Nahradí sa Huawei Watch GT s radom Mate 30

Dátum vydania produktu Huawei Watch GT 2 Je to takmer tu, pretože spoločnosť Huawei 19. septembra uvedie na trh nové podujatie smartwatch.

Nezakladá sa na netesnostiach alebo povesti, ale na samotnej Huawei: spoločnosť uverejnila video na weibo (platforma čínskych sociálnych médií), ktoré potvrdilo spustenie sledovania 19. septembra v Mníchove v Mníchove, ako Mate 30.

Video nás nezobrazuje tiež Veľa informácií o ďalších inteligentných hodinkách, pretože iba osvetľuje slabé línie hodiniek (a je ťažké vybrať si podrobnosti), ale potvrdzuje to čipovú sadu Kirin A1.

 • Pozrite sa na naše myšlienky o pôvodnom modeli Huawei Watch GT
 • Toto sú najlepšie chytré hodinky
 • Čo očakávame od spoločnosti Huawei Mate 30 Pro?
 • Čipová súprava Kirin A1 bola pôvodne uvedená na aktiváciu Huawei FreeBuds 3, ale nevieme presne, aké výhody procesor ponúka. Keď spoločnosť Huawei oznámila pôvodný model Huawei Watch GT, spoločnosť nebola príliš otvorená v súvislosti s čipovou sadou, ale keďže ju teraz predstavuje ako hlavnú funkciu, je možné ju nakonfigurovať tak, aby sa zmenila.

  Ale čo sa týka dizajnu, vyzerá to ako Watch GT 2 Svet nebude horieť, pretože vyzerá veľmi podobne ako originál, a to aj pri rýchlej kovovej štruktúre.

  Možnosť tohto zvýšenia výkonu je preto skutočným zlepšením modelu Huawei Watch GT 2a zistíme, ako vyzerajú (dúfajme) 19. septembra.

  TechRadar je pripravený na živé vysielanie udalosti Huawei v Mníchove; Skontrolujte teda neskôr tento deň a pozrite si všetky naše pokrytie, recenzie a analýzy.

 • Uniknutý obrázok Huawei Watch GT 2 ukazuje nový štýlový dizajn