Nainštalujte si MIUI 12 Global stable do svojho Xiaomi Mi 9, ja…

teraz si môžete nainštalovať miui 12 global do vášho xiaomi mi 9, my 9t alebo my 9t pro

Jedným z veľkých úspechov Xiaomi je, že urobili MIUI ešte žiadanejším ako základný operačný systém Android. Keď sa hovorí o novej aktualizácii MIUI, používatelia skáču zo všetkých strán s otázkou, ktoré mobily dostanú novú verziu. Toto je zoznam zariadení, ktoré dostanú MIUI 12, aj keď ich bude určite viac.

Od apríla mnohé Xiaomi v Číne dostávajú uzavreté a stabilné beta verzie MIUI 12, ktoré umožňujú testovanie tejto aktualizácie. Tie isté ROM si užívatelia na celom svete zobrali na tú istú vec, no nie sú to finálne verzie. Teraz Xiaomi začalo distribuovať prvý MIUI 12 finálne ROM a teraz si ich môžete nainštalovať do svojho Mi 9, Mi 9T alebo Mi 9T Pro pred kýmkoľvek.

Xiaomi sa už oficiálne aktualizuje na MIUI 12 a aktualizáciu môžete mať už teraz

ako nainštalovať miui 12 global na xiaomi mi 9, 9t alebo 9t pro pomocou twrp

Aktualizácia MIUI 12 pre Xiaomi Mi 9 v Európe sa už postupne zavádza. Zatiaľ čo globálna OTA Mi 9T a 9T Pro dostáva rovnaké zaobchádzanie. Tieto aktualizácie sa riadia klasickým stupňovitým distribučným systémom, v ktorom sa dostupnosť postupne zvyšuje.

Preto skôr či neskôr dostanete aktualizáciu oficiálne a cez OTA stiahnutie. Ak však patríte k tým, ktorí neradi čakajú, tak potom aktualizačný balík si môžete nainštalovať samia začnite si užívať MIUI 12 na svojom Mi 9, Mi 9T alebo Mi 9T Pro hneď.

Ako nainštalovať globálnu stajňu MIUI 12 do vášho Xiaomi Mi 9, Mi 9T alebo Mi 9T Pro a užite si to skôr ako ktokoľvek iný

aktualizujte svoje xiaomi mi 9, my 9t alebo my 9t pro až miui 12 global

Ak chcete aktualizovať svoj Xiaomi mobil na MIUI 12 stačí si stiahnuť a nainštalovať kompatibilnú verziu s vaším zariadením. Necháme vám odkazy nižšie, ale ponecháme vám aj sériu anotácií aktualizácia sa musí vykonať prostredníctvom obnovenia.

Aj keď ide o stabilné verzie MIUI 12, Xiaomi každý deň komplikuje proces manuálnej aktualizácie. Súčasťou týchto obmedzení je, že manuálne načítanie prostredníctvom bočného načítania (pomocou ADB a rýchleho spustenia) riadi Xiaomi prostredníctvom bieleho zoznamu v účte Mi. To znamená, že aktualizovať môžu iba autorizovaní beta testeri, keďže spoločnosť robí overenie zo svojho servera a ak nie ste na zozname, potom tam nie je žiadna strana.

preto je takmer nemožné aktualizovať cez fastboot ak nemáte autorizovaný účet a bootloader je odomknutý. Ale skvelá vec na Androide je, že ak sú dvere zatvorené, otvorí sa okno, takže stále existuje jeden spôsob, ako nainštalovať tieto aktualizácie, obnovenie.

V tomto prípade MIU 12 bude potrebné nainštalovať cez TWRP, ale nebojte sa, nie je to také zložité. Postupujte podľa pokynov v našom návode, ako jednoducho nainštalovať Xiaomi ROM. Pamätajte, že pred týmto typom procesu je vždy dobré si zálohovať dáta.

A ak sa bojíš a nechceš ešte robiť skok, tak si počkaj na oficiálnu aktualizáciu a pri inštalácii nejakých aplikácií MIUI 12, prípadne ich super tapiet.

Novinky o MIUI 12 pre Xiaomi Mi 9, Mi 9T a Mi 9T Pro

správy miui 12 globálne

Ako by ste mohli očakávať, MIUI 12 prináša veľa nových vecí pre tieto tri zariadenia a pre každé ďalšie, ktoré dostane aktualizáciu. Máme pre vás článok, v ktorom zhrnieme všetky novinky MIUI 12, no tieto sú tie najrelevantnejšie:

  • Nové animácie na všetkých úrovniach systému Android, od spustenia až po úvodnú obrazovku, uzamknutú obrazovku, ponuky a ďalšie.
  • Tmavý režim 2.0, a to aj pre aplikácie tretích strán, ktoré nie sú podporované.
  • Nové gestá pre jednoduchšie ovládanie vášho Xiaomi.
  • Asistent hovoru kompatibilný s umelou inteligenciou.
  • Nové riadiace centrum, takže všetko, čo váš Xiaomi robí, môžete spravovať z jedného miesta.
  • Vylepšené súkromie a bezpečnosť, najmä pri zdieľaní obsahu.
  • Vylepšenia v aplikácii fotoaparát a komplexnejší profesionálny režim.
  • Lepšie hospodárenie s energiounajmä na obrazovke.

Ste pripravený na inováciu?

Zdroj | XDA-Developers