Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepšia hra na kreslenie so svojimi priateľmi. Instagram histórie

Páči sa vám hra Pictionary? Sprchujete sa tu, aby ste reprezentovali objekty pod tlakom? Ale ste na to odborník? nosová farba? Teraz odfiltrujte Instagram Príbehy vás testujú, aby ste všetkým svojim sledovateľom ukázali, čo môžete urobiť so špičkou nosa. Chceme kresliť všetky druhy objektov s časovým limitom. Zábavné výzvy, ktoré môžete hrať samostatne alebo s priateľmi. Tu vám povieme, ako to urobiť.

Maľovanie Insta

Príslušný filter sa nazýva Maľovanie Insta, a je to hra tvorivosti a zručnosti pre tých, ktorí sa odvážia tohto obrazu. Využite technické vlastnosti. Instagram História a filter alebo maska. Prvky sa používajú na rozpoznanie tváre, ale tentoraz sa na tvár nevzťahujú makeup alebo efekty, ale na hlbšiu interakciu. Póza je veľmi podobná hre Pictionary, ale hrá sa veľmi zvláštnym spôsobom: nosom.

Tento filter je o výsadbe problému kreslenia na naše hlavy. Môže to byť televízia, stromy alebo iné predmety, ktoré sa dajú relatívne ľahko reprezentovať. Keď vieme, čo musíme čerpať, môžeme otestovať iba našu hodnotu. teda Špičku nosa použijeme ako kefu, Problém tu však nekončí. Okrem toho, aby sme hlavy namalovali, musíme byť schopní koordinovať svoje ústa. A keď sa otvorí, štetec sa spustí. Týmto spôsobom môžeme zasiahnuť jednotlivo, keď otvoríme alebo zavrieme ústa. Všetko, čo musíte byť úplným umelcom.

Cieľom je samozrejme zaznamenať celý tento proces kreslenia v príbehu. Ak to dokážeme vyriešiť pred 15 sekundami nášho videa, vyhrá hru. Ak nebudeme musieť znova skúsiť šťastie. To všetko zdieľa tieto reakcie, pohyby a výsledky, ktoré získame., Páni, zábavný obsah.

Kde získať tento filter

Je to oveľa jednoduchšie ako hrať s Pinturinstom. A teraz Instagram To vám umožní pohodlne zbierať všetky druhy filtrov z profilu autora alebo priamo prostredníctvom príbehov tých, ktorí hrali a zdieľali výsledky. V druhom prípade to potrebujete Kliknite na názov efektu. v pravom hornom rohu príbehu, tesne pod používateľským menom. Takže môžete otestovať účinok priamo.

Instagram        histórie

Ale ak nemáte kontakt, ktorý hrá Pinturinstu, stačí sa pozrieť na profil autora. To sa volá Daniel Galána nájdete ho pod názvom @danibc_. Po zadaní profilu stačí kliknúť na ikonu smajlíka. Týmto spôsobom prejdete od normálnych fotografií k svojim výtvorom pomocou filtrov a efektov.

Medzi nimi máte možnosť Pinturinsta, ktorú farebné ceruzky dobre rozpoznajú. Kliknutím zobrazíte samotného tvorcu, ktorý ukazuje, ako hrať. Tu máte dve možnosti. Jedným zo spôsobov je kliknúť na tlačidlo Vyskúšajte to, Týmto prejdete na svoju mobilnú kameru a necháte tento filter otestovať iba raz. Pri uverejňovaní obsahu sa filtre neuložia do vášho účtu Instagram histórie

Ak však máte radi filtre, môžete vždy kliknúť na ikonu v pravom dolnom rohu, ktorá je na šípke nadol. Tu Filter budete mať neustále po ruke keď vstúpite Instagram Tento príbeh bude vľavo od tlačidla záznamu vo vnútri karuselu. Ak teda chcete maľovať nosom, nemusíte to hľadať v profile tvorcu.

Ak chcete dostávať najnovšie technologické novinky vo svojej poštovej schránke, prihláste sa na odber. Pošleme vám aktuálny e-mail so zhrnutím nadpisov, podvodov, porovnávaní a recenzií uverejnených na našich webových stránkach.

Služby poskytované predajcom Mailchimp

# optinforms-form5-name-field {display: none;}

Ďalšie správy o … Instagram