Najlepšie 5 Počítačové zábavné parkové hry

Snívali ste už niekedy o stavbe a správe vysnívaného parku? Existuje viac ako stovky herných titulov, vďaka ktorým sa váš sen splní. Z týchto stoviek hier sa len málokto oplatí vyskúšať a investovať svoj drahocenný čas hraním týchto hier.

Najlepšie na týchto hrách je to, že vám umožňujú robiť, čo chcete, a zažiť zábavu pri tvorbe predmetov, ktoré ste ešte netestovali. Takže, bez ďalších okolkov, poďme sa pozrieť na niektoré z najlepších počítačových hier v zábavnom parku.

Najlepšie hry zábavného parku pre počítače

1, Planéta loď

Planet Coaster je jednou z najlepších hier zameraných na budovanie parku, ktorá vám umožní zbierať rôzne zábavné parky a horské dráhy. Hráči by si mali spočiatku vybrať avatar a prispôsobiť ho ľubovoľným spôsobom.

Hra sa dodáva v dvoch rôznych režimoch – Ochranný režim a Funkčný režim. V režime karantény môžete vytvárať zábavné parky a zájazdy s obmedzeným počtom dostupných finančných prostriedkov, zatiaľ čo režim kariéry vám umožňuje dosiahnuť veľa cieľov, pomocou ktorých sa dá príbeh napredovať.

2, Horská dráha Tycoon 3

RollerCoaster je Tycoon 3 Jedna z najlepších hier v oblasti budovania parku, v ktorej prevádzkujete záležitosti a pôsobíte v predvolenom tematickom parku. Máte za úlohu stavať nové výlety, odstraňovať staré cesty a zároveň udržiavať spokojnosť návštevníkov záhrady.Horská dráha Tycoon 3

Rovnako ako Planet Coaster obsahuje dva rôzne režimy – karanténu a režim úlohy. Režim karantény vám umožňuje vytvoriť vlastný zábavný park úplne z ničoho, zatiaľ čo vy môžete dosiahnuť kariérny režim na dosiahnutie konkrétnych cieľov, ako je rozšírenie podnikania, udržanie spokojnosti klientov atď.

3, Barkiar

Parkitect je ďalším skvostom medzi najlepšími hrami v oblasti parkovania počítačov v roku 2020. Hra vám umožňuje vybudovať si vlastný park, jazdiť na koni a zároveň udržiavať svojich hostí spokojných. Skutočný úlovok spočíva v tom, že máte obmedzené množstvo peňazí a vašou úlohou je čo najlepšie využiť tieto peniaze.Parkitect "width =" 700 "height =" 421 "srcset =" https://www.viralhax.com/wp-content/uploads/2020/04/Parkitect.jpg 700w, https://www.viralhax.com/ wp-content / uploads / 2020/04 / Parkitect-300x180.jpg 300w "data-lenivý-veľkosť =" (maximálna šírka: 700px) 100vw, 700px "title =" Parkitect "src =" https: //www.viralhax .com / wp-content / uploads / 2020/04 / Parkitect.jpg "/></p><div class='code-block code-block-3' style='margin: 8px auto; text-align: center; display: block; clear: both;'>
<div data-ad=