Najlepší čistič kobercov do roku 2020: jar s hlbokým čistením

Môžete lietať celý deň a noc, ale niektoré miesta sa neobjavia, pokiaľ nezískate nejaké špeciálne vybavenie. Ak ste niekedy na koberce uviazli niečo, potom poznáte túto bolesť.

  • Najlepšie bezdrôtový vysávač: Dyson, Samsung, Shark a ďalšie

Dobrou správou je, že čističe kobercov sú ich vlastným (alebo veľmi veľkým) čistiacim miestom a existuje veľa pracích prostriedkov, ktoré vám pomôžu zbaviť sa špiny a škvŕn.

Zúžili sme to na najlepších uchádzačov, z ktorých si môžeme vybrať, za pár cenových bodov.

Náš výber najlepších čistiacich prostriedkov na koberce, ktoré si dnes môžete kúpiť

Podložka na rýchle koberce Vax Power Plus Plus

Veverička

Opýtajte sa kohokoľvek, kto vyskúšal niekoľko čistiacich prostriedkov na koberce a povie vám, aké dobré sú stroje Vax – je to na vrchole hry a táto jednotka je jednou z ich najlepších a kombinuje skvelý výkon a skutočne primeranú cenu vzhľadom na konkurenciu.

Jeho použitie je rýchle a ľahké a vaše koberce budú vyzerať nové (alebo čo najbližšie k tomu) za pár prechodov, bez toho, aby ste ich museli každú minútu vyprázdňovať. Je tiež dômyselne navrhnutý tak, aby zaistil, že dokáže bežať až k stenám a priečkam bez toho, aby zanechal prúžky nečistoty. Celkovo je to dobré, pretože čistenie domácich kobercov sa dokončí. Aj keď jeho uloženie je trochu obrovské!

Najlepší čistič kobercov do roku 2020: jar s hlbokým čistením 2

Čistič kobercov Bissell Pro Heat Revolution 2x

Veverička

Ďalším skvelým čističom kobercov je model Bissell, ktorý má rôzne polohy v závislosti od toho, ako dlho ste vyčlenili na čistenie, s veľkým rýchlym nastavením pre rýchlejšie úlohy. Prílohy sú tiež ideálne na čistenie rôznych predmetov v domácnosti, vrátane čalúnenia a nábytku.

Ľahko sa posúva a sedí pod nábytkom vďaka nízkemu vzhľadu chodidla, zatiaľ čo sa vytvára tankový systém 2 v 1 Po dokončení je čistenie veľmi jednoduché. Je to vynikajúca alternatíva k modelu Vax vo vedení.

Najlepší čistič kobercov do roku 2020: jar s hlbokým čistením 3

Mobilný čistič škvŕn od Rug Doctor

Veverička

Ak chcete niečo, čo zaberá trochu menej miesta, keď ho nepoužívate, alebo v skutočnosti niečo oveľa ľahšie cestujúceho alebo cestujúceho, prenosná čistička Rug Doctor je vynikajúcou voľbou. Je krásny a malý a ľahko sa prenáša alebo prenáša.

Samozrejme, má tiež skutočne silný výkon, ktorý vyhovuje jeho pohodliu, čo z neho robí veľmi presvedčivý balík. Ak chcete minúť o niečo menej, je to skvelý výkrik, ktorý nijako nekompromisne nehovorí o skutočnom čistení, ktoré vám poskytne.

Najlepší čistič kobercov do roku 2020: jar s hlbokým čistením 4

Čistič kobercov Numatic George GVE370

Veverička

Henry's Broom sú pre svoje usmievavé tváre úplne kreatívni (prinajmenšom vo Veľkej Británii), ale možno nebudete vedieť, že Georgeov model je skvelá alternatíva, ak chcete vysávač. 2 v 1 A čistič kobercov.

Pokiaľ ide o čistenie, nie je to také vynikajúce ako ostatné modely na tomto zozname, ale kúpite si to čiastočne kvôli pohodliu, že nemáte samostatný stroj na čistenie rôznych čistiacich prostriedkov, a tak sa George stáva skutočne skvelou voľbou. Ak chcete čerstvý blank a máte tiež veľa koberčekov, je to skutočne rozumná možnosť.