Najlepšia energetická banka pre Galaxy S20

Samsung Galaxy S20 m├í tento rok nieko─żko v├Żznamn├Żch zlep┼íen├ş, vr├ítane v├Ą─Ź┼íej bat├ęrie. Pri ve─żkej obrazovke s frekvenciou 120 Hz, 5 G v┼íak ┼żivotnos┼ą bat├ęrie nemus├ş by┼ą tak dobr├í, ako sa o─Źak├ívalo. Tak┼że chcete energetick├║ banku Galaxy S20 pre dobitie pri cestovan├ş alebo pr├íci.

M├┤┼żete nazva┼ą t├║to prenosn├║ nab├şja─Źku bat├ęri├ş, nap├íjaciu banku alebo s├║pravu bat├ęri├ş, ktor├ę robia to ist├ę. Ukladaj├║ energiu bat├ęrie, ktor├║ m├┤┼żete prenies┼ą do telef├│nu, ke─Ć v bl├şzkosti nie je ┼żiadna z├ísuvka.

┼że Galaxy S20, S20 + a Galaxy S20 Ultra zabal├ş ka┼żd├║ bat├ęriu 40,000 mAh, 4. 500 mAh a 50,000 mAh. Musia trva┼ą cel├Ż de┼ł, ale nie, vysk├║┼íajte t├║to energetick├║ banku.

Tento ─Źl├ínok m├┤┼że obsahova┼ą pridru┼żen├Ż odkaz. Kliknite sem pre viac inform├íci├ş.

1, Nab├şja─Źka Anker 10 000 mAh PD-C USB (celkovo lep┼íia)

40 dolárov Amazon

Na┼íou prvou vo─żbou a ob─ż├║benou energetickou bankou je Anker PowerCore Slim. Ve─żkos┼ą je takmer rovnak├í ako a Galaxy S20 a m├í dostatok bat├ęriov├Żch rezerv na ├║pln├ę nabitie akejko─żvek bat├ęrie Galaxy Modely S20 dvakr├ít alebo viackr├ít. S USB Type-C (ktor├Ż je r├Żchlej┼í├ş) a norm├ílnym r├Żchlym nab├şjac├şm USB portom m├┤┼żete nab├şja┼ą telef├│n pomocou oboch k├íblov a by┼ą st├íle r├Żchly.

2, Bezdr├┤tov├í nab├şjacia bat├ęria Samsung 10 k (k├íbel 2-en-1 alebo bezdr├┤tov├ę)

38 dolárov Amazon

Ak d├ívate prednos┼ą zna─Źkov├ęmu pr├şslu┼íenstvu, t├íto bat├ęria Samsung ju m├┤┼że dobi┼ą Galaxy S20 k├íblov├ę alebo bezdr├┤tov├ę v─Ćaka bezdr├┤tovej nab├şjacej podlo┼żke Qi na vrchu. Ak teda zabudnete (alebo strat├şte) k├íbel, nemus├şte sa ob├íva┼ą. Okrem toho m├┤┼że nosi┼ą aj pr├şslu┼íenstvo, ako ste vy Galaxy zobrazovanie 2 alebo Galaxy Strie─ża┼ą, ─Źo je dobr├ę. M├í 10 000 mAh ┼í┼ąavy a je dod├ívan├Ż v striebornej alebo ru┼żovej farbe pre ┼żeny.

3, Prenosn├í nab├şja─Źka RAVPower Pioneer s kapacitou 20 000 mAh PD (vysokokapacitn├í)

Najlepšia energetická banka pre Galaxy S20 2

46 dolárov Amazon

Ak v├ím nez├íle┼ż├ş na jeho ve─żkosti, za p├ír dol├írov m├┤┼żete z├şska┼ą vysokokapacitn├║ prenosn├║ nab├şja─Źku USB-C s kapacitou 20 000 mAh od spolo─Źnosti RAVPower. Toto v├ím bude ├║─Źtova┼ą v plnej v├Ż┼íke Galaxy S20 4-5 kr├ít, v z├ívislosti od modelu. V─Ćaka v├Żkonu 60 W a dod├ívke energie m├┤┼żete nab├şja┼ą svoj mobiln├Ż telef├│n ak├Żmko─żvek portom a tie┼ż nab├şja┼ą Macbooky, Nintendo Switch a ─Ćal┼íie

4, Aukey Mini Bat├ęria 5.000 mAh USB-C (vreckov├ę)

Najlepšia energetická banka pre Galaxy S20 3

18 dolárov Amazon

T├íto kompaktn├í energetick├í banka je ide├ílna pre n├║dzov├ę situ├ície a m├í dostatok ┼í┼ąavy, aby ├║plne naplnila aj t├Żch najv├Ą─Ź┼í├şch Galaxy S20 Ultra. Bat├ęria Aukey Mini USB-C m├í ve─żkos┼ą ─Źokol├ídovej ty─Źinky, tak┼że ju m├┤┼żete ─żahko vlo┼żi┼ą do pe┼ła┼żenky, ┼íportovej ta┼íky alebo vrecka a budete pripraven├ş, ke─Ć ju budete potrebova┼ą.

5, Anker PowerCore 26 800 mAh r├Żchlo prenosn├í bat├ęria (najlep┼íie pre S20 Ultra)

Najlepšia energetická banka pre Galaxy S20 4

119 dolárov Amazon

T├íto ─Ćal┼íia bat├ęria nie je lacn├í, ale Anker PowerCore + obsahuje takmer 27 000 mAh bat├ęri├ş, ─Źo znamen├í, ┼że dok├í┼że nab├şja┼ą v┼íetko, ─Źo m├íte. ─Źi Galaxy S20 Ultra takmer 6 Niekedy prenosn├Ż po─Ź├şta─Ź, alebo m├┤┼żete nab├şja┼ą s├║─Źasne tri zariadenia. Je dod├ívan├Ż s nap├íjan├şm USB-C, dvoma be┼żn├Żmi portami USB a dokonca sa dod├íva so ┼ípeci├ílnou 60-wattovou nab├şja─Źkou na stenu. To zviera

Alebo, ak chcete bat├ęriu vyroben├║ ┼ípeci├ílne pre r├Żchle nab├şjanie 45 W Galaxy S20 Ultra, k├║p si tento.

6, Aukey 10 000 mAh nap├íjacia banka USB-C (tenk├í, r├Żchla a cenovo dostupn├í)

Najlepšia energetická banka pre Galaxy S20 5

30 dolárov Amazon

Nakoniec by sme chceli odporu─Źi┼ą ─Ćal┼íiu 10 000 mAh energetick├║ banku, ktor├í je ten┼íia, r├Żchlej┼íia a ├║spornej┼íia. Aukey PD Power Bank m├í dostatok energie na dobitie energie Galaxy S20 viac ako dvakr├ít, podporuje odosielanie energie pomocou USB-C, potom m├í dva ─Ćal┼íie porty pre kompatibilitu medzi zariadeniami. Na ─Źoko─żvek in├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą port USB-C, konektor pre r├Żchle nab├şjanie alebo norm├ílny port USB plnej ve─żkosti. Rob├ş trochu v┼íetk├ęho a stoj├ş menej ako 30 dol├írov.

V├Ą─Ź┼íina z toho v├ís neprekon├í Galaxy S20 je ve─żmi r├Żchly ako z├ísuvka v krabici, ale v┼íetky s├║ dobr├ę mo┼żnosti. Toto je st├íle najlep┼íia a najr├Żchlej┼íia prenosn├í banka bat├ęri├ş na nab├şjanie bat├ęri├ş Galaxy S20, ke─Ć cestujete.