Nahr├íva─Ź obrazovky, zaznamenajte obrazovku po─Ź├şta─Źa z prehliada─Źa

Nahr├ívanie obrazovky je jednou z ├║loh, ktor├ę a┼ż pred nieko─żk├Żmi rokmi nevedelo ve─ża pou┼ż├şvate─żov. Moment├ílne je v┼íak k dispoz├şcii nieko─żko n├ístrojov a je to tak├Ż jednoduch├Ż proces, ┼że na jeho dosiahnutie nepotrebujete ve─żk├ę zdroje. Ako pr├şklad toho chceme predstavi┼ą n├ístroj, ktor├Ż sme ned├ívno na┼íli a ktor├Ż funguje prostredn├şctvom prehliada─Źa. V tomto zmysle m├íte mo┼żnos┼ą zaznamena┼ą ak├Żko─żvek proces na obrazovku bez toho, aby ste ─Źoko─żvek nain┼ítalovali.

Toto je Screen Recorder, bezplatn├í webov├í str├ínka, ktor├í v├ím umo┼ż┼łuje okam┼żite za─Źa┼ą zaznamen├íva┼ą to, ─Źo sa zobrazuje na obrazovke.

Zaznamenajte si obrazovku z prehliada─Źa

Nahr├íva─Ź obrazovky, zaznamenajte obrazovku po─Ź├şta─Źa z prehliada─Źa 1

Online aplik├ície z├şskali v posledn├Żch rokoch ve─ża sily, preto┼że poskytuj├║ vynikaj├║cu alternat├şvu k vykon├ívaniu v┼íetk├Żch ├║loh, ┼íetreniu in┼ítal├ície a niekedy aj procesov registr├ície. To je presne pr├şpad programu Screen Recorder, tak┼że nahr├ívanie obrazovky nebude v├Żzvou, aj ke─Ć m├íte ve─żmi m├ílo vedomost├ş alebo je to prv├Żkr├ít v t├Żchto procesoch. V tomto oh─żade je pou┼żitie okrem v┼íetk├Żch n├íkladov a nevy┼żaduj├║ce registr├íciu ve─żmi ─żahk├ę pre v┼íetk├Żch pou┼ż├şvate─żov.

Ak chcete za─Źa┼ą zaznamen├íva┼ą obrazovku pomocou videorekord├ęra, mali by ste za─Źa┼ą t├Żm, ┼że prejdete na webov├║ str├ínku pomocou odkazu na konci tohto ─Źl├ínku. Na hlavnej obrazovke dostanete tla─Źidlo na v├Żber ─Źasti obrazovky, ktor├║ chcete zaznamena┼ą, a tie┼ż v pr├şpade potreby schopnos┼ą zachyti┼ą zvuk zo syst├ęmu.

Nahr├íva─Ź obrazovky, zaznamenajte obrazovku po─Ź├şta─Źa z prehliada─Źa 2

Definovan├şm tejto mo┼żnosti okam┼żite za─Źnete zaznamen├íva┼ą obrazovku a zastavi┼ą nahr├ívanie, sta─Ź├ş klikn├║┼ą na tla─Źidlo ÔÇ×Zastavi┼ą zdie─żanieÔÇť v dolnej ─Źasti.

Mo┼żnosti ulo┼żenia materi├ílu sa zobrazia okam┼żite, tak┼że si m├┤┼żete video stiahnu┼ą vo form├íte mp4. Nahr├ívky obrazovky si tak m├┤┼żete robi┼ą ─żahko a v nieko─żk├Żch jednoduch├Żch krokoch.

Vyskúšajte to na tomto odkaze,