Najlepšia strieľačka pre Android v roku 2019

V nasledujúcom článku nájdete najlepšie strelecké hry pre zariadenia s Androidom v roku 2019. Počet používateľov mobilných zariadení, ktorí používajú hry s týmito vlastnosťami, sa zvyšuje. Tu nájdete, ktorý z nich je pre vás najvhodnejší a ako ho máte na svojom mobilnom telefóne.

Táto hra sa každým dňom zvyšuje popularitou, a preto spoločnosti úmerne zvyšujú kvalitu a výkonnosť svojich výrobkov. Ďalej sme zostavili zoznam najlepších streleckých hier, ktoré môžete použiť na svojom zariadení s Androidom.

Najlepšia strieľačka pre zariadenia so systémom Android v roku 2019

Call of Duty Mobile: Táto hra je najobľúbenejšou na svete od jej vydania pred niekoľkými týždňami. Preto sa verzia okamžite rozpozná. Mnohí to považujú za najlepšiu hru, pretože poskytuje veľa režimov a formátov podobných tým, ktoré sa používajú na konzolách a PC,

Príkazy sa ľahko učia, takže môžete komunikovať s ostatnými hráčmi v žiadnom momente. Hra má štandardný režim pre viacerých hráčov a nazýva sa „Battle Royale“. Čoskoro bude uvedený aj režim „zombie“.

Call of Duty | Aktivácia Obchod Play FREE

MOBILNÉ PUBG: Táto hra je tiež veľmi populárna po celom svete. PUBG MOBILE dočasne vstúpil na trh a jeho úspech nemohol byť väčší. Jeho hlavnou črtou je interakcia „bojového roya“, čo exponenciálne zvýšilo popularitu tejto hry.

Aj keď táto hra umožňuje interakciu medzi hráčmi, v súčasnosti nemôžete nadviazať spojenie s používateľmi, ktorí používajú iné platformy ako je tá vaša. Jeho hra má však vyše sto hráčov, takže virtuálna interakcia zostáva konštantná.

MOBILNÁ PUBJ | Tencent Hry | Obchod Play FREE

Shadow Cannon Legends: Vzadu Povinnosti, táto hra je najobľúbenejšia v komunite s streleckými hrami. Legenda Shadowgun Toto je odtrhnutie sa od populárnej hry destinácie, ktorá nie je aktivovaná pre Android.

Android strieľačka 2019 - Shadowgun Legends

Tu nájdete rovnaké komponenty ako Destiny. To zahŕňa dobrodružstvá na rôznych planétach a mnoho inovatívnych tímov. Na druhej strane môžete pomocou tejto hry komunikovať s priateľmi a ľahko prepojiť ich hry.

SHADOWGUN LEGEND | Hra MadFinger | Obchod Play FREE

Online štrajk online: Táto hra je veľmi podobná Počítadlo a ak ste fanúšik Counter Strike Global OffensiveToto musí byť hra pre vás. Obsahuje veľké množstvo zbraní, viac ako sedemdesiat vo svojom súpise, a desiatky interaktívnych máp.,

Online hra Modern Strike

Online štrajk online To je jedna z najlepších hier v roku 2019 vďaka svojej úžasnej grafike a neustálemu zlepšovaniu svojho vývojového štúdia. Hra má tiež tímový režim a turnaj, takže k nej máte prístup iba s priateľmi.

Štrajk online: PRO FPS | Interaktívna modrá | Obchod Play FREE

Ďalšia strieľačka, ktorá predstavuje rôzne formáty.

Šampión Super Mecha: Táto hra sa svojím obsahom trochu líši od ostatných streleckých hier. Na jednej strane Má niekoľko sekvencií v anime štýle., ktorá zahŕňa znakový dizajn v celom meste.

Super mecha majstrov hra

Na druhej strane si s každou zbraňou môžete zvoliť iný znak. Týmto spôsobom budete mať veľa možností na preskúmanie. Bitevná postupnosť sa zase dá zrýchliť a príkazy pre túto hru sa dajú veľmi ľahko naučiť.

Šampión super mechy Čistá látka Obchod Play FREE

Moderná bojová verzia: Hlavnou črtou tejto hry je veľký zoznam dostupných postáv. Má viac ako sedemnásť špecialít, takže váš výber sa neskončí ľahko. Táto hra vám tiež umožňuje zúčastniť sa online majstrovstiev.

Moderná bojová versus hra

Na druhú stranu, táto hra má tiež rôzne vzory a oblečenie pre postavy. Týmto spôsobom môžete označiť svojho avatara, ako sa vám páči. Táto úroveň podrobnosti bola vykonaná Moderné bojové verzus Jedna z najpopulárnejších hier v roku 2019.

Moderné bojové verzus: nové online multiplayerové FPS Gameloft | Obchod Play FREE

Infinity Ops: Táto hra predstavuje to najlepšie zo sveta streleckých hier s prekvapujúcimi aspektmi sci-fi. Výsledkom tejto kombinácie je atraktívne podnikanie pre fanúšikov oboch pohlaví. Hra pozostáva zo siedmich rôznych herných režimov.

Hra Infinity ops

Infinity ops Má úžasnú grafiku a vizuálne prvky s vysokým rozlíšením, ktoré vás okamžite upútajú. Na druhej strane má veľký tok obidvoch typov znakov a máp na preskúmanie. Okrem toho umožňuje použitie vozidiel v rôznych bojových sekvenciách.

Infinity Ops: FPS Online Azur Interactive | Obchod Play FREE

Ako ju získať a používať na svojom zariadení s Androidom

Všetky hry uvedené v zozname vyššie sú k dispozícii na stránke Google Play Store, Týmto spôsobom môžete prostredníctvom svojho počítača alebo mobilného zariadenia pristupovať do virtuálneho obchodu a ľahko nájsť požadovanú hru.

Po zobrazení požadovanej hry v obchode s aplikáciami ju jednoducho začnite sťahovať. Po stiahnutí bude hra Android 2019 k dispozícii na vašom mobilnom zariadení a zábavu môžete začať okamžite.

Ak máte záujem dozvedieť sa najlepšie strelecké hry pre svoj mobilný telefón, možno budete chcieť poznať nový SMACH Z, konzolu, ktorá sľubuje revolúciu vo svete videohier.