Najlepší 3D spúšťač pre Android: recenzia ďalšieho spúšťača

Zariadenia Android sú vždy rýchlejšie, lepšie a úžasnejšie. Na čo je všetok ten výpočtový výkon a veľká RAM, keď ho ani nepoužívate na okorenenie zariadenia? 3D launcher pre Android je ako stvorený pre tých výkonných smartphones a tablety, na ktorých je možné bez problémov spustiť aj tie najnáročnejšie hry a aplikácie.

Ak teda máte zariadenie Android najvyššej triedy, Next launcher je najlepší 3D launcher pre Android, ktorý si môžete nainštalovať.

Budem tu úprimný; Next Launcher môže bežať aj na zariadeniach strednej triedy, ale bez všetkých pastiev pre oči. Tradičný launcher (bez zapnutých 3D efektov) nie je taký úžasný, najmä keď ho porovnáte s najrýchlejším launcherom pre Android a najľahším launcherom pre Android. Ale akonáhle zapnete 3D, je to úplne iný príbeh.

Spúšťač bol testovaný na zariadení Samsung Galaxy Smartfón Note III a Samsung Galaxy Mladý. Aplikácia fungovala dobre Galaxy Poznámka III, ale opakovane havaroval na Galaxy Mladý kvôli svojim náročným požiadavkám na zdroje.

Naše hodnotenie: 3.5 mimo 5 Hviezdy

Hodnotenie Google Play: 4.3 mimo 5 Hviezdy

Stiahnuť na Google PlaySkúšobná verzia

Stiahnuť na Google PlayVerzia Pro – 16,99 dolárov

Dobro

Chcete fantáziu? Dostal si fantáziu. Najlepší 3D launcher pre Android je úžasný, pokiaľ ide o plynulé animácie a skvelý vzhľad. Existuje veľa tém pre aplikáciu a niektoré balíčky ikon sú úžasné. Živé tapety reagujú na domáce obrazovky a tiež na ďalšie faktory, ako je gravitácia (prostredníctvom gyroskopu vo vašom zariadení) atď.

Animácie sú skutočnou hviezdou tohto skvelého spúšťača Android 3D.

Zlý

„Lite“ verzia programu Next Launcher je v skutočnosti načasovaná skúšobná verzia. Vývojári sa rozhodli to skryť, aby ľudí, ktorí si myslia, mysleli, že ide o bezplatnú verziu s chýbajúcimi niektorými funkciami. To však nie je prípad, keď skončí skúšobná doba. Budete nútení kúpiť si verziu Pro.

Je to mimoriadne ťažké pre ľudí, ktorí už investovali veľa času do pestovania najlepšieho vzhľadu svojich domácich obrazoviek. Ďalším veľkým problémom je cena; vývojári požadujú hrubú čiastku 16,99 dolára, čo je príliš veľa.

Spodný riadok

Next Launcher je najlepší 3D launcher pre Android; o tom absolútne nie je pochýb. Vďaka spúšťaču je vaše zariadenie Android futuristické. Ale bezplatná verzia je načasovaná skúšobná verzia a platená verzia bude pre mnohých drahá.

Pretože aplikácii neexistuje rovný a blízky konkurent, je to naša jediná možnosť, ako si užiť 3D launcher v systéme Android. Ak máte finančné prostriedky, v každom prípade choďte na platenú verziu, pretože je to úžasné. Ale ak nemôžete udržať bujarú požadovanú cenu, uviazli ste v časovom skúšaní.

Skákanie do 3D – 4 mimo 5 Hviezdy

Keď si do zariadenia s Androidom úspešne stiahnete ďalší spúšťač, otvorte aplikáciu zo zásuvky na aplikáciu. Ihneď sa dostanete k úplne novému spúšťaču s veľmi odlišným pohľadom.

Aj keď je na spúšťači použitých niekoľko efektných efektov, nebude pôsobiť 3D. Keď som spustil spúšťač, bol som z neho nesmierne sklamaný. To, čo som videl, bol len ďalší odpaľovač.

  3D Launcher pre Android

Ale akonáhle som šiel hlboko do možností, zistil som, že launcher sa spustí v takzvanom „klasickom režime“. Klasický režim má niekoľko 3D efektov, ale je zasadený do dvoch dimenzií. Potom, čo som klikol na Switch na 3D tlačidlo, aplikácia mi zdvorilo pripomenula, že bude vyžadovať výkonné zariadenie.

Najlepší 3D launcher pre Android

3D zážitok – 5 mimo 5 Hviezdy

3D zážitok z tohto 3D spúšťača pre Android je pozoruhodne krásny. Som jedným z ľudí, ktorí uprednostňujú jednoduché čierne auto pred neónovými lištami a spojlermi. Bál som sa, že 3D bude prinajlepšom nevkusné a v najhoršom prípade bude pokrčiť. Bol som však príjemne prekvapený strašidelnou milosťou, s ktorou ďalší launcher zvládol 3D.

Najlepší 3D launcher pre Android

Hneď pri pálke si všimnete dok. Dok je možno najpôsobivejšou súčasťou programu Smart Launcher. Vďaka kovovému prevedeniu vyzerá prémiovo a veľmi krásne. Môžete vidieť niektoré aplikácie uvedené v doku, ako aj tlačidlo zásuvky na aplikácie.

Najlepší 3D launcher pre Android

Prejdite prstom nahor a vyskočia nové ikony s veľmi plynulou animáciou. Zistil som, že švihám hore -dole po okolí 2 minút. Je to trápne mladé, ale uspokojujúce vidieť, ako ikony vyskočia a zostúpia späť.

Zásuvka na aplikácie – 4 mimo 5 Hviezdy

Klepnite na tlačidlo zásuvky aplikácie a zobrazí sa vám ďalšia skvelá animácia. Ukázalo sa, že v kovovom doku boli uložené všetky vaše aplikácie a s chuťou sa objavili. Zásuvka na aplikácie vyzerá skvele v 3D, najmä ak v možnostiach aktivujete nastavenia gravitácie.

Najlepší 3D launcher pre Android

V zásuvke aplikácie je ešte jedna skvelá funkcia: automatický tvorca priečinkov. Po aktivácii sa aplikácia automaticky a ja pridám, inteligentne umiestni aplikácie so zdieľanými vlastnosťami do jedného priečinka. Iste to nie je veľmi presný spôsob zväzovania aplikácií, ale blíži sa to.

Najlepší 3D launcher pre Android

Hlboké prispôsobenia – 5 mimo 5 Hviezdy

Next Launcher nemusí byť najprispôsobiteľnejším spúšťačom pre Android, ale stále dokáže obsahovať skvelé možnosti prispôsobenia. Motív môžete ľahko zmeniť v ktoromkoľvek zo spúšťačov dostupných v systéme Android, ale Next Launcher ho posunie na ďalšiu úroveň (určená slovná hračka).

Najlepší 3D launcher pre Android

Zmena tém je jednoduchá a dramaticky zmení celý vzhľad aplikácie. Od ikon po tapety a od toho, ako sa správajú animácie, je všetko zmenené.

Najlepší 3D launcher pre Android

Živé tapety je potrebné najskôr nainštalovať, ale chlapče, to je niečo, čo musíte vidieť. Reagujú na každé vaše klepnutie a swapujú veľmi presvedčivo.

Najlepší 3D launcher pre Android

Jednou z funkcií, ktorá na mňa dokonca zapôsobila, bola „ikona úprav“. Nikdy som nevidel takú hĺbku v žiadnom z odpaľovačov, ktoré som testoval.

Rozšírené 3D – 4 mimo 5 Hviezdy

Najlepší 3D launcher pre Android objíma 3D-ness z celého srdca. Ak potrebujete rozšíriť 3D na miniaplikácie, môžete to urobiť jednoducho. Budete však musieť nainštalovať miniaplikácie z Obchodu Play.

Najlepší 3D launcher pre Android

Testoval som hudobný prehrávač, ktorý vyrábajú aj tí istí ľudia, ktorí vyrobili Next Launcher. Toto je určite jeden z najlepšie vyzerajúcich hudobných widgetov, aké som kedy videl. To musíte sami zažiť, aby ste vedeli, ako dobre to vyzerá. Pokúsil som sa zachytiť pocit na snímke obrazovky naklonením smartfónu tu:

Najlepší 3D launcher pre Android

Chce to všetko – 2 mimo 5 Hviezdy

Nevidím dôvod, aby sa launcher motal po mojich kontaktoch. Neexistuje ani jeden dôvod, prečo by aplikácia mala mať prístup aj k mojej polohe. Widget pre počasie môže potrebovať moju polohu, ale pretože je to samostatný widget hostený na serveri Google Play Store, Nevidím žiadny dôvod. Aplikácia zrejme tiež potrebuje prístup k mojej e -mailovej adrese.

Čo cítia užívatelia ďalšieho spúšťača?

Dobro

“Tento launcher rozhodne urobí váš telefón pôsobivým pre vašich priateľov! Je zábavné prispôsobovať sa a hrať s nimi, a to všetko v pohode. Každý, komu ukážem svoj telefón (HTC ONE M8), si myslí, že mám nejaký špeciálny telefón a chcem vedieť, ako ho môžu získať. “

Presne to si myslia moji priatelia, ktorí používajú iPhone, keď vidia môj smartphone. Tento chlapík skutočne zakrýva pocit používania jedinečného a štýlovo vyzerajúceho spúšťača. Väčšina používateľov je so svojimi skúsenosťami spokojná.

Zlý

“Som si istý, že som si kúpil profesionálnu verziu.” Aplikácia však neregistruje môj nákup. To je skutočne sklamanie ”

Väčšina nízkych hodnotení je spôsobená určitou chybou transakcie. Spúšťač som si kúpil už dávnejšie, keď som pracoval na inom webe, a nemal som problém.

Možno preto, že som namiesto priamej bankovej transakcie použil finančné prostriedky Peňaženky Google. Počet sťažností je však veľmi malý. Niektorí ľudia sa sťažujú na pomalú aplikáciu v telefónoch. Mám podozrenie, že majú lacný smartphone.

Záver:

Používanie najlepšieho spúšťača Android 3D je úžasný spôsob, ako upútať pozornosť. Vo svete, kde si ľudia neustále mýlia používateľské rozhranie Samsung TouchWiz s Androidom (vďaka popularite), vám pomôže vyniknúť 3D Android launcher.

Vďaka tejto skutočnej radosti z Androidu je táto platforma výnimočná. Pozrite sa na 15 najlepších odpaľovačov pre Android, kde nájdete ďalšie možnosti. Prispôsobte si svoj Android a vyjadrite sa prostredníctvom prenosných digitálnych portálov.