Najlep┼í├ş poskytovatelia VoIP – pripojte sa po celom svete

Protokol Voice over Internet Protocol sa najlep┼íie pou┼ż├şva na obchodn├ę ├║─Źely. Slu┼żby VoIP sa pomaly st├ívaj├║ ┼ítandardn├Żm telef├│nnym syst├ęmom. Poskytuje v├ím v├Żhodu efekt├şvnych miestnych, dom├ícich a medzin├írodn├Żch hovorov pon├║kan├Żch za ni┼ż┼íiu cenu.

Ak st├íle za─Ź├şnate nov├ę podnikanie a potrebujete cenovo dostupn├ęho poskytovate─ża komunika─Źn├Żch slu┼żieb, mali by ste zv├í┼żi┼ą najlacnej┼íie telef├│nne slu┼żby VoIP.

Poskytovatelia VoIP maj├║ integrovan├ę funkcie, ktor├ę pom├íhaj├║ podnikate─żom by┼ą produkt├şvnej┼í├şmi s ni┼ż┼í├şmi prev├ídzkov├Żmi n├íkladmi. ─Żudia preto o─Źak├ívaj├║, ┼że t├şto najlep┼í├ş poskytovatelia VoIP pon├║kaj├║ kvalitn├ę a efekt├şvne hovory s ni┼ż┼í├şmi hovormi.

S├║visiace ─Źl├ínky: Najlep┼íie stoln├ę telef├│ny Android VoIP pre stoln├ę po─Ź├şta─Źe Amazon

5 Najlep┼í├ş poskytovatelia syst├ęmu VoIP

1 Vonage – *Za─Ź├şna sa na 14,99 dol├íroch mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ż

Logo aplik├ície Vonage - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPLogo Vonage

Vonage Business Cloud za─Ź├şnal ako poskytovate─ż reziden─Źn├Żch slu┼żieb VoIP. Nesk├┤r sa stali jednou z najlep┼í├şch cloudov├Żch pobo─Źkov├Żch ├║stredn├ş (PBX), ktor├ę pou┼ż├şvaj├║ rie┼íenie SmartWAN. Umo┼żni┼ą im poskytova┼ą kvalitn├ę slu┼żby.

SmartWAN dynamicky presmeruje prenos hovorov a spr├ív, aby bola zaisten├í spo─żahliv├í a vyhraden├í konektivita slu┼żieb.

Vo svojej webovej konzole maj├║ nov├║ aktualiz├íciu. Teraz m├í administrat├şvnu integr├íciu, ktor├í v├ím pom├íha ovl├ída┼ą a spravova┼ą spr├ívy prostredn├şctvom ovl├ídacieho panela ovl├ídania hovorov a nastavi┼ą virtu├ílneho recep─Źn├ęho. Okrem toho m├┤┼żete ma┼ą k dispoz├şcii ─Ćal┼íie slu┼żby so slu┼żbami Google G Suite, Microsoft a ─Ćal┼í├şmi integr├íciami CRM.

Vonage podporuje konferen─Źn├ę hovory a online sch├┤dze, ako to podporuje Amazon Zvonkohra. Navy┼íe, ak nechcete po─Ź├║va┼ą hlasov├ę spr├ívy, m├┤┼że ich presne prep├şsa┼ą do textu.

Cena Vonage - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPVonageova cena

Vonage pon├║ka 3 cenov├ę ├║rovne pre svoj pl├ín predplatn├ęho. Za─Ź├şna sa na 19,99 dol├írov mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ż mobiln├ęho ├║─Źtu a je obmedzen├Ż na 2 na 20 riadkov. Dod├íva sa s neobmedzen├Żm po─Źtom hovorov, rozhovorov, mobilnou aplik├íciou a po─Ź├şta─Źovou aplik├íciou. Pr├ęmiov├Ż ├║─Źet na druhej strane st├íl a┼ż 29,99 dol├írov mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ża. Pon├║ka mobiln├ę funkcie, ktor├ę zah┼Ľ┼łaj├║ konferen─Źn├ę hovory, zdie─żanie s├║borov, online sch├┤dze poh├í┼łan├ę Amazon Zvonkohra, integr├ície CRM a viac├║rov┼łov├í automatick├í obsluha.

Napriek tomu m├í Vonage pokro─Źil├Ż ├║─Źet, ktor├Ż m├í funkcie mobiln├ęho a pr├ęmiov├ęho pl├ínu vr├ítane nahr├ívania hovorov, vizu├ílnej hlasovej schr├ínky, skupinov├Żch hovorov a nastavenia oran┼żov├Żch rukav├şc. Program pon├║kaj├║ za 39,99 dol├írov mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ża.

Berte na vedomie, ┼że si m├┤┼żete prisp├┤sobi┼ą pl├ín, ktor├Ż si mysl├şte, ┼że je pre va┼íu firmu najlep┼í├ş.

S Vonage m├┤┼żete ─żahko za─Źa┼ą komunikova┼ą jednoducho 3 jednoduch├ę kroky:

Vyberte si pl├ín, ktor├Ż najlep┼íie vyhovuje va┼íim potreb├ím. Pripojte zariadenie k internetu alebo si stiahnite aplik├íciu do telef├│nu. Za─Źnite hovor alebo chatujte a u┼ż├şvajte si ─Ćal┼íie funkcie spolo─Źnosti Vonage.

Vonage Business Cloud je spo─żahlivo jedn├Żm z najlep┼í├şch poskytovate─żov VoIP pre podnikate─żov s mal├Żmi a┼ż stredn├Żmi podnikmi. Jedn├í sa o plne funk─Źn├║ slu┼żbu cloudovej pobo─Źkovej ├║stredne, ktor├í ur─Źite zvl├ídne a poskytne ve─żk├Ż po─Źet pou┼ż├şvate─żov. ─Äal┼íie inform├ície n├íjdete na webov├Żch str├ínkach spolo─Źnosti Vonage.

Google Play

2. RingCentral – *Za─Ź├şna sa na 19,99 dol├íroch za mesiac/pou┼ż├şvate─ża

Business-Phone-Systems-Best-Virtual-Phone-System-Application-Businesses-ringcentral-mobile-cell-androidLogo RingCentral

RingCentral je zn├ímy mal├Żmi podnikmi a podnikmi a je ved├║cou spolo─Źnos┼ąou v odvetv├ş VoIP, preto┼że je jedn├Żm z renomovan├Żch a najstar┼í├şch poskytovate─żov VoIP. Tento poskytovate─ż m├í funkcie a slu┼żby, ktor├ę s├║ aktu├ílne, ani by ste nevedeli, ┼że je najstar┼í├ş!

M├í tesn├║ integr├íciu s platformami na zdie─żanie s├║borov, tak┼że m├┤┼żete ─żahko spracov├íva┼ą dokumenty, ktor├ę va┼ía firma potrebuje.

RingCentral - pl├ín predplatn├ęho - najlep┼í├ş poskytovate─ż VoIPPredplatn├Ż pl├ín

V┼íetky pl├íny predplatn├ęho RingCentral maj├║ takmer rovnak├ę funkcie, pr├ęmiov├Ż ├║─Źet a kone─Źn├Ż pl├ín pon├║kaj├║ niektor├ę odli┼ín├ę funkcie. Ka┼żd├Ż pl├ín m├í tie┼ż rozdiel v po─Źte pou┼ż├şvate─żov, min├║tach a konferenci├ích, ktor├ę umo┼ż┼łuje.

V r├ímci cenovej ├║rovne RingCentral sa v├Ą─Ź┼íina spotrebite─żov rozhodla ma┼ą pr├ęmiov├Ż ├║─Źet. M├┤┼żete ma┼ą pr├şstup k funkci├ím a slu┼żb├ím RingCentral u┼ż od 19,99 dol├írov mesa─Źne, ich najdrah┼í├ş pl├ín je uveden├Ż na 49,99 dol├írov mesa─Źne.

Pokia─ż sa rozhodnete predplatn├ę ├║─Źtova┼ą mesa─Źne alebo ro─Źne, v jeho cen├ích je mal├Ż rozdiel, pri ro─Źn├Żch platb├ích m├┤┼żete u┼íetri┼ą. ├Üspora 33% z─żavy ro─Źne je u┼ż ┼íetrn├Ż ─Źin! Navy┼íe si ich slu┼żbu m├┤┼żete vysk├║┼ía┼ą 14 dn├ş, a potom m├┤┼żete v ich slu┼żb├ích pokra─Źova┼ą, ak si mysl├şte, ┼że vyhovuj├║ potreb├ím v├í┼ího podnikania.

Nem├┤┼żeme poprie┼ą, ┼że RingCentral je skuto─Źne vyroben├Ż na obchodn├ę ├║─Źely. Pri odchode z kancel├írie si nebudete musie┼ą robi┼ą starosti, tento poskytovate─ż VoIP je k dispoz├şcii aj pre v├í┼í smartphone. M├┤┼żete ho pou┼żi┼ą kedyko─żvek a kdeko─żvek. V pr├şpade ─Ćal┼í├şch ot├ízok m├┤┼żete vo─żne nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku RingCentral.

Google Play

3. Mitel – *Za─Ź├şna sa na 20,99 dol├íroch mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ż

Logo Mitel - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPLogo Mitel

Mitel je jedn├Żm z najlep┼í├şch poskytovate─żov VoIP, ktor├Ż umo┼ż┼łuje mal├Żm, stredn├Żm a podnikov├Żm podnikom poskytova┼ą svojim z├íkazn├şkom pripojenie, spolupr├ícu a kvalitn├ę slu┼żby. Pon├║ka jednotn├Ż komunika─Źn├Ż syst├ęm prostredn├şctvom poskytovate─żov hardv├ęru a softv├ęru, m├í predkonfigurovan├ę pracovn├ę telef├│ny, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą alebo stiahnu┼ą do po─Ź├şta─Źa alebo smartf├│nu.

Pre podnikate─żov je vynikaj├║ce, ┼że maj├║ 15 r├┤znych integr├íci├ş CRM pre svoje rast├║ce podnikanie a Mitel m├┤┼że s istotou pon├║knu┼ą tento ┼íirok├Ż v├Żber podnikov├Żch integr├íci├ş. Funk─Źnos┼ą Mitelu s jeho mobilnou aplik├íciou navy┼íe presahuje to, ─Źo sa o─Źak├íva. Dok├í┼że zvl├ídnu┼ą z├íkladn├ę hovory, zdie─żanie multim├ędi├ş, spr├ívy, konfigur├íciu hovorov a mo┼żnosti spr├ívy.

Cenov├Ż pl├ín Mitel - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPPl├íny Mitel

Mitel za─Ź├şna svoj pl├ín predplatn├ęho na 20,99 dol├írov mesa─Źne na pou┼ż├şvate─ża. Tento z├íkladn├Ż pl├ín zah┼Ľ┼ła iba funkcie ├║stredne, spolupr├ícu a konferencie. Medzit├Żm ich najpopul├írnej┼í├ş pl├ín za─Ź├şna na 26,59 dol├íroch mesa─Źne na pou┼ż├şvate─ża. Tento prvotriedny pl├ín obsahuje funkcie pon├║kan├ę v z├íkladnom pl├íne s ─Ćal┼í├şmi funkciami nahr├ívania hovorov a integr├ície CRM. Okrem toho, ak potrebujete arch├şv a oper├ítora, mus├şte z├şska┼ą elitn├Ż pl├ín od 38,49 dol├írov.

Ak chcete z├şska┼ą viac inform├íci├ş o pl├ínoch a funkci├ích, ktor├ę pon├║kaj├║, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Mitel.

Google Play

4. Nextiva – *Za─Ź├şna sa od $5 za mesiac/pou┼ż├şvate─ża

Logo Nextiva - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPLogo Nextiva

Nextiva m├í nezlomn├║ poves┼ą v poskytovan├ş najlep┼í├şch a najob─ż├║benej┼í├şch slu┼żieb VoIP v USA a Kanade. Mal├ę a stredn├ę podniky sa m├┤┼żu spo─żahn├║┼ą na funkcie, ktor├ę Nextiva pon├║ka. Z├íkladn├ę vlastnosti, ktor├ę Nextiva pon├║ka, s├║:

PBX Barge-inCloud Bezplatn├ę miestne ─Ź├şslo Bezplatn├ę bezplatn├ę ─Ź├şslo Podr┼żanie hudby Hlasov├í schr├ínka do textu

Medzi ─Ćal┼íie dodato─Źn├ę funkcie, ktor├ę m├┤┼żete vyu┼żi┼ą vo vy┼í┼íom predplatnom, patr├ş:

Integr├ícia softv├ęru Automatizovan├ę pozdravy Mobiln├í aplik├ícia NextivaKonferen─Źn├Ż most

Nextiva je pravdepodobne najkomplexnej┼í├şm poskytovate─żom v tomto zozname. Pon├║kaj├║ 3 r├┤zne syst├ęmy navrhnut├ę pre komunik├íciu, vz┼ąah so z├íkazn├şkom a t├şmov├║ spolupr├ícu.

Komunika─Źn├ę pl├íny maj├║ v┼íetky funkcie, ktor├ę by podnik od telef├│nneho syst├ęmu kedy potreboval. Pl├íny vz┼ąahov so z├íkazn├şkmi s├║ skr├íten├Ż pl├ín, ktor├Ż je vhodn├Ż iba na komunik├íciu so z├íkazn├şkmi. Pl├ín t├şmovej spolupr├íce je najlacnej┼íou slu┼żbou, ktor├║ m├┤┼żu poskytn├║┼ą. Tento pl├ín je podobn├Ż Skype, ale bez schopnosti prij├şma┼ą hovory a komunikova┼ą so z├íkazn├şkmi. Je navrhnut├Ż len tak, aby umo┼żnil va┼íim zamestnancom a zamestnancom navz├íjom komunikova┼ą.

Najlacnej┼í├ş komunika─Źn├Ż pl├ín, ktor├Ż pon├║kaj├║, za─Ź├şna na 20 dol├íroch mesa─Źne na pou┼ż├şvate─ża. Tento pl├ín predplatn├ęho m├í navy┼íe s├║bor 3-ro─Źn├í viazanos┼ą zmluvy.

Ak chcete za─Źa┼ą a z├şska┼ą viac inform├íci├ş o funkci├ích a pl├íne predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőktor├ę pon├║kaj├║, nav┼ít├şvte webov├║ str├ínku Nextiva.

Google Play

5. Ooma Office – *Za─Ź├şna sa na 19,95 dol├íroch mesa─Źne/pou┼ż├şvate─ż

Logo Ooma - najlep┼í├ş poskytovatelia VoIPLogo Ooma

Ooma je jedn├Żm z najlep┼í├şch poskytovate─żov VoIP, preto┼że jeho pl├ínovan├í cena ho umo┼ż┼łovala za─Ź├şnaj├║cim mal├Żm podnikom. Je to n├íkladovo efekt├şvne a ide├ílne pre podnikate─żov, ktor├ş maj├║ svoj komunika─Źn├Ż syst├ęm s obmedzen├Żm rozpo─Źtom. Pon├║kaj├║ kvalitn├ę funkcie, ktor├ę m├┤┼żu va┼íej firme pom├┤c┼ą r├ís┼ą, m├íte v├┤─żu plati┼ą za funkcie, ktor├ę potrebujete, alebo prida┼ą ─Ćal┼íie funkcie, ktor├ę si mysl├şte, ┼że s├║ pre va┼íu firmu najlep┼íie.

Ooma za dostupn├║ cenu podporuje virtu├ílnu pobo─Źkov├║ ├║stred┼łu, ktor├í jej umo┼ż┼łuje umiestni┼ą viac zariaden├ş a roz┼í├şren├ş. Ooma vy┼żaduje hardv├ęr alebo z├íklad┼łov├║ stanicu. Je to u┼żito─Źn├ę, ke─Ć pr├şde ─Źas, kedy je potrebn├ę aktualizova┼ą telef├│nny syst├ęm na v├Ą─Ź┼í├ş hardv├ęr. Prenos ├║dajov z jednej z├íklad┼łovej stanice na druh├║ je menej n├íro─Źn├Ż, nepri┼íli by ste o progres a inform├ície.

Ak potrebujete viac funkci├ş, m├┤┼żete ma┼ą podnikov├Ż pl├ín spolo─Źnosti Ooma, kde sa m├┤┼żete pripoji┼ą k viacer├Żm link├ím a ma┼ą integr├íciu CRM, aby ste zvl├ídli viac svojich vz┼ąahov so z├íkazn├şkmi. Spolu s diskutovan├Żmi funkciami pon├║ka Ooma Office aj:

Spr├ívy o hovoroch Prenosy hovorov ─î├şseln├şky roz┼í├şrenia pod─ża roz┼í├şrenia Hudba podr┼żan├í

Cena Ooma - najlep┼í├ş poskytovate─ż VoIPPl├ínovan├í cena Ooma

Ooma Office m├í iba jeden pl├ín predplatn├ęho, ÔÇőÔÇőza─Ź├şna na 19,95 dol├íroch mesa─Źne na pou┼ż├şvate─ża. K tejto sadzbe zah┼Ľ┼ła bezplatn├ę telef├│nne ─Ź├şslo, 500 bezplatn├Żch min├║t, podporuje viac ako 500 telef├│nnych produktov a poskytuje 24-hodinov├║ podporu chatu. Okrem toho, ak chcete z├şska┼ą cenov├║ ponuku ich slu┼żieb, m├┤┼żete nav┼ít├şvi┼ą webov├║ str├ínku Ooma.

Google Play

─îast├ę ot├ízky

Je VoIP dobr├Ż n├ípad pre podnikanie?

Mo┼żno to nie je vo v┼íeobecnosti, ale existuj├║ niektor├ş poskytovatelia VoIP, ktor├ş st├íle potrebuj├║ zlep┼íi┼ą kvalitu svojich slu┼żieb. Preto mus├şte vyh─żada┼ą renomovan├ęho poskytovate─ża VoIP, aby ste predi┼íli nepr├şjemnostiam vo va┼íom podnikan├ş. Mali by ste tie┼ż vzia┼ą do ├║vahy mobiln├Ż telef├│n alebo stoln├Ż telef├│n, ktor├Ż pou┼ż├şvate, a internetov├ę pripojenie, ktor├ę m├íte. Ak si nie ste ist├ş svojim internetov├Żm pripojen├şm, m├┤┼żete si stiahnu┼ą aplik├íciu na porovnanie internetu a skontrolova┼ą svoje pripojenie.

Je VoIP dobr├ę pre dom├ícnos┼ą?

├üno, je to vlastne jedna z v├Żhod VoIP. Na efekt├şvne telefonovanie za ni┼ż┼íiu sadzbu potrebujete iba dobr├ę internetov├ę pripojenie, niektor├ş pou┼ż├şvatelia telefonuj├║ aj zadarmo. Po─Źuli ste dobre, m├┤┼żete komunikova┼ą prostredn├şctvom bezplatn├ęho VoIP. Stiahnite si najlep┼íie aplik├ície VoIP a SIP do telef├│nu s Androidom!

─îo sa m├┤┼że u poskytovate─ża VoIP pokazi┼ą?

Existuj├║ situ├ície, ktor├ę m├┤┼żu ovplyvni┼ą slu┼żby, ktor├ę v├í┼í poskytovate─ż VoIP pon├║ka. Mus├şte skontrolova┼ą, ─Źi m├íte nedostato─Źn├Ż internetov├Ż smerova─Ź, slab├ę internetov├ę pripojenie, br├íny firewall a pr├şsne bezpe─Źnostn├ę opatrenia. Ak s├║ va┼íim probl├ęmom vrstvy bezpe─Źnostn├Żch opatren├ş, potom je pre v├ís najlep┼íie stiahnu┼ą si prehliada─Źe Android s VPN.

Záver

Poskytovatelia VoIP na to, aby ste mohli efekt├şvne telefonova┼ą po celom svete, bud├║ v┼żdy potrebova┼ą stabiln├ę a spo─żahliv├ę internetov├ę pripojenie. Na to, aby va┼íe sk├║senosti st├íli za to, v┼íak potrebuje vysok├║ kvalitu slu┼żieb. Preto si mus├şte vybra┼ą najlep┼íieho poskytovate─ża VoIP, ktor├Ż je k dispoz├şcii. Vyberte si jedn├ęho zo spom├şnan├Żch poskytovate─żov VoIP, ur─Źite v├ím to pom├┤┼że komunikova┼ą so svojimi bl├şzkymi na ├║─Źely b├Żvania alebo vybudova┼ą ─Ćal┼íie prepojenie pre va┼íe podnikanie.

Ak├Ż je pre v├ís najlep┼í├ş poskytovate─ż VoIP? Ak si mysl├şte, ┼że je tento ─Źl├ínok ve─żkou pomocou, pode─żte sa o┼ł so svojimi priate─żmi, kolegami a rodinou. Okrem toho, ak m├íte ot├ízku, nev├íhajte zanecha┼ą koment├ír ni┼ż┼íie.

Odpor├║─Źan├Ż obr├ízok