Najlepší rečník v hre do roku 2020

Pri prehrávaní môže mať zvuk veľký význam. Napríklad zvukové efekty prostredia vás privedú k väčšiemu ponoreniu a môžu vám poskytnúť konkurenčnú výhodu. Na druhej strane zlý zvuk poškodí vašu hru a poškodí ju. To je miesto, kde sa herné reproduktory spoľahlivo zmestia do rámu.

Najlepšie herné reproduktory však môžu byť ťažké nájsť kvôli mnohým produktom dostupným online. Určitým spôsobom bude úloha jednoduchšia, keď začnete prehľadávať reproduktory hry uvedené nižšie.

Potom sa zabavte s najlepšími a najlepšími hernými reproduktormi v roku 2020!

Herný reproduktor TaoTronics

Reproduktory TaoTronics Gaming môžu byť minimalistickým prínosom. Ľahké a kompaktné reproduktory TaoTronics sú navrhnuté pre malé priestory bez zníženia kvality zvuku. Nemusíte sa ani obávať zapojenia a komplikovania.

Vybavený jemne vyladeným 7W ovládačom, môžete očakávať skutočný pohlcujúci zvukový zážitok, ktorý konkuruje niekoľkým značkám. Prostredie sa ožije, virtuálna streľba vás udrží nažive a rad smrti nepriateľa bude uspokojivejší. Existujú aj ďalšie sofistikované funkcie, napríklad vstavaný časovač na zaznamenávanie relácií prehrávania a kompatibilita s káblovými náhlavnými súpravami.

Herný reproduktor TaoTronics 7W má tiež Bluetooth 5,0Ready. Ak sa vám nepáči Bluetooth, stále sa môžete spoľahnúť na systém pripojenia káblov reproduktorov. Možno, že jedinou prekážkou pre tohto reproduktora je vysoká cena 50 dolárov. Predstavte si to ako svoju investíciu do hier, takže ju neváhajte ani ľutujte!

Multimediálny reproduktor kompatibilný s AmazonBasics USB

usb rádio amazonbasics

Obrázok: KnowTechie

Hľadáte vysoko kvalitné herné reproduktory, ktoré neporušia váš rozpočet? V takom prípade by ste mali zvážiť populárny multimediálny reproduktor AmazonBasics napájaný cez USB. Je pevný, ľahký, cenovo dostupný a navrhnutý na dlhodobé používanie.

S výkonnými 5-počítačovými reproduktormi pre počítače môže AmazonBasics zvýšiť kalibráciu zvuku hry na vašom PC. Je dokonca kalibrovaný, aby sa predišlo nestabilnému basovému zvuku, ktorý je bežným úskalím lacných reproduktorov vo fyzických obchodoch a online. AmazonBasics má systém plug-and-play, takže ho môžete okamžite použiť bez nutnosti sťahovania alebo integrácie všetkého. Každá reproduktorová jednotka AmazonBasics (max. 2) má moc 1,2 watty Maximálna frekvencia dosiahnutá touto reproduktorovou jednotkou je 20 KHz

Pokiaľ ide o štýl, AmazonBasics je „podivná základňa“. Strieborný lesk je prijateľný a každý reproduktor má tvar obráteného koša. Ak vám však štýl skutočne nezáleží, pravdepodobne budete potrebovať dynamické reproduktory AmazonBasics Dynamic.

Razer Leviathan

Rečník Razer Leviathan

Obrázok: KnowTechie

Nie je prekvapujúce, že akýkoľvek produkt s názvom Razer môže sám prežiť. Napríklad Razer Leviathan bol veľmi obľúbený u herných fanúšikov a hardcore hráčov.

Čo sa deje s Razer Leviathanom? Je poháňaný technológiou Dolby Digital, ktorá zaručuje výbušný zvuk a hlboký zvuk. Táto špeciálna subwooferová jednotka dokáže zosilniť zvuk až na 200%. Z hľadiska technológie je Razer Leviathan nádherným zvieraťom. Obsahuje funkciu NFC pre rýchle dynamické spárovanie zariadení a Bluetooth 4,0 pre bezdrôtové pripojenie Frekvenčný rozsah Leviathan je 180 Hz až 20 KHz

Razer Leviathan je určený pre profesionálnych hráčov a zvukových technikov. Preto nemusíte byť prekvapení cenou „nad 150 dolárov“. Vyzerá ešte elegantnejšie ako väčšina reproduktorov, čo možno odráža cenu.

Razer Nommo Chroma

holiaci strojček vymenoval niekoľko možností

obrázok: Amazon

Ďalším prvkom produktovej rady Razer je herný reproduktor Nommo Chroma. Navrhnuté pre najlepší zvukový zážitok, Nommo Chroma je viac, ako sa pozerá na oko.

Pretože exteriér je vyrobený zo špeciálneho laminátu, reproduktor Nommo Chroma môže vydávať hlasnejší zvuk s pôsobivými zvukovými detailmi. Zadné dvere smerujúce dozadu eliminujú nestabilný zvuk, čo ešte viac vylepšuje zážitok. To je skvelé pre nepretržité hráčske stretnutia. Zahrnuté tlačidlo basov vám navyše umožňuje efektívne riadiť zvukový výstup.

Razer Nommo Chroma je nevyhnutným nástrojom pre príležitostných alebo profesionálnych hráčov. Stačí umiestniť E / D reproduktor do stabilnej polohy, pretože má úzku základňu.

Reproduktor PC Redragon GS500 Stentor

Reddragon bluetooth reproduktor

Obrázok: KnowTechie

Ako jeden z najlepších herných reproduktorov na trhu, Redragon GS500 naďalej uspokojuje mnoho hráčov. Na prvý pohľad vás presvedčí elegantný štýl a vynikajúci výkon GS500.

Redragon GS500 je viac než len štýl. Má systém 2,0 Stereo jadro so sofistikovanou zvukovou jednotkou. Zvýšte hlasitosť a odomknite skvelý zvukový zážitok. So systémom plug-and-play môžete začať párty synchronizovanej hudby na všetkých možných zariadeniach. Červené podsvietenie bude tiež perfektne pracovať na zlepšení nálady každého.

Okolo značky 30 dolárov nebudete mať problém so získaním modelu Redragon GS500. Môžete dokonca poraziť reproduktory na hranici 50 dolárov!

Stolové reproduktory GOgroove

Možnosť Bluetooth Gogroove

Obrázok: KnowTechie

Slabý počítačový zvuk môže výrazne ovplyvniť váš herný zážitok. Je to ako dokončiť dlhú hlavnú misiu, len získať priemernú cenu. GOgroove Desktop Speaker môže ukončiť túto frustráciu tým, že ponúka výkonné zvukové funkcie a atraktívne zavádzanie.

GOgroove je podobný reproduktorom, ktoré sa bežne svietia v obchodoch. Podobnosť tu končí, pretože GOgroove môže poskytnúť krištáľovo čistý zvuk s vynikajúcim basovým výstupom. Ak má váš počítač dobrý zvuk, spoločnosť GOgroove ho môže opraviť. Reproduktory sú navyše kompaktné a ľahké, takže ich môžete umiestniť na malé miesto. Modré LED svetlá v noci skutočne zabíjajú, sú ideálne pre neskoré herné stretnutia.

GOgroove tiež prichádza s výrobnou zárukou 3 rokov má maximálnu frekvenčnú charakteristiku 20 KHz

Kybernetická akustika 2,0 Stolový reproduktor

cyber bluetooth reproduktor

Obrázok: KnowTechie

Kybernetická akustika 2,0 je inovatívny stolný reproduktor Bluetooth, ktorý uprednostňuje dlhodobé pohodlie a spoľahlivosť. Jedná sa o cenovo dostupný stolný reproduktor s rôznymi farbami a režimami osvetlenia.

Hoci je jeho funkcia podobná desiatkam ďalších možností, Cyber ​​Acoustics 2,0 Udržujte svoju silu pomocou inteligentného návrhu krivky. Vďaka tomuto dizajnu zažijete počas hrania hry čistý a jasný zvuk. Reproduktor Cyber ​​Acoustics sa tiež ľahko používa – na jeho obsluhu nepotrebujete prepracované technické znalosti. Ďalšou zaujímavou črtou reproduktorov Cyber ​​Acoustics je dynamický systém osvetlenia. Svetlá môžete kedykoľvek zapnúť a vypnúť.

Creative Pebble Plus 2,1

tvorivé kamienky

Obrázok: KnowTechie

Krásne pomenované zariadenia boli mnohokrát dokázané, že poskytujú mimoriadnu energiu. Creative Pebble Plus 2,1 Je to priamy dôkaz. Sú to jedinečné reproduktory s mnohými funkciami, ktoré môžu posunúť váš zážitok z hry alebo počúvania na ďalšiu úroveň.

Creative Pebble Plus 2,1 Je vybavený výkonným nezávislým subwooferom s nízkym výkonom, ktorý zlepšuje zvukový výkon. Či už hráte hry, pozeráte film alebo počúvate obľúbenú hudbu, táto reproduktorová jednotka vás nesklame. Ovládač je tiež trochu hlasnejší a vytvára malý zvukový stupeň na zvýšenie ponorenia. Ak chcete ďalej vylepšiť zážitok, môžete aktivovať režim „vysokého zisku“ reproduktora. Tento režim zvyšuje výstupný výkon reproduktora pre výnimočný výkon basov. Vaša izba sa určite bude hojdať.

Komfort je ďalšou silnou možnosťou programu Creative Pebble Plus. Využíva napájanie USB, takže sa nemusíte starať o skrútené káble. Kábel je však súčasťou balenia, ak ho chcete používať.

Počítačový reproduktor Osunlin Surround Sound

osunlin bluetooth reproduktor

Obrázok: KnowTechie

Ďalšou cenovo dostupnou, ale neoceniteľnou možnosťou v tomto zozname je reproduktor počítača Surround Sound spoločnosti Osunlin. Jedná sa o zvukovú lištu, takže ju môžete bez problémov umiestniť na malom priestore.

Zvukový panel Osunlin je napájaný z USB, takže nie sú potrebné žiadne batérie. Jednou z výhod napájania cez USB je skutočnosť, že ju môžete vziať kamkoľvek. Ak ste napríklad digitálnym cestujúcim, mali by ste reproduktory Osunlin umiestniť do tašky. Je kompatibilný s prenosnými počítačmi, stolovými počítačmi, tabletmi, smartphones, projektor, MP4 a dokonca aj televízor. Pokiaľ ide o kvalitu zvuku, Osunlin vykonáva nabíjanie prostredníctvom funkcie priestorového zvuku a 5W reproduktora.

A v neposlednom rade sú viacfarebné LED svetlá Osunlin ideálne pre neskoršie nočné hranie!

Bluetooth reproduktor KEiiD pre PC

ostrý reproduktor

Obrázok: KnowTechie

Všetky vynikajúce funkcie herných reproduktorov na svete budú zničené bez prvku trvanlivosti. Toto je skutočná sila populárneho Bluetooth reproduktora KEiiD a možno ešte viac.

Najlepší KEiiD Bluetooth reproduktor pre váš domov alebo do kancelárie. Jeho luxusný vzhľad je pre oči veľmi príjemný a hliníkové puzdro ponúka maximálnu ochranu integrity. Pokiaľ ide o dodávku zvuku, reproduktor KEiiD nezlyhal. Ponúka dynamický zvuk s tromi vstupnými režimami: Bluetooth, PC a AUX. Režim vstupu môžete kedykoľvek zmeniť. Reproduktor má tiež dva pasívne radiátory, ktoré môžu ďalej zlepšovať zvukový výkon. Možnosť EQ KEiiD umožňuje definovať stav zvuku ako hudba, filmy alebo hry. Túto voľbu môžete zmeniť podľa požadovanej činnosti.

Flexibilita, trvanlivosť a výkon zvuku KEiiD odrážajú cenu. Je lepšie si kúpiť drahý reproduktor, ktorý vydrží dlho v porovnaní s piatimi jednotkami, ktoré sa zlomia celé roky.

Posledné varovanie

Reproduktory hier uvedené v tomto článku sa týkajú rôznych funkcií a funkcií. Nenechajte sa ponáhľať, aby ste preverili všetky tieto funkcie, pokiaľ si ich naozaj nepotrebujete rýchlo kúpiť. Zvážte všetky výhody a nevýhody, aby ste sa mohli správne rozhodnúť. A konečne, nebojte sa vyskúšať exkluzívne herné reproduktory!

Odporúčanie editora:

  • Najlepší profesionál Fortnite slúchadlá
  • Teraz môžete kúpiť 12 najlepších bezdrôtových slúchadiel
  • Tu je 10 najlepších ovládačov, ktoré si môžete prispôsobiť podľa svojich potrieb.
  • Najlepšie riešenie pre iPhone XS v roku 2020
  • Ak niečo kúpite prostredníctvom nášho odkazu, môžeme získať malú časť predaja. Kliknite sem pre viac informácií.

    Najlepší rečník v hre do roku 2020 1