Najkompletnejší sprievodca vytvorením účtu Facebook úplne…

ako vytvoriť úplne anonymný facebookový účet

Facebook Je to spoločnosť, ktorá príliš nerešpektuje súkromie svojich používateľov a to je niečo, čo všetci vieme. Napriek tomu sa len veľmi málo používateľov odvážilo navždy opustiť sociálnu sieť, keďže obsah a predovšetkým komunitu používateľov, ktorú máte Facebook žiadna iná platforma sa mu nevyrovná. Najhoršie na tom je, že na prístup k uvedenému obsahu, áno alebo áno, musíme byť aktívnymi používateľmi sociálnej siete.

Našťastie existuje spôsob, ako ďalej používať Facebook zvyčajne bez zverejnenia vašich osobných údajov. Stačí, ak si pomocou svojho Android zariadenia vytvoríte úplne anonymný profil. Samozrejme takto Facebook bude aj naďalej sledovať vašu aktivitu na platforme, ale nebude vedieť, kto presne ste. Ak máte záujem, nižšie vám zanecháme všetky kroky, ktoré musíte vykonať, aby ste si vytvorili účet Facebook úplne anonymný.

Môžete si teda vytvoriť účet Facebook úplne anonymný

aplikácie potrebné na vytvorenie anonymného facebookového účtu

Ak chcete postupovať podľa tohto návodu, ideálne je, ak máte zariadenie so systémom Android od r Použijeme niekoľko aplikácií z Obchodu Play, ktoré vám zaručia úplnú anonymitu. Nezabudnite, že tu chceme zabrániť Facebook zhromažďovať vaše osobné údaje, čo je možné dosiahnuť iba pomocou nástrojov tretích strán.

konkrétne, budete potrebovať tri nástroje: ten, ktorý izoluje aplikáciu od Facebook, ďalší, ktorý pre vás vytvorí dočasný e-mail a sieť VPN. V našom prípade sme pre každý účel zvolili Island, Temp Mail a TurboVPN. Ďalej vysvetlíme, na čo vám každý z týchto nástrojov slúži a ako ich používať.

Izolujte aplikáciu od Facebook s Ostrovom

izolovať facebookovú aplikáciu s ostrovom

Prvá vec, ktorú by ste mali urobiť, je izolovať aplikáciu od Facebook. Pod pojmom „izolovať“ máme na mysli urob čo Facebook pracovať v odľahlom prostredí ten, ktorý bežne používate a kde máte svoje osobné údaje. Týmto spôsobom to dosiahnete Facebook nemôže zhromažďovať vaše údaje, aj keď má na to potrebné povolenia. ako to robíte? S aplikáciou Island takto:

 • Nainštalujte aplikáciu ostrov na vašom Androide.

ostrov

 • Otvorte ho a kliknite súhlasiť a Pokračujte, kým sa nedostanete do hlavného rozhrania aplikácie.
 • A) Áno, Island bude mať vytvorený pracovný profil na vašom Androide to bude „odľahlé prostredie“, ktoré hľadáme. Ak chcete pridať aplikáciu Facebook do tohto prostredia kliknite na pevnina (možnosť, ktorá je v ľavom dolnom rohu).
 • V tejto časti vyhľadajte aplikáciu Facebook a vyberte ho.
 • neskôr klepnite na tlačidlo „+“. ktorý je na dne.
 • teraz umožňuje inštaláciu Facebook z Ostrova. Pozor, naozaj nebudete inštalovať Facebook opäť, ale skôr duplikovaním aplikácie tak, aby fungovala v pieskovisku.
 • Po dokončení predchádzajúceho kroku uvidíte, že v zásuvke aplikácie je teraz dve aplikácie Facebook: jeden normálny a jeden s ikonou kufríka. Posledná je izolovaná aplikácia. Takže odinštalujte aplikáciu z Facebook ktorý nemá ikonu aktovky.

Pripravený! Ak ste nemali žiadne problémy, teraz budete mať aplikáciu Facebook izolované a pripravené na anonymné použitie, aj keď ostatné údaje ešte musia byť skryté.

Získajte dočasný e-mail s Temp Mail

vytvoriť dočasný e-mail s dočasnou poštou

Ako vieš, Facebook Pri vytváraní účtu vás požiada o e-mail alebo telefónne číslo. Je zrejmé, že nemôžete dať svoj vlastný, ak chcete zostať v anonymite. teda Musíte použiť dočasný e-mail alebo číslo, ktoré nemá s vami spojené žiadne údaje. Nástroj, ktorý vám to umožní dosiahnuť, je Temp Mail, hoci môžete použiť ktorýkoľvek iný, ktorý uprednostňujete. Ak chcete získať dočasný e-mail pomocou tohto nástroja, postupujte takto:

 • Nainštalujte aplikáciu Dočasná pošta na vašom Androide.

Temp Mail - Dočasný e-mail na jedno použitie

 • Otvorte ho a preskočiť obrazovku ktorý vás pozýva na vyskúšanie prémiovej verzie aplikácie.
 • Týmto spôsobom sa dostanete do hlavného rozhrania aplikácie, kde uvidíte svoj dočasný e-mail. Kliknite na Kopírovať a je to; teraz ho môžete použiť na vytvorenie účtu Facebook anonymný.
 • Ak chcete zobraziť dočasnú e-mailovú schránku, prejdite do sekcie Doručená pošta.

Aj keď už máte dočasný e-mail na vytvorenie účtu Facebook anonymný, ešte to nerob bez použitia nasledujúceho nástroja.

Skryte svoju polohu pomocou siete VPN

Aktivujte turbovpn vpn iba pre aplikáciu Facebook

Až do tohto bodu ste už skryli všetky svoje osobné informácie, ale stále musíte skryť svoju polohu. Zatiaľ čo existuje možnosť v Facebook Ak chcete zakázať svoju polohu, je najlepšie použiť sieť VPN uistite sa, že sociálna sieť nedokáže zistiť, odkiaľ sa pripájate, zmenou vašej IP adresy a tým aj vašej polohy.

V tomto článku máte najlepšie služby VPN pre Android, z ktorých si môžete vybrať pre tento tutoriál. Je však vhodné používať aplikáciu TurboVPN, pretože je ľahká, ľahko sa používa a pretože od vás nežiada účet ani nič. Tiež vám umožňuje používať VPN iba s Facebook a nie so zvyškom aplikácií vo vašom mobile.

Zapnite teda TurboVPN a pripojte ho Facebook takto:

 • Nainštalujte aplikáciu TurboVPN na vašom Androide.

Turbo VPN – Secure VPN Proxy

 • Zadajte aplikáciu a kliknite na súhlasiť.
 • Dotknite sa tri riadky ktoré sú vľavo hore.
 • Vyberte si Aplikácie využívajúce VPN.
 • Všetky aplikácie budú predvolene pripojené k VPN. Takže zakážte ich všetky a opustite aplikáciu Facebook aktivovaný.
 • Teraz sa vráťte na domovskú obrazovku aplikácie a klepnite na tlačidlo mrkvy aktivovať VPN pre Facebook.

Potom môžete aplikáciu otvoriť Facebook a udeliť mu niektoré požadované povolenia. Samozrejme, pred vytvorením účtu by ste mali overte si to Facebook nemajú žiadny spôsob, ako získať prístup k vašej polohe ako vysvetlíme v ďalšej časti.

Zakázať lokalizáciu pre aplikáciu Facebook

zakázať polohu GPS systému Android pre aplikáciu Facebook

Pre väčšie súkromie tiež vypnite službu určovania polohy GPS v systéme Android pre aplikáciu Android. Facebook nasledovne:

 • Otvor Nastavenie z vášho Androidu.
 • Ísť do Aplikácie.
 • Vyberte si Facebook.
 • Klepnite na Povolenia a overte si, že možnosť Miesto je zakázaný.

Týmto spôsobom môžete teraz pokračovať vo vytváraní účtu pre Facebook anonym, že tak veľmi chceš.

Vytvorenie vášho nového účtu Facebook úplne anonymne

prvé kroky na vytvorenie anonymného účtu na Facebooku

Teraz môžete otvoriť aplikáciu Facebook na svojom Androide a vytvorte anonymný účet podľa týchto krokov:

 • Po otvorení aplikácie vyberte na domovskej obrazovke Vytvoriť účet Facebook.
 • Klepnite na Sledovanie a udeľuje všetky požadované povolenia.
 • Ďalej budete musieť zadať meno a priezvisko účtu, ako aj dátum narodenia (Musíte byť plnoletí). Je zrejmé, že všetky tieto údaje musia byť nepravdivé, inak bude všetko, čo ste urobili predtým, zbytočné.
 • Keď sa ťa opýtajú rod, ak nechcete o týchto údajoch nič prezradiť, je najlepšie zvoliť Custom a potom Neutrálne.

kroky na vytvorenie anonymného účtu na Facebooku

 • Potom vás požiadajú o telefónne číslo. Ak do bodky dodržiavate tento návod, vyberte si možnosť Zaregistrujte sa pomocou svojej e-mailovej adresy a zadajte e-mail vygenerovaný pomocou Temp Mail. Hoci ak už máte dočasné telefónne číslo (nie vaše), použite ho tu.
 • Teraz Vyberte si heslo. Ak máte s týmto krokom problémy, odporúčame vám prečítať si tento článok, kde vám ukážeme, ako vytvoriť bezpečné a ľahko zapamätateľné heslo.
 • Ak chcete dokončiť registráciu, Facebook vám ponúkne dve možnosti: Registrácia (s ktorou povolíte Facebook nepretržitý prístup k vašim údajom) a Zaregistrujte sa bez nahrávania mojich kontaktov. Vyberte túto poslednú možnosť, pretože je to tá, ktorá zaručuje maximálne súkromie vašich údajov (okrem toho, že tieto sú už súkromné ​​vďaka aplikácii Island).
 • naposledy Facebook požiada vás o potvrdenie e-mailu a na tento účel vám pošle správu. Zadajte aplikáciu Temp Mail a v sekcii Doručená pošta uvidíte kód na dokončenie vytvorenia účtu Facebook. Ak nevidíte žiadne e-maily, prejdite na Facebook a dotknite sa možnosti opätovného odoslania e-mailu.

To je všetko! Už máte účet Facebook aj keď úplne anonymný ešte to treba trochu dotknúť zabezpečiť to Facebook Nemôžem ťa spoznať

Prispôsobte si účet Facebook aby to bolo ešte anonymnejšie

nakonfigurovať aplikáciu facebook, aby bola bezpečnejšia

Z nastavení aplikácie Facebook stále môžete presunúť niektoré možnosti chrániť súkromie účtu. Nezabudnite, že možnosti, ktoré sú predvolene aktivované v Facebook Majú tendenciu narúšať vaše súkromie, takže ich musíte upraviť. Pre správne nastavenie účtu postupujte podľa týchto krokov:

 • Prvá vec, ktorú uvidíte, keď sa prihlásite Facebook s novovytvoreným účtom je správa, ktorá sa vás pýta pridaj fotku. Najlepšie na tom je, že naň kliknete Preskočiť alebo že vložíte fotografiu stiahnutú z internetu, ktorá vás neidentifikuje. Nezabudnite, že fotografie nasnímané mobilom obsahujú metadáta, pomocou ktorých vás môžu identifikovať.
 • Ak chcete zobraziť všetky možnosti ochrany osobných údajov, klepnite na tri vodorovné čiary v pravom hornom rohu a vyberte Nastavenia a súkromie a potom klepnite na Nastavenia.
 • Najprv prejdite na možnosť Umiestnenie a uistite sa, že služby História polohy Y Prístup k polohe sú zakázané.
 • Teraz prejdite do Nastavenia ochrany osobných údajov a vyberte si kto môže vidieť vašu aktivitu a ako vás môže nájsť alebo sa s vami spojte. Existuje niekoľko možností, ktoré tu môžete upraviť, a všetky závisia od toho, ako súkromný chcete mať svoj účet, takže výber nechávame na vás.
 • Na druhej strane si overte, že možnosť Rozpoznanie tváre je zakázaný.
 • Odporúčame tiež zadať sekciu Reklamy a zakázať všetky možnosti, ktoré zahŕňajú používanie vašej aktivity na zobrazovanie prispôsobených reklám.

To je zatiaľ všetko, čo môžete urobiť, aby ste získali svoj účet Facebook buďte trochu anonymnejší. Po vykonaní všetkých týchto krokov ste pripravení použite účet na zobrazenie skupín, udalostí, profilov a stránok Facebooka robte na sociálnej sieti, čo chcete, bez toho, aby ste boli identifikovaní.