Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

na─Źerpajte sie┼ą pomocou funkci├ş tejto aplik├ície

S GBox m├┤┼żete pripravi┼ą svoje fotografie r├┤znymi sp├┤sobmi na zverejnenie Instagram

─îas je pre─Ź, ke─Ć Instagram bolo to len pre v├ís, aby ste uverejnili fotografiu, v┼żdy ┼ítvorcov├║, s filtrami poskytnut├Żmi samotnou aplik├íciou a mo┼żno pridali or├ímovanie alebo nie. V s├║─Źasnosti sa t├íto aplik├ícia stala jednou z najd├┤le┼żitej┼í├şch soci├ílnych siet├ş na plan├ęte a m├í publik├ície nieko─żk├Żmi sp├┤sobmi.

Trochu zabudnut├ę pr├şbehy, ktor├ş sa u┼ż starali o na┼íu ka┼żdodenn├║ rutinu, ─Źasov├Ż rozvrh Instagram stal sa skuto─Źn├Żm priestorom na vyjadrenie nielen kr├ísy fotografi├ş, ale aj kreativity pou┼ż├şvate─ża.

A ako sa pripravi┼ą teraz na zverejnenie fotografi├ş opatrne vytvoren├Żch tak, aby ich sledovatelia mohli vidie┼ą, p├í─Źi┼ą sa a komentova┼ą? To je miesto, kde prevod, predt├Żm zn├íma ako Grambox.

Instagram  Grambox

Ak chcete by┼ą ├║spe┼ín├ş v Instagram

Ve─ża vec├ş samotn├Żch Instagram u┼ż dnes. Ale ma┼ą v┼íetko a viac na jednom mieste je ve─żk├í v├Żhoda, v┼íak? Preto existuje prevod, Aplik├ícia je k dispoz├şcii zadarmo iOS a robot (s viacer├Żmi mo┼żnos┼ąami n├ístrojov pre sistema z Google), sp├íja nieko─żko n├ístrojov na diverzifik├íciu sp├┤sobu, ak├Żm pou┼ż├şvatelia uverej┼łuj├║ svoje fotografie Instagram,

>> Stiahnite si GBox pre Android.

>> Stiahnite si GBox pre iOS.

Ako prv├Ż s├║bor n├ístrojov pre aplik├íciu na zdie─żanie fotografi├ş a videa, predstavuje prevod prich├ídza s vynikaj├║cimi mo┼żnos┼ąami, ako pred─║┼żi┼ą ┼żivot na soci├ílnych sie┼ąach. Pozna┼ą ich:

Posu┼łte fotografiu

Je to skvel├Ż n├ístroj pre tie panoramatick├ę fotografie, ktor├ę radi rob├şme na v├Żletoch alebo v neuverite─żnej krajine v na┼íich vlastn├Żch mest├ích. V─Ćaka tomu aplik├ícia transformuje va┼íu jedin├║ fotografiu pr├şli┼í dlho a rozdel├ş ju na nieko─żko ┼ítvorcov, ─Ź├şm sa vytvor├ş album, ktor├Ż je vidite─żn├Ż Instagram pos├║vanie obr├ízka do strany. Obr├ízok nie je mal├Ż a d├íva dokonal├Ż pocit kontinuity, preto┼że prevod pri orez├ívan├ş nestrat├ş ┼żiadny obr├ízok.

Nezostrihan├ę publikovanie

Toto je n├ístroj, ktor├Ż je u┼ż zn├ímy t├Żm naj├║primnej┼í├şm pou┼ż├şvate─żom Instagram (a najm├Ą tie star┼íie, od ─Źasu, ke─Ć sa v┼íetko muselo uverej┼łova┼ą v ┼ítvorcovom form├íte). Pomocou neho m├┤┼żete zverejni┼ą fotografiu, ktor├í nie je ┼ítvorcov├í alebo nem├í primeran├║ ve─żkos┼ą, aby mohla by┼ą uverejnen├í obd─║┼żnikovo, bez toho, aby sa nie─Źo stratilo. prevod dokon─Ź├ş to, ─Źo na obr├ízku ch├Żba, dostato─Źn├Żm mno┼żstvom bielych ─Źast├ş, aby sa fotografia dostala na ─Źasov├í os (─Źasov├í os(v angli─Źtine) od nezru┼íen├ęho pou┼ż├şvate─ża.

mrie┼żka

Toto je ─Ćal┼í├ş ┼íiroko pou┼ż├şvan├Ż n├ístroj, najm├Ą digit├ílnymi ovplyv┼łova─Źmi a niektor├Żmi zna─Źkami pr├ştomn├Żmi v E├Ü Instagram, V─Ćaka mrie┼żke m├┤┼że u┼ż├şvate─ż zverejni┼ą ve─żk├║ fotografiu a rozdeli┼ą ju na 9 r├┤zne obr├ízky, ktor├ę na va┼íej profilovej str├ínke zostavuj├║ ur─Źit├Ż druh mozaiky.

Uk├í┼żka funkcie Gbox Grid Pomocou funkcie mrie┼żky m├┤┼żete svoju fotografiu rozdeli┼ą na nieko─żko ─Źast├ş, ktor├ę chcete zverejni┼ą

Glitch

Okrem v┼íetk├Żch n├ístrojov na publikovanie, prevod prid├íva tie┼ż efekt obr├ízku, ktor├Ż sa ─Źasto pou┼ż├şval. Filter s n├ízvom ÔÇ×Z├ívadaÔÇť nie je na internete k dispoz├şcii Instagram a m├┤┼żete ich pou┼ż├şva┼ą bezplatne ako prevod,

Viac nástrojov

Okrem toho v┼íetk├ęho prevod pon├║ka tie┼ż u┼ż├şvate─żovi ─Ćal┼íie n├ístroje, ktor├ę u┼ż s├║ be┼żn├ę v in├Żch aplik├íci├ích alebo dokonca v syst├ęme Windows Instagram, Toto je pr├şpad ÔÇ×Video SplitterÔÇť, ktor├Ż zdie─ża dlh├ę video, tak┼że pri publikovan├ş sa nestrat├ş ni─Ź pr├şbehy pou┼ż├şvate─ża.

S prevod m├┤┼żete tie┼ż robi┼ą ÔÇ×repostyÔÇť in├Żch pou┼ż├şvate─żov, ktor├ş pou┼ż├şvaj├║ tento mal├Ż ┼ít├ştok s n├ízvom Instagram p├┤vodn├í fotografia.

Funkcia op├Ątovn├ęho zadania Gboxu Funkcia Repost v├ím d├íva v├Ą─Ź┼íiu pohyblivos┼ą pri zdie─żan├ş toho, ─Źo chcete

St├íle s prevod, pre t├Żch naj nostalgickej┼í├şch si m├┤┼żete vytvori┼ą t├║ star├║ spomienku na publik├ície, ktor├ę vo va┼íom profile najviac ─Źerpali pomocou aplik├ície Top 9, zvy─Źajne sa pou┼ż├şvaj├║ na konci ka┼żd├ęho roka.

To znamen├í, ┼że prevod je skuto─Źnou ÔÇ×rukou za volantomÔÇť pre ─Źastej┼í├şch pou┼ż├şvate─żov internetu Instagram, digit├ílnych ovplyv┼łova─Źov alebo dokonca pre t├Żch, ktor├ş ich chc├║ iba opusti┼ą ─Źasov├í os kr├ísne, s├║dr┼żn├ę a umeleck├ę. V┼íetko na jednom mieste, jednoduch├ę a jednoduch├ę pou┼żitie.

Nain┼ítalovan├ę a za─Źali pou┼ż├şva┼ą GBOX? V koment├íroch n├ím povedzte, ─Źo si mysl├şte.