Nainštalujte si tablety Google Play on Fire z Amazon je toho veľa…

Najjednoduchší spôsob inštalácie Google Play na tablety Amazon Fire

Požiarne tablety z Amazon Patria medzi najpredávanejšie na svete, pretože sú lacné a ideálne pre deti, pretože sú navrhnuté tak, aby uspokojili všetky druhy potrieb. A napriek tomu, že ide o tablety so systémom Android, a Amazon Fire neposkytuje „dobrý zážitok z Androidu“, pretože nemajú aplikácie Google a používajú vrstvu prispôsobenia (Fire OS) založenú na starých verziách Androidu. V skratke, Amazon Fire out of the box sú pre bežného používateľa veľmi obmedzené tablety.

Našťastie je možné nainštalovať Google Play Store na akomkoľvek tablete Amazon Oheň, aby ste uvoľnili svoj plný potenciál. Je to naozaj veľmi jednoduché, hoci musíte nainštalovať špecifické súbory APK pre model tabletu Amazon Máte oheň, čo môže byť trochu únavné. Našťastie vývojár XDA vytvoril nástroj, ktorý vám umožní nainštalovať Google Play do vášho tabletu Amazon Oheň, odstráňte aplikácie z Amazon, zmeniť predvolený spúšťač a mnoho ďalších vecí len niekoľkými kliknutiami. je o Amazon Fire Toolbox a tu vám ukážeme, ako ho používať.

Ako nainštalovať Google Play na tablety Amazon Spustite pomocou aplikácie

aktivovať adb na amazon fire tablet

Amazon Fire Toolbox je aplikácia pre Windows ktorý je schopný upraviť akúkoľvek tabletu Fire z Amazon, z nového Ohňa 8 HD do modelov 2014. Ak ho chcete použiť na inštaláciu Google Play Store, nasleduj tieto kroky:

 • Stiahnite si najnovšiu verziu Amazon Fire Toolbox odtiaľto.
 • Dvakrát kliknite na stiahnutý súbor EXE a postupujte podľa zobrazených krokov Inštalácia Amazon Fire Toolbox.
 • Aby táto aplikácia fungovala, musíte pripojte svoj tablet Amazon Spustite pomocou kábla USB cez ADB do počítača. Ak neviete, ako povoliť pripojenie ADB, postupujte takto:
  • Choďte na Nastavenie tabletu.
  • Prejdite na Možnosti zariadenia a potom na Možnosti vývojára. Ak nevidíte Možnosti vývojára, sedemkrát klepnite na sériové číslo tabletu, aby sa zobrazilo.
  • V možnostiach vývojára klepnite na Aktivujte ADB.
  • Teraz sa vráťte na začiatok konfigurácie a zadajte Bezpečnosť.
  • Ďalej povoľte možnosť Aplikácie neznámeho pôvodu.
  • Nakoniec si stiahnite a nainštalujte ovládače USB pre Amazon Spustite na vašom PC s Windows.
 • S vaším tabletom Amazon Fire pripojený k počítaču pomocou kábla USB a aktivovaný ADB, otvorte aplikáciu Amazon Fire Toolbox. Na tablete by sa malo objaviť okno s upozornením, že ste tablet pripojili k PC, kde musíte stlačiť OK.
 • V rozhraní aplikácie uvidíte niekoľko možností na úpravu vášho tabletu, ale tá, ktorá vás zaujíma, je služby Google. Stlačte ho a služby Google sa automaticky nainštalujú do vášho tabletu spolu so službou Google Play.

aplikácia amazon fire toolbox

Pripravený! Týmto spôsobom sa vám podarí nainštalovať Google Play na váš tablet Fire Amazon. Ďalšie úpravy, ktoré môžete na svojom tablete vykonať pomocou tejto aplikácie, sú: odinštalovať predinštalované aplikácie z Amazon, odstráňte reklamy na uzamknutej obrazovke, nahraďte Alexa za Google Assistant, Inštalácia YouTube Vanced resp YouTube pre Smart TV, zmena navigačnej lišty, nastavenie obrázka ako pozadia uzamknutej obrazovky, obnovenie továrenských nastavení a oveľa viac.

V každom prípade dúfame, že ste s tabletom mohli robiť, čo ste chceli Amazon Fire a že tento nástroj bol pre vás užitočný.