Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy

– Reklama –

Dobre! tieto cvičebné aplikácie sa neobmedzujú iba na ženy, ale sú určené aj pre mužov.

Pokiaľ ide o fitnes, nie každý si môže dovoliť členstvo v telocvični alebo osobný tréner. Aj keď môžu, jedna vec, ktorá ich môže zastaviť, je nedostatok času. S hektickým životným štýlom, ktorý má každý, nie je možné robiť si telocvičňu každý deň a ísť na tréning. Sú situácie, keď dochádzanie z domu do telocvične zaberá veľa času. Fitness je však dôležitá a ako ju získať bez telocvične? Odpoveď na túto otázku sú cvičebné aplikácie. Na cvičenie nie je potrebné chodiť do posilňovne. Existuje toľko domácich cvičení, ktoré môžete vyskúšať s ľahkosťou.

Ale na tento účel potrebujete pomoc a aplikácie pre fitnes to jednoducho urobia. Existuje veľa aplikácií, ktoré vám pomôžu pri vytváraní fitnes režimu. Od jogínov až po bežcov bez ohľadu na to, aký druh tréningu uprednostňujete, môžete ich získať online. Na čo ešte čakáte? Popadnite svoj smartphone a stiahnite si aplikáciu, ktorá vyhovuje vašim požiadavkám.

Najlepšie bezplatné cvičebné aplikácie pre ženy v systéme Android a iOS

Tu je niekoľko fitness aplikácií pre ženy, ktoré vykonávajú cvičenie kdekoľvek a kedykoľvek chcú pomocou svojho Androidu alebo iPhone smartphones, Dobre! ako bolo povedané na začiatku, tieto cvičebné aplikácie nie sú obmedzené na ženy iba, ale tiež určené muži, tak choďte do toho a vyskúšajte ich.

Aaptiv– Aplikácia Audio Fitness

Aaptiv aplikácie má rôzne typy cvičenie usmernenie pre obidve strany ženy a muži v tom. Táto aplikácia je kombináciou osobného trénera spolu s vysokými rytmami za minútu zoznamu skladieb. Tento zoznam skladieb vás povzbudí a povzbudí počas tréningu. Na pozadí bude bežať hlas trénera a tento tréner vám pomôže počas celej relácie. Existujú stovky kurzov a po získaní členstva budete mať prístup ku všetkým bez obmedzenia. Vývojári aktualizujú aplikáciu raz týždenne a pridáva sa tridsať nových tried.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 1

Ak hľadáte spoľahlivú aplikáciu, ktorá vám umožní cvičiť, Aaptiv môže byť váš výber.

Získajte aplikáciu pre Android a iPhone (iOS)

HRUŠKA– Osobný tréner

Toto je fitness aplikácia pre ženy a mužov ktorí chcú zlepšiť svoje svaly pevnosť, PEAR má toľko cvičení týkajúcich sa jogy, kardio a sily, a môžete si vybrať ktorúkoľvek z nich, ktorú chcete robiť. Či už je to intenzívne cvičenie alebo niečo, čo vám dá pokoj, a toto cvičenie môžete získať pomocou programu PEAR. Tento jeden z najlepších fitness aplikácií je spojený s toľkými značkami, aby vám poskytol vysoko kvalitné pokyny na cvičenie. Existujú špičkové tréneri ako Denna, Jenny Hadfield. Prevedú vás všetkými pokynmi so správnym vedením.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 2

Získajte aplikáciu pre Android a iPhone (iOS) zadarmo

Štúdio jogy pre fitness

Jóga je po celom svete veľmi populárna a nedá sa v nej popierať. ženy ty láska cvičí jogu a chcem aplikácie to vám v tom pomôže, potom nie je Yoga Studio ničím menším ako požehnaním. Táto aplikácia má viac ako 75 pripravených kurzov s rôznymi druhmi jogových pozícií. Bez ohľadu na to, akú bolesť alebo bolesť má vaše telo, jóga má pre to riešenie, a toto riešenie môžete získať pomocou štúdia Yoga.

Táto aplikácia sa dá prispôsobiť podľa vašich požiadaviek. Musíte zvoliť úroveň (začiatočník, stredný alebo pokročilý), zamerané oblasti (posilnenie, flexibilita, relaxácia, atď.) A časové obdobie na cvičenie jogy.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 3

K dispozícii sú videá HD pre každú pózu z jogy a hlas inštruktora v pozadí, čo uľahčuje sledovanie.

Získajte aplikáciu pre Android a iPhone (iOS) zadarmo

Volt: AI Workout App

Táto aplikácia Volt je poháňaná spoločnosťou Gatorade, spoločnosťou podporujúcou šport. Aplikácia má množstvo možností cvičenia pre všetkých tam. Môžete si vybrať kategóriu, ktorú chcete a začať pracovať, alebo môžete ísť s plánom atléta all-in-one a ztišiť svoje telo. V tejto aplikácii sú prispôsobené plány a svoj týždenný plán môžete vytvoriť zmiešaním zábavných a náročných cvičení na vyrovnanie.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 4

Stiahnite si aplikáciu zadarmo pre Android a iOS,

Strava: Run, Ride, Swim

Ste žena, ktorá miluje beh? Potom môže byť vašou voľbou fitnes aplikácia Strava pre Android a iOS. Táto aplikácia má veľkú komunitu s toľkými ľuďmi. Môžete pridať svojich priateľov do komunity, vyzvať ich, behať spolu s nimi a viesť toľko druhov súťaží. Ak vás nudí pravidelný prevádzkový režim, Strava vám môže ponúknuť skvelú zábavu so svojimi funkciami. Najlepšia časť tejto aplikácie je, že aj ľudia, ktorí sú v meste noví, budú mať mapu trás s najlepšími miestami pre beh. Týmto spôsobom si môžete vychutnať svoj bežiaci režim, aj keď ste v novom meste. Táto aplikácia je kompatibilná so zariadeniami iOS a Android.

Strava - beh, jazda, plávanie

Stiahnite si túto bezplatnú aplikáciu pre Android a iOS,

Školenie Adidas

Tento jeden z najlepších tréningových aplikácií je od Adidas určený pre mužov aj ženy. Táto aplikácia vám pomáha celý deň s vedením. Poskytuje vyváženú kombináciu rôznych cvičení na udržanie tvaru každej časti tela. Ak hľadáte silový tréning, môžete ho vykonať tým, že ho budete mať 2, 3, 4alebo 5 cvičenie týždenne. Svoj deň môžete začať cvičebnými videami s telesnou hmotnosťou 180+ HD spolu s ukážkou, ktorú pre každé cvičenie dá tréner fitness. Či už chcete budovať svaly, schudnúť alebo sa fit, aplikácia Adidas Training vám pomôže.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 5

Táto aplikácia je k dispozícii pre Android a iOS Zariadenie …

MapMyRun

Ak ste ženy alebo muži, ktorí milujú výzvy, potom je táto aplikácia pre fitness vhodná pre vás. Pomôže vám pri plánovaní tréningu, získaní trás pre beh, tréningových plánoch, ktoré pomôžu pri plánovaní správneho tréningového režimu. MapMyRun má niekoľko výziev, ktoré vás budú držať stále na dosah. Môžete si ponechať konkrétny cieľ pre každý deň, týždeň alebo mesiac, a akonáhle dosiahnete tento cieľ, budete odmenení bodmi. Táto aplikácia má rôzne tréningy a školenia, ktoré sa vám budú páčiť.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 6

Táto bezplatná fitness aplikácia je k dispozícii pre Android a iOS,

Sworkit

Sworkit sa zameriava na prispôsobenie aplikácií a poskytuje každému cvičenie, ktoré je pre nich to pravé. Na súčasných úrovniach spôsobilosti osoby nebude záležať. Najlepšie fitnes aplikácie pre ženy ponúkajú rôzne ľahko realizovateľné videá s toľkými prispôsobiteľnými plánmi a cvičeniami, ktoré sa vám zmestia do vášho rozvrhu bez akýchkoľvek problémov. Bez ohľadu na to, ako ste zaneprázdnení, vždy môžete nájsť spôsob, ako cvičiť pomocou tejto aplikácie Sworkit. Výber správneho druhu tréningu spolu s časom, ktorý musíte vykonávať, je dobré ísť.

Jóga, strečing, pilates, kardio a silový tréning sú niektoré z typov cvičení, ktoré nájdete na Sworkit. Nerobte si starosti so zariadením, pretože všetko, čo sa v tejto aplikácii nachádza, je bezplatné.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 7

Stiahnite si zadarmo aplikáciu pre mužov a ženy pre Android a iPhone (IOS).

Denné cvičenie na zadok

Táto aplikácia sa zameriava hlavne na spodnú časť tela. V tejto aplikácii sa nachádzajú rôzne typy päť až desaťminútových cvičení a môžete si vybrať ten, ktorý dokonale vyhovuje vášmu harmonogramu. Osobný tréner pomáha pri vývoji a demonštrovaní týchto cvičení. Táto rutina sa dodáva spolu s videom a časovačom, takže každé cvičenie, ktoré robíte, je riadne monitorované.

najlepšie cvičebné aplikácie pre ženyDenný-Butt-Workout-Trainer

Táto bezplatná cvičebná aplikácia je k dispozícii pre obidve Android a iOS zariadení.

C25K 5K tréner

Táto C25K je aplikácia, ktorá vás bude motivovať k behu na ulici. Ako už názov napovedá, musíte si prekopať gauč a začať bežať, aby ste zlepšili svoju celkovú kondíciu. Jedná sa o veľmi obľúbenú aplikáciu s konkrétnymi pokynmi pre začiatočníkov. Plán behu je zostavený v jednoduchom formáte a musíte trvať dvacet minút až pol hodiny trikrát za týždeň. Bude existovať tréner, ktorý vám dá hlas, aby ste pochopili cvičenia. K dispozícii sú celkom tri hlasové hovory, takže si môžete vybrať ten, ktorý sa vám páči.

Táto bezplatná aplikácia beží iba na Android a Zariadenia iOS na Teraz.

Nike Training Club – tréningy a fitnes plány

Či už je to tréning zameraný na silu alebo kardio, a môžete získať správne rady, tu je ďalší, jeden z najlepších aplikácií pre fitness a cvičenie pre ženy, ako aj pre mužov. Tréningový klub Nike, Táto aplikácia má tréningy po všetky doby trvania. Ak nemáte čas na plné cvičenie, môžete si urobiť rýchly tréning pomocou tréningového klubu Nike +. Bez ohľadu na to, aký tréning si vyberiete, získate aj návod na zahriatie. Aplikácia má toľko tréningov, výživových tried, a tiež vám ponúka denné cvičebné odporúčania.

Najlepšie 11 fitness alebo cvičebné aplikácie pre ženy 8

Táto fitness aplikácia pre mužov a ženy je k dispozícii pre Android a iOS zariadenia zadarmo.


Toto sú niektoré zaujímavé aplikácie pre ženy, ktoré trénujú a trénujú. Tréningy môžete robiť priamo u vás doma a pomocou týchto aplikácií sa môžete dostať do formy. Takmer všetky majú možnosti prispôsobenia, takže získate možnosť zvoliť si aj typ tréningu spolu s funkciou sledovania pokroku.

Ďalšie články:


Table of Contents