Najlep┼íia technika, ktor├í sa hromad├ş po─Źas pand├ęmie

Ak sa jedna vec, ktor├║ som sa nau─Źil z post-apokalyptick├Żch filmov o katastrof├ích, je to, ┼że v┼żdy existuje jeden grizzlovan├Ż star├Ż chlap├şk, ktor├Ż zhroma┼ż─Ćuje v┼íetky potrebn├ę, ale zastaran├ę technol├│gie. Toto je ten, kto bude nab├şja┼ą bat├ęriu prehr├íva─Źa iPod alebo nap├íja┼ą k├íble potrebn├ę na vytvorenie veci, ktor├í zni─Ź├ş druh├║ vec.

Aj ke─Ć nie sme nikde bl├şzko post-apokalyptick├ęho stavu pustatiny, st├íle sme (opr├ívnene) po┼żiadan├ş, aby sme sa izolovali, tak┼że sa budete musie┼ą uisti┼ą, ┼że m├íte spr├ívnu technol├│giu na pre┼żitie v┼íetk├ęho, ─Źo m├┤┼że pr├şs┼ą. Kto vie, jedn├ęho d┼ła sa m├┤┼że hodi┼ą.

Nintendo Switch lite

nintendo switch lite

Obrázok: KnowTechie

Ak nem├íte Nintendo Switch Lite potom nem├íte videohern├Ż syst├ęm (okrem smartf├│nu), ktor├Ż m├┤┼żete vzia┼ą do k├║pe─żne, ke─Ć uniknete svojej rodine, ktor├í sa u┼ż po dvoch d┼łoch ÔÇ×pr├íceÔÇť doma s vami u┼ż stala pr├ş┼íerami, ktor├ę v┼żdy budete ma┼ą b├íli sa.


Amazon Kindle

amazon zap├íli┼ą na fialovom pozad├ş

Obrázok: KnowTechie

V bud├║cnosti pr├şde ─Źas, ke─Ć nejak├Ż bl├ízniv├Ż vodca komunity, ktor├Ż nahromad├ş v┼íetku vodu a je v┼íeobecne ur─Źite, bude h─żada┼ą jeden kniha, ktor├í by mu poskytla kone─Źn├║ moc. Nebu─Ć na konci tejto misie. S Amazon Kindle m├┤┼żete kone─Źne dobehn├║┼ą v┼íetko, ─Źo ste si s─ż├║bili, ┼że ste to urobili tento rok (v roku 2012), a u┼íetrite si v├Żlet do skuto─Źne infikovanej kn├şhkupectva, kde sa v┼íetci dotkn├║ v┼íetk├ęho.


Váš smartphone

Pr├şli┼í zrejm├ę. ─Äal┼íie.


Hriankovacia pec

hriankovacia r├║ra na fialovom pozad├ş

Obrázok: KnowTechie

Spustenie r├║ry bude v┼żdy neefekt├şvne v┼żdy, ke─Ć sa chcete nie─Źo zahria┼ą, a po nieko─żk├Żch d┼łoch izol├ície pomocou t├şto ─żudia (* vln├ş ruky va┼íej rodine *), mikrovlnn├ę p├şpnutie bude jedn├Żm z t├Żch zvukov, ktor├ę v├ís ved├║ k zab├şjaniu. Vezmite si druh├║ hriankovaciu r├║ru, vlo┼żte ju do gar├í┼że a sadnite si do tich├ęho hor├║─Źavy a dr┼żte hor├║ce vrecko, a┼ż k├Żm nevychladne, potom si vzdychnite s uvedomen├şm si, ┼że takto ┼żijete teraz.


N├║dzov├ę ru─Źn├ę k─żuky

ru─Źne ovl├ídan├ę r├ídiom

Obrázok: KnowTechie

V┼íetci ├║to─Źia na obchody s potravinami, ako sa pripravuj├║ na hurik├ín (pre─Źo boli v┼íetky konzervovan├ę m├Ąso vypredan├ę, ale ─Źerstv├ę m├Ąso bolo dobre z├ísoben├ę?) M├┤┼żeme tie┼ż zobra┼ą trochu tejto l├şnie myslenia a pou┼żi┼ą ju na na┼íe Ta┼íka ÔÇ×just-in-caseÔÇť, ktor├║ sme zabalili do prednej skrinky. M├íte jedno z t├Żch prav├Żch? M├í ru─Źne ovl├ídan├ę r├ídio, lek├írni─Źku prvej pomoci, mun├şciu, tuniaka, kempingov├║ v├Żstroj, d├┤le┼żit├ę papiere a n├íradie. A ─Ćal┼íie veci. R├ídio s ru─Źnou k─żukou v┼íak bude v┼żdy fungova┼ą a ke─Ć sa potulujete po zemi a h─żad├íte ─Ćal┼í├şch pozostal├Żch, budete ich potrebova┼ą.


To je jedna ┼íkatu─żka k├íblov

krabica káblov na podlahe

Obrázok: NewsThump

Pozn├í┼í krabicu. Je hlboko v skrinke a obsahuje eSATAp na 22-p├│lov├Ż k├íbel SATA a to─żko skr├║ten├Żch k├íblov USB. Je to prevodn├şk VGA na DVI? Bez oh─żadu na to, ┼że t├şto ─Ćal┼í├ş ─żudia nechodia do ┼íkoly a pracuj├║ upch├ívaj├║c v├í┼í dom po─Źas v┼íetk├Żch hod├şn namiesto striedav├ęho posunu, pravdepodobne budete potrebova┼ą nejak├ę k├íble HDMI, aby ste ich z├ísobili.


Dobr├Ż p├ír hern├Żch sl├║chadiel

hern├ę sl├║chadl├í Corsair na fialovom pozad├ş

Obrázok: KnowTechie

Najlep┼í├şm sp├┤sobom, ako sa necha┼ą ob┼ąa┼żova┼ą svojou rodinou alebo spolub├Żvaj├║cimi po─Źas obdobia izol├ície, dn├ş vo─żna alebo ┼żiadnej ┼íkoly, je jednoducho ich utopi┼ą pomocou dobr├Żch hern├Żch sl├║chadiel. Jedin├Ż priestorov├Ż zvuk, ktor├Ż v├ís nebude bl├ízni┼ą, s├║ kroky va┼íich nepriate─żov Call of Duty, Jedin├í vec, ktor├║ chcete od svojej rodiny po─Źu┼ą, je ve─ża ticha. Ke─Ć┼że v├ím to nedaj├║, za─Źnite hra┼ą s vysokou vernos┼ąou.


Va┼íe predplatn├ę slu┼żby Onlyfans

logo onlyfans

Obrázok: KnowTechie

Viac ako kedyko─żvek predt├Żm je d├┤le┼żit├ę podporova┼ą odvetvia, ktor├ę nie s├║ poisten├ę, nie s├║ podporovan├ę vl├ídou a nemaj├║ ┼żiadne v├Żpomoci. Odvetvie sexu├ílnych pracovn├ş─Źok je jedn├Żm z nich. Tvrdo pracuj├║ (doslova a obrazne), aby v├ím priniesli kvalitn├║ z├íbavu. Udr┼żujte preto svoje odbery v slu┼żbe Onlyfans alebo ManyVids aktu├ílne, aby t├íto postihnut├í skupina ─żud├ş mohla na─Ćalej plati┼ą n├íjomn├ę a konzumova┼ą konzervovan├ęho tuniaka ako my ostatn├ş. Navy┼íe, ste izolovan├ş. Budete potrebova┼ą porno.


Odpor├║─Źania redaktorov:

Len heads up, ak si k├║pite nie─Źo prostredn├şctvom na┼íich odkazov, m├┤┼żeme z├şska┼ą mal├║ ─Źas┼ą predaja. Kliknite sem pre viac inform├íci├ş.

Najlep┼íia technika, ktor├í sa hromad├ş po─Źas pand├ęmie 1