Nájdete tu LTPO displej a možnosť nájsť X3 rôznych taxónov, ktoré by ste chceli využiť. 5 Hz…

A OPPO já anunciou oficialmente que o primeiro FlagShip da série OPPO Find X3 será lançado em 11 de março.

A série OPPO Find X3 que vamos conhecer a 11 de Março traz uma grande novidade, nomeadamente a taxa de atualização variável de 5 Displej LTPO s frekvenciou Hz a 120 Hz.

A OPPO já anunciou oficialmente que o primeiro FlagShip da série OPPO Find X3 será lançado em 11 de março. A série Find celebrra dez anos, o Find X3 é esperado por muitos Considores como uma das melhores obras primas de tecnologia Oppo.

Nájdete tu množstvo údajov a približné množstvo funkcií, ktoré je možné nájsť v sérii OPPO, a nájdite X3 sériových zariadení, ktoré majú väčšiu farebnú škálu ako milióny mil. Viac informácií nájdete na hlavnom serveri a sériu obľúbených systémov s Androidom, ktoré obsahujú plné jadrá s 10 bitmi.

Celé prepojenie jadier na 10 bitov obsahuje celkový počet jadier DCI-P3 s formátom HEIF, viac fotografií a viac ako 10 bitov, kodifikácia, armazenamento, dekódovanie a ecrã. Tempo tempa, integrácia vzájomného prepojenia OPPO, zníženie počtu viacnásobných rámcov a technologická resolúcia ultraalta.

Väčšina vnímaných telefónov s mobilným telefónom a zážitkovými vizuálnymi skúsenosťami, ktoré sú najdôležitejšie, čo sa týka počtu jadier a ich extrémnych dôležitostí do desiateho zimného obdobia do telefónu. Viac ako 10-bitových jadrových odkazov a sérií Nájdite X3 a zadajte slogan „Awaken Color“.

Súvisiace články: Samsung prichádza s integrovanou pamäťou DRAM a NAND – LPDDR5 UMCP

Informácie o tom, ktoré informácie o technológii OPPO nájdete, nájdete v časti X3. De acordo com o Blogger digital Ice Universe, o OPPO Find X3 usará Tecnologia de ecrã LTPO. Všetky informácie o OPPO Nájsť X3 podporuje rôzne taxy atualização inteligentné adaptácie rôznych variácií 5 Hz a 120 Hz, čo znamená zníženie spotreby energie z obnoviteľných zdrojov, ako aj zvýšenie miery autonómie.

Acredita-se que, com or suporte de umystem of gestão de cores full-link de 10 bits, a series OPPO Find X3 será uma melhoria important, no ecrã e imagem e estará on posição de liderança neste ponto quanto aos telefones Android singes ano. Teraz môžete nájsť X3 hlavných zariadení, ktoré obsahujú hlavné jadrá.

Já falta pouco para dia 11 de Março. Pozrite sa na ďalšie informácie o oppo.

Fonte 1, Fonte 2