Najlep┼í├şch 10 aplik├íci├ş pre Android pre vzdel├ívanie det├ş: technika, ktor├í nau─Ź├ş va┼íe bato─żat├í

Dne┼ín├ę deti s├║ k technol├│gi├ím prip├║tanej┼íie ne┼ż s├║─Źasn├ş dospel├ş. S├║ ve─żmi agiln├ş, pokia─ż ide o u─Źenie sa nov├Żch vec├ş, a ve─żmi sa prisp├┤sobuj├║ technol├│gi├ím. To je d├┤vod, pre─Źo je v├Żu─Źba pomocou technol├│gie najlep┼í├şm pr├şstupom. Existuje nespo─Źetn├ę mno┼żstvo d├┤vodov, pre─Źo by sme mali za─Źa┼ą pou┼ż├şva┼ą smartphones a tablety, ktor├ę nau─Źia na┼íe deti, ale najlep┼í├şm d├┤vodom je, ┼że sa nikdy nec├ştia ┼ąa┼żkop├ídne. V─Ćaka 10 najlep┼í├şm aplik├íci├ím pre Android pre deti, ktor├ę sa u─Źia na va┼íej strane, budete m├┤c┼ą poskytova┼ą hviezdny z├í┼żitok z u─Źenia priamo doma.

Vzdel├ívanie v ┼íkol├ích nikdy nesta─Ź├ş na zdrav├ę u─Źenie a my, rodi─Źia, mus├şme by┼ą ostra┼żit├ş a podporova┼ą n├ís. Iste, dom├íce ├║lohy, sk├║┼íky a u─Źitelia s├║ nenahradite─żn├ę, ale ak m├íte deti, ktor├ę sa u─Źia hovori┼ą, tieto aplik├ície bud├║ ├║┼żasn├ę.

Pozn├ímka: Aplik├ície sme testovali na Samsungu Galaxy SIII a Nexus 7 Tablet 2013 so syst├ęmom Android 4.3 a 4.4 resp. S aplik├íciami neboli ┼żiadne probl├ęmy a fungovali skvele. Najlep┼í├şch 10 aplik├íci├ş pre Android pre vzdel├ívanie det├ş navy┼íe nie je usporiadan├Żch vzostupne. Vzh─żadom na ich v┼íestrann├║ povahu bude nef├ęr postavi┼ą ich proti sebe.

1. 123 ABC Z├íbavn├Ż rukopis

123 ABC Z├íbavn├Ż rukopis

P├şsanie bolo lep┼íie

Najd├┤le┼żitej┼í├şm aspektom dobr├ęho vzdel├ívania je kvalitn├Ż rukopis. Mnoho sk├║┼íaj├║cich posudzuje papier jednoducho t├Żm, ┼że sa pozer├í na eminenciu rukopisu. V├Żznam dobr├ęho ovl├ídania formy a faktorov tvarovania slov je dos┼ą vysok├Ż. 123 ABC Handwriting Fun je skvel├í aplik├ícia, ktor├í va┼íim de┼ąom umo┼żn├ş sledova┼ą abecedy a ─Ź├şsla nad dobre tvarovan├Żmi. Doteraz sme stopovali p├şsmen├í na ┼ípeci├ílnych sledovac├şch knih├ích, ale technol├│gia tento proces celkom u─żah─Źila.

Vlastnosti:

Anglick├ę abecedy s├║ dobre formovan├ę. Prax ve─żk├Żch a mal├Żch p├şsmen. Ve─żk├ę rozhranie u─żah─Źuje sledovanie. ─î├şsla a tvary v cene.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: Pou┼ż├şvate─żsk├ę rozhranie ve─żmi priate─żsk├ę k de┼ąom. Aplik├ícia ve─żmi dobre reaguje na dotyk.

K stiahnutiu: 500 000 – 1, 000 000.

Verzia syst├ęmu Android: 1.5 a hore.

Ve─żkos┼ą: 30,62 MB

Cena: Zadarmo, podporovan├ę reklamou

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

2. N├ísobenie 10 op├şc

N├ísobenie 10 op├şc

Tabu─żky pre bato─żat├í

U─Źenie matematick├Żch tabuliek m├┤┼że by┼ą pre deti sk─żu─Źuj├║ca ├║loha. 10monkeys N├ísobenie sa pok├║┼ía urobi┼ą z tohto ┼ąa┼żkop├ídneho procesu zapam├Ątania nie─Źo z├íbavn├ę a ─żahk├ę. Aplik├ícia rob├ş zo stolov z├íbavn├ę aktivity a hry, aby sa deti pri u─Źen├ş zabavili. Deti sa v skuto─Źnosti bud├║ chcie┼ą dozvedie┼ą viac, aby sa v hr├ích, ktor├ę aplik├ícia pon├║ka, skvele uplatnili. Je to viac motiva─Źn├í aplik├ícia ako ─Źist├í matematick├í, ale rob├ş skvel├║ pr├ícu.

Vlastnosti:

Skvel├í grafika Z├íbavn├ę a p├║tav├ę hry. Ve─żmi ─żahk├ę ovl├ídanie. Postava veselej gorily

Pozoruhodn├í funkcia: Multiplik├ícia 10monkeys m├í skvel├ę prostredie s ve─żmi pr├şjemn├Żmi zvukmi.

K stiahnutiu: 10 000 – 50 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore.

Ve─żkos┼ą: 36,32 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

3. Z├íbavn├ę puzzle pre deti Bato─ża

Z├íbavn├ę puzzle pre deti Bato─ża

Ve─żk├ę spravodajsk├ę cvi─Źenia

Psychologick├ę cvi─Źenia maj├║ v kvalitnom vzdel├ívan├ş ve─żk├Ż v├Żznam. Fun Animal Puzzles Toddler Kid je ur─Źen├ę pre mal├ę deti, ktor├ę e┼íte len za─Ź├şnaj├║ z├şskava┼ą organiza─Źn├ę schopnosti. Aj ke─Ć t├íto aplik├ícia nemus├ş ma┼ą priamy vplyv na vzdel├ívanie, bude skuto─Źne u┼żito─Źn├í s ich koordin├íciou o─Ź├ş na ceste.

Vlastnosti:

Psychick├í aktivita. ─Żahko rie┼íite─żn├ę h├ídanky. Vhodn├í aj pre bato─żat├í.

Pozoruhodn├í funkcia: Aplik├ícia m├í bezpe─Źnostn├Ż pos├║va─Ź, ktor├Ż aplik├íciu uzamkne navrchu. Die┼ąa u┼ż nebude z aplik├ície n├íhodne odch├ídza┼ą.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore.

Ve─żkos┼ą: 33,16

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

4. Karneval zvierat

Karneval zvierat

Hrajte sa, aby ste sa u─Źili

Vystavenie hudbe v ranom veku je pre deti ve─żmi prospe┼ín├ę. Po prv├ę, ich skryt├ę tendencie je mo┼żn├ę bada┼ą u┼ż vo ve─żmi ranom veku a do zna─Źnej miery zdokona─żova┼ą. Za druh├ę, hudba hr├í v na┼íich ┼żivotoch ve─żk├║ ├║lohu. Karneval zvierat m├í dve strany, jedna je skvel├Żm rozpr├ívan├şm a interakciou. Druh├Ż je vynikaj├║cim ├║vodom do z├íkladnej tvorby hudby. Neexistuj├║ ┼żiadne skuto─Źn├ę n├ístroje, s ktor├Żmi by sa deti mohli hra┼ą, ale koordin├ícia r├║k a hudby je k dispoz├şcii.

Vlastnosti:

├Ü┼żasn├í grafika. Roztomil├ę postavi─Źky. Na v├Żber je viacero znakov s unik├ítnym n├ístrojom.
2 vo─żn├ę postavy vr├ítane leva a klokana.

Pozoruhodn├í funkcia: Aplik├ícia je bezplatn├í, ale ak chcete roz┼í├şri┼ą zoznam post├ív (n├ístrojov), m├┤┼żete si tie┼ż k├║pi┼ą ─Ćal┼íie.

K stiahnutiu: 10 000 – 50 000.

Verzia syst├ęmu Android: 3.0 a hore.

Ve─żkos┼ą: 124 MB

Cena: Zadarmo s nákupmi v aplikácii

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

5. iStoryBooks

iStoryBooks

Z├íbavn├ę predstavy

─î├ştanie de┼ąom je najlep┼í├ş sp├┤sob, ako ich ulo┼żi┼ą do postele. Je to ve─żmi u┼żito─Źn├ę, ak m├íte skvel├Ż obsah, ktor├Ż m├┤┼żete zdie─ża┼ą ka┼żd├Ż de┼ł. iStoryBooks je aplik├ícia pre pr├şbehy, ktor├í v├ím pon├║ka ve─ża pr├şbehov. Aplik├ícia podporuje viac jazykov, tak┼że si budete m├┤c┼ą dopria┼ą aj pr├şbehy v rodnom jazyku. Ak nie ste nabl├şzku, aplik├ícia m├í aj detsk├Ż re┼żim s predin┼ítalovan├Żmi pr├şbehmi. Pr├şbehy maj├║ obr├ízky a s├║ perfektne vyrozpr├ívan├ę.

Vlastnosti:

Dobr├ę vesel├ę pr├şbehy. Rozpr├ívanie je jasn├ę. K dispoz├şcii rodi─Źovsk├ę z├ímky. K dispoz├şcii s├║ aj bezplatn├ę knihy. Zak├║pen├şm predplatn├ęho sa otv├íraj├║ pr├ęmiov├ę pr├şbehy.

Pozoruhodn├í funkcia: M├┤┼żete vybra┼ą pr├şbehy, ktor├ę sa zobrazia vo ÔÇ×detskejÔÇť verzii aplik├ície, a ponecha┼ą ostatn├Żch chr├ínen├Żch vo verzii pre rodi─Źov.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: L├ş┼íi sa pod─ża zariadenia

Ve─żkos┼ą: Z├íle┼ż├ş na tom, ko─żko kn├şh ste si stiahli.

Cena: Zadarmo s volite─żn├Żm predplatn├Żm.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

6. ─î├şsla a dodatky! Matematick├ę hry

─î├şsla a dodatky!  Matematick├ę hry

Pridajte a vyhrajte

─î├şsla a dodatky! Math Games je skvel├í aplik├ícia pre mlad├Żch, ktor├ş sa e┼íte len u─Źia prid├íva┼ą. Umo┼żn├ş to nielen mal├Żm de┼ąom u─Źi┼ą sa vzostupne ─Ź├şsla, ale tie┼ż si zapam├Ąt├í poradie. Hry v aplik├ícii s├║ celkom jednoduch├ę, ale intuit├şvne. Deti sa bud├║ hra┼ą s ─Ź├şslami a zab├íva┼ą sa takmer okam┼żite.

Vlastnosti:

Z├íbavn├ę postavy a zvuky na pril├íkanie mal├Żch det├ş. Dobr├ę hry s progresiou zalo┼żenou na ─Ź├şslach. Ide├ílne na u─Źenie ─Ź├şsel pre deti pred┼íkolsk├ęho veku.

Pozoruhodn├í funkcia: Hry v tejto aplik├ícii s├║ ve─żmi jednoduch├ę a o─Źaria mal├ę deti.

K stiahnutiu: 10 000 – 50 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore.

Ve─żkos┼ą: 78,65 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

7. Farba a kresba pre deti

Farba a kresba pre deti

Kreat├şvna predaj┼ła

Color & Draw pre deti je skvel├í aplik├ícia, ak chcete ulo┼żi┼ą svoje novo nama─żovan├ę steny. V┼íetci vieme, ┼że ma─żovanie a kreslenie je najlep┼íia z├íbava pre va┼íe mal├ę deti. Nielen┼że to obohat├ş ich kreativitu, ale tie┼ż ich to zamestn├í na dlh├ę obdobie. T├íto aplik├ícia m├í v┼íetko, ─Źo m├┤┼żete od kresliacej aplik├ície po┼żadova┼ą. Existuj├║ pr├ízdne pl├ítna, na ktor├Żch si deti m├┤┼żu ─Źm├íra┼ą svoje vlastn├ę v├Żtvory, a potom s├║ tu n├í─Źrty, ktor├ę je mo┼żn├ę zafarbi┼ą.

Vlastnosti:

Pr├ízdne a predkreslen├ę pl├ítna. ├Üsporn├Ż syst├ęm. Skvel├ę n├ístroje a funkcie. Schopnos┼ą ─Źm├íra┼ą na fotografi├ích.

Pozoruhodn├í funkcia: Existuje mno┼żstvo z├íbavn├Żch n├ístrojov, ktor├ę deti m├┤┼żu pou┼ż├şva┼ą a manipulova┼ą so svojimi v├Żtvormi.

K stiahnutiu: 100 000 – 500 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Ve─żkos┼ą: 14.8 MB

Cena: $00,99

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

8. ├Ü┼żasn├Ż Alex

├Ü┼żasn├Ż Alex

C├ştite sa m├║dro

Amazing Alex je logick├í hra zalo┼żen├í na fyzike, v ktorej mus├şte d├íva┼ą predmety na ur─Źit├ę miesto. Po─Źas ├║rovne z├şskavate hviezdy a ak ste ├║spe┼ín├ş, m├┤┼żete hra┼ą ─Ćal┼íiu. Hru vyrobili v├Żvoj├íri Angry Birds, ale obsahuje niektor├ę z najlep┼í├şch h├ídaniek zalo┼żen├Żch na fyzike, ak├ę sme videli. Vy a va┼íe deti budete nejak├Ż ─Źas prem├Ż┼í─ża┼ą, ako dosta┼ą tento futbal do ko┼ía s touto skvelou aplik├íciou.

Vlastnosti:

Skvel├í hrate─żnos┼ą. H├ídanky zalo┼żen├ę na fyzike. Hra na ┼ík├ídlenie mozgu. Dobr├í grafika a rozhranie.

Pozoruhodn├í vlastnos┼ą: ├Ü┼żasn├Ż Alex chce, aby ste pred spusten├şm re┼ąazca udalost├ş prem├Ż┼í─żali a pl├ínovali. Vy┼żaduje si to pokus a omyl, ─Źo je skvel├ę na u─Źenie trpezlivosti det├ş.

K stiahnutiu: 500 000 – 1, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore.

Ve─żkos┼ą: 22 MB

Cena: Zadarmo, $00,99 verzia bez reklám a $20,99 pre HD verziu.

8.a bezplatná verzia

V bezplatnej verzii s├║ reklamy.

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

9. Duolingo: U─Źte sa jazyky zadarmo

Duolingo: U─Źte sa jazyky zadarmo

Hovor svoj názor

Duolingo je ├║┼żasn├í aplik├ícia, ak sa chcete nau─Źi┼ą nov├Ż jazyk. V┼íetci sa mus├şme nau─Źi┼ą ┼ípanielsky v 5. ro─Źn├şku, tak pre─Źo si nez├şska┼ą t├║to aplik├íciu, aby ste si to u─żah─Źili. Najlep┼íie na tom je, ┼że Duolingo pou┼ż├şva skvel├ę techniky, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ u─Źenie sa nov├Żch jazykov. V ocenenej aplik├ícii je pou┼żit├í obrazov├í asoci├ícia a ─Ćal┼íie testovan├ę met├│dy.

Vlastnosti:

Nau─Źte sa viac jazykov. Skvel├ę fonetick├ę pom├┤cky. Dobre zaveden├ę vyu─Źovacie met├│dy. Z├íbava u─Źi┼ą sa nov├ę jazyky.

Pozoruhodn├í funkcia: Duolingo je ├║plne bezplatn├í aplik├ícia a je ve─żmi n├ívykov├í. V─Ćaka tejto aplik├ícii si deti zamiluj├║ u─Źenie sa nov├Żch jazykov.

K stiahnutiu: 5, 000 000 – 10 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.2 a hore

Ve─żkos┼ą: 4.9 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

10. Domáca práca

Domáca úloha

Od manickej po mana┼żment

─îasov├Ż mana┼żment je pravdepodobne najd├┤le┼żitej┼í├şm faktorom vzdel├ívania. Bez riadenia ─Źasu neexistuje spr├ívne u─Źenie a ani ─Źas na zdrav├║ z├íbavu. HomeWork je praktick├í aplik├ícia, ktor├í umo┼ż┼łuje ┼ítudentom a dokonca aj u─Źite─żom riadi┼ą svoj ─Źas. To je presne d├┤vod, pre─Źo je na prvom mieste v na┼íom zozname 10 aplik├íci├ş pre Android pre deti.

Vlastnosti:

Spravujte triedy a dom├ícu ├║lohu Nastavi┼ą upozornenia Spravujte pr├şpravy na sk├║┼íky

Pozoruhodn├í funkcia: Aplik├ícia m├í odli┼ín├ę re┼żimy pre ┼ítudentov a u─Źite─żov. Okrem toho v├ím grafy a grafy presne hovoria, o ─Źo v├ím i┼ílo.

K stiahnutiu: 1, 000 000 – 5, 000 000

Verzia syst├ęmu Android: 2.1 a hore.

Ve─żkos┼ą: 4.2 MB

Cena: zadarmo

Stiahnu┼ą v slu┼żbe Google Play

Záver

Uviedli sme zoznam takmer v┼íetk├Żch aspektov vzdel├ívania a vzdel├ívania, ktor├ę je mo┼żn├ę z├şska┼ą pomocou aplik├íci├ş. Napriek tomu, ┼że tieto aplik├ície nemusia by┼ą nikdy schopn├ę nahradi┼ą dobr├ęho u─Źite─ża, pribli┼żuj├║ sa. Ak svoje deti ┼íkol├şte doma, bude pre v├ís prospe┼ín├í takmer ka┼żd├í aplik├ícia. Tieto aplik├ície maj├║ nielen r├┤zne ┼ż├ínre, ale s├║ aj pre r├┤zne vekov├ę kateg├│rie.

Pre ve─żmi mal├ę deti bude prv├Żch sedem aplik├íci├ş perfektn├Żch. Z t├Żchto ┼íikovn├Żch aplik├íci├ş sa bud├║ m├┤c┼ą ve─ża nau─Źi┼ą. Posledn├ę tri s├║ pre deti, ktor├ę s├║ o nie─Źo star┼íie. Posledn├í aplik├ícia v├ím v┼íak bude na─Ćalej pom├íha┼ą aj na vysokej ┼íkole. U─Źenie je celo┼żivotn├Ż proces. Kto vie, pri v├Żu─Źbe svojich det├ş sa m├┤┼żete tie┼ż nau─Źi┼ą jednu alebo dve veci.

Ak si mysl├şte, ┼że v 10 najlep┼í├şch aplik├íci├ích pre Android na vzdel├ívanie det├ş ch├Żba nejak├í zlo┼żka, pokojne n├ím to dajte vedie┼ą v ni┼ż┼íie uveden├Żch koment├íroch. Ak potrebujete ─Ćal┼íiu pomoc pri v├Żbere najlep┼íej aplik├ície, m├┤┼żete n├ís kontaktova┼ą priamo. Na ├║─Źely tohto ─Źl├ínku sme testovali asi 50 aplik├íci├ş a pom├┤┼żeme v├ím n├íjs┼ą ┼ípecializovan├║.