Najlep┼íie aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í

Najlep┼íie aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í 1

Ak ste zanieten├ş Instagram pou┼ż├şvate─żov a h─żadali sp├┤soby, ako do svojich vide├ş prida┼ą hudbu na pozad├ş, potom ste ├║plne na spr├ívnom mieste! ─î├ştajte ─Ćalej a nau─Źte sa niektor├ę z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatn├║ hudbu prida┼ą Instagram Video!

V roku 2020 je takmer ka┼żd├Ż smartphone alebo inteligentn├ę zariadenie nejak├ęho druhu. Medzi nimi m├í v├Ą─Ź┼íina ─żud├ş op├Ą┼ą ├║─Źty soci├ílnych m├ędi├ş. Soci├ílne m├ędi├í sa stali tak d├┤le┼żitou s├║─Źas┼ąou ┼żivota, ┼że si ─Źlovek bez nej nedok├í┼że predstavi┼ą ┼żivot. Jedna tak├í popul├írna slu┼żba, ktor├í v posledn├Żch rokoch explodovala, je Instagram, Dar─Źek Facebook Za─Źatie podnikania sa za─Źalo ako sp├┤sob, ako zdie─ża┼ą svoje fotografie so svojimi bl├şzkymi priate─żmi a rodinou, ale teraz je jednou z najpopul├írnej┼í├şch a najpou┼ż├şvanej┼í├şch aplik├íci├ş soci├ílnych m├ędi├ş. ─Żudia ju pou┼ż├şvaj├║ nielen na zdie─żanie radosti so svojimi bl├şzkymi, ale mnoh├ş si vybudovali aj fan├║┼íika zalo┼żen├ęho v├Żlu─Źne na nich Instagram,

V priebehu rokov, Instagram videli ve─ża aktualiz├íci├ş, a to ako opravi┼ą svoje chyby, ale predov┼íetk├Żm vo funk─Źnom oddelen├ş. Aj ke─Ć ste mohli zdie─ża┼ą iba pr├şspevky sk├┤r, Instagram ─Źoskoro ozn├ímila pr├şbehy, ktor├ę boli o─Źividne podveden├ę Snapchatov├Żm n├ípadom. Uk├ízalo sa v┼íak, ┼że ide o obrovsk├Ż ├║spech, a pravdepodobne prv├í vec, ktor├║ dnes otvor├şme, je n├í┼í priate─ż Instagram Pr├şbehy. Instagram odvtedy vyvinula ve─ża ├║silia, aby ich platforma Stories bola ─Źo najviac intuit├şvnej┼íia a bohat┼íia na funkcie. Pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu pristupova┼ą k n├ílepk├ím, hlasova┼ą, robi┼ą r├Żchle ot├ízky a odpovede a ove─ża viac priamo zo svojich Instagram Pr├şbehy. Tak zauj├şmav├í vlastnos┼ą ako Instagram pridan├í povolila pou┼ż├şvate─żom prid├íva┼ą hudbu k ich pr├şbehom z vlastnej kni┼żnice. Je to u┼żito─Źn├ę, ak m├íte video bez zvuku a chceli by ste ho len trochu viac pozera┼ą, ako v skuto─Źnosti je.

Najlep┼íie aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í

V ka┼żdom pr├şpade, Instagram neroz┼íiruje t├║to funkciu na vide├í, ktor├ę pou┼ż├şvatelia m├┤┼żu nahr├íva┼ą na be┼żn├ę pr├şspevky. Preto mus├şte svoje video e┼íte upravi┼ą a hudbu prida┼ą ru─Źne. Pre v├Ą─Ź┼íinu ─żud├ş sa to m├┤┼że javi┼ą ako no─Źn├í mora, preto┼że je dos┼ą ┼ąa┼żkop├ídne vykon├íva┼ą tak├║to z├íkladn├║ ├║lohu priamo z telef├│nu. Z tohto d├┤vodu sme zostavili zoznam aplik├íci├ş, ktor├ę v├ím pom├┤┼żu vybra┼ą spr├ívnu hudbu pre v├ís Instagram pr├şspevky. Ve─ża sme testovali a ru─Źne sme vybrali to najlep┼íie z pon├║k. Posa─Ćte sa, uvo─żnite sa a vychutnajte si ─Ź├ştanie niektor├Żch najlep┼í├şch aplik├íci├ş, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram Video!

Najlep┼íie aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í

V┼íetky ni┼ż┼íie uveden├ę aplik├ície boli skuto─Źne testovan├ę a testovan├ę vami a odpor├║─Źam iba aplik├ície alebo programy, ktor├ę poskytuj├║ kompletn├Ż dojem pou┼ż├şvate─ża. Pokia─ż ide o dostupnos┼ą, v├Ą─Ź┼íina aplik├íci├ş, ktor├ę sme spomenuli ni┼ż┼íie, je bezplatn├í. Najsk├┤r je spusten├í, ale be┼ż├ş na freemiovej z├íkladni, ─Źo znamen├í, ┼że pou┼ż├şvatelia sa m├┤┼żu rozhodn├║┼ą k├║pi┼ą si pr├ęmiov├ę verzie, ktor├ę odomkn├║ mnoho ─Ćal┼í├şch skvel├Żch funkci├ş. Celkovo plat├ş, ┼że ak nem├íte v ├║mysle min├║┼ą ┼żiadne peniaze na aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete prida┼ą hudbu zadarmo Instagram vide├í, st├íle si tu m├┤┼żete u┼żi┼ą v├Ą─Ź┼íinu zoznamov! V─Ćaka tomu sa pozrime na na┼íe najlep┼íie tipy!

#1 – Lomotif

Ke─Ć od┼ítartujeme zoznam, m├íme jednu z najpopul├írnej┼í├şch aplik├íci├ş, do ktorej m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í priamo z v├í┼ího smartf├│nu. Lomotif je jednou z najoce┼łovanej┼í├şch aplik├íci├ş, pokia─ż ide o ├║pravu vide├ş na smartf├│ne. M├í vynikaj├║ce pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie a ve─żk├║ kni┼żnicu bezplatn├Żch skladieb, ktor├ę m├┤┼żete prida┼ą do svojich vide├ş. Tieto n├ístroje m├┤┼żete pou┼żi┼ą na r├Żchle ├║pravy, ako napr├şklad spomalen├ę prehr├ívanie, prev├şjanie dozadu a ─Ćal┼íie, na r├Żchle vytvorenie videa pripraven├ęho na zdie─żanie na va┼íom po─Ź├şta─Źi. Instagram krm├şv. Existuj├║ funkcie, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ zdie─ża┼ą priamo z aplik├ície, vr├ítane r├┤znych aplik├íci├ş Instagram, M├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą najnov┼íiu verziu produktu Lomotif pre svoje zariadenie s Androidom alebo iOS kliknut├şm na nasleduj├║ci odkaz:

Vyskúšajte Lomotif

#2 – Quik

Aj ke─Ć je t├íto aplik├ícia vytvoren├í spolo─Źnos┼ąou GoPro a je ur─Źen├í na pou┼żitie ako ├║plne samostatn├Ż n├ístroj na ├║pravu videa, je to tie┼ż jeden z naj├║─Źinnej┼í├şch a najr├Żchlej┼í├şch sp├┤sobov, ako do hudby prida┼ą hudbu. Instagram Video. Sta─Ź├ş spusti┼ą aplik├íciu, vybra┼ą video alebo fotografie, ktor├ę chcete previes┼ą na prezent├íciu, a prida┼ą po┼żadovan├║ hudobn├║ stopu k nej. Aplik├ícia pre v├ís urob├ş v┼íetku ┼ąa┼żk├║ ÔÇőÔÇőpr├ícu a priprav├ş na ┼łu zdie─żate─żn├ę video Instagram alebo in├ę platformy soci├ílnych m├ędi├ş. Pokia─ż ide o funkcie, existuje ve─ża pokro─Źil├Żch funkci├ş, s ktor├Żmi m├┤┼żete hra┼ą. Ale ak h─żad├íte sp├┤sob, ako prida┼ą hudbu zadarmo Instagram vide├í, potom to jednoducho funguje. Najnov┼íiu verziu aplik├ície Quik pre svoje zariadenie s Androidom m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą nasleduj├║cim sp├┤sobom Google Play Store odkaz ni┼ż┼íie:

Najlep┼íie aplik├ície, do ktor├Żch m├┤┼żete bezplatne prida┼ą hudbu Instagram vide├í 2

#3 – Video obchod

Rovnako ako Quik, aj t├íto ponuka predstavuje plnohodnotn├Ż editor videa, ktor├Ż m├┤┼żete pou┼żi┼ą na viac, ne┼ż len prida┼ą do svojich vide├ş hudbu na pozad├ş. Svoje klipy m├┤┼żete oreza┼ą, zl├║─Źi┼ą nov├ę, zmeni┼ą r├Żchlos┼ą videa r├Żchlym posunom vpred alebo spomalen├şm a dokonca prida┼ą svoje vlastn├ę titulky. To je tie┼ż skvel├í vlastnos┼ą Instagram, kde ─żudia m├┤┼żu sledova┼ą va┼íe vide├í aj bez zvuku. Samozrejme m├┤┼żete st├íle preh─żad├íva┼ą bohat├║ hudobn├║ kni┼żnicu v aplik├ícii a ru─Źne si vybra┼ą v┼íetku hudbu na pozad├ş, ktor├í by sa v├ím mohla p├í─Źi┼ą. Celkovo je to vynikaj├║ci sp├┤sob, ako veci trochu okoreni┼ą Instagram krm├şv.

Testujte videá

To je v┼íetko priatelia! D├║fame, ┼że sa v├ím p├í─Źila na┼ía kompil├ícia niektor├Żch najlep┼í├şch aplik├íci├ş na pridanie bezplatnej hudby Instagram vide├í 2020! Ktor├Ż zo zoznamov je v├í┼í najob─ż├║benej┼í├ş a ko─żko z t├Żchto aplik├íci├ş m├┤┼żete prida┼ą bezplatn├║ hudbu Instagram vide├í, ktor├ę ste u┼ż poznali alebo pou┼żili? Poznajte ─Ćal┼íie skvel├ę aplik├ície a vyberte si t├║ spr├ívnu hudbu pre svoju Instagram vide├í, ktor├ę pod─ża v├ís ─żudia pova┼żuj├║ za zauj├şmav├ę? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie, budeme radi, ke─Ć v├ís budeme po─Źu┼ą!