Nain┼ítalujte automatick├ę cifern├şky Apple Sledujte iPhone bez ├║tek z v├Ązenia

Apple Hodinky sa v priebehu rokov rozrastali a dominovali aj na trhu inteligentn├Żch hodiniek. Apple Watch To v├ím umo┼żn├ş prisp├┤sobi┼ą cifern├şk a prida┼ą komplik├ície. Pokia─ż v┼íak ide o prid├ívanie tv├ír├ş externej obrazovky, st├íle ide o uzavret├Ż ekosyst├ęm.

Automatick├ę cifern├şky je aplik├ícia, ktor├í umo┼ż┼łuje nastavi┼ą cifern├şky mimo integrovan├Żch cifern├şkov tak, ako ich poskytuj├║ jablk├í. V obchode s aplik├íciami nie s├║ automatick├ę cifern├şky k dispoz├şcii. Jedn├Żm zo sp├┤sobov, ako ho nain┼ítalova┼ą, je teda ├║tek z v├Ązenia na iOS. ├Ütek z v├Ązenia vystavuje va┼íe zariadenie mnoh├Żm extern├Żm bezpe─Źnostn├Żm hrozb├ím a mo┼żno aj va┼íej ofici├ílnej zodpovednosti Apple Podpora bude tie┼ż zru┼íen├í.

V tomto ─Źl├ínku sa zameriame na to, ako nain┼ítalova┼ą automatick├ę cifern├şky na zariadenie iOS bez toho, aby ste ich poru┼íili.

Nain┼ítalujte automatick├ę cifern├şky bez ├║tek z v├Ązenia

Ak chcete nain┼ítalova┼ą automatick├ę cifern├şky, mus├şte sa prihl├ísi┼ą na odber obchodu s aplik├íciami tret├şch str├ín s n├ízvom BuildStore. BuildStore v├ím umo┼ż┼łuje in┼ítalova┼ą aplik├ície mimo obchodu App Store bez po┼íkodenia zariadenia iOS. M├í pomerne ve─żk├Ż invent├ír aplik├íci├ş, za pr├şstup mus├şte zaplati┼ą 14,99 dol├írov ro─Źne za zariadenie.

Nasleduj├║ce kroky v├ís preved├║ in┼ítal├íciou automatick├Żch cifern├şkov na v├í┼í iPhone:

  1. Zaregistrujte sa na nov├Ż ├║─Źet BuildStore a zaregistrujte svoje zariadenie iOS.
  2. Na zaregistrovanom zariaden├ş so syst├ęmom iOS otvorte Safari a prejdite na str├ínku aplik├ície Automatick├ę sledovanie tv├ír├ş.
  3. Kliknite na tla─Źidlo In┼ítalova┼ą.

Na zaregistrovan├ę zariadenie so syst├ęmom iOS sa nain┼ítaluj├║ automatick├ę cifern├şky.

Funkcie automatick├Żch cifern├şkov

Pri in┼ítal├ícii automatick├Żch cifern├şkov na zaregistrovan├ę zariadenie iOS budete m├┤c┼ą pri p├írovan├ş nastavi┼ą vlastn├ę cifern├şky Apple Watch,

Budete tie┼ż m├┤c┼ą simulova┼ą niektor├ę ┼ívaj─Źiarske automatick├ę hodinky, ako s├║ Rolex, Omega at─Ć.

In┼ítal├ícia automatick├Żch hodiniek je bezpe─Źn├í?

Pod─ża pravidiel obsahu BuildStore je ka┼żd├í aplik├ícia k dispoz├şcii v obchode s aplik├íciami tret├şch str├ínZariadenie alebo majite─ż zariadenia sa nesm├║ po┼íkodi┼ą".

Pod─ża BuildStore s├║ aplik├ície dostupn├ę na BildStore interne kontrolovan├ę z h─żadiska ┼íkodliv├ęho k├│du a stability. Hovorili sme o tom so z├ístupcom spolo─Źnosti, a to musel poveda┼ą: ÔÇťZaru─Źujeme, ┼że aplik├ície od BuildStore s├║ bezpe─Źn├ę pre ├║daje n├ístroja a s├║kromn├Żch pou┼ż├şvate─żov".

disclaimer: Tento ─Źl├ínok je ur─Źen├Ż iba ako vedomostn├í z├íklad┼ła na in┼ítal├íciu automatick├Żch cifern├şkov na nekompromisn├Żch zariadeniach iOS. 7 Laborat├│ri├í nemusia by┼ą zodpovedn├ę za ak├ęko─żvek poru┼íenie zmluvn├Żch podmienok pr├şslu┼ín├Żmi stranami.

Uverejni┼ą pr├şspevok po in┼ítal├ícii automatick├Żch cifern├şkov na Apple WatchIPhone bez ├║tek z v├Ązenia sa prv├Żkr├ít objavil na 7labs.