Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

N├íjdite virtu├ílne m├║ze├í v karant├ęne pomocou virtu├ílnych m├║ze├ş

Opatrenia na zvl├ídnutie probl├ęmu pred pand├ęmiou n├ís prin├║tili n├íjs┼ą rie┼íenia vo v┼íetk├Żch oblastiach, ktor├ę je mo┼żn├ę implementova┼ą z domu. Zd├í sa v┼íak, ┼że t├ş, ktor├ş radi nav┼ítevuj├║ miesta, ako s├║ m├║ze├í, nemaj├║ dostatok mo┼żnost├ş, k├Żm neza─Źn├║ vytv├íra┼ą virtu├ílne n├ív┼ítevy svojich zariaden├ş. Predt├Żm sme v├ím predstavili mo┼żnos┼ą spolo─Źnosti Google, ktor├í v├ím umo┼żn├ş vychutna┼ą si prehliadky a niektor├ę pr├íce pre m├║ze├í po celom svete. Dnes v┼íak predstav├şme vynikaj├║cu alternat├şvu, ktor├í s├║stre─Ćuje v┼íetky dostupn├ę virtu├ílne m├║ze├í na celom svete.

Toto s├║ virtu├ílne m├║ze├í, str├ínka, ktor├í sl├║┼żi ako adres├ír virtu├ílnych m├║ze├ş pre milovn├şkov t├Żchto str├ínok.

Nav┼ít├şvte m├║ze├í z domu

N├íjdite virtu├ílne m├║ze├í v karant├ęne pomocou virtu├ílnych m├║ze├ş 1

M├║ze├í museli zatvori┼ą svoje dvere kv├┤li siln├ęmu roz┼í├şreniu koronav├şrusu po celom svete. Napriek tomu t├íto technol├│gia v┼żdy poskytuje dobr├ę rie┼íenia na uspokojenie potrieb a rie┼íenie probl├ęmov, tak┼że pre m├║ze├í boli navrhnut├ę virtu├ílne n├ív┼ítevy. Mnoho m├║ze├ş m├í webov├ę verzie svojich zariaden├ş, ktor├ę umo┼ż┼łuj├║ pou┼ż├şvate─żom vstupova┼ą z prehliada─Źa a u┼ż├şva┼ą si svoje priestory bez toho, aby museli opusti┼ą domov, a virtu├ílne m├║ze├í to vyu┼ż├şvaj├║ na svoju slu┼żbu.

N├íjdite virtu├ílne m├║ze├í v karant├ęne pomocou virtu├ílnych m├║ze├ş 2

Virtu├ílne m├║ze├í s├║ webov├ę str├ínky, ktor├ę s├║ zodpovedn├ę za s├║stredenie v┼íetk├Żch m├║ze├ş, ktor├ę maj├║ k dispoz├şcii virtu├ílne n├ív┼ítevy, aby k nim mali pou┼ż├şvatelia jednoduch├Ż pr├şstup. Ak m├íte radi m├║ze├í, nemus├şte robi┼ą vyh─żad├ívanie Google, aby ste oslovili t├Żch, ktor├ş maj├║ virtu├ílne prehliadky, ale m├┤┼żete k nim r├Żchlo pristupova┼ą z mapy zobrazenej na domovskej str├ínke.

Po vstupe na web dostanete pr├şslu┼ín├║ mapu so v┼íetk├Żmi dostupn├Żmi m├║zeami ozna─Źen├Żmi ─Źervenou farbou. Proces zad├ívania je rovnako jednoduch├Ż ako kliknutie na ─żubovo─żn├ę, aby sa zobrazilo okno s inform├íciami a odkazom, ktor├Ż treba zada┼ą. Ak ste milovn├şkmi t├Żchto str├ínok, nev├íhajte sa pozrie┼ą na tieto str├ínky, ktor├ę v├ís ur─Źite bud├║ bavi┼ą po─Źas karant├ęny.

Nav┼ít├şvte to z tohto odkazu,