Najjednoduchšie podmienky na víťazstvo v civilizácii VI

Najjednoduchšie podmienky na víťazstvo v civilizácii VI 1

V rámci ponuky obchodu Epic Game Store dokáže Civilization VI rozšíriť svoj už aj tak silný kult. Noví hráči na celom svete sa nedávno stali súčasťou komunity hráčov Civilization VI. Zdá sa však, že títo noví hráči sú dosť zmätení, ako dobyť svet a jeho podmienky víťazstva.

Ak ste jedným z nich, máme pre vás správne riešenie. Ak ste už skúseným hráčom, neprestaňte čítať už, pretože pre vás máme na sklade aj niečo navyše. Takže bez plytvania jediným okamihom, poďme začať.

Najjednoduchšie podmienky víťazstva v civilizácii 6

Najjednoduchšie podmienky víťazstva, ktoré sa dajú dosiahnuť pre začiatočníkov

Najdôležitejšia hra Civilization VI, ktorá prichádza bez predĺženia, ponúka päť podmienok víťazstva, ktorými sú: veda, kultúra, dominancia, náboženstvo a body. V Gathering Storm Expansion sa zaviedla nová podmienka víťazstva spolu s už dostupnými piatimi víťaznými podmienkami. Názov novej podmienky víťazstva bola diplomacia. Hoci je ľahké odstúpiť od tohto výherného stavu, hráči sa musia spojiť, aby tak urobili.

Ďalším ľahko prekonateľným stavom víťazstva je Science Victory. Je to jedna z najjednoduchších výherných podmienok pre nových hráčov aj pre hráčov, ktorí hrajú na jednoduchšej úrovni obtiažnosti. Tri hlavné míľniky, ktoré potrebujete, aby ste získali vedecké víťazstvo, sú nasledujúce:

Vypustenie satelituPristátie človeka na MesiaciVytvorenie marťanskej kolónie

Nezabudnite však, že to platí iba pre vanilkové hry a rozšírenie Rise and Fall.

Vedecké míľniky, ktoré musíte dosiahnuť na dosiahnutie víťazstva v oblasti vedy v Gathering Storm Expansion, sú rôzne. Míľniky sú:

Vytváranie marťanských kolónií Začiatok expedície ExoplanetUvedenie Exoplanetu

Všetky vyššie uvedené projekty sú k dispozícii prostredníctvom okresov Spaceport. Musíte sa zamerať na svoju výrobu a čo najviac ju optimalizovať. Poskytne vám ďalšiu výhodu, keď spojíte svoje zdroje s cieľom rozšíriť vedu svojho národa. Na dosiahnutie vašich cieľov sa pokúste využiť vedúcich pracovníkov, ktorí sa špecializujú na výrobu.

Najjednoduchšie podmienky na dosiahnutie víťazstva pre veterána

Ak ste skúseným hráčom alebo hrajete proti skúseným hráčom, bude pre vás ľahké dosiahnuť dominantné víťazstvo. Aby ste dosiahli toto víťazstvo, musíte dobyť pôvodné hlavné mesto každej civilizácie na svete. V takom prípade musíte dávať pozor na svoje vojenské zdroje. Takto budete môcť využiť ďalšie konflikty. Nezabudnite na dobitie sveta v priebehu rokov použiť vhodný Casus Belli.

Ale víťazstvo nad národom nie je len o vojne a porazení protivníka. Zapojenie vojny, častejšie ako ne, môže medzi vašimi občanmi vyvolať negatívne reakcie. To môže mať za následok, že sa barbar nakloní z vašej krajiny. Pokúste sa vybudovať zábavné komplexy a získajte luxusné zdroje. Takto budú vaši občania spokojní a zabráni im hrať sa.

Zachovajte rovnováhu, aby ste sa stali bojovníkmi, ktorých sa ľudia boja a vodcami, ktorých ľudia milujú. Dúfame, že vám tento sprievodca pomohol. Ak vám bude táto príručka užitočná, prečítajte si ďalšie pokyny pre iPhone a iPad, riešenie problémov s počítačom a príručky pre Android. Chceme, aby ste sa prihlásili na odber darčekov za 150 dolárov YouTube channel, Ak máte akékoľvek pripomienky alebo otázky, komentujte nižšie svoje meno a e-mailovú adresu.