Najlep┼íia aplik├ícia na odstr├ínenie ne┼żiaducich vec├ş z va┼íich fotografi├ş

V s├║─Źasnosti mobiln├ę telef├│ny dosiahli zna─Źn├Ż pokrok, pokia─ż ide o kvalitu a rozmanitos┼ą zadnej kamery, preto┼że je ─żahk├ę n├íjs┼ą zariadenie so ┼ítyrmi fotoapar├ítmi, tak┼że existuje mo┼żnos┼ą, ┼że by sme radi fotografovali a u┼ż├şvali si. Ur─Źite, pri viacer├Żch pr├şle┼żitostiach sme po stre─żbe overili, ┼że sme zistili, ┼że to ist├ę nechali Ne┼żiaduce osoby alebo predmety, ktor├Żch pr├ştomnos┼ą po┼íkodzuje kone─Źn├Ż v├Żsledok, Ale nebojte sa, toto m├í rie┼íenie.

─îi u┼ż m├íme iPhone alebo telef├│n s Androidom, m├┤┼żeme ma┼ą aplik├íciu na ├║pravu fotografi├ş, ktor├í n├ím umo┼ż┼łuje vymaza┼ą ─Źoko─żvek, objekty alebo ─żud├ş, ktor├ę nechceme ponecha┼ą na fotografi├ích, tak┼że zost├ívame po┼żadovan├Żm sp├┤sobom.

Snapseed

Snapseed Toto je jedna z najlep┼í├şch aplik├íci├ş, ktor├ę m├┤┼żeme n├íjs┼ą pri ├║prave fotografi├ş, preto┼że medzi t├Żm existuje ve─ża mo┼żnost├ş ÔÇ×Odstra┼łova─Ź ┼íkv┼ĽnÔÇť ┼że odstr├ínime v┼íetko, ─Źo na na┼íich fotografi├ích nechceme zobrazi┼ą. Tento proces je ─żahko pou┼żite─żn├Ż, trv├í iba p├ír min├║t Podporuje fotografie JPEG a RAW, Okrem toho budeme ma┼ą celkom 29 n├ístrojov a filtrov, ktor├ę poskytn├║ na┼íim fotografi├ím jedine─Źn├Ż a lep┼í├ş vzh─żad.

Stiahnu┼ą Snapseed (Android)

Stiahnu┼ą Snapseed (iOS)

Dotknite sa mo┼żnosti Retu┼íova┼ą

Dotknite sa mo┼żnosti Retu┼íova┼ą Toto je aplik├ícia, s ktorou m├┤┼żeme dosiahnu┼ą profesion├ílne v├Żsledky, hoci v tomto pr├şpade mus├şte zaplati┼ą len 2 EUR, tak┼że sa invest├şcia r├Żchlo vyplat├ş. Ma┼ą a v├Żukov├ę video, kde je oper├ícia vysvetlen├í, ak ste nov├Ż pou┼ż├şvate─ż alebo ak m├íte pokro─Źilej┼íiu ├║rove┼ł. Budeme R├┤zne mo┼żnosti odstr├ínenia v┼íetk├Żch nechcen├Żch polo┼żiek z fotografie zlo┼żit├ę, ako to je. To n├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje odstr├íni┼ą obrazov├ę efekty, ako aj ─Źiary a segmenty.

Stiahnu┼ą TouchRetouch (Android)

Stiahnite si TouchRetouch (iOS)

Znova klepnite na "class =" wp-image-90768

Vylepšenia programu Adobe Photoshop

Vylep┼íenia programu Adobe Photoshop Toto je ─Ćal┼íia skvel├í aplik├ícia, ktor├í n├ím umo┼żn├ş bez ve─żk├ęho ├║silia eliminova┼ą podrobnosti, ktor├ę sa objavuj├║ na na┼íej fotografii, ─Źo je ve─żmi nepr├şjemn├ę. V mnoh├Żch funkci├ích to n├íjdeme ÔÇ×V─Źasn├í opravaÔÇť S ktorou si m├┤┼żeme vybra┼ą oblas┼ą fotografie, aby ju bolo mo┼żn├ę ├║plne odstr├íni┼ą, z├şska┼ą v├Żsledky s vysokou presnos┼ąou.

Stiahnite si Adobe Photoshop Fix (Android)

Stiahnite si Adobe Photoshop Fix (iOS)

Vylepšenia v aplikácii Adobe Photoshop "class =" wp-image-90770

YouCam Perfect

YouCam Perfect Toto je kompletn├Ż editor fotografi├ş, ktor├Ż n├ím umo┼żn├ş upravova┼ą ho pomocou stoviek efektov a filtrov, medzi ktor├Żmi n├íjdeme mo┼żnosti "Likvid├ícia" umo┼żn├ş n├ím to odstr├í┼łte ne┼żiaduce objekty, ktor├ę sa nach├ídzaj├║ na na┼íej fotografii, len ozna─Źen├şm po┼żadovanej oblasti sa st├íva jednoduch├Żm a ve─żmi efekt├şvnym procesom. Okrem toho budeme ma┼ą ─Ćal┼íie efekty a filtre, napr├şklad ┼ít├Żl mozaiky pixelov, aby sme odstr├ínili pozadie, n├í─Źrty a efekty HDR, ─Źo z neho rob├ş ve─żmi kompletn├║ aplik├íciu.

Stiahnu┼ą Youcam Perfect (Android)

Stiahnite si YouCam Perfect (iOS)

Perfektn├ę youcam "class =" wp-image-90771