Najlep┼í├ş stavitelia vyskakovac├şch okien WordPress

V┼íetci sme tam boli. Prehlbujete sa hlb┼íie do v├Żskumu, nav┼ítevujete nespo─Źetn├ę webov├ę str├ínky, aby ste vyrie┼íili probl├ęm, alebo urob├şte spr├ívne rozhodnutie, aby ste sa mohli skuto─Źne rozhodn├║┼ą. H─żad├íte ├║ryvok v Google pre h─żadan├Ż v├Żraz a zd├í sa, ┼że tento web v├ím nakoniec pom├┤┼że vyrie┼íi┼ą va┼íe probl├ęmy. Inform├ície sa zobrazia dobre a stru─Źne, ke─Ć sa pos├║vate nadol … iba ak sa na obrazovke zobraz├ş kontextov├ę okno, ktor├ę blokuje zobrazenie po┼żadovan├Żch inform├íci├ş.

Otravn├ę! Nikto nem├í r├íd kontextov├ę okn├í, ke─Ć m├íte hlbok├ę prem├Ż┼í─żanie a zameriavate sa iba na svoj cie─ż. Ur─Źite s oh─żadom na to, ako dr├í┼żdi vyskakovacie okno, v skuto─Źnosti nefunguj├║. Koniec koncov, chceli by ste niekomu da┼ą ─Źas po tom, ─Źo ste ho hrubo preru┼íili? Probl├ęm je v tom, ┼że automaticky otv├íran├ę okn├í funguj├║, a preto ich ─Źasto vid├şte.

Dobre navrhnut├ę vyskakovacie okno, ktor├ę je p├║tav├ę a up├║tava pozornos┼ą div├íka, m├┤┼że vies┼ą a┼ż o 40% viac konverzi├ş a potenci├ílnych z├íkazn├şkov. Zamyslite sa nad t├Żm najlep┼í├şm, ─Źo by ste robili so svoj├şm podnikan├şm, keby ste videli 40% skok v KPI, ktor├ę meriate. Pravda je, ┼że existuje mnoho r├┤znych typov vyskakovac├şch okien, ktor├ę m├┤┼że spolo─Źnos┼ą pou┼żi┼ą. Niektor├ş z nich bud├║ pou┼ż├şvate─żov odv├ídza┼ą pre─Ź z webu t├Żm, ┼że bud├║ pr├şli┼í ru┼íiv├ş a zastavia tok webov├Żch str├ínok. ├Üspe┼ín├ę kontextov├ę okn├í v┼íak m├┤┼żu by┼ą ide├ílne na to, aby pou┼ż├şvate─żovi poskytli inform├ície zadarmo alebo im poskytli nie─Źo, ─Źo chc├║ v├Żmenou za e-mailov├║ adresu alebo formu n├ísledn├Żch opatren├ş.

Kontextov├ę okn├í nepr├şdu v doh─żadnej dobe a ak├Żko─żvek obchod s elektronick├Żm obchodom, ktor├Ż m├í v├í┼żne probl├ęmy s konverziou ─Źo najv├Ą─Ź┼íieho po─Źtu potenci├ílnych z├íkazn├şkov, vytvor├ş kontextov├ę okn├í a pomocou testov A / B zist├ş, ktor├ę kontextov├ę okn├í sa lep┼íie preved├║. Ako m├┤┼żete vytvori┼ą kontextov├ę okno bez rozsiahlych znalost├ş webdizajnu a k├│dovania? Pozrime sa na dvoch z najpopul├írnej┼í├şch stavite─żov.

OptinMonster

T├íto spolo─Źnos┼ą za─Źala v roku 2013 so spolo─Źnos┼ąou Syed Balkhi spolu s Thomasom Griffinom na Floride. Tento doplnok umo┼ż┼łuje pou┼ż├şvate─żom ─żahko zostavova┼ą r├┤zne typy registra─Źn├Żch formul├írov, ktor├ę umiestnia na svoju webov├║ str├ínku. Tieto v├Żzvy na akciu s├║ navrhnut├ę tak, aby boli vizu├ílne pr├ş┼ąa┼żliv├ę a up├║tali pozornos┼ą pou┼ż├şvate─żov. Existuje tie┼ż ┼íirok├í ┼ík├íla registra─Źn├Żch formul├írov od vyskakovac├şch okien Lightbox, pl├ívaj├║ceho p├Ąty p├Ąty a tie┼ż slick slide-in. Naozaj existuje to─żko r├┤znych t├ęm a typov kontextov├Żch okien, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą. Va┼íe mo┼żnosti sa prisp├┤sobia akejko─żvek firme, bez oh─żadu na to, ak├║ t├ęmu u┼ż m├íte na svojom webe WordPress a ak├║ farebn├║ sch├ęmu pou┼ż├şva v├í┼í web. Pr├íve teraz spolo─Źnos┼ą OptinMonster hovor├ş, ┼że ich v s├║─Źasnosti pou┼ż├şva viac ako 600 000 r├┤znych webov├Żch str├ínok, ─Źo je obrovsk├ę. Ve─żmi popul├írny produkt!

─îo m├┤┼żete urobi┼ą, ak v s├║─Źasnosti nepou┼ż├şvate WordPress? OptinMonster pracuje s mno┼żstvom r├┤znych platforiem, od Joomly po Drupala. Mo┼żno ste u┼ż vytvorili vynikaj├║ci eCommerce web pomocou Magento alebo Shopify? To nebude probl├ęm, preto┼że aplik├ícia OptinMonster sa m├┤┼że bez probl├ęmov integrova┼ą do v├í┼ího existuj├║ceho obchodu a za─Źa┼ą generova┼ą potenci├ílnych z├íkazn├şkov.

Vizuálny editor

Ak ste obozn├ímen├ş s vytv├íran├şm webov├Żch str├ínok pomocou programu WordPress, uvid├şte, ┼że vytv├íranie vyskakovacieho okna je podobn├ę. Vyberte typ vyskakovacieho okna, ktor├Ż chcete, napr├şklad pre mobiln├ę alebo stoln├ę zariadenia, a potom za─Źnite pou┼ż├şva┼ą editor point-and-click. Kliknite na jednotliv├ę prvky vo formul├íri a m├┤┼żete ich upravova┼ą.

Mo┼żno u┼ż v├í┼í web m├í vyhraden├║ oran┼żov├║ a bielu farbu so v┼íetk├Żmi svojimi zna─Źkami, ktor├ę t├║to kombin├íciu ┼íportuj├║. Prejdite na tla─Źidlo ÔÇ×Odosla┼ąÔÇť a potom m├┤┼żete za─Źa┼ą meni┼ą farby, aby medzi str├ínkou a kontextov├Żm oknom bol dobr├Ż tok. Farby okrajov je mo┼żn├ę upravi┼ą spolu s ve─żkos┼ąou textu a fontom, aby ste sa uistili, ┼że v┼íetko funguje dobre.

Orientácia a testovanie

OptinMonster v├ím tie┼ż umo┼ż┼łuje konfigurova┼ą, ke─Ć je kontextov├ę okno aktivovan├ę v z├ívislosti od ─Źasu rel├ície alebo toho, ako ─Ćaleko sa pou┼ż├şvate─ż pos├║va. To je u┼żito─Źn├ę, aby ste mohli po─Ź├şta┼ą viac a nie ob┼ąa┼żova┼ą n├ív┼ítevn├şkov n├íhlou reklamou, ke─Ć klikn├║ na web. Tento gener├ítor je tie┼ż pripraven├Ż na pravideln├ę testovanie A / B, ─Źo znamen├í, ┼że m├┤┼żete ─żahko porovn├íva┼ą konverzie medzi dvoma r├┤znymi automaticky otv├íran├Żmi oknami a zisti┼ą, ktor├í z nich konvertuje lep┼íie. So v┼íetk├Żmi t├Żmito mo┼żnos┼ąami je OptinMonster ide├ílny pre pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş chc├║ r├Żchlos┼ą a jednoduchos┼ą. Tento vyspel├Ż produkt zachyt├íva prv├ę miesto na na┼íom zozname s to─żk├Żmi r├┤znymi n├ístrojmi, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą.

banner tvorcu vyskakovac├şch okien mailopt├şnu

MailOptin

Na z├íver n├í┼ího zoznamu je MailOptin. Rovnako ako OptinMonster, m├┤┼żete ─żahko zostavi┼ą pekne vyzeraj├║ce rozba─żovacie okn├í pre pou┼ż├şvate─żov, aby ste ich mohli vyplni┼ą, tak┼że sa s nimi m├┤┼żete dr┼ża┼ą nesk├┤r a naozaj za─Źa┼ą budova┼ą sol├şdny z├íklad pre svoje podnikanie. Rovnako ako OptinMonster si m├┤┼żete vybra┼ą z ve─żk├ęho mno┼żstva typov formul├írov a existuje mno┼żstvo mo┼żnost├ş na zmenu p├şsiem, farebn├Żch sch├ęm a ve─żkost├ş tak, aby sa v┼íetko hladko sp├íjalo s va┼íou existuj├║cou str├ínkou.

Sp├║┼í┼ąa─Źe pre kontextov├ę okno sa daj├║ ovl├ída┼ą pomocou s├║boru ─żahko pou┼żite─żn├Żch pravidiel zobrazovania. Mo┼żno nebudete chcie┼ą, aby sa kontextov├ę okno zobrazovalo na ka┼żdej str├ínke. M├┤┼żete to ovl├ída┼ą iba nieko─żk├Żmi kliknutiami. Pop-up okno by sa malo objavi┼ą iba vtedy, ke─Ć uverejn├şte pr├şspevok na ur─Źit├║ t├ęmu alebo ak patr├ş do konkr├ętnej kateg├│rie. To je tie┼ż mo┼żn├ę upravi┼ą. M├í samozrejme aj norm├ílne sp├║┼í┼ąa─Źe, medzi ktor├ę patr├ş ─Źas str├íven├Ż na str├ínke, ko─żko sa pou┼ż├şvate─ż posunul nadol a ─Źi opustil str├ínku.

Automatizácia e-mailov

Okrem va┼íich sp├║┼í┼ąa─Źov a orient├ície na z├íkazn├şka v├ím MailOptin pom├┤┼że za─Źa┼ą aj s automatiz├íciou e-mailov. Zhroma┼ż─Ćujete e-maily od z├íkazn├şkov z nejak├ęho d├┤vodu, a to je oslovi┼ą z├íkazn├şkov a informova┼ą ich, aj ke─Ć nie s├║ na webe. S programom MailOptin je ─żahk├ę nastavi┼ą pravidl├í, ktor├ę automatizuj├║ v├í┼í zoznam, a d├║fajme, ┼że v├ím umo┼żn├ş presko─Źi┼ą pomocou in├Żch slu┼żieb, ako je MailChimp.

V─Ćaka mal├ęmu mno┼żstvu nastaven├ş budete m├┤c┼ą pomocou ka┼żd├ęho nov├ęho blogu, ktor├Ż uverejn├şte, vytvori┼ą pravidl├í, ktor├ę odosielaj├║ nov├ę pr├şspevky na odberate─żsk├║ z├íklad┼łu! To je skuto─Źne u┼żito─Źn├ę pre majite─żov domov, ktor├ş maj├║ m├ílo ─Źasu a potrebuj├║ v┼íetko, aby spolu pr├║dili. Nielen to, ale MailOptin prich├ídza aj s analytikou, tak┼że presne vid├şte, ktor├ę marketingov├ę ├║silie je ├║spe┼ín├ę a ktor├ę nie.

Ako nain┼ítalova┼ą program PopUp Builder pre program WordPress

─îo presne je gener├ítor automaticky otv├íran├Żch okien? Jednoducho povedan├ę, je to doplnok, ktor├Ż sa integruje do programu WordPress a zjednodu┼íuje proces vytv├írania kontextov├ęho okna pre va┼íe str├ínky. Proces in┼ítal├ície je jednoduch├Ż. Prejdite na polo┼żku ÔÇ×DoplnkyÔÇť a potom kliknite na polo┼żku ÔÇ×Prida┼ą nov├ęÔÇť. N├íjdite vyskakovac├ş gener├ítor, o ktorom si mysl├şte, ┼że bude dobre fungova┼ą pre va┼íe potreby, a potom ho aktivujte kliknut├şm na tla─Źidlo ÔÇ×Aktivova┼ą doplnokÔÇť. Po nain┼ítalovan├ş a pripraven├ş nov├ęho gener├ítora automaticky otv├íran├Żch okien m├┤┼żete spusti┼ą nov├ę vyskakovacie okno, zvoli┼ą farby a mot├şvy a rozhodn├║┼ą sa, kedy sa kontextov├ę okno objav├ş po─Źas pou┼ż├şvate─żskej sk├║senosti. Je to tak├ę jednoduch├ę.

Teraz, ke─Ć vieme presne, ─Źo je gener├ítor automaticky otv├íran├Żch okien a ak├ę ─żahk├ę je nain┼ítalova┼ą ho pomocou programu WordPress, s├║ dobr├ş stavitelia, ktor├ş m├┤┼żeme pou┼żi┼ą na zr├Żchlenie n├í┼ího pracovn├ęho toku? Rovnak├Żm sp├┤sobom, ako WordPress men├ş sp├┤sob vytv├írania webov├Żch str├ínok a jednoduchos┼ą pou┼żitia, existuje mnoho tvorcov automaticky otv├íran├Żch okien, ktor├ş majite─żom firiem a predajcom u─żah─Źuj├║ pr├ícu pri z├şskavan├ş potenci├ílnych z├íkazn├şkov, pon├║ka bezplatn├ę produkty a poskytn├║┼ą z├íkazn├şkovi viac z├ív├Ązkov.

záver

S akou slu┼żbou by ste mali ├şs┼ą? OptinMonster je ove─ża vyspelej┼íia spolo─Źnos┼ą s dlhoro─Źn├Żmi zdokonaleniami v obchode. Majte v┼íak na pam├Ąti, ┼że aj za najz├íkladnej┼íie slu┼żby v├ím bud├║ ├║─Źtova┼ą $ 90,00 za mesiac, ktor├í sa bude fakturova┼ą ro─Źne. Toto je d├┤le┼żit├ę rozl├ş┼íenie, preto┼że t├íto slu┼żba nejde z mesiaca na mesiac. Pre spolo─Źnos┼ą alebo pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş si nie s├║ ist├ş touto slu┼żbou, m├┤┼że ├şs┼ą o skvel├║ fakt├║ru, ktor├║ zaplatia naraz.

MailOptin sa l├ş┼íi od OptinMonster v tom, ┼że ide o slu┼żbu freemium. M├┤┼żete si vybra┼ą, ─Źi za to budete plati┼ą, ale k├Żm si nebudete ist├ş, ┼że ich chcete pou┼żi┼ą na vytv├íranie automaticky otv├íran├Żch okien a posielanie automatick├Żch e-mailov, m├┤┼żete pou┼żi┼ą bezplatn├║ verziu. To je skvel├ę pre ─żud├ş, ktor├ş maj├║ obmedzen├Ż rozpo─Źet alebo si nie s├║ ist├ş, ko─żko slu┼żieb ovplyvn├ş ich podnikanie. Napr├şklad pou┼żitie bezplatnej verzie programu MailOptin by mohlo vygenerova┼ą stovky nov├Żch potenci├ílnych z├íkazn├şkov za jeden mesiac s dobre navrhnut├Żm vyskakovac├şm oknom, ktor├ę je spr├ívne zacielen├ę. V takomto pr├şpade je ─żahk├ę zd├┤vodni┼ą v├Żdavky navy┼íe, preto┼że slu┼żba v├ím u┼ż zar├íba peniaze.

V tejto pr├şru─Źke sa m├┤┼żete rozhodn├║┼ą, ktor├í slu┼żba bude pre v├ís najlep┼íia. Ka┼żd├Ż m├í svoje siln├ę a slab├ę str├ínky. Pravidelne kontrolujte produkty Superb Themes pre produkty a slu┼żby s├║visiace s WordPress, ktor├ę posun├║ v├í┼í web na vy┼í┼íiu ├║rove┼ł.