Najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 Pr├şpady: Dokonal├í ochrana phabletov

Najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 Pr├şpady: Dokonal├í ochrana phabletov 2

The Galaxy Pozn├ímka 3 je najnov┼íou ponukou spolo─Źnosti Samsung na trhu s phabletmi a je to najv├Żznamnej┼íie phabletov├ę zariadenie tejto spolo─Źnosti. Rovnako ako ostatn├ę zariadenia Samsung, aj Note 3 trp├ş aj plastov├Żm chrbtom, ktor├Ż sa v pr├ęmiovom smartf├│ne nep├í─Źi mnoh├Żm ─żu─Ćom. Av┼íak pozn├ímka 3 je st├íle n├ídhern├ę zariadenie Android s niektor├Żmi ┼ípi─Źkov├Żmi funkciami. Napriek tomu, ┼że je zariadenie navrhnut├ę pre ─żud├ş, ktor├ş uprednost┼łuj├║ phablet alebo ve─żk├Ż dizajn, bude to ma┼ą svoju cenu. HD 5.7 palcov├Ż displej je neuverite─żn├Ż poh─żad, ale ke─Ć┼że je obrazovka ve─żk├í, existuje v├Ą─Ź┼íia pravdepodobnos┼ą, ┼że sa po┼íkod├ş, ke─Ć zariadenie omylom spadne.

Puzdr├í s├║ skvel├Żm sp├┤sobom, ako chr├íni┼ą zariadenie pred neobvykl├Żmi nehodami, a ako si do┼łho vzia┼ą puzdro Galaxy Pozn├ímka 3 bolo by m├║dre to urobi┼ą, vzh─żadom na hodnotu zariadenia. Vykonali sme n├í┼í v├Żskum s cie─żom n├íjs┼ą najlep┼íie pr├şpady, ktor├ę s├║ k dispoz├şcii pre Note 3. Nebudete sklaman├ş kvalitou t├Żchto pr├şpadov. Tu s├║ najlep┼íie Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 pr├şpady.

9. Puzdro radu OtterBox Defender – 59,95 dol├írov

vydra

Dokonal├Ż pr├şpad, ktor├Ż chr├íni zariadenie pred extr├ęmnymi p├ídmi

V 10 m├íme pr├şpad s├ęrie obrancov od OtterBoxu. Spolo─Źnos┼ą za tie roky vyrobila nieko─żko neuverite─żn├Żch pr├şpadov smartphones, a pr├şpad Note 3 rob├ş v├Żnimo─Źn├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia. Za 59,95 dol├írov je puzdro trochu drah├ę, ale pon├║ka dokonal├║ ochranu. V na┼íom zozname by sa umiestnilo vy┼í┼íie, keby bola cena ni┼ż┼íia. Puzdro m├í tri vrstvy ochrany a vstavan├║ odoln├║ ochranu obrazovky.

Puzdro m├┤┼że v z├ísade chr├íni┼ą va┼íe zariadenie pred v┼íetk├Żm, vr├ítane prachu, ┼íkrabancov, p├ídov a otrasov. Puzdro je vybaven├ę vn├║tornou vrstvou polykarbon├ít, ako druh├í vrstva membr├ínov├Żm chr├íni─Źom obrazovky a tre┼ąou vrstvou s gumov├Żm sklzom, ktor├í absorbuje n├írazy. Puzdro m├┤┼żete dosta┼ą v ─Źiernej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

8. Ne┼ímyk─żav├ę, tenk├ę, ultra tenk├ę matn├ę pevn├ę puzdro Spigen-$90,90

proti┼ímykov├ę spigen

Proti┼ímykov├í, dobr├í pri─żnavos┼ą s uret├ínov├Żm povlakom

Na ─Ź├şsle 9, m├íme proti┼ímykov├ę tenk├ę puzdro od Spigen. Hne─Ć ako dr┼ż├şte telef├│n s nasaden├Żm puzdrom, uc├ştite na zadnej strane hladk├║ a jemn├║ text├║ru, ktor├í v├ím tie┼ż dobre padne do r├║k. Za $90,99, puzdro je vybaven├ę prvotriednym uret├ínov├Żm povlakom, ktor├Ż rob├ş dobr├║ pr├ícu pri zais┼ąovan├ş toho, ┼że farba puzdra nezmizne.

Puzdro je tenk├ę, ─żahk├ę a perfektne sadne na telef├│n. K dispoz├şcii s├║ v├Żrezy pre v┼íetky pr├şslu┼ín├ę porty zariadenia. Puzdro je vyroben├ę z polykarbon├ítu a m├í zv├Ż┼íen├ę hrany, aby sa obrazovka nedostala do kontaktu, ke─Ć le┼ż├ş na plochom povrchu. Puzdro si m├┤┼żete k├║pi┼ą bu─Ć v ─Źiernej alebo bielej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

7. S├ęria Spigen Slim Armor Case – 19,99 dol├írov

brnenie

Kovov├ę polykarbon├ítov├ę tla─Źidl├í so schopnos┼ąou meni┼ą farby

O 8, m├íme puzdro na tenk├ę brnenie od Spigenu. Za 19,99 dol├íra rob├ş pr├şpad fantastick├║ pr├ícu pri ochrane zariadenia pred nehodami a z├írove┼ł pon├║ka prvotriedny pocit. Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU a polykarbon├ítu a je extr├ęmne tenk├ę a zariadeniu ve─żmi neprid├íva. Kovov├ę polykarbon├ítov├ę ovl├ídacie tla─Źidl├í nielen dobre vyzeraj├║, ale sa aj dobre c├ştia pri stla─Źen├ş.

Puzdro m├í v z├ísade dve vrstvy a vonkaj┼íia vrstva je vyroben├í z polykarbon├ítu, ktor├Ż je mo┼żn├ę ─żahko oddeli┼ą od vn├║tornej prim├írnej vrstvy TPU. To znamen├í, ┼że m├┤┼żete jednoducho meni┼ą farby lesklej polykarbon├ítovej vrstvy, kedyko─żvek budete chcie┼ą. Puzdro si m├┤┼żete k├║pi┼ą v siedmich r├┤znych farb├ích vr├ítane ─Źervenej, modrej, bielej, kovovej bridlice, ─Źiernej du┼íe, hladkej ─Źiernej a hladkej bielej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

6. Hybridn├ę puzdro Spigen Neo – 24,99 dol├íra

neo hybrid

Hybrid polykarbonátu a TPU

Neo hybridn├ę puzdro od Spigenu pr├şde na rad 7. Spigen odviedol fantastick├║ pr├ícu pri vytv├íran├ş puzdier pre r├┤zne zariadenia a toto je u┼ż tret├ş od tohto v├Żrobcu v na┼íom zozname. Kryt je k dispoz├şcii za 21,99 dol├íra a je dod├ívan├Ż s pokro─Źilou technol├│giou absorpcie n├írazov z materi├ílu TPU s p├ísov├Żm vzorom.

Puzdro je tenk├ę a nemen├ş celkov├Ż tvar ani ve─żkos┼ą zariadenia. Puzdro je vyroben├ę z TPU, ktor├ę sl├║┼żi ako zadn├Ż kryt. Obsahuje tie┼ż polykarbon├ít, ktor├Ż sl├║┼żi ako r├ím puzdra. Neohybridn├ę puzdro je k dispoz├şcii v siedmich farb├ích vr├ítane zlatej, ─Źervenej, bielej, sat├ęnovej striebornej, kovovej bridlice a ┼żltej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

5. Supcase Unicorn Beetle Premium Hybrid Case -13,99 dolárov

supcase

Neuverite─żn├í ochrana so ┼íportov├Żm dizajnom

Na ─Ź├şsle 6, m├íme pr├ęmiov├ę hybridn├ę puzdro chrob├íka jednoro┼żca od Supcase. Vyroben├Ż z TPU a polykarbon├ítu, zist├şte, ┼że kryt m├í v┼íetky pr├şslu┼ín├ę v├Żrezy pre porty na zariaden├ş a ┼że sa k zariadeniu perfektne hod├ş. Puzdro pon├║ka ┼íportovej┼í├ş dizajn a poskytuje dobr├║ absorpciu n├írazov a ochranu pred po┼íkriaban├şm.

K dispoz├şcii za 13,99 dol├íra je to zacvak├ívacie puzdro, ktor├ę sa ve─żmi ─żahko in┼ítaluje. M├┤┼żete ho dosta┼ą v deviatich farb├ích vr├ítane ─Źiernej, ─Źervenej, modrej, ─Ź├şrej, ┼íedej, svetlo modrej, ─Źerveno-─Źiernej, ┼żltej a bielosivej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

4. Caseology Premium matn├Ż ko┼żen├Ż tlmi─Ź n├írazn├şka TPU – $70,99

pr├ęmiov├ę ko┼żen├ę puzdro

Vynikaj├║ca ochrana v neobvykl├Żch, ale ├║┼żasn├Żch farb├ích

─Äalej tu m├íme pr├ęmiov├ę puzdro z matnej ko┼że od Caseology. Za $7.99, Caseology odviedol skvel├║ pr├ícu pri zais┼ąovan├ş toho, ┼że puzdro chr├íni telef├│n pred pravideln├Żmi nehodami a dod├íva zariadeniu ve─żmi atrakt├şvny vzh─żad. Toto puzdro je vyroben├ę z TPU a je odoln├ę vo─Źi oleju, ne─Źistot├ím a po┼íkriabaniu.

Matn├Ż povrch tie┼ż odv├ídza odtla─Źky prstov od zariadenia. Lunety s├║ zdvihnut├ę nad obrazovkou, aby pri dopade zariadenia na rovn├Ż povrch obrazovka priamo nenarazila na povrch. Puzdro m├┤┼żete dosta┼ą v 15 r├┤znych farb├ích vr├ítane tmavomodrej, tyrkysovej, karb├│nov├ęho ┼íampansk├ęho, karb├│nov├ęho zlata a ko┼żenej ─Źiernej.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

3. M├Ąkk├ę puzdro Spigen Bounce Premium Soft TPU – 10,99 dol├írov

spigen odrazi┼ą

Dokonal├í ochrana s elegantn├Żm vzh─żadom

Na ─Ź├şsle 3 pre najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 puzdr├í, m├íme ┼ítvrt├║ ponuku od Spigenu, odrazov├ę pr├ęmiov├ę m├Ąkk├ę puzdro TPU. Flexibiln├Ż TPU poskytuje neuverite─żn├Ż ├║chop v ruk├ích. Puzdro je ─żahk├ę a perfektne sed├ş na telef├│n, pri─Źom zachov├íva celkov├Ż tvar zariadenia. Skri┼ła tie┼ż v├Żborne funguje pri absorpcii otrasov.

Matn├Ż UV povlak na zadnej strane odv├ídza odtla─Źky prstov dobre, zatia─ż ─Źo leskl├Ż povrch s kr├ş┼żov├Żm vzorom na zadnej strane prispieva k elegantn├ęmu vzh─żadu zariadenia. Na zariaden├ş n├íjdete aj spr├ívne v├Żrezy pre porty. Kryt je k dispoz├şcii za 10,99 dol├írov a je dod├ívan├Ż v ─Źiernej a ┼íedej farbe.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

2. Puzdro n├írazn├şka Slim Fit Case zo s├ęrie Retro Flex – $20,99

retro flex

Pevn├í ochrana s atrakt├şvnymi, jasn├Żmi farbami

Na ─Ź├şsle 2, m├íme puzdro n├írazn├şka slim fit od Caseology. Rovnako ako v├Ą─Ź┼íina ostatn├Żch puzdier Caseology je puzdro vyroben├ę z odoln├ęho TPU, ktor├Ż poskytuje odolnos┼ą vo─Źi oleju, ne─Źistot├ím a po┼íkriabaniu. Okraje puzdra s├║ tie┼ż vyv├Ż┼íen├ę nad obrazovkou, ─Źo znamen├í, ┼że obrazovka je neust├íle chr├ínen├í.

Za $20,99, pr├şpad rob├ş skvel├║ pr├ícu aj pri absorpcii n├írazov. Puzdro poskytuje vynikaj├║cu ochranu a rozhodne dod├íva svojim zariadeniam atraktivitu v─Ćaka svojim jasn├Żm farb├ím. M├┤┼żete si ho k├║pi┼ą v 7 farby vr├ítane ru┼żovej, ─Źiernej, hor├║cej ru┼żovej, limetkovej, modrej, bielej a tyrkysovej m├Ąty.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

1. Flexibiln├ę TPU puzdro Diztronic s matn├Żm chrbtom – 21,22 dol├írov

diztronic

Matn├Ż povrch, odoln├Ż vo─Źi odtla─Źkom prstov

Nakoniec pr├şde na rad matn├ę ─Źierne flexibiln├ę puzdro TPU od Diztronic 1 pre n├í┼í najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 pr├şpady. Je ─żahk├Ż a hod├ş sa k Note 3 dokonale so v┼íetk├Żmi pr├şslu┼ín├Żmi v├Żrezmi pre porty v zariaden├ş. Matn├Ż povrch na zadnej strane poskytuje skvel├ę uchopenie a z├írove┼ł zabra┼łuje odtla─Źkom prstov.

Puzdro je vyroben├ę z odoln├ęho TPU a skvele tlm├ş n├írazy a m├í zv├Ż┼íen├ę okraje, ktor├ę chr├ínia obrazovku, ke─Ć sa zariadenie dotkne zeme. K dispoz├şcii za $90,99, puzdro m├┤┼żete z├şska┼ą v matnej ─Źiernej farbe a vo vysokom lesku ─Ź├şreho prevedenia.

tla─Źidlo n├íkupu amazon

Záver

K├Żm pozn├ímka 3 je n├ídhern├Ż smartf├│n, ktor├Ż chce chr├íni┼ą svoje invest├şcie ┼ít├Żlov├Żm a odoln├Żm puzdrom. V┼íetky dostupn├ę pr├şpady s├║ vynikaj├║cej kvality a poskytuj├║ spo─żahliv├║ ochranu za cenu, ktor├║ zaplat├şte. Nev├íhajte pou┼żi┼ą tento zoznam a vybra┼ą si najlep┼í├ş Samsung Galaxy Pozn├ímka 3 pr├şpady, ktor├ę vyhovuj├║ va┼íim potreb├ím.

Dajte n├ím vedie┼ą v ot├ízkach, ak si mysl├şte, ┼że sme zme┼íkali ve─żk├Ż pr├şpad pozn├ímky 3. Ak m├íte nejak├ę ot├ízky, povedzte n├ím to.

Related Articles

Back to top button