Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 1

Akonáhle vaše deti dostanú ruky na tablet, v niektorých ohľadoch sa už nevráti. Pôvab aplikácií, videí, hier a rozptyľovania všetkého druhu je významný a môže byť nesmierne užitočným spôsobom, ako si kúpiť pokoj a pohodu.

Samozrejme, je toho oveľa viac ako to – môžete tiež použiť tablety ako úžasné vzdelávacie nástroje a ako spôsoby, ako sa spojiť so svojimi deťmi prostredníctvom zdieľaných aktivít.

  • Chcete sa dozvedieť viac o našich najlepších tabletách?

Dobrou správou je, že tiež nemusíte nutne odovzdať svojmu dieťaťu špičkový iPad Pro, aby ste ho uviedli do chodu. Na trhu existuje nespočetné množstvo tabliet, ktoré sú oveľa dostupnejšie av mnohých prípadoch sú vyrobené výslovne s ohľadom na deti. Preskúmali sme všetky najlepšie možnosti a uviedli ich.

  • A uvažovali ste o Chromebooku?

Náš výber toho najlepšieho detského tabletu, ktorý si dnes môžete kúpiť

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 2

Amazon požiarne 7 Vydanie pre deti

squirrel_widget_148777

AmazonTablety Fire sú pre deti také dobré, že na tomto zozname je viac ako jedna, ale oheň 7 má najvyššie miesto, pretože si myslíme, že najmenší z nich AmazonRozsah veľkostí je ideálny pre najmenších.

Vydanie pre deti z tabletu ho v podstate pripája do robustného plastového puzdra, ktoré ho chráni pred ranou a kvapkami, a AmazonJe tak presvedčený o svojej trvanlivosti, že nahradí rozbité tablety v rámci dvojročnej záruky zadarmo. Okrem toho získate výber z veľkého množstva videí, filmov a hier osobitne schválených pre deti. Navyše existuje veľmi priama rodičovská kontrola, ktorá sa aktivuje.

Je to vynikajúci balík, natoľko, že ste ho už pravdepodobne videli po celom svete, zovretý buggy-na koni, alebo v rukách šťastného dieťaťa niekde v obývacej izbe.

  • Amazon požiarne 7 preskúmanie

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 3

LeapFrog LeapPad 3

squirrel_widget_177003

Možno by ste hľadali niečo menej tabletové a viac vzdelávacie – niečo, čo by vaše deti naučilo, namiesto toho, aby ste sa pre nich stali čisto únikovými aktivitami. LeapFrog sa špecializuje na tieto druhy zariadení, zamerané na mladšie deti a na LeapPad 3 je jednou z najlepších tabliet.

Je to robustné malé zariadenie plné vzdelávacích hier a s prístupom k stovkám ďalších. Pretože to nemá úplný prístup na web, namiesto toho, aby ste pristupovali k bránovej verzii, nemusíte sa báť, že vaše deti zakopnú o nevhodný materiál, čo je skutočný dar z nebies. Je to skvelý úvod do technológie, ktorá nikoho nepoškodí!

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 4

Samsung Galaxy Tab S5e

squirrel_widget_168066

Na druhej strane stupnice a pre mierne staršie deti, ak ste po rodinnom tablete Samsung Galaxy Tab S5e môže byť fantastickou možnosťou. Nie je postavený pre deti, ale môže robiť skvelú prácu ako multimediálne centrum.

Či už chcete prehľadávať internet spoločne, alebo potrebujete iba tablet na spoločné sledovanie filmov a televízie alebo na cestách, tablet Samsung je vynikajúci prehrávač videa a je dostatočne ľahký a prenosný, aby sa na rušných cestách ľahko zmestil do batohov. Nie je to nevyhnutne potrebné odovzdať dieťaťu a nechať ho bez dozoru, ale ako prenosné mediálne centrum je ťažké poraziť cenu.

  • Samsung Galaxy Tab S5e

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 5

Amazon požiarne 8 HD

squirrel_widget_142346

Ak je oheň 7 tablet, ktorý sme vybrali ako našu najlepšiu možnosť, sa zdá byť trochu malý podľa vášho vkusu – alebo – vášho dieťaťa! – ďalšia veľkosť je skvelá voľba. Získate všetky rovnaké možnosti vhodné pre deti, vrátane puzdra a záruky, s trochou viac obrazovky nehnuteľností.

Táto veľkosť navyše ukazuje, že displej je aktualizovaný na kvalitu HD, čo je v roku 2020 takmer nevyhnutný predpoklad na zabezpečenie budúcnosti. Medzi modelom a ohňom nie je takmer nič na výber 7 a cenový rozdiel nie je vôbec taký, takže by mohol prísť k vašej obľúbenej veľkosti.

  • Amazon požiarne 8 HD hodnotenie

Najlepší tablet pre deti do roku 2020: Hardy zariadenia, ktoré si mladí ľudia môžu užiť 6

Apple iPad mini (2019)

squirrel_widget_148287

Vieme, vieme – povedali sme, že nechceme ohroziť vaše obľúbené iPady. Napriek tomu si myslíme, že najnovšiu verziu AppleAvšak iPad mini zaručuje zaradenie. Po prvé, nemusí to byť drahé, ak ste radi, že máte o niečo menej miesta na ukladanie, ako by ste mohli.

Ale to je viac ako jedno, je to prvotriedny tablet v malom tele s veľkou silou pod kapotou. Ak naň položíte robustné puzdro na ochranu pred poškodením, budete mať tablet, ktorý je skvelý pre potreby vašich detí a je tiež užitočný pre vaše vlastné použitie, keď tam nie je.

  • Apple Recenzia iPad mini (2019)

Table of Contents