Najlepšie alternatívy SumoTorrent do roku 2020 [Download Verified Torrent]

Čoskoro po tom, čo torrent KickAss zmizol, boli všetky ostatné známe torrent servery ako Torrentz, ExtraTorrentz atď. Je ovplyvnených veľa stránok torrentu a SumoTorrent je tiež jedným z nich. Pre tých, ktorí to nevedia, SumoTorrent bol populárny torrent server známy pre svoj overený obsah.

To znamená, že všetok obsah torrentu hostený na serveri SumoTorrent je možné bezpečne prevziať. To je jediný dôvod, prečo používatelia naďalej hľadajú alternatívy Sumotorrentu. Našťastie existuje niekoľko alternatív Sumotorrent online, ktoré môžete teraz navštíviť.

Ak teda hľadáte aj najlepšie alternatívy SumoTorrent 2019, môžete uvažovať o nasledujúcom zozname. Na prístup na tieto stránky však budete stále potrebovať sieť VPN. Pozrime sa teda na zoznam najlepších alternatív SumoTorrentu na rok 2019.

Najlepšie alternatívy SumoTorrent 2020 (certifikácia na stiahnutie Torrent)

Pred preskúmaním zoznamu je potrebné poznamenať, že existuje veľa torrent webových stránok. Nie všetci však sú hostiteľmi overeného obsahu. V tomto článku sme preto zahrnuli tie, ktoré sú populárne a používajú sa len veľmi často. Pozrime sa teda na náš zoznam najlepších alternatív SumoTorrentu.

1, isoHunt

isoHunt

Ak ste už SumoTorrent používali, možno viete, že na webe sa nachádzalo množstvo programov a hier. Takže, ak hľadáte najlepšie alternatívy SumoTorrentu pre softvér a hry, potom môže byť vašou najlepšou voľbou IsoHunt. IsoHunt je jedným z najstarších dostupných torrentových serverov, ktoré blokovanie torrentu neovplyvnilo.

Najlepšie alternatívy SumoTorrent do roku 2020 [Download Verified Torrent] 1

2, SeedPeer

SeedPeer

SeedPeer je ďalšie najlepšie hodnotené a najlepšie hodnotené torrent miesto v zozname, ktoré môžete navštíviť namiesto Sumotorrentu. Najvýznamnejšou vecou na SeedPeer je jeho užívateľské rozhranie, ktoré vyzerá čisto a prehľadne. Okrem toho má SeedPeer množstvo programov, hier a filmového obsahu.

3, TorrentHound

Torrent psov

Ak hľadáte najlepšiu alternatívu SumoTorrentu, ktorá má čisté rozhranie a veľa kvalitného obsahu torrentu, musíte vyskúšať TorrentHound. Hádajte čo? TorrentHound je jedným z najlepších torrent stránok, ktoré každý deň navštevujú milióny používateľov. Na serveri TorrentHound nájdete množstvo programov, hier a súborov ISO Atď.

4, Torrent9

Torrent9

Torrent9 je torrent filmová stránka s niekoľkými programami a hrami. Skvelá vec, o ktorej je Torrent9, je jeho užívateľské rozhranie, ktoré vyzerá rozumne. Na Torrent9 nájdete torrent hry, filmové torrenty, programové torrenty atď. Takže Torrent9 je ďalší najlepší torrent server, ktorý môžete navštíviť teraz namiesto SumoTorrentu.

5, Torrentz2

Torrentz2

Torrentz2 je vyhľadávací modul torrentu, ktorý sťahuje obsah z rôznych stránok torrentu. Pretože sa jedná o vyhľadávací modul torrentu, pomocou niekoľkých kliknutí ľahko nájdete, čo chcete. Na stránkach sa však zobrazujú kontextové reklamy, ktoré môžu zničiť vaše prehliadanie. Používateľské rozhranie je čisté, ale stále budú používatelia potrebovať VPN a blokovanie reklám, aby mohli pristupovať na web.

6, Pirate Bay

Pirate Bay

Pirate Bay je pravdepodobne najobľúbenejší web na zozname, ktorý každý deň navštevujú milióny používateľov. Pirate Bay je známy pre svoju obrovskú databázu torrent súborov obsahujúcich filmy, televízne programy, programy, hry atď. Na Pirate Bay nájdete všetky typy torrentov.

7, TorLock

Turlock

TorLock je veľmi podobný SumoTorrentu, pokiaľ ide o obsah torrentu. Hádajte čo? Rovnako ako SumoTorrent, aj TorLock obsahuje iba overený obsah. To znamená, že všetok obsah neobsahuje reklamy a malware. Stránka má obmedzený obsah torrentu, webmasteri však každý z nich kontrolujú manuálne.

8, Torrent na stiahnutie

Torrent na stiahnutie

Ak hľadáte stránku so softvérovým torrentom, musíte navštíviť TorrentDownloads. Hádajte čo? TorrentDownloads obsahuje veľa programov, ISO , Hry atď. Nájdete tu aj hudobné klipy a videoklipy, sú však obmedzené. TorrentDownloads tiež obsahuje špecifickú sekciu pre hráčov.

9, RARBG

RARBG

Ak ste v kontakte so svetom torrentov, možno ste oboznámení s popularitou RARBG. RARBG je jedným z popredných torrent serverov na zozname, známym pre svoju obrovskú databázu torrent obsahu. Na RARBG môžete objavovať filmy, hry, softvér a súbory ISO Atď.

10. SkyTorrents

Skytorrent

SkyTorrents je relatívne nový torrent server v zozname, ale má veľa jedinečného torrentového obsahu. Skvelá vec SkyTorrents je v tom, že sú úplne bez reklám. Okrem toho, rovnako ako SumoTorrent, správcovia Skytorrent pred publikovaním manuálne kontrolujú všetok obsah torrentu.

Môžem navštíviť Sumotorrent bez VPN?

Nie, SumoTorrent nemôžete navštíviť bez aplikácie VPN. Nie je tiež bezpečné navštevovať stránky torrentu bez pripojenia k sieti VPN.

Ako stiahnuť overený torrent?

Existuje veľa torrent stránok, ktoré poskytujú súbory ako SumoTorrent. Všetok obsah Sumotorrent je pred uverejnením manuálne overený.

Je bezpečné používať SumoTorrent?

Torrenting nie je nikdy bezpečný a ak ho používate na sťahovanie obsahu chráneného autorskými právami, žiadate právne problémy.

Toto je desať najlepších alternatív k SumoTorrent v roku 2020, ktoré môžete teraz navštíviť. Ak viete o akýchkoľvek ďalších podobných webových stránkach, dajte nám vedieť do poľa nižšie.