Najlepší 3 Amazon Kindle pre seniorov v roku 2021

Najlepší 3 Amazon Kindle pre seniorov v roku 2021 1

Kniha je sen, ktorý držíte v ruke.

Neil Gaiman

A Kindle zaisťuje splnenie sna, ak nemáte „skutočné“ knihy. Ak ste horlivým milovníkom kníh, nie je možné mať všetky svoje obľúbené knihy doma.

Preto máte a Kindle. Kindle vám umožní prečítať si všetky svoje obľúbené knihy kedykoľvek a kdekoľvek. Kindle nie je určené len pre mladých, ale aj pre starších, ktorí nemôžu nosiť ťažké knihy a časopisy všade, kam prídu.

Pre seniorov, ktorí radi poskytnú technologickú štipku svojmu čitateľskému návyku, a Kindle by bola ideálna investícia. Prečo? Noste ho kdekoľvek, množstvo obľúbených kníh, časopisov a podobne.

A ver mi, Kindle je absolútne priateľský k seniorom. Je tak jednoduché ho používať a seniori ho môžu čítať celé hodiny bez pocitu únavy.

Ak vás zaujíma, či Kindle je to pravé zariadenie pre seniorov, pozrite sa na špeciálne vlastnosti Kindle.

Prečítajte si tiež:

5 Najlepšie tablety na čítanie elektronických kníh

The 5 Najlepšie aplikácie na čítanie kníh pre Android (zadarmo)

4 Najlepšie Kindle Spustite aplikácie pre Android pre Amazon Fanúšikovia

Spoločné vlastnosti Amazon Kindle

Nízka hmotnosť Pokračujte od miesta, kde ste prestali Automatické vytváranie záložiek Prechádzajte stránkami klepnutím, posúvaním, stláčaním Nájdite význam slov klepnutím Pridať poznámky Zmeniť veľkosť alebo tučnosť písma Možnosti prístupu

Tieto funkcie majú veľkú hodnotu pre čitateľov akéhokoľvek veku a obzvlášť pre seniorov.

Čo je potrebné zvážiť pri kúpe a Kindle pre seniorov

Teraz, než sa pohneme vpred s tými najlepšími Kindle pre seniorov pochopme veci, ktoré by ste mali zvážiť pred kúpou.

1. Iba WiFi alebo WiFi s 3G?

Iba WiFi Kindle nepodporuje 3G a je ideálny pre tých, ktorí majú vo svojej oblasti dostatočné pokrytie WiFi. Ak teda máte doma pripojenie WiFi a väčšinou sa zdržiavate na tom istom mieste s minimálnym cestovaním, odporučil by som vám ísť iba po sieti Wi -Fi Kindle. Stále si budete môcť sťahovať knihy a čítať ich offline.

Ak však vy alebo senior chcete darovať a Kindle cestovať pomerne často a potrebuje v zariadení internetové pripojenie, a ak v okolí nie je pripojenie WiFi, WiFi s 3G by bolo ideálne Kindle.

V závislosti od svojho použitia si môžete vybrať správne Kindle pre teba. Všimnite si, že Kindle s WiFi a 3g je o niečo drahšie ako iba WiFi Kindle.

2. Farebný alebo sivý displej?

Ak chcete, aby čítačka elektronických kníh čítala knihy len tak, bez akéhokoľvek iného dôvodu, myslím si, že vám to s Kindle iba v režime zobrazenia v odtieňoch sivej.

V opačnom prípade farebný displej Kindle bude to pre teba ten pravý zápas. Posledný Kindle Modely sú vybavené LCD displejmi a umožňujú vám prehliadať webové stránky, inštalovať aplikácie, pristupovať k svojim účtom sociálnych médií, prehrávať médiá a ďalšie. Fungujú rovnako ako všetky ostatné tablety.

Ďalšou pozoruhodnou vlastnosťou sfarbenia Kindle displej je ten, že umožňuje používateľom upravovať úroveň oslnenia zmenou jasu pri použití Kindle na slnku. Je zaujímavé, že najnovšie Kindle modely ponúkajú displeje bez oslnenia.

3. Prevod textu na reč alebo iba text?

Niektorí Kindle Modely sú vybavené funkciou prevodu textu na reč, zatiaľ čo niektoré modely sú určené iba na čítanie.

Ak dávate prednosť počúvaniu elektronických kníh pred čítaním, choďte na Kindle s funkciou prevodu textu na reč.

Funkcia prevodu textu na reč je užitočná pre tých, ktorí pri čítaní pociťujú únavu očí.

4. Veľké obrazovky alebo Extra veľké obrazovky?

Na veľkosti záleží pre väčšinu elektronických čítačiek a Kindle prichádza v rôznych veľkostiach. Ľahký Kindle je k dispozícii s a 6-palcový displej, zatiaľ čo ťažší model športuje a 7-palec alebo 8-palcový displej.

5. Vstavané svetlo alebo žiadne vstavané svetlo?

Niektorí Kindle Modely sú vybavené vstavaným svetlom, ktoré v noci nahradí žiarovky na čítanie. Budeš milovať Kindle so vstavaným svetlom, ak ste nočným čitateľom alebo cestujete pomerne často.

Teraz mi dovoľte predstaviť vám 3 najlepšie Amazon Kindle pre seniorov v roku 2021.

3 najlepšie Amazon Kindle pre seniorov v roku 2021

Najlepšie celkovo: Kindle Paperwhite

Najlepšie z hľadiska rozpočtu: Kindle Fire HD 8

Najlepšie funkcie: Kindle Oáza

Najlepšie v úložisku: Kindle Fire HD 8

Najlepšie vo veľkosti obrazovky: Kindle Oáza

1. Amazon Kindle Paperwhite

amazon paperwhite (amazon.com)Amazon Paperwhite

Amazon Kindle Paperwhite je najlepší zápal pre seniorov v roku 2021 a mám niekoľko dôvodov, prečo som urobil toto vyhlásenie. Po prvé, pozrime sa na funkcie Amazon Kindle Paperwhite môže ponúknuť.

Vlastnosti

K dispozícii sú čierna, Twilight Blue, Sage a slivka Dizajn spredu na simuláciu pocitu z reálneho papiera Tenký a ľahký 6-palcový displej s rozlíšením 300 ppi Displej bez odleskov Vodotesný dizajn8 GB alebo 32 GB úložná kapacita Zvukovo kompatibilný Dobrá výdrž batérie niekoľko týždňov Adaptívny jas Wi-Fi + Bezplatné mobilné pripojenie 1-ročná obmedzená záruka

Napriek tomu, že tieto funkcie stojí za to dať Kindle Na papier, vyskúšajte, najviac na mňa zapôsobila kompatibilita so zvukom a jeho funkcie dostupnosti.

Jednoducho sa môžete pripojiť k reproduktorom alebo slúchadlám s technológiou Bluetooth a prepínať medzi čítaním a počúvaním pre bezproblémový zážitok.

Ak už máte účet Audible, stačí sa prihlásiť a začať čítať alebo počúvať svoje obľúbené e -knihy. Ak ešte nemáte účet Audible, môžete sa zaregistrovať a získať bezplatnú skúšobnú dobu dvoch týždňov a bezplatne získať prístup k dvom zvukovým knihám.

Vpredu v prístupnosti ponúka funkciu WiFi+mobilného pripojenia, ktorá je užitočná pre tých, ktorí často cestujú alebo nemajú nastavené pripojenie WiFi.

Je tiež odolný voči striekajúcej vode a ponúka ochranu pred náhodným ponorením do sladkej vody až na 1 hodinu a až 2 metrov do hĺbky. Ste chránení až 3 minút v morskej vode a do hĺbky 25 cm.

Daj si to Amazon kliknutím na tlačidlo.

tlačidlo kúpiť na amazone

2. Amazon Kindle Fire HD 8

Kindle  Fire HD 8 (amazon.com)Kindle Fire HD 8

Ešte jeden veľký Kindle pre seniorov je Amazon Kindle Fire HD 8. Je dodávaný s množstvom skvelých funkcií nasledovne:

Vlastnosti

Dostupné farby čierna, modrá za súmraku, biela a slivka, 24-hodinová výdrž batérie s aktívnym využitím, 8-palcový HD displej2 GB RAM32 GB / 64 GB vnútorná pamäť Rozšíriteľná pamäť až na 1 TB karta micro-SDUSB-C nabíjačka s káblom a adaptérom2.0 Štvorjadrový procesor Ghz Nainštalujte si aplikácie Netflix, Hulu a ďalšie Amazon AppstoreAlexa povolila 2 MP prednú a zadnú kameru

To, čo som miloval v Kindle Fire HD 8 je veľkosť obrazovky. Má HD rozlíšenie 8-palcová veľká obrazovka ideálna pre seniorov s ťažkosťami s čítaním na menších obrazovkách. Ale na druhej strane môžete očakávať, že bude ťažší ako Kindle Paperwhite.

Vďaka úložnej kapacite, ktorú ponúka, môžete uložiť stovky elektronických kníh podľa vlastného výberu. Obsah si môžete stiahnuť na stránke Kindle Fire HD 8 a tiež získať prístup k svojim účtom sociálnych médií prostredníctvom aplikácií od Amazon Obchod s aplikaciami.

Kindle Fire HD 8 má dobré recenzie na Amazon. Daj si to Amazon kliknutím na tlačidlo nižšie.

tlačidlo kúpiť na amazone

3. Amazon Kindle Oáza

Amazon Kindle  Oasis (amazon.com)Amazon Kindle Oáza

The Amazon Kindle Oasis je známa čítaním a je jednou z najlepších elektronických čítačiek dostupných na amerických trhoch. Vďaka svojim funkciám vás ohromí a zamyslí sa nad výberom toho najlepšieho Kindle medzi tri, ktoré som spomenul v tomto článku.

Vlastnosti

K dispozícii vo farbách Graphite a Champagne Gold8 GB vnútorná pamäť 7-palcový antireflexný displej 300 ppi Rýchly prenos dát do PC Wi-Fi + mobilné pripojenie Bluetooth párovanie slúchadiel alebo reproduktorov Veľká výdrž batérie niekoľko týždňov Nastaviteľné teplé svetlo Vodotesné Kindle Neobmedzene / S 3 mesiace zadarmo Kindle Neobmedzené Tenké a ľahké Ergonomický dizajn s tlačidlami na otáčanie strán Simuluje skutočný papier s technológiou elektronického atramentu Zvukovo kompatibilné

Kindle Oasis je nabitá funkciami, ktoré väčšina Kindle elektronické čítačky spravidla neponúkajú. Čas vyhlásiť najlepšie vlastnosti tohto Kindle Model.

Osobne na mňa veľmi zapôsobilo prispôsobenie obrazovky. Môžete nastaviť odtieň obrazovky od bielej po teplú jantárovú a schopnosť naplánovať svetlo podľa vašich preferencií pri čítaní.

Ďalšou skvelou funkciou je adaptívny jas, ktorý mení jas obrazovky vzhľadom na svetelné podmienky.

Najdôležitejšie je, že pre seniorov vám umožňuje prispôsobiť veľkosť a tučnosť textu tak, aby bol zážitok z čítania najlepší, čo z neho robí ideálneho kandidáta na Kindle pre seniorov.

Ak tieto funkcie zodpovedajú vašim požiadavkám, kúpte si ho Kindle Oáza zapnutá Amazon.

tlačidlo kúpiť na amazone

Časté otázky

Will Amazon uvoľniť a Kindle Oáza v roku 2021?

Amazon prepustený Kindle Oasis v rokoch 2016, 2017 a 2019. Je vysoko pravdepodobné, že vydajú štvrtú generáciu Kindle Oáza v roku 2021.

Ktorý veľký displej Kindle je to najlepšie pre seniorov?

Kindle Fire HD 8 je najlepšia veľkoplošná obrazovka Kindle pre seniorov. Okrem čítania si môžete nainštalovať aj aplikácie z Amazon Obchod s aplikaciami. Kindle Oasis ponúka a 7-palcový displej bez odleskov, ktorý má slušnú veľkosť obrazovky na čítanie pre seniorov.

Sú Kindles škodlivé pre oči?

Najnovšie Kindle modely sú vybavené technológiou e-ink a teplým jantárovým svetlom, aby ste dosiahli najlepší zážitok z čítania bez namáhania očí. Pohodlie očí pri čítaní však závisí aj od svetelných podmienok. Čítanie pri slabom alebo slabom svetle poškodzuje vaše oči a môže spôsobiť únavu očí a suché oči.

Odporúčané čítanie:

10 najlepších aplikácií na čítanie mangy pre Android (bezplatné a platené)

Ako rootovať Kindle Oheň na čítanie a ďalšie

Ako sťahovať knihy z Torrentu pre Android

Vyberte si ten svoj Kindle!

Čítanie je zvyk, ktorý si môžete osvojiť v ktoromkoľvek bode svojho života. Napriek tomu, že čítanie brožovaných verzií kníh má svoje výhody, sú potrebné elektronické knihy a Kindle Vďaka elektronickým čítačkám je čítanie také bezproblémové.

Po mnohých výskumoch som ich prefiltroval 3 Kindle pre seniorov. Všetky tieto možnosti sú pre nich najvhodnejšie, ale najmä Kindle Oasis a Paperwhite sú moje tipy z nich. Vyberte si ten, ktorý vám najviac vyhovuje!

Dúfam, že som priniesol nejakú hodnotu do vášho technologického života. Dajte mi vedieť svoje obľúbené knihy a autorov v sekcii komentárov nižšie. Buďte opatrní a zostaňte v bezpečí! Uvidíme sa nabudúce, na zdravie!

Odporúčaný obrázok