Náhodne bol odhalený prísne tajný nový telefón Samsung-a „zabijak iPhone“ má trojitý fotoaparát a zlatý stylus

Zdá sa, že spoločnosť SAMSUNG zverejnila obrázok svojho najnovšieho smartfónu na svojej vlastnej webovej stránke v rámci veselého omylu.

Obrázok, ktorý sa v utorok objavil na oficiálnom webe Samsung Russia, ukazuje, čo by mohlo byť prísne tajnou novinkou firmy Galaxy Poznámka mobil.

Spoločnosť Samsung musí zatiaľ priznať, že vyrába robustné zariadenie, ktoré sa údajne nazýva Galaxy Poznámka 20 Ultra, ale povráva sa, že vyjde v októbri.

Údajná fotografia telefónu, ktorá bola teraz stiahnutá zo stránok spoločnosti Samsung, bola zverejnená na Twitter tech guru Ishan Agarwal.

„Možno je to náš prvý pohľad na Samsung Galaxy Note 20 Ultra smartphone, “napísal 17-ročný mladík.

„Tento obrázok z bronzu/medi Galaxy Poznámka 20 Ultra bola nájdená na oficiálnych ruských webových stránkach spoločnosti Samsung. “

Na obrázku je veľký telefón so zaoblenými hranami a lesklým, bronzovým povrchom.

Rovnako ako všetky telefóny Samsung radu Note, aj tento modul gadget má stylus, pomocou ktorého môžu používatelia ťuknúť na obrazovku namiesto svojho prsta.

Trojité pole fotoaparátov zobrazené na zadnej strane pripomína tri úchytky na zadnej strane minulého roka Galaxy Poznámka 10.

Tento uzlík obsahoval širokouhlé a teleobjektívy so zoomom v hornej časti hlavného fotoaparátu-aj keď Samsung môže pre Note 20 toto pole otriasť.

Tento obrázok nám neposkytuje pohľad na prednú stranu telefónu, ale dá sa predpokladať, že sa môže pochváliť displejom Samsung „Infinity-O“ od okraja po okraj.

Očakávame tiež duálny selfie snapper, ako je ten, ktorý je uvedený v Note 10, ktorý sa dostal na pulty v októbri 2019.

Samsung zatiaľ uniknutý obrázok nepriznal.

V odpovedi na žiadosť o komentár od The Sun“, juhokórejská firma uviedla, že sa nevyjadruje k fámam a špekuláciám.

Hovorí sa, že Samsung pracuje až na troch verziách Galaxy Poznámka 20.

Zahŕňajú model základnej triedy, väčší Note 20+ a vydarený Note 20 Ultra-zariadenie, ktoré údajne ukazuje uniknutá fotografia.

Hovorí sa, že Note 20 Ultra bude dodávaný so 108-megapixelovým fotoaparátom a bude stáť približne 999 GBP / 1099 USD.

Samozrejme, neexistuje spôsob, ako potvrdiť, že obrázok skutočne zobrazuje Galaxy Poznámka 20 Ultra, takže to zatiaľ vezmite so štipkou soli.

Je možné, že obrázok ukazuje koncept mobilného telefónu, ktorý sa používa ako súčasť propagačných materiálov, a nie čokoľvek, na čom spoločnosť Samsung priamo pracuje.

O Note 20 sa pravdepodobne dozvieme viac, keď ho Samsung oficiálne predstaví. Očakáva sa, že to spoločnosť urobí počas akcie na začiatku augusta.

Samsung vydáva „taktickú edíciu“ Galaxy Telefón S20 s robustným puzdrom a „skrytým režimom“

V iných správach môže ľuďom, ktorí sa vracajú do práce, pomôcť pomôcka na dištancovanie od spoločnosti, ktorá zapípa, kedykoľvek sa od niekoho nebudete držať dva metre.

Rozsiahla aktualizácia prehliadača Google Chrome odhalí, či boli vaše heslá napadnuté.

A iPhone 12 by mohol byť vôbec najtenší vďaka novej technológii obrazovky.

Aká je vaša obľúbená značka telefónov? Dajte nám vedieť v komentároch …

Platíme za vaše príbehy! Máte príbeh pre Naším cieľom je byť vaším tím techniky a vedy? Pošlite nám e-mail na adresu