Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšia technika, ktorá sa hromadí počas pandémie

Ak sa jedna vec, ktorú som sa naučil z post-apokalyptických filmov o katastrofách, je to, že vždy existuje jeden grizzlovaný starý chlapík, ktorý zhromažďuje všetky potrebné, ale zastarané technológie. Toto je ten, kto bude nabíjať batériu prehrávača iPod alebo napájať káble potrebné na vytvorenie veci, ktorá zničí druhú vec.

Aj keď nie sme nikde blízko post-apokalyptického stavu pustatiny, stále sme (oprávnene) požiadaní, aby sme sa izolovali, takže sa budete musieť uistiť, že máte správnu technológiu na prežitie všetkého, čo môže prísť. Kto vie, jedného dňa sa môže hodiť.

Nintendo Switch lite

nintendo switch lite

Obrázok: KnowTechie

Ak nemáte Nintendo Switch Lite potom nemáte videoherný systém (okrem smartfónu), ktorý môžete vziať do kúpeľne, keď uniknete svojej rodine, ktorá sa už po dvoch dňoch „práce“ doma s vami už stala príšerami, ktoré vždy budete mať báli sa.


Amazon Kindle

amazon zapáliť na fialovom pozadí

Obrázok: KnowTechie

V budúcnosti príde čas, keď nejaký bláznivý vodca komunity, ktorý nahromadí všetku vodu a je všeobecne určite, bude hľadať jeden kniha, ktorá by mu poskytla konečnú moc. Nebuď na konci tejto misie. S Amazon Kindle môžete konečne dobehnúť všetko, čo ste si sľúbili, že ste to urobili tento rok (v roku 2012), a ušetrite si výlet do skutočne infikovanej kníhkupectva, kde sa všetci dotknú všetkého.


Váš smartphone

Príliš zrejmé. Ďalšie.


Hriankovacia pec

hriankovacia rúra na fialovom pozadí

Obrázok: KnowTechie

Spustenie rúry bude vždy neefektívne vždy, keď sa chcete niečo zahriať, a po niekoľkých dňoch izolácie pomocou títo ľudia (* vlní ruky vašej rodine *), mikrovlnné pípnutie bude jedným z tých zvukov, ktoré vás vedú k zabíjaniu. Vezmite si druhú hriankovaciu rúru, vložte ju do garáže a sadnite si do tichého horúčavy a držte horúce vrecko, až kým nevychladne, potom si vzdychnite s uvedomením si, že takto žijete teraz.


Núdzové ručné kľuky

ručne ovládané rádiom

Obrázok: KnowTechie

Všetci útočia na obchody s potravinami, ako sa pripravujú na hurikán (prečo boli všetky konzervované mäso vypredané, ale čerstvé mäso bolo dobre zásobené?) Môžeme tiež zobrať trochu tejto línie myslenia a použiť ju na naše Taška „just-in-case“, ktorú sme zabalili do prednej skrinky. Máte jedno z tých pravých? Má ručne ovládané rádio, lekárničku prvej pomoci, muníciu, tuniaka, kempingovú výstroj, dôležité papiere a náradie. A ďalšie veci. Rádio s ručnou kľukou však bude vždy fungovať a keď sa potulujete po zemi a hľadáte ďalších pozostalých, budete ich potrebovať.


To je jedna škatuľka káblov

krabica káblov na podlahe

Obrázok: NewsThump

Poznáš krabicu. Je hlboko v skrinke a obsahuje eSATAp na 22-pólový kábel SATA a toľko skrútených káblov USB. Je to prevodník VGA na DVI? Bez ohľadu na to, že títo ďalší ľudia nechodia do školy a pracujú upchávajúc váš dom počas všetkých hodín namiesto striedavého posunu, pravdepodobne budete potrebovať nejaké káble HDMI, aby ste ich zásobili.


Dobrý pár herných slúchadiel

herné slúchadlá Corsair na fialovom pozadí

Obrázok: KnowTechie

Najlepším spôsobom, ako sa nechať obťažovať svojou rodinou alebo spolubývajúcimi počas obdobia izolácie, dní voľna alebo žiadnej školy, je jednoducho ich utopiť pomocou dobrých herných slúchadiel. Jediný priestorový zvuk, ktorý vás nebude blázniť, sú kroky vašich nepriateľov Call of Duty, Jediná vec, ktorú chcete od svojej rodiny počuť, je veľa ticha. Keďže vám to nedajú, začnite hrať s vysokou vernosťou.


Vaše predplatné služby Onlyfans

logo onlyfans

Obrázok: KnowTechie

Viac ako kedykoľvek predtým je dôležité podporovať odvetvia, ktoré nie sú poistené, nie sú podporované vládou a nemajú žiadne výpomoci. Odvetvie sexuálnych pracovníčok je jedným z nich. Tvrdo pracujú (doslova a obrazne), aby vám priniesli kvalitnú zábavu. Udržujte preto svoje odbery v službe Onlyfans alebo ManyVids aktuálne, aby táto postihnutá skupina ľudí mohla naďalej platiť nájomné a konzumovať konzervovaného tuniaka ako my ostatní. Navyše, ste izolovaní. Budete potrebovať porno.


Odporúčania redaktorov:

Len heads up, ak si kúpite niečo prostredníctvom našich odkazov, môžeme získať malú časť predaja. Kliknite sem pre viac informácií.

Najlepšia technika, ktorá sa hromadí počas pandémie 1