Mobilné Správy, Gadgety, Blogy's Secenziami

Najlacnejšie sadzby Orange s televízorom, ktoré si môžete požičať v telefóne

Lg Tv

S Stav alarmu už nariadená vládou, musíme zostať doma tak dlho, ako je to možné, s výnimkou prípadov potreby, počas roka nasledujúcich 15 dní, Teraz, keď sa chystáme tráviť veľa času doma, musíme premýšľať o tom, ako využiť všetok tento priestor vo forme voľného času, a preto nič lepšie ako vychutnajte si tie najlepšie kiná a seriály so sadzbami Orange Love.

Ak hľadáte ekonomický konvergentný kurz, ktorý zahŕňa Fiber, neobmedzené volania, mobilné dáta a televízia, s Orange budete mať niekoľko možností, ako si vybrať tú, ktorá najlepšie vyhovuje vašim potrebám, vrátane balíka Kino a seriál, Týmto spôsobom získate všetky výhody integrácie všetkých služieb do jednej spoločnosti.

Orange všetko-v-jednom sadzby od 39,90 eur za mesiac

S Orange máte dostupné ceny Love Inicial, Love Medio, Love Intenso a Love Intenso Max spolu s balíkom Cinema and Series, od iba 39 eur mesačne. S týmito sadzbami budete mať doma vlákno od 100 MB rýchlosť, neobmedzené hovory z mobilných telefónov na pevnú linku a do národných telefónov a 1 000 minút z pevnej linky na mobil, ako aj do 30 GB 4G mobilné dáta. Súčasťou televízneho balíka je 14 000 obsahu a celé sezóny, so 40 prémiovými kanálmi a 4K obsahom.

Banner Striped Desktop 980 450 Tí, ktorí nemôžu žiť bez série

Sú súčasťou kanálov Cinema a Series, ako sú TNT, Calle 13, Fox Life, AXN White, Syfy, Canal Hollywood, Sundance TV, FOX, AXN, AMC, Cosmo, Comedy Central, Dark Canal, TCM, Paramount Network a Orange Series. Môžete si vychutnať všetky jeho kanály až päť zariadení súčasne, aby ste si ju mohli vychutnať odkiaľkoľvek v dome, či už ide o televíziu, tablet, počítač alebo mobilný telefón, pretože kompatibilný s terminálmi Android a iOS,

Sériové a kino kanály

Jedná sa o najlacnejšie sadzby Orange, ktoré zahŕňajú balík Cinema a Series:

  • Počiatočná rýchlosť pomaranča (Vlákno 100 MB neobmedzené národné hovory + 1 000 minút z pevnej linky na mobilnú 6 GB 4G + televízne dáta) od 41,93 eur / mesiac prvé tri mesiace.
  • Stredná pomerančová láska (Vlákno 100 MB + neobmedzené národné hovory + 1 000 minút z pevnej linky do mobilnej siete + 15 GB 4G + televízne dáta) od 47,43 eur / mesiac prvé tri mesiace.
  • Intenzívna pomarančová miera lásky (Vlákno 100 MB + neobmedzené národné hovory + 1 000 minút z pevnej linky do mobilnej siete + 30 GB 4G + televízne dáta) od 47,43 eur / mesiac prvých šesť mesiacov.
  • Orange Love Intenso Max Rate (Vlákno 100 MB + neobmedzené národné hovory + 1 000 minút z pevnej linky do mobilnej siete + 30 GB 4G + televízne dáta) od 39,90 eur / mesiac prvých šesť mesiacov.

Oranžové opatrenia proti koronavírusu

Pred núdzovej situácie, ktorú nájdeme pre koronavírusyOrange chce svojim klientom pomôcť s radom opatrení zameraných na zmiernenie dôsledkov tejto situácie, aby ste si mohli užiť súčasných aj nových klientov.

1920x611 Orange TV Home

na
rodiny:

  • 30 bezplatných koncertov pre všetkých zákazníkov Orange Love a Go počas 1 mesiac. Môžete si ju vyžiadať prostredníctvom aplikácie My Orange.
  • Špeciálny televízny balík s obsah pre deti Kojenec Max pre zákazníkov Orange TV zadarmo počas 1 mesiac.

Okrem toho majú
posilnili ich bezplatné platformy digitálneho vzdelávania zamerané na
učitelia, deti a profesionáli: