Najlep┼íie 9 Z├íbavn├ę aplik├ície pre Android bud├║ Lol cel├Ż de┼ł

Vadilo by v├ím zn├ş┼żenie ├║rovne stresu alebo dokonca pred─║┼żenie ┼żivota na nieko─żko rokov?

Dostanete sa do pr├íce neskoro, cel├Ż de┼ł sa rozpr├ívate s otravn├Żm ┼í├ęfom a potom sa cestou domov zaseknete v prem├ívke. Va┼íe ├║─Źty sa hromadia a susedov pes neprestane ┼íteka┼ą.

V┼íetok ten stres v├ím neprospieva. Ako m├┤┼żete zabr├íni┼ą neust├ílemu pr├║deniu stresu?

Pod─ża odborn├şka m├┤┼że smiech pred─║┼żi┼ą ┼żivot priemern├ęho ─Źloveka asi o osem rokov.

Pre─Ź├ştajte si o najlep┼í├şch z├íbavn├Żch aplik├íci├ích pre Android, ktor├ę po┼íteklia va┼íu vtipn├║ kos┼ą a prenes├║ sa do zdrav┼íieho a ┼í┼ąastnej┼íieho prostredia.

Pozn├ímka: Pou┼żili sme Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 (be┼ż├ş na syst├ęme Android 4.4.2) na testovanie t├Żchto z├íbavn├Żch aplik├íci├ş pre Android. Aplik├ície funguj├║ dobre na akomko─żvek smartf├│ne s Androidom. Uistite sa, ┼że v├í┼í smartphone sp─║┼ła minim├ílne softv├ęrov├ę ÔÇőÔÇőpo┼żiadavky.

1. 9GAG – najlep┼íia z├íbavn├í aplik├ícia v┼íetk├Żch ─Źias: [Free]

9 gag

Oficiálna aplikácia 9GAG

Ofici├ílna aplik├ícia 9GAG na serveri Google Play Store to je ├║┼żasn├ę. V┼íetky GIFy, z├║riv├ę komiksy, m├ęmy, ne├║spe┼ín├ę obr├ízky, roztomil├ę vide├í s dom├ícimi zvieratami a vtipn├ę obr├ízky s jednoriadkov├Żmi vlo┼żkami robia aplik├íciu neprehliadnute─żnou. Pri prvom otvoren├ş aplik├ície v├ím pon├║ka mo┼żnos┼ą bu─Ć sa zaregistrova┼ą (prostredn├şctvom Facebook alebo Google +) alebo prihl├ísenie (pre star├Żch ─Źlenov). Tieto ─Źasti m├┤┼żete tie┼ż presko─Źi┼ą a u┼żi┼ą si z├íbavu bez registr├ície.

T├íto z├íbavn├í aplik├ícia pre Android je plynul├í a obsahuje tri hlavn├ę kateg├│rie: Hor├║ce, Trendy a ─îerstv├ę. V┼íetky kateg├│rie s├║ rozdelen├ę do podkateg├│ri├ş ako GIF, NSFW, Cute, Geeky, Cosplay a Meme. Sekcia NSFW m├í v┼íetky z├íbavn├ę veci, ktor├ę s├║ ur─Źen├ę iba pre dospel├Żch a s├║ skryt├ę v ponuke Nastavenia. P├í─Źi sa mi to alebo komentujte ─Źoko─żvek z├íbavn├ę a zdie─żajte to s priate─żmi a rodinou prostredn├şctvom soci├ílnych siet├ş. Pridajte svoj vlastn├Ż z├íbavn├Ż obr├ízok alebo vytvorte meme.

Vlastnosti:

Facebook alebo prihlasovacie ├║daje GIF do GIF, hnevajte sa na komiksy, memy, obr├ízky, ktor├ę nie s├║ k dispoz├şcii, roztomil├ę vide├í s dom├ícimi zvieratami a vtipn├ę obr├ízky Skry┼ą v┼íetky polo┼żky NSFW (n├║dzov├Ż re┼żim) Zdie─ża┼ą prostredn├şctvom str├ínok soci├ílnych siet├ş

Pozoruhodn├í funkcia: Nahrajte svoje vlastn├ę vtipn├ę obr├ízky a memy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. Zub├ír pr├ş┼íer: [Free ad-supported]

zub├ír pr├ş┼íer

Sta┼łte sa zub├írom pr├ş┼íer

Monster Dentist je z├íbavn├í hra pre Android, ktor├í je k dispoz├şcii zadarmo na Google Play Store. U┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie p├┤sob├ş kreslen├Żm dojmom, ktor├ę je skvel├ę pre najmen┼í├şch. Vyberte si mon┼ítrum, ktor├ę sa v├ím p├í─Źi, a z├şskajte body za jeho o┼íetrovanie. R├┤zne pr├ş┼íery maj├║ r├┤zne druhy zubn├Żch probl├ęmov. Na ich lie─Źbu m├íte mno┼żstvo n├ístrojov.

Vlastnosti:

O┼íetrite zubn├ę probl├ęmy pr├ş┼íer Extrahujte zuby, ─Źistite ┼ípinav├ę zuby alebo v┼Ľtajte cez zubn├Ż povlak Zachy┼ąte fotografiu po ├║spe┼ínom o┼íetren├ş va┼íej pr├ş┼íery

Pozoruhodn├í funkcia: Na v├Żber r├┤zne pr├ş┼íery

Stiahnite si na stiahnutie Atoz

3. Pou: [Free and Paid]

pou

Vlastnite virtu├ílneho dom├íceho mazn├í─Źika

3.a Pou: [Free]

Pou je z├íbavn├í aplik├ícia pre Android, kde sa star├íte o roztomil├ę virtu├ílne zvieratko. K┼Ľmte ho, ─Źistite mydlom, k├║pajte sa, robte r├┤zne experimenty s elix├şrmi, hrajte r├┤zne hry alebo ho vezmite von zabavi┼ą sa. Mince v hre z├şskavate aj t├Żm, ┼że sa star├íte o svojho vz├ícneho mil├í─Źika alebo s n├şm hr├íte r├┤zne hry.

Pou┼żite hern├ę mince na n├íkup alebo odomknutie r├┤znych predmetov. Prisp├┤sobte svojmu mil├í─Źikovi r├┤zne outfity, farby tela, n├íkr─Źn├şky, o─Źn├ę tiene a okuliare. Hlavnou nev├Żhodou je, ┼że v├Ą─Ź┼íina polo┼żiek je zamknut├í a bu─Ć budete musie┼ą po─Źka┼ą na konkr├ętnu ├║rove┼ł, alebo si ju k├║pi┼ą ako v├Żmenu minc├ş v hre. Stavov├Ż riadok v hornej ─Źasti zobrazuje ├║rovne Pouovho jedla, zdravia, z├íbavy a energie.

3.b Pou: [Paid $0.99-$12.49]

Na n├íkup r├┤znych predmetov v hre potrebujete hern├ę mince. Ak chcete zar├íba┼ą mince, hrajte s Pouom alebo platte peniaze. M├┤┼żete si k├║pi┼ą r├┤zne bal├ş─Źky minc├ş u┼ż od $00,99. Najv├Ą─Ź┼í├ş bal├şk m├í 50 000 minc├ş a stoj├ş 12,49 dol├íra.

Vlastnosti:

Postarajte sa o Pou Vezmite ho do r├┤znych miestnost├ş Pou┼ż├şvajte r├┤zne prostredia K┼Ľmte ho, robte experimenty, prisp├┤sobujte si ho alebo sa s n├şm hrajte

Pozoruhodn├í funkcia: Odomknite polo┼żky pomocou hern├Żch minc├ş

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. Prasknite si obrazovku: [Free and Paid]

rozbi┼ą obrazovku

Oklamte svojich priate─żov

4.a Prasknite si obrazovku: [Free ad-supported]

Crack Your Screen je aplik├ícia, ktor├í praskne obrazovku v├í┼ího telef├│nu. Neprepadajte panike, obrazovka v skuto─Źnosti nepraskne. Generuje iba r├┤zne typy popraskan├Żch rozlo┼żen├ş na oklamanie ostatn├Żch. Sprievodn├Ż zvuk a vibr├ície robia t├║to il├║ziu realistickej┼íou. Pri otvoren├ş aplik├ície sa v├ím zobraz├ş pl├ívaj├║ca obrazovka, pomocou ktorej aplik├íciu spust├şte, alebo prejdete do nastaven├ş a veci zmen├şte.

Nastavte sp├║┼í┼ąa─Ź na spustenie efektu praskania obrazovky. Za─Źa┼ą m├┤┼żete bu─Ć potrasen├şm telef├│nu alebo dotykom obrazovky. Pomocou tejto z├íbavnej aplik├ície pre syst├ęm Android si vysmejte svojich priate─żov alebo rodinu. Nechajte ich uveri┼ą, ┼że v├ím praskli obrazovku. M├┤┼żete si zadarmo stiahnu┼ą ─Ćal┼íie form├íty crack obrazoviek.

4.b Prasknite si obrazovku: [Paid]

K├║pte si ─Ćal┼íiu dynamick├║ obrazovku Crack n├íkupom v aplik├ícii, ktor├Ż stoj├ş $00,99. V─Ćaka tomu je aplik├ícia tie┼ż bez rekl├ím.

Vlastnosti:

Prasknite dotykom alebo potrasen├şm obrazovky Automatick├ę praskanie po vopred ur─Źenom ─Źasovom oneskoren├ş ─Äal┼íie popraskan├ę t├ęmy

Pozoruhodn├í funkcia: Rozbit├í alebo prasknut├í obrazovka nem├í ┼żiadne reklamy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. Motion Fart Ôäó: [Free ad-supported]

vreckov├Ż prd

Najrealistickejšia aplikácia na prdenie

Motion Fart Ôäó vynik├í pou┼żit├şm sn├şma─Źa pohybu. ─Äal┼íie prdiace aplik├ície v Google Play Store pon├║kaj├║ iba prdiacu zvukov├║ dosku, ale t├íto aplik├ícia spust├ş zvuk prdenia detekciou pohybu. Nastavte citlivos┼ą v ponuke Nastavenia. Spustite funkciu senzora pohybu, vlo┼żte ju do vrecka d┼ż├şnsov a zdvihnite nohu, aby sa spustil zvuk prdenia. Kliknut├şm na obrazovku m├┤┼żete tie┼ż generova┼ą r├┤zne zvuky prdenia. T├íto z├íbavn├í aplik├ícia pre Android podporuje reklamy.

Vlastnosti:

Najrealistickej┼íia aplik├ícia na prdenie ─Żahko pou┼żite─żn├ę pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie R├┤zne zvuky prdenia

Pozoruhodná funkcia: Senzor pohybu na spustenie zvuku prdenia

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. ┼ápion├í┼żna s├║prava – univerz├ílny mailer: [Free ad-supported]

┼ípion├í┼żna s├║prava univerz├ílny mailer

Po┼íli komuko─żvek s akouko─żvek e -mailovou adresou

Spy Kit-Universal Mailer je falo┼ín├í aplik├ícia na odosielanie e-mailov pre Android. Po┼ílite komuko─żvek e-mail z falo┼ínej e-mailovej adresy. M├┤┼żete tie┼ż prida┼ą falo┼ín├ę meno odosielate─ża. Aplik├ícia nepou┼ż├şva va┼íu p├┤vodn├║ e-mailov├║ adresu, tak┼że pr├şjemca nikdy nevie, kto je skuto─Źn├Ż odosielate─ż. S touto z├íbavnou aplik├íciou pre Android si m├┤┼żete posla┼ą e-mail z akejko─żvek falo┼ínej e-mailovej adresy, ktor├í sa v├ím p├í─Źi.

Ohromte ─żud├ş t├Żm, ┼że uk├í┼żete, ┼że ste dostali e -mail od celebrity alebo z tajnej l├ísky. Urobte rados┼ą die┼ąa┼ąu zaslan├şm e-mailu na adresu Santa Claus. Aplik├ícia v├ím najsk├┤r umo┼żn├ş odosla┼ą 10 e-mailov za de┼ł. Potom sa limit zv├Ż┼íi, ke─Ć odo┼ílete viac e-mailov a nech├íte aplik├íciu nain┼ítalovan├║ v telef├│ne nieko─żko t├Ż┼żd┼łov. V├Żvoj├ír prijal toto prevent├şvne opatrenie, aby nikto nemohol pou┼ż├şva┼ą t├║to z├íbavn├║ aplik├íciu pre Android ako n├ístroj na rozosielanie spamu. Nepou┼ż├şvajte to na ├║myseln├ę ru┼íenie niekoho, preto┼że pol├şcia v├ís m├┤┼że ─żahko n├íjs┼ą pod─ża va┼íej IP adresy a zatkn├║┼ą.

Vlastnosti:

Posielajte falo┼ín├ę e-maily priate─żom a rodine Posielajte si falo┼ín├ę e-maily z akejko─żvek falo┼ínej adresy odosielate─ża V├Żkonn├í funkcia Odpoveda┼ą na, aby ste dost├ívali odpovede na falo┼ín├Ż e-mail

Pozoruhodn├í funkcia: Nezverej┼łuje va┼íe skuto─Źn├ę e-mailov├ę ID odosielate─żovi.

Amazon

7. V├Żmena tv├íre: [Free ad-supported]

v├Żmena tv├íre

Polo┼żte tv├ír na hlavu svojho psa

Predstavte si svoju tv├ír na tele v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika a tv├ír v├í┼ího dom├íceho mazn├í─Źika na va┼íom tele. Ak├ę je to smie┼íne? T├íto aplik├ícia je ur─Źen├í na v├Żmenu alebo prevr├ítenie tv├ír├ş na ─żubovo─żn├║ fotografiu. Aplik├ícia na fotografi├ích (fotografi├ích pozost├ívaj├║cich z dvoch tv├ír├ş) detekuje tv├íre a potom ich prehod├ş. Zachy┼ąte fotografiu so svojim die┼ąa┼ąom, dom├ícim mil├í─Źikom, priate─żmi alebo ─Źlenmi rodiny a potom si vymie┼łajte tv├íre pomocou tejto z├íbavnej aplik├ície pre Android.

M├┤┼żete nasn├şma┼ą fotografiu alebo si ju vybra┼ą z gal├ęrie. Potom aplik├ícia automaticky rozpozn├í tv├íre. Potom m├┤┼żete zmeni┼ą ve─żkos┼ą masky a potom klikn├║┼ą na tla─Źidlo Vymeni┼ą. Aplik├ícia m├í niektor├ę ru┼íiv├ę reklamy na aplik├ície, ktor├ę m├┤┼żu ovplyvni┼ą celkov├Ż dojem.

Vlastnosti:

Nasn├şmajte fotografiu alebo si ju vyberte z gal├ęrie Automatick├í detekcia tv├ír├ş na fotografii Ru┼íiv├ę reklamy Zdie─ża┼ą na str├ínkach soci├ílnych siet├ş

Pozoruhodn├í funkcia: Vyme┼łte alebo prevr├í┼ąte tv├íre

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. Falo┼ín├Ż hovor, SMS, zostatok, bat├ęria: [Free and Paid]

falo┼ín├Ż hovor sms

Falo┼ín├ę hovory m├┤┼żu by┼ą z├íbavn├ę

8.a Falo┼ín├Ż hovor, SMS, zostatok, bat├ęria: [Free ad-supported]

T├║to aplik├íciu m├┤┼żete pou┼żi┼ą na generovanie falo┼ín├Żch hovorov, spr├ív, zostatkov a percentu├ílneho podielu bat├ęrie. ┼Żartujte svojich priate─żov alebo rodinu generovan├şm falo┼ín├ęho hovoru alebo spr├ívy od zn├ímych osobnost├ş. Funkcia falo┼ín├ęho vyv├í┼żenia a percentu├ílneho podielu bat├ęrie v├ís m├┤┼że zachr├íni┼ą pred va┼íimi nosn├Żmi priate─żmi. Bol zaveden├Ż aj kreditn├Ż syst├ęm.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8.b Falo┼ín├Ż hovor, SMS, zostatok, bat├ęria: [Paid-$0.99]

Verzia Pro je bez rekl├ím a stoj├ş $00,99.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Vlastnosti:

Jednoduch├ę pou┼żitie Falo┼ín├Ż hovor Falo┼ín├ę SMS Falo┼ín├ę percento bat├ęrie Falo┼ín├Ż zostatok

Pozoruhodná funkcia: Rôzne obrazovky hovorov a správ

9. Porazte ┼í├ęfa 3 [Free and Paid]

porazi┼ą ┼í├ęfa 3

Pomstite sa svojmu ┼í├ęfovi virtu├ílne

9.a Porazte ┼í├ęfa 3 [Free]

Mali ste ┼ąa┼żk├Ż de┼ł v kancel├írii? Chcete sa vr├íti┼ą k svojmu ┼í├ęfovi, ktor├Ż riadi otrokov? Potom porazte ┼í├ęfa 3 je pre teba ako stvoren├Ż. T├íto z├íbavn├í aplik├ícia pre Android je bezplatn├í aplik├ícia, ale m├í n├íkupy v aplik├ícii. Po otvoren├ş aplik├ície vid├şte postavu, ktor├í vyzer├í ako ┼í├ęf v kancel├írii.

Mus├şte ho porazi┼ą klepnut├şm na obrazovku. M├┤┼żete tie┼ż posun├║┼ą prst po obrazovke, ─Ź├şm ho potiahnete a hod├şte kamko─żvek budete chcie┼ą. Vytvorte si nov├ę ┼í├ęfov├ę postavy. Karta Zbrane v├ím d├íva mo┼żnos┼ą vybra┼ą si r├┤zne zbrane. Zar├íbajte mince alebo s├║─Źasti zbran├ş bit├şm svojho ┼í├ęfa.

9.b Porazte ┼í├ęfa 3 [Paid-in app purchase]

Odomknite zbrane, p├│dia a r├┤zne n├ístroje v├Żmenou za hern├ę mince a drahokamy. Ak sa pon├íh─żate, nak├║pte ─Ćal┼íie hern├ę mince a drahokamy zaplaten├şm skuto─Źn├Żch pe┼łaz├ş n├íkupom v aplik├ícii. Hra pon├║ka r├┤zne bal├ş─Źky minc├ş a drahokamov u┼ż od $10,88. Najv├Ą─Ź┼íie balenie stoj├ş 94,24 dol├íra.

Vlastnosti:

Pekn├í animovan├í grafika Porazte svojho ┼í├ęfa ako nikdy predt├Żm Odomknite alebo si k├║pte zbrane Odomknite nov├ę etapy, ako napr├şklad-Tibetsk├í hora, Austr├ílsky oce├ín, rusk├í zima a r├şmske koloseum

Pozoruhodn├í funkcia: Vytvorte si nov├ę ┼í├ęfov├ę postavy

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver:

─îas pri z├íbave let├ş, nie? V┼íetky tieto z├íbavn├ę aplik├ície pre Android po┼íteklia va┼íu vtipn├║ kos┼ą iba nieko─żk├Żmi kliknutiami. Nebojte sa vytv├íra┼ą sn├şmky obrazovky alebo zaznamen├íva┼ą svoje sk├║senosti s hran├şm t├Żchto z├íbavn├Żch aplik├íci├ş. Je v┼żdy pr├şjemn├ę spomen├║┼ą si na dobr├Ż smiech s priate─żmi alebo rodinou.

P├í─Źili sa v├ím aplik├ície, ktor├ę sme zaradili? Pou┼ż├şvate u┼ż niektor├║ z t├Żchto aplik├íci├ş? Ktor├Ż je najz├íbavnej┼í├ş? Dajte n├ím vedie┼ą v sekcii koment├írov ni┼ż┼íie.