nadch├ídzaj├║ce Apple Bezdr├┤tov├ę sl├║chadl├í Powerbeats odhalen├ę v podan├ş FCC

FCC podania nazna─Źuje, ┼że Apple mohol ─Źoskoro uvies┼ą na trh nov├Ż p├ír bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel Powerbeats.

Podanie potvrdzuje, ┼że ide o p├ír bezdr├┤tov├Żch sl├║chadiel od spolo─Źnosti Apple, S├║ vybaven├ę ─Ź├şslom modelu A2015 a obr├ízok prilo┼żen├Ż k spisu ukazuje, ┼że maj├║ podobn├Ż dizajn Apple's Powerbeats 3 sl├║chadl├í.

Jeden ve─żk├Ż rozdiel medzi t├Żmito nov├Żmi sl├║chadlami a Powerbeatsom 3 je umiestnenie k├íbla. Na Powerbeatoch 3, k├íbel vych├ídza z prednej strany sl├║chadiel, ale na t├Żchto mo┼żn├Żch nap├íjac├şch zariadeniach 4, k├íbel vych├ídza zo zadnej strany sl├║chadiel, kde s├║ umiestnen├ę u┼ín├ę h├í─Źiky. To by ich mohlo spr├şjemni┼ą, preto┼że k├íbel bude smerova┼ą sk├┤r za u┼íi a hlavu, ne┼ż aby k├íbel vych├ídzal zo sl├║chadiel pred va┼íimi u┼íami.

Nie je ve─ża ─Ćal┼í├şch podrobnost├ş o t├Żchto nov├Żch sl├║chadl├ích, ktor├ę s├║ s├║─Źas┼ąou prihl├í┼íky FCC. Je mo┼żn├ę, ┼że bud├║ obsahova┼ą to ist├ę Apple H1 ─Źip n├íjden├Ż v Powerbeats Pro a AirPods 2, ─Źo umo┼ż┼łuje podporu slu┼żby ÔÇ×Hey SiriÔÇť, aby ste k nej mali pr├şstup Apple's digit├ílny asistent pomocou iba v├í┼í hlas.

Nie je jasn├ę, kedy Apple spust├ş tieto Powerbeaty 4 sl├║chadl├í, ale teraz, ke─Ć vy─Źistili FCC, s├║ o krok bli┼ż┼íie k zasiahnutiu va┼íich u┼í├ş.