Náhrada za hodinky Huawei Watch GT sa začne sériou Mate 30

Dátum vydania produktu Huawei Watch GT 2 Je to takmer tu, pretože spoločnosť Huawei 19. septembra uvedie na trh nové podujatie smartwatch.

Nezakladá sa na únikoch alebo zvesti, ale na samotnej Huawei: spoločnosť uverejnila video o weibo (čínskej platforme sociálnych médií), ktoré potvrdilo spustenie sledovania 19. septembra v Mníchove, v Mníchove, ako Mate 30.

Video nás nezobrazuje tiež Veľa o pripravovaných inteligentných hodinkách, pretože osvetľuje iba slabé línie hodiniek (a je ťažké z nich vybrať podrobnosti), ale potvrdzuje to čipovú sadu Kirin A1.

  • Pozrite sa na naše myšlienky o pôvodnom modeli Huawei Watch GT
  • Toto sú najlepšie chytré hodinky
  • Čo očakávame od spoločnosti Huawei Mate 30 Pro?

Čipová súprava Kirin A1 bola pôvodne aktivovaná pre Huawei FreeBuds 3Nevieme však presne, aké výhody procesor poskytuje. Keď spoločnosť Huawei oznámila pôvodný model Huawei Watch GT, spoločnosť nebola príliš otvorená v súvislosti s čipovou sadou, ale pretože ju teraz ponúka ako hlavnú funkciu, mohla by sa nakonfigurovať tak, aby sa zmenila.

Ale čo sa týka dizajnu, vyzerá to ako Watch GT 2 Svet nebude horieť, pretože vyzerá veľmi podobne ako pôvodný, dokonca aj rýchly kovový rám.

Možnosť zvýšenia výkonu je teda skutočným zlepšením modelu Huawei Watch GT 2a zistíme, ako vyzerajú (dúfajme) 19. septembra.

TechRadar je pripravený na živé pokrytie podujatia Huawei Munich v Mníchove, preto sa neskôr v tento deň vráťte späť, aby ste videli všetky naše pokrytie, recenzie a analýzy.

  • Uniknutý obrázok Huawei Watch GT 2 predvádzať elegantný nový dizajn