Najlep┼íie 65 palcov├Ż telev├şzor

Nie je n├íhoda, ┼że spolo─Źnos┼ą Samsung zaber├í dve z troch najlep┼í├şch na na┼íom zozname najlep┼í├şch 65-palcov├Żch telev├şzorov. Spolo─Źnos┼ą bola skuto─Źne zodpovedn├í za vytv├íranie v├Żnimo─Źn├Żch a relat├şvne cenovo dostupn├Żch telev├şzorov a monitorov, a tento zakriven├Ż obr je d├┤kazom d├┤vtipu a ┼ít├Żlu zna─Źky.

T├íto obrazovka predstavuje nov├║ ├║rove┼ł vizu├ílneho ponorenia v─Ćaka kr├ísne zakrivenej fas├íde, v─Ćaka ktorej sa budete c├şti┼ą, akoby ste pri sledovan├ş ob─ż├║ben├ęho programu sedeli v skuto─Źnom kine. Je nabit├Ż technol├│giou 4K Color Drive Pro, ktor├í odha─żuje ove─ża ┼íir┼íie a realistickej┼íie spektrum realistick├Żch farieb pre autentickej┼íie obr├ízky a m├┤┼żete si vychutna┼ą realistickej┼í├ş kontrast s technol├│giou 4K HDR Pro.

Je tu dia─żkov├ę ovl├ídanie, ktor├ę automaticky detekuje a ovl├ída v┼íetky va┼íe pripojen├ę zariadenia a nemus├şte vydr┼ża┼ą neust├íle bolesti hlavy, ktor├ę s├║ dod├ívan├ę s manu├ílnym programovan├şm alebo extern├Żm dia─żkov├Żm smerovan├şm.

T├íto obrazovka je tie┼ż ide├ílna na streamovanie ak─Źn├Żch filmov alebo programov s r├Żchlo sa pohybuj├║cim obsahom, preto┼że technol├│gia Motion Rate 120 umo┼ż┼łuje ostr├ę rozl├ş┼íenie bez rozmazania bez oh─żadu na to, ako r├Żchlo sa objekt pohybuje po obrazovke. Tie┼ż to nie je pr├şli┼í ve─ża, ┼że t├íto obrazovka pon├║ka ┼ítyrikr├ít viac pixlov (3840 ├Ś 2160) ako ┼ítandardn├ę rozl├ş┼íenie Full HD, ─Źo znamen├í, ┼że va┼íe obr├ízky o┼żij├║ ove─ża realistickej┼í├şm sp├┤sobom.

Tento telev├şzor je vybaven├Ż r├┤znymi vstupmi a v├Żstupmi vr├ítane troch portov HDMI, dvoch portov USB, portu Ethernet, komponentn├ęho vstupu, zlo┼żen├ęho vstupu, zlo┼żen├ęho vstupu, RF vstupu, digit├ílneho zvukov├ęho v├Żstupu a s├ęriov├ęho rozhrania RS232C. ,

Pam├Ątajte, ┼że ke─Ć zakriven├í telev├şzia pon├║ka fantastick├Ż z├í┼żitok pre t├Żch, ktor├ş sleduj├║ telev├şziu priamo, pre t├Żch, ktor├ş s nimi sedia, dokonca aj trochu za rohom, pravdepodobne bud├║ ma┼ą hor┼í├ş z├í┼żitok zo sledovania.

pre

  • Ve─żmi cenovo dostupn├ę
  • V├Żhody zakrivenej telev├şzie
  • Z├ípory

  • Zakriven├í telev├şzia nie je vhodn├í na sedenie ved─ża
  • Reproduktory s├║ priemern├ę.