Najlepšie aplikácie na spánok na stiahnutie v roku 2020

Technol├│gie sa neust├íle vyv├şjaj├║. Gadgety teraz m├┤┼żu okrem jednoduch├ęho poskytovania pr├şstupu na internet vykon├íva┼ą ove─ża viac vec├ş. Navy┼íe n├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą dobre spa┼ą. Aj ke─Ć sa to pova┼żovalo za tak├ę smartphones zabr├íni┼ą ─żu─Ćom v dobrom sp├ínku, r├┤zne aplik├ície na sp├ínok v├ím m├┤┼żu pom├┤c┼ą ─żah┼íie zaspa┼ą a vsta┼ą, monitorova┼ą sp├ínkov├ę cykly a d├íva┼ą odpor├║─Źania na zlep┼íenie kvality sp├ínku a pod. N├íjdenie ─Źloveka, ktor├Ż nem├í so sp├ínkom probl├ęmy, je n├íro─Źn├ę. V┼íetci sme nerv├│zni, nerv├│zni a zauj├şmame sa o niektor├ę aspekty svojho ┼żivota. Nem├┤┼żeme na nich zabudn├║┼ą, ani ke─Ć sp├şme. Zl├Ż odpo─Źinok m├┤┼że ma┼ą za n├ísledok pokles zdravia ─żud├ş.

To plat├ş najm├Ą pre ┼ítudentov. ─îasto sa c├ştia unaven├ş a nerv├│zni kv├┤li mno┼żstvu ├║loh, ktor├ę im br├ínia v dobrom sp├ínku. Ne─Źudo, ┼że to─żko ┼ítudentov trp├ş r├┤znymi du┼íevn├Żmi chorobami. Ak je to pre v├ís zn├ímy obr├ízok, presta┼łte sa mu─Źi┼ą. Je na─Źase pou┼żi┼ą internet a n├íjs┼ą tam pomoc. Otvorte vyh─żad├íva─Ź a zadajte dotaz ÔÇ×pom├┤┼żte mi nap├şsa┼ą refer├ítÔÇť – uvid├şte mno┼żstvo slu┼żieb pripraven├Żch poskytn├║┼ą v├ím profesion├ílnu pomoc. M├┤┼żete si vybra┼ą ktor├║ko─żvek z nich a pok├║si┼ą sa dobre spa┼ą.

Ako rozozn├ím, ┼że potrebujete aplik├íciu na sp├ínok? Nem├┤┼żete dlho zaspa┼ą a pozera┼ą sa do stropu do neskor├Żch no─Źn├Żch hod├şn, inak sa v├ím bude ┼ąa┼żko vst├íva┼ą. Vo v┼íeobecnosti neexistuj├║ ┼żiadne ur─Źit├ę pravidl├í pou┼ż├şvania t├Żchto aplik├íci├ş. Ak chcete zlep┼íi┼ą kvalitu svojho sp├ínku, nain┼ítalujte si jednu z nasleduj├║cich aplik├íci├ş a doprajte si pr├şjemn├Ż no─Źn├Ż odpo─Źinok.

  1. Sp├ínkov├Ż cyklus

T├íto aplik├ícia nie je len inteligentn├Żm bud├şkom. Charakteristick├Żm rysom cyklu sp├ínku je vedeck├Ż pr├şstup k anal├Żze sp├ínku pou┼ż├şvate─ża. V├í┼í smartphone m├í ve─ża senzorov, tak┼że ich aplik├ícia pou┼ż├şva na zaznamen├ívanie zvukov, sledovanie va┼íich pohybov a identifik├íciu sp├ínkov├Żch cyklov. Ke─Ć pou┼ż├şvate ┼ítandardn├Ż bud├şk, m├┤┼żete ma┼ą probl├ęmy s preb├║dzan├şm. T├íto aplik├ícia v├ís m├┤┼że prebudi┼ą v najvhodnej┼íej f├íze sp├ínku a budete sa c├şti┼ą odd├Żchnut├ş a odd├Żchnut├ş. Cyklus sp├ínku analyzuje ─Źas v posteli a kvalitu sp├ínku. T├║to aplik├íciu mus├şte pou┼ż├şva┼ą nieko─żko dn├ş po sebe, aby ste mohli sledova┼ą svoje v├Żsledky, zis┼ąova┼ą pravidelnos┼ą sp├ínku, ─Źas, kedy idete do postele a vst├íva┼ą, at─Ć. Aplik├ícia v├ím navy┼íe umo┼ż┼łuje porovn├íva┼ą v├Żsledky s in├Żmi pou┼ż├şvate─żov. M├┤┼żete si ho stiahnu┼ą zadarmo, ale m├í nieko─żko n├íkupov v aplik├ícii.

  1. K─żud

Preto┼że sa sna┼ż├şme zlep┼íi┼ą kvalitu v├í┼ího sp├ínku, m├íme pr├ívo zaradi┼ą do tohto zoznamu medita─Źn├ę aplik├ície. Calm je jedn├Żm z najlep┼í├şch programov na medit├íciu. Mnoho ocenen├ş, ktor├ę t├íto aplik├ícia z├şskala, dokazuje, ┼że sa oplat├ş ju pou┼ż├şva┼ą. M├┤┼żete to sk├║si┼ą zadarmo, ale po sk├║┼íobnej dobe si mus├şte zaplati┼ą predplatn├ę. T├Żchto 70 dol├írov sa oplat├ş min├║┼ą, preto┼że v├Żhody, ktor├ę v├ím to prin├í┼ía, s├║ neocenite─żn├ę. Pokojn├Ż m├í medita─Źn├ę pr├şbehy pre t├Żch, ktor├ş nikdy predt├Żm nemeditovali, a pre t├Żch, ktor├ş s touto aktivitou maj├║ sk├║senosti. Existuje mno┼żstvo pokojn├Żch mel├│di├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu s├║stredi┼ą sa na nie─Źo alebo relaxova┼ą pred span├şm. Po─Ź├║vajte pr├şbehy o sp├ínku a vst├║pte do svojich snov.

  1. Noisli

Cie─żom tejto aplik├ície je pom├┤c┼ą v├ím vytvori┼ą ide├ílne zvukov├ę prostredie pre ak├║ko─żvek va┼íu aktivitu. Ak nem├┤┼żete pracova┼ą potichu alebo ste zvyknut├ş spa┼ą a po─Ź├║va┼ą r├┤zne zvuky, nain┼ítalujte si t├║to aplik├íciu a vyberte si z kni┼żnice potrebn├Ż zvuk. Noisli m├í jednoduch├ę a u┼ż├şvate─żsky pr├şvetiv├ę rozhranie, tak┼że s jeho navig├íciou nebudete ma┼ą probl├ęmy. M├┤┼żete pou┼żi┼ą mnoho zvukov a skombinova┼ą ich, aby ste vytvorili jedine─Źn├ę mel├│die: vlak, les, b├║rka, kaviare┼ł, t├íbor├ík, d├í┼ż─Ć, vietor at─Ć. Navy┼íe si t├║to kombin├íciu m├┤┼żete ulo┼żi┼ą pre bud├║ce pou┼żitie. Desktopov├í verzia tejto aplik├ície je bezplatn├í, ale ak si ju chcete stiahnu┼ą do svojho smartf├│nu, mus├şte zaplati┼ą 2$. Preto┼że to funguje, ke─Ć sp├şte, odpor├║─Źa sa necha┼ą telef├│n na nab├şja─Źke.

  1. Headspace

Bola navrhnut├í ako aplik├ícia v┼í├şmavosti. Okrem toho, ┼że v├ím t├íto aplik├ícia pom├┤┼że dobre spa┼ą, m├┤┼że v├ís tie┼ż zauj├şma┼ą o veden├║ medit├íciu. Zistite, ─Źo to je, a vysk├║┼íajte si najlep┼íie cvi─Źenia a techniky na relax├íciu, zmiernenie stresu a sta┼ą sa ┼í┼ąastn├Żm ─Źlovekom. Headspace obsahuje ─Źas┼ą s takzvan├Żmi ÔÇ×sp├ínkov├Żmi kan├ílmiÔÇť. Tieto mel├│die trvaj├║ 40-55 min├║t a pom├┤┼żu va┼íej mysli pripravi┼ą sa na odpo─Źinok. Viac ako 60 mili├│nov ─żud├ş m├í prospech z pou┼ż├şvania tejto aplik├ície. Ka┼żd├Ż pou┼ż├şvate─ż m├í k dispoz├şcii bezplatn├║ sk├║┼íobn├║ verziu na otestovanie aplik├ície a pochopenie, ─Źi s├║ tieto medit├ície ├║─Źinn├ę. Po dvoch t├Ż┼żd┼łoch si m├┤┼żete vybra┼ą bu─Ć mesa─Źn├ę alebo ro─Źn├ę predplatn├ę.

  1. Reflexne

Nervozita je hlavnou pr├ş─Źinou probl├ęmov so sp├ínkom. Po n├íro─Źnom dni nie je lep┼í├ş sp├┤sob, ako si usporiada┼ą my┼ílienky, ako pou┼ż├şva┼ą osobn├Ż denn├şk. Nemus├şte to robi┼ą p├şsomne, preto┼że Reflectly sa stane va┼íim osobn├Żm asistentom. T├íto aplik├ícia je zalo┼żen├í na AI. Kladie ot├ízky, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu zamyslie┼ą sa nad svojimi sk├║senos┼ąami, odpoveda┼ą na ot├ízky, ktor├ę v├ís znepokojuj├║, a zbavi┼ą sa ich. Ka┼żd├Ż de┼ł m├┤┼żete sledova┼ą svoj pokrok a zisti┼ą, ako r├Żchlo sa dok├í┼żete so svojimi probl├ęmami vysporiada┼ą. Okrem toho d├íva pou┼ż├şvate─żom ka┼żd├ę r├íno nieko─żko motiva─Źn├Żch vyhl├ísen├ş, ktor├ę im pom├┤┼żu hladko pre┼żi┼ą n├íro─Źn├ę dni. Reflectly je u┼żito─Źn├ę pre v┼íetk├Żch ─żud├ş, ktor├ş sa chc├║ nau─Źi┼ą zvl├ída┼ą negat├şvne em├│cie a za─Źa┼ą pozit├şvne myslie┼ą.

  1. Pzizz

Ak m├íte nespavos┼ą a zd├í sa v├ím, ┼że v├ís tohto probl├ęmu ni─Ź nem├┤┼że zbavi┼ą, Prizz ste nepou┼żili. Aplik├ícia je zalo┼żen├í na psychoakustick├Żch technik├ích na vytv├íranie snov s pokojnou a relaxa─Źnou hudbou. Tieto mel├│die v├ím pom├┤┼żu r├Żchlej┼íie zaspa┼ą, ─żah┼íie vsta┼ą a c├şti┼ą sa energicky. Kni┼żnica zvukov je obrovsk├í, tak┼że n├íjdete vhodn├Ż zvuk pre va┼íu aktivitu. Existuj├║ tri moduly zvukov: sp├ínok, sp├ínok a s├║stredenie. V┼íetky mel├│die je mo┼żn├ę prisp├┤sobi┼ą: hlasitos┼ą, pohlavie, 3D efekty at─Ć. Je lep┼íie pou┼ż├şva┼ą Pzizz dlh┼í├ş ─Źas; analyzuje va┼íe preferencie a prisp├┤sob├ş v├í┼í z├í┼żitok z po─Ź├║vania a sp├ínku. Niektor├ę funkcie tejto aplik├ície s├║ bezplatn├ę, ale je lep┼íie zaplati┼ą si predplatn├ę, aby ste mohli vyu┼ż├şva┼ą v┼íetky v├Żhody Pzizz.

Krátka adresa URL: https://ssf.co/2PVIPQG