Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

najlep┼í├ş 5 Aplik├ície pre Android na kreslenie na obr├ízkoch

Od vytvorenia priate─żsk├ęho tutori├ílu pre v├í┼ího pr├şbuzn├ęho a┼ż po prisp├┤sobenie fotografie, aby ste niekomu dali v├Żro─Ź├ş alebo narodeniny, by mohli existova┼ą r├┤zne d├┤vody, pre─Źo by ste chceli nakresli┼ą obr├ízok.

Ak vlastn├şte smartphone so syst├ęmom Android, tu je to najlep┼íie 5 aplik├ície, ktor├ę v├ím umo┼ż┼łuj├║ kresli┼ą ─Źoko─żvek na va┼íe fotografie.

Klikyh├íky zapnut├ę

najlep┼í├ş 5 Aplik├ície pre Android na kreslenie na obr├ízkoch 1

Ako u┼ż n├ízov napoved├í, Klikyh├íky v aplik├ícii v├ím umo┼ż┼łuj├║ Doodle alebo kresli┼ą ─Źoko─żvek na obr├ízok.

M├┤┼żete do┼ł prida┼ą efekty a prisp├┤sobi┼ą ich pod─ża svojich po┼żiadaviek pred ich odoslan├şm niekomu.

Aplik├ícia umo┼ż┼łuje zmeni┼ą ve─żkos┼ą kefy, krytie kefy a dokonca aj farby.

Inštalácia z Obchodu Play

Paintastic

Paintastic je fantastick├í aplik├ícia, ktor├í v├ím umo┼żn├ş kresli┼ą a obr├ízky. M├┤┼żete importova┼ą obr├ízky z va┼íej fotogal├ęrie a potom za─Źa┼ą kresli┼ą pomocou n├ístroja kefa.

Je to skuto─Źne skvel├ę efekty ┼ítetca, ktor├ę m├┤┼żete pou┼żi┼ą na prisp├┤sobenie fotografie. To tie┼ż umo┼ż┼łuje prida┼ą text alebo tvary k obr├ízku, aby to vyzeralo ├║┼żasne.

Inštalácia z Obchodu Play

Sketchin online

Toto je jedna z najkompletnej┼í├şch a uklad├í aplik├ície na kreslenie fotografi├ş pri vytv├íran├ş prisp├┤soben├Żch pozdravov.

M├í r├┤zne typy nap├Ąt├ş s r├┤znymi ├║─Źinkami, ktor├ę si m├┤┼żete vybra┼ą.

Aplik├ícia m├í tie┼ż funkciu prida┼ą text a tvary a r├┤zne typy n├ílepiek na fotografi├ích a prich├ídza s podporou vrstiev, ktor├ę u─żah─Źuj├║ usporiadanie v┼íetk├ęho, ─Źo kresl├şte na fotografiu, ─Źo je skuto─Źne skvel├í vlastnos┼ą.

Inštalácia z Obchodu Play

Instagram pr├şbehy

Mo┼żno u┼ż pou┼ż├şvate aplik├íciu, ktor├í m├í funkciu kreslenia zabudovan├Żch fotografi├ş.

├üno, hovor├şm Instagram pr├şbehy, ktor├ę v├ím d├ívaj├║ mo┼żnos┼ą p├şsa┼ą, kreslia a dokonca k fotografi├ím prid├ívaj├║ emotikony.

Po dokon─Źen├ş ich m├┤┼żete ulo┼żi┼ą lok├ílne, ak ich nem├íte v ├║mysle uverejni┼ą v pr├şbehoch, ale zdie─ża┼ą ich niekde inde.

Skontrolujte: Vytvorte ├║┼żasn├ę pr├şbehy pre Instagram, Whatsapp a Facebook

Vstavan├Ż n├ístroj na ├║pravu WhatsApp

Rovnako ako Instagram pr├şbehy WhatsApp m├í tie┼ż zabudovan├Ż editor obr├ízkov, ktor├Ż v├ím umo┼żn├ş upravova┼ą fotografie. A m├┤┼żete dokonca ─Źerpa┼ą z fotografi├ş, ktor├ę s├║ celkom pohodln├ę.

WhatsApp pou┼ż├şva viac ako miliarda ─żud├ş, tak┼że je ve─żk├í pravdepodobnos┼ą, ┼że u┼ż pou┼ż├şvate WhatsApp na mobilnom telef├│ne, tak┼że mo┼żno nebudete potrebova┼ą ─Ćal┼íiu aplik├íciu, len aby ste kreslili fotografie, ak chcete, aby ste na fotografie jednoducho kreslili.

Pokro─Źilej┼íie n├ístroje na ├║pravu obr├ízkov

Ak chcete pokro─Źilej┼íie n├ístroje na ├║pravu obr├ízkov, m├┤┼żete sa na aplik├ície pozrie┼ą PicsArt, ─Źo je jedna z mojich ob─ż├║ben├Żch aplik├íci├ş na manipul├íciu s fotografiami.

Nielen┼że v├ím to umo┼żn├ş prid├íva┼ą filtre, ale m├┤┼żete tie┼ż robi┼ą ove─ża viac vec├ş, prid├íva┼ą text, odstra┼łova┼ą pozadie z fotografi├ş, prid├íva┼ą odlesk objekt├şvu a ove─ża viac.

najlep┼í├ş 5 Aplik├ície pre Android na kreslenie na obr├ízkoch 2

M├┤┼żete to dokonca sk├║si┼ą aplik├íciu Canva Ak chcete vytvori┼ą prisp├┤soben├ę karty, napr├şklad svadobn├ę ozn├ímenia pre narodeninov├ę pozv├ínky, u┼ż som o tom nap├şsal ─Źl├ínok.

Table of Contents