d├ívate prednos┼ą ─Ćal┼íiemu zjednodu┼íen├Ż pr├şstup nau─Źi┼ą sa klav├şrne akordy alebo stupnice, ─Źi u┼ż v├Ą─Ź┼íie, men┼íie, 7e, zn├ş┼żen├í alebo zosilnen├í, potom Piano Companion je v├í┼í najlep┼í├ş priate─ż.

7) Yousician (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

M├íte probl├ęmy s prekladom kryptick├Żch pozn├ímok na svoje klav├şr presne? Yousician je vynikaj├║ca vzdel├ívacia aplik├ícia, ktor├í pom├íha synl├Ąsning aby hudobn├şci mohli hra┼ą hudbu len tak, ┼że bud├║ ma┼ą ─Źepe─ż pred sebou v re├ílnom ─Źase, pozn├ímka po pozn├ímke, Preto je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na u─Źenie klav├şru pre za─Źiato─Źn├şkov aj stredne pokro─Źil├Żch hudobn├şkov.

Yousician Guitar Hero emuluje okrem klav├şra a povie v├ím, ─Źi naraz├şte na spr├ívny t├│n v spr├ívnom ─Źase alebo nie. Ak m├íte probl├ęmy s ─Ź├ştan├şm pozn├ímok, Yousician je vynikaj├║ci vzdel├ívac├ş softv├ęr s presnou sp├Ątnou v├Ązbou.

8) Synthesia (Android a iOS)

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Synthesia je ve─żmi popul├írna aplik├ícia na u─Źenie klav├şra pre PC a je teraz k dispoz├şcii pre pou┼ż├şvate─żov syst├ęmu Android. Funguje to na tratiach guitar Hero kde s├║ pozn├ímky a mus├şte stla─Źte presn├ę tla─Źidlo na svojom klav├şri, aby ste dosiahli vysok├ę sk├│re.

M├┤┼żete dokonca pripoji┼ą jeden MIDI kl├ívesnice do svojho mobilu a synchronizujte Synthesia na hranie v re├ílnom ─Źase, ak ste za─Ź├şnaj├║ci hudobn├Ż producent.

Jedinou nev├Żhodou je, ┼że v├ís Synthesia ob┼ąa┼żuje, aby ste sa prihl├ísili na verziu Pro, ale st├íle sa jej m├┤┼żete vyhn├║┼ą. Celkovo je Synthesia ┼íikovn├í aplik├ícia na u─Źenie klav├şrnych piesn├ş, ak u┼ż pozn├íte akordy a akordov├ę procesy.

9) Piano Maestro

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Pod─ża neuverite─żne p├║tavej a praktickej aplik├ície bola Piano Maestro vybran├í ako najlep┼íia vzdel├ívacia aplik├ícia v obchode App Store pod─ża jej v├Żrobcov. Bez oh─żadu na to, ak├í je va┼ía ├║rove┼ł zru─Źnost├ş, v┼íimnete si pozoruhodn├Ż pokrok v hran├ş na klav├şri, ke─Ć za─Źnete pou┼ż├şva┼ą Piano Maestro.

Okrem toho sa Piano Maestro m├┤┼że pochv├íli┼ą 2800 skladieb, manu├íly a pou┼ż├şva sa ako jeden n├ístroje zdrojov mnoho talentovan├Żch klaviristov, fandov a u─Źite─żov klav├şra z cel├ęho sveta. Celkovo je to jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na u─Źenie klav├şra pre pou┼ż├şvate─żov zariaden├ş iPhone a iPad.

10) Pozn├ímka ┼Żiadatelia

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Pozn├ímka Quest je sortiment kr├ísnych klav├şrov├ę karti─Źky v┼żdy to u─żah─Ź├ş ┼żivot pianistov. Pre za─Źiato─Źn├şkov s├║ prv├ę pozn├ímky systematicky usporiadan├ę pre za─Ź├şnaj├║cich klaviristov. Pozn├ímka Quest to─żko zaru─Źuje, ┼że sa ktoko─żvek m├┤┼że nau─Źi┼ą hra┼ą na klav├şr do 30 dn├ş pomocou aplik├ície.

Okrem toho tie┼ż funguje ako jeden aplik├ícia na ─Ź├ştanie zraku okrem pomoci s obvykl├Żm ─Ź├ştan├şm pozn├ímok. Celkovo NoteQuest pon├║ka ve─ża cvi─Źen├ş a lekci├ş, ktor├ę v├ís m├┤┼żu zmeni┼ą z za─Źiato─Źn├şka na profesion├íla.

11) tr├ęner Dor├ę

Najlep┼íie aplik├ície pre klav├şrne u─Źenie

Symbolick├Ż jeho n├ízov, DoReMi Trainer je skvel├í aplik├ícia zalo┼żen├í na DoReMi alebo Solfege syst├ęm nau─Źi┼ą sa hudobn├ę stupnice. Okrem u─Źenia sa hudby je t├íto aplik├ícia u┼żito─Źn├í aj na opakovanie noty solfeggia alebo noty.

DoReMi Trainer je nabit├Ż hlavne tromi re┼żimami cvi─Źenia: V├Ż┼íky, ovl├ídacie prvky a zmie┼ían├Ż re┼żim ka┼żd├ę miesto m├í svoj vlastn├Ż v├Żznam. To je d├┤vod, pre─Źo je Doremi Trainer jednou z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na u─Źenie klav├şra, ktor├í v├ím pom├┤┼że presne odpoveda┼ą na listov├ę noty a rob├ş v├ís nez├ívisl├Żmi na ─Ź├ştan├ş pozn├ímok.

12) Pianista HD

piano learning app

Chcete sa nau─Źi┼ą hra┼ą na klav├şr vlastnou r├Żchlos┼ąou a tempom s minim├ílnou vonkaj┼íou podporou? Pianista HD bude u┼żito─Źn├Żm spolo─Źn├şkom, preto┼że v├ís nau─Ź├ş klav├şra a vklad├í na┼ł jednu 88-kl├ívesov├í virtu├ílna kl├ívesnica.

Okrem toho, Pianist HD emuluje skuto─Źn├ę klav├şr s vy┼í┼íie 128 modelov MIDI a 12+ klav├şrnych modelov vr├ítane klav├şra, vzpriamen├ęho a digit├ílneho piana, Virtu├ílnu kl├ívesnicu m├┤┼żete vyladi┼ą a zapn├║┼ą jej realistick├║ funkciu vibr├íci├ş kl├ívesov, aby ste sa c├ştili, akoby ste hrali na skuto─Źnej klav├şrnej alebo MIDI kl├ívesnici.