Najlep┼íie 5 Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka kompatibiln├í s S9

Najlep┼íie 5 Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka kompatibiln├í s S9 1

Ste unaven├ş zamotan├Żmi alebo po┼íkoden├Żmi k├íblami, ktor├ę v├ím br├ínia pou┼ż├şva┼ą telef├│n alebo vo va┼íej izbe vyzeraj├║ naozaj zle? Potom je bezdr├┤tov├ę nab├şjanie pre v├ís! V dne┼ínej dobe existuje skuto─Źn├Ż boj proti ┼íkared├Żm dr├┤tom, ktor├ę v ka┼żdom prostred├ş vyzeraj├║ skuto─Źne nemotorne. A najnov┼íie s├║ najnov┼íie zariadenia kompatibiln├ę s bezdr├┤tov├Żmi technol├│giami- ako napr├şklad Samsung Galaxy S9, na ktor├ę sa v tomto ─Źl├ínku odvol├ívame.

Existuje ve─ża Samsungov Galaxy Bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky kompatibiln├ę s S9, ale nie v┼íetky stoja za to. V tomto ─Źl├ínku sa pozrieme na vrchol 5, ale existuje mnoho ─Ćal┼í├şch mo┼żnost├ş, ktor├ę m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą. Tieto s├║ v┼íak najbohat┼íie na funkcie a maj├║ k dispoz├şcii mo┼żnos┼ą r├Żchleho nab├şjania pre v├í┼í Samsung Galaxy S9.

Súvisiace: Najlepšie ponuky pre Samsung Galaxy S9

Najlep┼íie bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky pre Samsung Galaxy S9

Tu s├║ najlep┼íie Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky S9 s├║ dnes na trhu. Upozor┼łujeme, ┼że nie s├║ v ┼żiadnom konkr├ętnom porad├ş.

Pozn├ímka: Ceny uveden├ę v tomto ─Źl├ínku s├║ platn├ę k 25. okt├│bru 2019 a m├┤┼żu sa ─Źasom zmeni┼ą.

1. Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka Anker 10W

Anker nab├şja─ŹkaNab├şja─Źka Anker ─Źierna

Anker v├ím pravdepodobne nie je cudz├ş, preto┼że sme si u┼ż zvykli, ┼że od nich poch├ídzaj├║ kvalitn├ę zariadenia. Tento bezdr├┤tov├Ż PowerPort sa nijako nel├ş┼íi. 10W bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka m├í ve─żmi pr├şjemn├Ż a praktick├Ż dizajn-je dod├ívan├í s proti┼ímykov├Żmi podlo┼żkami, ktor├ę bezpe─Źne sedia na stole, a s modr├Żmi di├│dami LED na bo─Źn├Żch stran├ích, aby ste sa uistili, ┼że ju n├íjdete aj v tme.

├Ü─Źinn├í nab├şja─Źka Anker├Ü─Źinnos┼ą nab├şja─Źky Anker

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

2x r├Żchlej┼íie nab├şjanie5W re┼żim norm├ílneho nab├şjania10W re┼żim r├Żchleho nab├şjania

Pekn├ę na tejto nab├şja─Źke je, ┼że ju m├┤┼żete bez probl├ęmov pou┼ż├şva┼ą s puzdrom st├íle v telef├│ne za predpokladu, ┼że nie je hrub┼íia ako 5 mm a bez ak├Żchko─żvek kovov├Żch alebo magnetick├Żch doplnkov. Na zariadenie je poskytovan├í z├íruka 18 mesiacov a pr├şjemn├Ż, priate─żsk├Ż z├íkazn├şcky servis. N├ístenn├║ nab├şja─Źku si v┼íak budete musie┼ą k├║pi┼ą samostatne.

Najlep┼íie 5 Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka kompatibiln├í s S9 2

2. Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESR

Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESRBezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESR biela

Prv├í vec, ktor├║ si na tomto zariaden├ş v┼íimnete, je elegantn├Ż a pr├şjemn├Ż dizajn. Nie je to v┼íak len pekn├ę, je to aj praktick├ę: dod├íva sa s gumov├Żm kr├║┼żkom na bokoch, aby sa v├í┼í smartphone pri nab├şjan├ş nevysunul. Navy┼íe m├í jemn├ę kruhov├ę svetlo – ktor├ę v├ís upozorn├ş na to, ┼że sa zariadenie nab├şja, ktor├ę po ur─Źitom ─Źase stlm├ş a vypne sa, aby neru┼íilo v├í┼í sp├ínok.

Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESRBezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESR

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

Ochrana proti prehriatiu Re┼żim r├Żchleho nab├şjania R├ím zo zliatiny zinku

T├íto bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka ESR sa dod├íva s 2 re┼żimy nab├şjania, ┼ítandardn├Ż re┼żim nab├şjania s v├Żstupom 5 V a re┼żim r├Żchleho nab├şjania s v├Żstupom maxim├ílne 10 V – dostato─Źne dobr├Ż na to, aby sa ka┼żd├Ż telef├│n zapol iba za nieko─żko hod├şn.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka MoKo Qi

Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka MoKo ─ŹiernaBezdr├┤tov├í nab├şja─Źka MoKo ─Źierna

Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka Moko Qi je ─Ćal┼í├şm dobre vyzeraj├║cim nab├şjac├şm zariaden├şm. Ale okrem fyzick├ęho aspektu – spolo─Źnos┼ą tvrd├ş, ┼że t├íto bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka nabije ak├Żko─żvek smartphone maxim├ílne raz 2 hodiny. Rovnako ako ostatn├ę zariadenia, m├í 2 re┼żimy nab├şjania – norm├ílny s v├Żkonom 5 V a r├Żchly re┼żim s v├Żstupom 9 V.

Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka MokoBezdr├┤tov├í nab├şja─Źka MoKo Qi

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

1.4 r├Żchlej┼í├ş ─Źas nab├şjania Proti┼ímykov├í podlo┼żka Inteligentn├Ż indik├ítor

Toto zariadenie je dod├ívan├ę v elegantnom dizajne-m├í m├Ąkk├║ proti┼ímykov├║ podlo┼żku, ktor├í zabr├íni vyk─║znutiu telef├│nu po─Źas nab├şjania a inteligentn├Ż LED indik├ítor, ktor├Ż v├ím uk├í┼że ├║rove┼ł nabitia zariadenia. Toto zariadenie MoKo m├í navy┼íe vstavan├║ technol├│giu, ktor├í zabr├íni prep├Ątiu, prehriatiu alebo skratu.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Stojan na bezdr├┤tov├║ nab├şja─Źku Anker

Stojan na bezdr├┤tov├║ nab├şja─Źku AnkerBezdr├┤tov├Ż nab├şjac├ş stojan Anker ─Źierny

Tento PowerPort 5 Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka od spolo─Źnosti Anker m├í vynikaj├║cu rovnov├íhu medzi dizajnom, ┼żivotaschopnos┼ąou a kvalitou. V─Ćaka tomuto zariadeniu m├┤┼żete telef├│n vzh─żadom na svoj dizajn umiestni┼ą vertik├ílne alebo horizont├ílne, aby ste po─Źas nab├şjania mohli pou┼ż├şva┼ą svoj smartphone.

bezdr├┤tov├Ż stojan ankerBezdr├┤tov├Ż stojan Anker

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

O 10% r├Żchlej┼íie nab├şjanieRadia─Źn├ę tienenieVhodn├ę pre pr├şpad

Toto zariadenie je vybaven├ę vstavan├Żmi technol├│giami na ochranu pred prehriat├şm, ┼żiaren├şm, prep├Ąt├şm a mnoh├Żmi ─Ćal┼í├şmi vecami, ktor├ę zais┼ąuj├║, ┼że va┼íe zariadenie bude spr├ívne fungova┼ą dlh┼í├ş ─Źas. Na zariadenie je navy┼íe poskytovan├í z├íruka 18 mesiacov a priate─żsk├Ż z├íkazn├şcky servis.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka Samsung Qi

Bezdr├┤tov├ę nab├şjanie Samsung QiBezdr├┤tov├í nab├şja─Źka Samsung Qi

Toto je Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky S9 by neboli ├║pln├ę bez nab├şja─Źky od spolo─Źnosti Samsung. Toto zariadenie sa nab├şja smartphones alebo pr├şslu┼íenstvo s norm├ílnou r├Żchlos┼ąou nab├şjania a pokia─ż je to mo┼żn├ę, m├í mo┼żnos┼ą r├Żchleho nab├şjania, ak je sp├írovan├ę s kompatibilnou nab├şja─Źkou.

Nab├şja─Źka Samsung ─Źierna/modr├íNab├şja─Źka Samsung ─Źierna/modr├í

K─ż├║─Źov├ę vlastnosti:

Viacfarebn├ę LED haloR├Żchle nab├şjanie kompatibiln├ęQu induk─Źn├ę nab├şjanie

LED di├│da na tejto bezdr├┤tovej nab├şja─Źke Samsung je viac ne┼ż len pekn├í. Sv├Ąto┼żiara pulzuje, aby indikovala ├║rove┼ł nab├şjania zariadenia, a tie┼ż ukazuje, ─Źi je zariadenie spr├ívne umiestnen├ę na nab├şja─Źke. Spolo─Źnos┼ą okrem toho tvrd├ş, ┼że s touto nab├şja─Źkou m├┤┼żete nab├şja┼ą telef├│n aj vtedy, ke─Ć je zapnut├Ż.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

─îo sa p├Żtaj├║ in├ş ─żudia

Ktor├Ż je najlep┼í├ş Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka kompatibiln├í s S9?

V┼íetky uveden├ę mo┼żnosti s├║ skvel├ę, ale ak by sme si mali vybra┼ą, vybrali by sme si t├║ Samsung, jednoducho kv├┤li Samsungu Galaxy S9 je rovnak├í zna─Źka – preto ide o kompatibiln├ę zariadenia, ktor├ę s├║ n├íchyln├ę k lep┼íej spolupr├íci.

Pre─Źo by ste si mali k├║pi┼ą Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka S9?

Preto┼że bezdr├┤tov├ę nab├şjanie je ove─ża pohodlnej┼íie ako konven─Źn├ę. A ak je nab├şja─Źka tie┼ż stojanom, m├┤┼żete telef├│n po─Źas nab├şjania jednoducho pou┼ż├şva┼ą.

Ako to rob├ş Samsung Galaxy Funguje bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka S9?

Stru─Źne povedan├ę, energia sa pren├í┼ía z nab├şja─Źky do zariadenia pomocou elektromagnetickej indukcie. Aby telef├│n fungoval, mus├ş by┼ą v tesnej bl├şzkosti bezdr├┤tovej nab├şja─Źky.

Samsung Galaxy Bezdr├┤tov├í nab├şja─Źka S9 – rozl├║─Źte sa s dr├┤tmi!

Bezdr├┤tov├ę nab├şjanie je elegantnej┼íou alternat├şvou k tradi─Źn├ęmu k├íblov├ęmu nab├şjaniu. Telef├│ny ako Samsung Galaxy S9 maj├║ vstavan├║ kompatibilitu s bezdr├┤tov├Żm nab├şjan├şm. Niektor├ę bezdr├┤tov├ę nab├şja─Źky funguj├║ lep┼íie ako ostatn├ę, preto v├ím odpor├║─Źame, aby ste si pred k├║pou porovnali tie, ktor├ę sme uviedli, a tie┼ż si urobili vlastn├Ż prieskum.

Ak├║ bezdr├┤tov├║ nab├şja─Źku ste teda pou┼żili? Ak├ę ste mali sk├║senosti? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch ni┼ż┼íie!

S├║visiace: Najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pr├şslu┼íenstvo S9
Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok