Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

najlepší Nintendo Switch hry, ktoré musí vlastniť každý hráč

najlepší Nintendo Switch hry, ktoré musí vlastniť každý hráč 1

Nintendo Switch je úžasná herná konzola, ktorej zostava teraz obsahuje iba prenosný počítač Nintendo Switch Lite tiež.

Obe konzoly sa úplne líšia od všetkého, čo je tam vonku, pričom Lite je najväčší prenosný hrací automat a štandard Switch ponúka to najlepšie zo všetkých svetov, či už hráte doma na svojej televízii alebo keď ste mimo nej 6,2-inch obrazovka.

Ale aké sú najlepšie hry pre oboch Switch? Aké sú najlepšie hry, na ktoré sa teraz môžete spoľahnúť?

Tu sú naše možnosti výberu pre konzolu Nintendo a my sme ich rozdelili do kategórií, aby sme vám to uľahčili. Nižšie môžete skočiť priamo na svoj obľúbený typ hry.

index
• Najlepšie hry Mario
• Najlepšie Pokemon hry
• Najlepšie závodné hry
• Najlepšie hry na hranie rolí (RPG)
• Najlepšie hry pre viacerých hráčov
• Najlepšie platformové hry
• Najlepšie strelci
• Najlepšie nezávislé hry
• Najlepšie dobrodružstvo

Najlepšie Mario hry na Switch

Chcete vstúpiť do obuvi svojho obľúbeného inštalatéra? Títo Switch hry sú pre vás …

Super Mario Odyssey

Nielenže je táto 3D plošinovka jednou z najlepších hier na ktorejkoľvek konzole v súčasnosti, je to tiež jedna z najlepších hier Mario. Super Mario 64 dlhuje v priebehu rokov viac ako ostatní a je taká plná tajomstiev a prekvapení, že budete hrať dlho po dokončení príbehu. Každú sekundu predstavuje radosť.

 • Recenzia Super Mario Odyssey: Nintendo to pribije

squirrel_widget_141357

Luigiho zámok 3

Luigiho Mansion – v hlavnej úlohe Marioho brata – je veľmi odlišnou skúsenosťou od Super Mario Odyssey. Nie je to zaseknuté veľké mestá alebo veľa ľudí, ale namiesto toho má strašidelné okamihy – dobre trochu strašidelné, toto je koniec koncov Nintendo – a veľa prieskumných hier.

 • Luigiho zámok 3 recenzia: Strašidelný čas

squirrel_widget_168490

Bitka o kráľa Mario + Rabbids

Táto hra Mario je dosť odlišná od normy. Nečakajte plošinovka. Namiesto toho získate ťahovú strategickú hru v štýle X-Com, ale s rovnomenným inštalatérom a bláznivými postavami Ubisoftu Rabbids.

Nielen, že hra vyzerá fantasticky, hrá dobre a na rôznych úrovniach sa dá bojovať vo vašom vlastnom čase. Ideálne preto na dochádzanie – nezabudnite si vziať so sebou mysliacu čiapku.

 • Mario + Rabbids Kingdom Battle recenzia: Ďalší návykový Nintendo Switch výhradný

squirrel_widget_142164

Vytvorený svet Yoshi

Grafické majstrovské dielo a dobre vyvážená platformová platforma, Yoshi's Crafted World hrá Marioovi najlepšiu kamarátku a predstavuje odlišný prístup, ktorý Nintendo miluje. Je to tiež príjemná, príjemná hra pre mladých i starých.

 • Yoshi's Crafted World review: Viac ako len chmýří kúsok

squirrel_widget_148554

Super Mario Maker 2

Nintendo fantasticky vychádzal z koncepcie Super Mario Maker pre pokračovanie, ktoré je lepšie vo všetkých možných smeroch. V podstate môžete vytvárať Mario 2D plošinovky, zdieľať ich a hrať ostatných vytvorených širšou komunitou. Režim príbehu pre jedného hráča je tiež skvelá zábava, keď riešite viac ako 100 vlastných úrovní.

squirrel_widget_148572

Nový Super Mario Bros. U Deluxe

Tento vylepšený 2D plošinovka, pôvodne prepustený pre Wii U, teda v názve „U“, vnáša Maria späť ku svojim koreňom slávnym spôsobom – samozrejme samozrejme pridáva niektoré moderné zvraty. Zahŕňa tiež doplnok Super Luigi U, v ktorom je vyšší a biednejší brat.

squirrel_widget_188441

najlepší Pokemon hry na Switch

Chceš ich všetkých chytiť? Pozrite sa na tieto …

Pokémon: Poďme, Pikachu! a poďme, Eevee!

Nemožno poprieť, že všetci milujú Pokémon hra. Switch verzia – ktorá je k dispozícii v variantoch Pikachu a Eevee (jedná sa o dve podobné hry, ale s mierne odlišným obsahom) – je milá hra na hrdiny založená na starej klasike GameBoy, Pokémon Žltá. Grafika však bola prepracovaná a voliteľné ovládanie pohybu z nej robí interaktívnu klasiku.

 • Pokémon: Poďme sa pozrieť: Epos Nintendo Switch dobrodružstvo

squirrel_widget_146286

Pokémon: Meč / Pokémon: Štít

Pokemon sa stala moderným JRPG bez toho, aby sa vzdala svojej podstaty. Úchvatný soundtrack od spoločnosti Ordago, predstavenie desiatok úžasných nových druhov a pôsobivá nová mechanika vytvárajú súdržný a vyvážený zážitok.

Ak ste to ešte neskúšali Pokemon hra predtým, tu by ste mali začať; ak už milujete Pokemon potom bude Sword and Shield okamžite vašim novým favoritom.

 • Pokémon Recenzia Sword & Shield: Do voľnej prírody

squirrel_widget_171801

Najlepšie závodné hry Switch

Ak by ste radi umiestnili pedál na kov, mohli by to byť hry, ktoré hľadáte …

Mario Kart 8 Deluxe

Predtým prepustený na Wii U, Mario Kart 8 dostane grafickú aktualizáciu pre verziu Deluxe dňa Switch, ktorý beží rýchlosťou 60 snímok za sekundu, aj keď je v prenosnom režime.

Získate tiež niekoľko bonusov za hranie, ako je napríklad slot pre ďalšie zbrane na vyzdvihnutie počas pretekov a ďalšie karteriá. Je to ľahko jedna z najlepších hier Mario Kart za mnoho rokov a nevyhnutný nákup pre všetkých Switch vlastníka.

 • Mario Kart 8 Luxusné hodnotenie: Najlepší hit verzie vôbec Nintendo Switch

squirrel_widget_140830

Crash Team Racing Nitro-Fueled

Táto nitro-nabitá verzia, ktorá je opravou Crash Team Racing z roku 2003, má neuveriteľnú grafiku, ktorá bola znovu postavená od základov. Zábavné motokáry sú takmer rovnaké ako predtým, ale medzi nové funkcie patrí online multiplayer a pre lepšiu mieru boli pridané vylepšené dobrodružné režimy. Jedno varovné slovo však neočakávajte úroveň obtiažnosti Mario Kart – zvládnutie MP je také ťažké, ako to vždy bolo.

squirrel_widget_175089

Najlepšie RPG na Switch

Chceš vedieť, čo najlepšie Switch RPG sú? Nehľadaj ďalej…

Legenda Zeldy: Dych divočiny

Lepšia hra na spustenie sa nemohla predať Switch konzoly ako Dych divočiny. Dlho vo výrobe a viac ako rok oneskorené bolo dobré počkať, pretože je to jedna z najlepších hier na hranie rolí, aké kedy boli.

Masívny RPG s otvoreným svetom má veľa aspektov. Každý kút úžasného herného sveta je plný dobrodružstva a hádaniek. A zatiaľ čo to pridáva k dobre vychytaným témam, nie je to rušivé a krásne zapadá.

 • The Legend of Zelda Breath of the Wild: Jeden z najlepších RPG všetkých čias

squirrel_widget_137952

Legenda Zeldy: Prebudenie Link

Prebudenie odkazu pekne zaplní medzeru, keď čakáme na pokračovanie filmu Breath of the Wild s izometrickým akčným RPG šarmom a diabolskými hádankami. Je to remake klasickej hry GameBoy, ktorý si budú pamätať všetci od určitého veku. Ale aj keď tak urobíte, oplatí sa vám vrátiť sa naspäť, pretože sa samo cíti úplne čerstvé.

 • Recenzia prebudenia The Legend of Zelda Link: Nintendo v najlepšom prípade

squirrel_widget_169242

Kúzelník, bosorák 3: Wild Hunt – úplné vydanie

Neformálne dabovaný prepínač, Switch verzia Zaklínač 3 nie je nič menšieho ako technický zázrak. Obrovské RPG v otvorenom svete boli hlavným účinkom na Xbox One a PS4, natož prenosná herná konzola. A aj keď sa to trochu graficky znížilo, je tu všetko, čo z neho robí jednu z najlepších hier všetkých čias Switch tiež.

 • Kúzelník, bosorák 3 Recenzia Wild Hunt: najlepší hráč role od Skyrimu

squirrel_widget_175086

Thronebreaker: Zaklínače

Thronebreaker: Zaklínač príbehy je ideálne vydanie pre Switch, kombinujúc vynikajúcu kartovú hru Gwent s RPG kampaňou pre jedného hráča, ktorá by vás mala udržiavať v chode dlhšie ako 30 hodín. Je založená vo vesmíre Zaklínačov, ale funguje rovnako dobre v krátkych dávkach počas dochádzania, ako v prípade tvrdých sedení, keď máte na rukách viac času.

Diablo III: Večná zbierka

Klasická vrahová väznica zhora nadol je skvelá ako špeciálne vydanie pre Switch, cítiť sa prekvapivo svieži a hrateľný aj napriek tomu, že príde roky po svojom pôvodnom vydaní. To, že je hrateľné v prenosnom formáte, prináša hru na úplne inú úroveň a dáva Switch niečo, čo často chýbali v predchádzajúcich konzolách Nintendo: obsah pre dospelých.

squirrel_widget_175090

Xenoblade Chronicles 2

Jednoducho obrovská japonská hra na hrdinov, Xenoblade Chronicles 2 ponúka viac ako 70 hodín hrania a bojový systém, ktorý je rovnako robustný, ako je zložité zvládnuť.

Hra tiež vyzerá skvele, s úžasnou krajinou, zatiaľ čo hlasový prejav je vynikajúci v celom texte. Ak chcete hru, ktorá vydrží dlho, je to určite tak.

squirrel_widget_175095

The Elder Scrolls V: Skyrim

Skyrim je jednou z najväčších a najuznávanejších hier na hranie rolí všetkých čias. Ak chcete vydať celú hru, DLC a ďalšie, na prenosnej platforme nie je ničím zázrakom.

A čo viac, je to remasterovaná verzia, ktorá sa objavila na konzolách najnovšej generácie, takže za svoje peniaze získate omnoho viac. Je to skutočný technologický zázrak a niečo, o čom sa dozviete, že stále hráte mnoho mesiacov.

squirrel_widget_175092

Najlepšie hry pre viacerých hráčov Switch

Ak máte okolo nejakých priateľov alebo chcete hrať proti iným online, jedná sa o najlepšie hry pre viacerých hráčov, ktoré si môžete vyskúšať. Pamätajte však, že na online hranie na väčšine z nich budete potrebovať Nintendo Switch Členstvo online.

Super Smash Bros Ultimate

Spolu s ARM je to najlepšia bojová hra na internete Switcha prípadne najlepší systém Smash Bros na spustenie systému. Aj keď je skúška verzie Wii U, toto je skutočne „konečné“ vydanie. Nie je to len rýchle a úhľadné, ale má aj mocné postavy na ovládanie. A je to jeden z Switch hry, ktoré plne prijala komunita eSports.

squirrel_widget_171846

Splatoon 2

Aj keď to nie je úplne priekopnícke, ak ste hrali pôvodnú hru Splatoon, pokračovanie hry od farby tretej osoby je zábavný výbuch pre viacerých hráčov.

Vyzerá skvele na internete Switch – ešte lepšie ako predchodca Wii U, ktorý sme milovali. Kampaň pre jedného hráča je výrazne vylepšená a navyše existujú nové režimy pre viacerých hráčov. Zdá sa, že všetko je vylepšené ako predtým, čo doteraz dávalo najlepšie zážitky Splatoon.

 • Splatoon 2 Recenzia: Slávnejšia chytrosť strelca platformy Sploshy

squirrel_widget_141641

ARMS

Možno nie každý šálku čaju, ale tento pohybom riadený rytmus je skvelá zábava, ak máte okolo niekoľkých priateľov a ďalšie Joy-Cons, s ktorými môžete súťažiť.

V každej ruke držíš Joy-Cona a používaš ich na ovládanie ramien svojho bojovníka, odtiaľ meno. Bojovníci sú však bioničtí a majú veľa vlastností. Celá vec je veľmi Nintendo-esque; je to škodlivá zábava aj pre deti. Jedno varovné slovo však nie je dobré pre Nintendo Switch Lite, pretože nie je vhodný pre ručné hry.

 • Recenzia ARMS: Nová bojová hra Nintendo sa oplatí dosiahnuť

squirrel_widget_141282

Super Mario Party

Minihry habadej v tomto pre celú rodinu plátok zábavy. Je to zďaleka najlepšia hra Mario Party, ktorá bola doteraz vyrobená, a fanúšikovia Nintenda, ktorých sa zaviazali, ju považujú za neodolateľnú. Ukazuje to Switchprihlasovacie údaje pre párty s veľkým nadšením.

Nie je to vhodné Switch Majitelia Lite však musia byť schopní odstrániť a mávať o Joy-Cons.

 • Super Mario Party recenzia: Preukázanie Switch je najlepšia párty konzola

squirrel_widget_145939

Fortnite

Čo sa dá povedať o multiplayerovej strieľačke, ktorá doteraz nebola? Nie je to len hra, je to kultúrny fenomén a keďže je to zadarmo na stiahnutie a hranie, môžete si ju vyskúšať sami, bez toho, aby ste museli minúť cent na akýkoľvek obsah v hre.

squirrel_widget_173088

Worms W.M.D

Kto nemá rád červy (okrem psov)? Koncesia trvá takmer štvrť storočia a Worms W.M.D. je jedným z najlepších, ktoré sme za posledné roky mali.

Existuje veľa zbraní na odpálenie červov iných tímov, plus vozidiel a iných nástrojov ničenia, ktoré sa tentokrát pridali. Hrá skvele na internete Switch a je to hra, ktorá sa takmer dokonale hodí na jazdu vlakom alebo autobusom.

Rocket League

Rocket League bola obrovským úspechom. Deti všetkých vekových skupín sa zapájajú do svojej bizarnej zmesi automobilových pretekov a futbalu. A Switch verzia je pozoruhodný port, ktorý sa drží na 60fps v celom, aj keď s miernym poklesom rozlíšenia.

Je vám to jedno, pretože môžete súťažiť odkiaľkoľvek so signálom Wi-Fi. Tiež sa spája s inými verziami hry, takže nemusíte súťažiť iba s hráčmi samy o sebe Switch zariadení.

squirrel_widget_171873

Super Bomberman R

Aj keď to nie je najlepšia hra Bomberman v histórii – táto česť patrí Super Bombermanovi 2 Pokiaľ ide o SNES, počítame s tým, že Saturn Bomberman je tiež klasika – je skvelé mať výhovorku na preverenie šťastných škriatkov s explóziou.

Hra ponúka jedny z najlepších hier pre viacerých hráčov na rovnakej obrazovke a keďže každý hráč používa na hranie jeden Joy-Con, môžete hrať hru dvoch hráčov hneď od začiatku. Samozrejme, že Switch Lite môže hrať multiplayer iba online.

squirrel_widget_140012

Minecraft

Minecraft zapnutý Switch je presne rovnaká verzia hry dostupná na viacerých platformách a nahradila pôvodnú verziu „Nintendo Switch Je nám ľúto, že na výber položiek zo svojho inventára nemôžete použiť dotykovú obrazovku, ale vo všetkých ostatných ohľadoch je to autentický zážitok z Minecraftu.

squirrel_widget_171909

Najlepšie hry na platforme Switch

Áno, niektoré z vyššie uvedených hier Mario sú tiež plošinovkami, ale tu je niekoľko, ktoré by ste tiež mali vyskúšať …

Yook-Laylee

Yooka-Laylee, vytvorený ako pocta 3D platformám minulosti – napríklad Banjo Kazooie -, bol obzvlášť obľúbený, keď vyšiel na PS4 a Xbox One. To vyhovuje Nintendo Switch ešte viac.

Existuje veľa hádaniek a zaujímavých obyvateľov, s ktorými sa stretnete a dokončíte, zatiaľ čo Switch verzia ťaží z mnohých aktualizácií a opráv, ktoré sa objavili neskôr v ostatných verziách konzoly. Okrem toho, na štandarde Switch, môžete hrať multiplayer s použitím iba jedného Joy-Con, takže dvaja môžu hrať od začiatku bez potreby ďalšieho príslušenstva.

squirrel_widget_175087

Donkey Kong Krajina: Tropical Freeze

Rovnako ako niekoľko ďalších hier v tejto najlepšej krajine Donkey Kong Country: Tropical Freeze je konverzia hry Wii U a tento prechod skutočne urobil veľmi dobre. 2D plošinovka sa dá hrať s kamarátom v kooperácii – uistite sa však, že obaja máte šialené zručnosti, pretože občas je to ťažké. Rovnako ako hry by mali byť.

squirrel_widget_171891

Lego City Undercover

Keď sme vyšli pred niekoľkými rokmi, Wii U sme milovali exkluzívne, ale keďže konzola, a teda aj hra, sa nepredávala, je skvelé ju vidieť, pretože sa jej objavil náter farieb a nový život.

Lego City Undercover sa venuje hre na platforme Lego, otvára ju do prostredia otvoreného sveta a výsledkom je zážitok z Grand Theft Auto v priateľskom duchu pre deti. Je to tiež veľmi zábavné, hlavne vďaka Chaseovi McCainovi, protivojnovi hodnému pokračovania alebo dokonca budúcemu filmu.

squirrel_widget_175093

Yoku's Island Express

Yoku's Island Express je prefíkanou kombináciou 2D plošinovej akcie a pinballu. Nádherná nezávislá hra, ktorá si zaslúži byť na tomto zozname. V skutočnosti to boli hlavolamy, ktoré nás prinútili, aby sme sa pripojili dobre a správne. Máme podozrenie, že to isté urobí za vás.

squirrel_widget_175096

Najlepší strelci Switch

Keď bude ťažký, tvrdý zdvihne ručné delo. Tu je dôvod, prečo …

Sniper Elite III: Ultimate Edition

Switch vydanie produktu Sniper Elite III: Ultimate prináša jednu z najlepších bojových hier na prenosnú platformu. Je to viac mozgové ako väčšina strelcov a hrá sa čiastočne ako tajná logická hra. Navyše, teraz môžete získať Sniper Elite V2 v jeho remasterovanej podobe na stroji Nintendo.

squirrel_widget_175091

osud

Zo všetkých remasterovaných alebo prerobených hier pre Nintendo Switch„Doom je pravdepodobne najpôsobivejší. Hrá rovnako ako ekvivalenty PS4 a Xbox One.

Zjavne to nie je také ostré – čo si viac všimnete pri hraní na TV v dockovom móde – ale autentické Doom vizuálne efekty a akcie sú tu. Nie je to jedno pre najmenších, ale staršie Switch majitelia si zamilujú túto tvrdú prvú strieľačku.

 • Doom review: Predefinovanie remake

squirrel_widget_171855

Najlepšie nezávislé hry na Switch

Najlepšie hry niekedy nemusia pochádzať od najväčšieho vydavateľa. Toto je dôkazom toho …

Husacia hra bez názvu

Untitled Goose Game, začínajúca ako internetová méma, sa nakoniec stala jednou z najviac hovorených videohier modernej doby. Dozviete sa prečo Switch verzia, ktorá vám dáva kontrolu nad jednou z najviac dráždivých vedúcich postáv v okolí.

Stardew Valley

Sladké a jednoduché v grafickom štýle, táto časť RPG, časť farmy simulácie indie hra získala srdcia a mysle na každej platforme, na ktorej bola vydaná.

Zdá sa, že ideálny pre Nintendo Switch tiež vďaka prenosnosti konzoly a náhodnej povahe ponorenia sa do hry a von z nej. V Stardew Valley je dosť hĺbky, ale je to hra, ktorú si môžete zahrať podľa vašich predstáv. A to je mantra pre Switch tiež.

Najlepšie dobrodružstvá Switch

Potrebujete niečo na zdanenie mozgu a spúšťacieho prsta?

L.A. Noire

Nielen, že je L.A. Noire skvelá hra na internete Switch, ukazuje, že konzola môže súťažiť s domácimi súpermi, pokiaľ ide o veľké hry pod šírym nebom. Rockstar PS3 a Xbox 360 hit bol tiež prerobený pre PS4 a Xbox One, vrátane 4K vizuálov na PS4 Pro a Xbox One X, ale Switch verzia je zrejme technicky najpôsobivejšia vzhľadom na to, že je na prenosnej platforme.

Zahrnutá je celá skúsenosť L.A. Noire, vrátane všetkých pôvodných trestných vecí a obsahu, ktorý je možné stiahnuť, a hoci sa museli urobiť určité grafické kompromisy, je to hra, ktorú by mal dostať každý vlastník nad určitým vekom.

squirrel_widget_175088

Thimbleweed Park

Thimbleweed Park sa vracia späť do veku, keď vládli dobrodružstvá point-and-click. Vskutku je to intelektuál Ron Gilbert a Gary Winnick – duo za klasikmi LucasArts ako The Secret of Monkey Island a Maniac Mansion.

Očakávajte kríženie medzi zložitými hádankami a smiešnymi hlasnými okamihmi. To, čo naozaj robí dobrodružstvo, sú divné a rozmanité postavy, ktoré stretnete pri pokuse vyriešiť záhadu vraždy. To všetko prispieva k úžasnej zmene tempa od väčšiny konzolových hier na platforme.

Resident Evil: Revelations

Rezidentné zlo: Zjavenia a ich pokračovanie boli prerobené a prenesené na internet Switch a zatiaľ čo sa nám páčia obidve, prvá hra to len zatieni.

Horor na prežitie je strašidelný, šikovný a funguje dobre v dokovanom aj ručnom režime. Náš jediný návrh je, že ho nehráte na neskoro, dosť prázdnom vlaku domov. Ak áno, budete musieť zmeniť nohavice, keď sa vrátite.

squirrel_widget_175094

Table of Contents