Najlepší návrh pre Galarian Darmanitan v roku 2007 Pokémon go

Najlepší návrh pre Galarian Darmanitan v roku 2007 Pokémon go 1

Jeden z nových Pokemon do ktorého sa všetci ponáhľajú Pokémon GO je Glarian Darmanitan. Toto je typ ľadu Pokémon, presný opak pôvodného vydania. Toto špeciálne Pokémon prichádza s maximálnou štatistikou CP 3, 105, útok 263, obrana 114 a vytrvalosť 233. Aj keď toto Pokemon funguje naozaj nízko na obranu, je pre vás dobrou voľbou v strednom poradí Pokemon-zoradiť sa.

Ak sa vám to podarilo chytiť Pokémon, mali by ste poznať najlepší pohyb pre ten, ktorý môžete použiť v boji. V tomto sprievodcovi dnes vás prevedieme najlepšími pohybmi, ktoré si hráči môžu zvoliť, aby využili galaktický Darmanitan na boj v boji. Takže z iného dôvodu sa pozrime na najlepší pohyb galaktického Darmanitanu Pokemon Go.

Najlepší návrh pre Galarian Darmanitan v roku 2007 Pokémon go

Galley Darmanitan má niektoré dosť nízke obranné štatistiky. Jeho útoky však nie sú také zlé a je to celkom dobrá voľba ísť uprostred vašej objednávky. Napriek tomu vám odporúčame, aby ste si nevymieňali žiadnu návštevu Ultra League Pokémon s Galarianom Darmanitanom, pretože toto špeciálne Pokémon nie je dostatočne výkonný pre tento typ výmeny. Ak chcete, aby bol váš stredný poriadok silnejší, zvážte pridanie galaktického Darmanitanu pre túto mimoriadnu silu.

Najlepší návrh pre Galarian Darmanitan v roku 2007 Pokémon go 2

Keď sa presuniete do bitiek a pohybov Galarian Darmanitanu, nie je čoho vyberať. Toto je typ ľadu Pokémon a návrh je rovnaký. Keď sa k tomu dostaneme, predpokladáme, že Ice Fang je najlepšou voľbou pre hráčov na použitie galaktického Darmanitanu. Ak sa potrebujete zamerať aj na nabíjanie, môžete ísť s lavínami alebo s ľadom. Ak sa rozhodnete vziať do boja galaktický Darmanitan, nezabudnite si ho dať ako prvý Pokemon-objednať. Je to preto, že Pokemon má naozaj nízku štatistiku obrany a začať s tým bojovať Pokemon nie je vždy najlepší nápad.

záver

Zhrnutím nášho sprievodcu je Ice Fang zďaleka najlepšou voľbou pre galériu Darmanitan. A za poplatok je najlepšie zvoliť si lavinu alebo ľadový punč. Všetky pohyby uvedené v tejto príručke sú útokmi na ľad, pretože Pokemon sám o sebe je ľadového typu. Ako som už povedal, dúfame, že prečítanie vyššie uvedenej príručky vám poskytlo cenné informácie a pomoc. Ak máte ďalšie otázky týkajúce sa toho, dajte nám vedieť.

Ak máte nejaké otázky alebo potrebujete pomoc, prečítajte si aj naše tipy a triky pre iPhone, tipy a triky pre PC a tipy a triky pre Android. Vďaka!