Najlep┼íie aplik├ície na ├║pravu videa vo va┼íom iPhone – odhalen├ę bezplatn├ę a platen├ę s┼ąahovanie

T├║┼żite po skvelom editore videa pre iPhone? Na v├Żber je ve─ża – vr├ítane nieko─żk├Żch bezplatn├Żch mo┼żnost├ş.

Zhroma┼żdili sme niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş na ├║pravu videa pre mobiln├ę zariadenia pre iPhone, aby sme v├ím pomohli sta┼ą sa ovplyv┼łovate─żom soci├ílnych m├ędi├ş, o ktorom ste v┼żdy sn├şvali.

1. Apple iMovie (iPhone)

iMovie je Appleje v├Żkonn├Ż a ob─ż├║ben├Ż editor videa.

P├┤vodne bol postaven├Ż pre po─Ź├şta─Źe Mac, ale odvtedy bol preroben├Ż pre telef├│ny iPhone – a funguje ako poch├║┼ąka.

M├┤┼żete jednoducho importova┼ą klipy, zdie─ża┼ą ─Źasti svojich vide├ş, vybera┼ą z mno┼żstva ┼íabl├│n a hudby a prid├íva┼ą n├ízvy, prechody a filtre.

K dispoz├şcii s├║ tie┼ż re┼żimy spomalen├ęho prehr├ívania a r├Żchleho prev├şjania dopredu, ako aj efekty obraz v obraze a rozdelen├í obrazovka.

Aplik├ícia m├┤┼że tie┼ż upravova┼ą z├íbery v rozl├ş┼íen├ş 4K, ─Źo je skvel├í spr├íva, preto┼że InstagramAplik├ícia IGTV podporuje aj 4K video.

2. GoPro Quik (iPhone, Android)

Quik je postaven├Ż legend├írnou ak─Źnou kamerovou spolo─Źnos┼ąou GoPro a je ─żahk├ę ho rozpozna┼ą po na─Ź├ştan├ş aplik├ície.

Pridajte svoje klipy a aplik├ícia Quik m├┤┼że automaticky vytv├íra┼ą ├║┼żasn├ę YouTube video v pro-┼ít├Żle doplnen├ę soundtrackom k tane─Źnej hudbe.

Je to v podstate perfektn├Ż sp├┤sob, ako r├Żchlo zmeni┼ą svoj bal├şk sviato─Źn├Żch klipov na polo slu┼ín├ę video.

Svoje kone─Źn├ę video v┼íak m├┤┼żete skombinova┼ą aj ru─Źne pomocou v├Żberu dostupn├Żch prechodov, grafiky a hudby.

T├íto aplik├ícia umo┼ż┼łuje ve─żmi jednoduch├Ż export do soci├ílnych m├ędi├ş a je k dispoz├şcii pre zariadenia iPhone aj Android (zadarmo na zavedenie)!

3. Videoshop (iPhone, Android)

Videoshop nem├í ┼żiadnu ve─żk├║ poves┼ą, ale napriek tomu si z├şskal ve─żk├║ sledovanos┼ą.

V─Ćaka jednoduch├ęmu dizajnu, atrakt├şvnemu rozlo┼żeniu a siln├ęmu v├Żberu funkci├ş je t├íto aplik├ícia ve─żmi ob─ż├║ben├í.

M├┤┼żete orez├íva┼ą klipy, prid├íva┼ą animovan├ę n├ízvy, textov├ę a hlasov├ę prenosy, vytv├íra┼ą spomalen├ę alebo zastaven├ę vide├í a dokonca pou┼żi┼ą ├║h─żadn├Ż re┼żim Tilt Shift, ktor├Ż dod├í va┼íim vide├ím h─║bku.

Je tie┼ż mo┼żn├ę upravova┼ą sfarbenie va┼íich klipov, prid├íva┼ą hudbu a zdie─ża┼ą ich priamo s radom aplik├íci├ş soci├ílnych m├ędi├ş – Instagram zahrnut├ę.

Dobrou spr├ívou je, ┼że s┼ąahovanie je bezplatn├ę pre syst├ęmy iOS aj Android.

4. Apple Klipy (iPhone)

iMovie poch├ídza z 90. rokov, tak┼że nie je prekvapen├şm, ┼że minul├Ż rok Apple debutoval Clips – editor videa pre modern├Ż ┼żivot.

Je to ─żah┼í├ş a upravenej┼í├ş editor (aspo┼ł v porovnan├ş s iMovie) a je ur─Źen├Ż na vytv├íranie klipov ┼ípeci├ílne pre soci├ílne m├ędi├í.

To je Apple tvorba, tak┼że je k dispoz├şcii iba pre zariadenia iPhone a iPad (prep├í─Źte, pou┼ż├şvatelia syst├ęmu Android) a je to v├í┼żne siln├í vo─żba.

Vide├í, obr├ízky a hudbu m├┤┼żete ve─żmi r├Żchlo skombinova┼ą do jedn├ęho plynul├ęho videa a potom ho zdie─ża┼ą priamo na soci├ílnych sie┼ąach.

Do svojich vide├ş, prekryt├ş hlasov├ęho dikt├ítu a filtrov a ikon m├┤┼żete tie┼ż prida┼ą animovan├ę ÔÇ×┼żiv├ę n├ízvyÔÇť.

A samozrejme je mo┼żn├ę upravova┼ą a meni┼ą usporiadanie va┼íich klipov, ako aj skr├íti┼ą d─║┼żku alebo stlmi┼ą/odstr├íni┼ą ─Źasti zvuku.

5. KineMaster (iPhone, Android)

─Äal┼íou vynikaj├║cou vo─żbou je KineMaster, ktor├Ż sa s├ím ozna─Źuje za ÔÇ×revol├║ciu mobiln├Żch ├║pravÔÇť.

Cie─żom je vzia┼ą komplikovan├ę n├ístroje v profesion├ílnom ┼ít├Żle a skombinova┼ą ich tak, aby boli dostato─Źne jednoduch├ę aj pre amat├ęrov.

M├┤┼żete prida┼ą nieko─żko vrstiev videa, obr├ízkov, n├ílepiek, textu a dokonca aj rukopisu.

K dispoz├şcii s├║ re┼żimy obraz v obraze, mo┼żnos┼ą zelenej obrazovky a okam┼żit├ę uk├í┼żky va┼íich ├║prav.

M├┤┼żete orez├íva┼ą, sp├íja┼ą a kr├íja┼ą sn├şmky po sn├şmke a m├íte k dispoz├şcii ovl├ídacie prvky na doladenie odtie┼ła, jasu a s├Żtosti va┼íich klipov.

Existuje ve─ża prechodov├Żch efektov (vr├ítane utierok a vyblednut├ş) a mno┼żstvo anim├íci├ş a vizu├ílnych/zvukov├Żch efektov.

M├┤┼żete si tie┼ż stiahnu┼ą ─Ćal┼íiu hudbu, p├şsma, n├ílepky, prekrytia a ─Ćal┼íie polo┼żky pre svoje vide├í z vstavan├ęho obchodu KineMaster Asset Store.

Je to skuto─Źne siln├í s├║prava, ktor├í vysvet─żuje, pre─Źo nie je ├║plne zadarmo.

Stiahnutie aplik├ície nie je n├íkladn├ę, ale budete musie┼ą zaplati┼ą ┬ú20,91 mesa─Źne (alebo 23,25 libry ro─Źne) za predplatn├ę, aby ste ho mohli skuto─Źne vyu┼ż├şva┼ą.

Napriek tomu dostanete to, za ─Źo zaplat├şte – a KineMaster je ve─żmi p├┤sobiv├Ż editor videa pre mobiln├ę zariadenia.

Funkcia Dark Mode v├í┼ího iPhone v├ím m├┤┼że pred─║┼żi┼ą v├Żdr┼ż bat├ęrie o 30%

V ─Ćal┼í├şch novink├ích,

M├íte nejak├ę skvel├ę odpor├║─Źania aplik├íci├ş? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch!

Plat├şme za va┼íe pr├şbehy! M├íte pr├şbeh pre Na┼í├şm cie─żom je by┼ą va┼í├şm t├şm techniky a vedy? Po┼ílite n├ím e-mail na adresu