Mobiln├ę Spr├ívy, Gadgety, Blogy's Secenziami

NAB 2020 bol zru┼íen├Ż z d├┤vodu koronav├şrusu

NAB 2020 bol zru┼íen├Ż z d├┤vodu koronav├şrusu 1

Prezident a v├Żkonn├Ż riadite─ż NAB Gordon Smith pr├íve vydal ofici├ílny list komunite NAB Show. Vo svetle obav z koronav├şrusu sa NAB 2020 zru┼í├ş a NEBUDE prebieha┼ą v apr├şli. Organiz├ítori v s├║─Źasnosti zva┼żuj├║ mno┼żstvo mo┼żn├Żch alternat├şv. NAB sa m├┤┼że sta┼ą nesk├┤r v roku 2020.

Aj ke─Ć sme d├║fali, ┼że sa tak nestane, o─Źak├ívali sme to na nieko─żko posledn├Żch dn├ş. Potom, ─Źo mnoho vl├íd a spolo─Źnost├ş za─Źalo prij├şma┼ą re┼ítrikt├şvne opatrenia, preto┼że ÔÇ×koronav├şrusÔÇť COVID-19 sa za─Źal ┼í├şri┼ą po celom svete, bola len ot├ízkou ─Źasu, kedy promot├ęri NAB u┼ż nedok├í┼żu odola┼ą tlaku. NAB Show v Las Vegas sa NEM├ü v apr├şli 2020.

NAB 2020 bol zru┼íen├Ż z d├┤vodu koronav├şrusu 2

NAB 2020 Zru┼íen├ę kv├┤li Coronavirus. Obrazov├Ż kredit: cinema5D

Prezident a v├Żkonn├Ż riadite─ż NAB Gordon Smith vydal komunite NAB Show tento list t├Żkaj├║ci sa pl├ínov NAB Show vzh─żadom na obavy z koronav├şrusu:

V├í┼żen├í komunita NAB Show,

Ako viete, v posledn├Żch t├Ż┼żd┼łoch sme pozorne sledovali v├Żvoj koronav├şrusov tak na dom├ícom, ako aj glob├ílnom z├íklade.

V z├íujme rie┼íenia probl├ęmov t├Żkaj├║cich sa zdravia a bezpe─Źnosti na┼íich z├║─Źastnen├Żch str├ín a po konzult├ícii s partnermi v celom medi├ílnom a z├íbavnom priemysle sme sa v apr├şli rozhodli, ┼że sa v├Żstava NAB nepokro─Ź├ş. V s├║─Źasnosti zva┼żujeme nieko─żko mo┼żn├Żch alternat├şv, aby sme pre na┼íu komunitu vytvorili ─Źo najlep┼í├ş z├í┼żitok.

Nebolo to ─żahk├ę rozhodnutie. Na┼í┼ąastie sme toto rozhodnutie nemuseli robi┼ą sami a sme v─Ća─Źn├ş na┼íej komunite NAB Show za spolupr├ícu s nami, ke─Ć sme sa pot├Żkali s r├Żchlo sa rozv├şjaj├║cou situ├íciou. T├íto prehliadka je rovnak├í ako t├í na┼ía a pre n├ís je d├┤le┼żit├ę, aby sme spolu napredovali.

U┼ż takmer 100 rokov poskytuje NAB Show vynikaj├║cu hodnotu a najlep┼íie mo┼żn├ę sk├║senosti pre vystavovate─żov a ├║─Źastn├şkov. Vedeli sme, ┼że ak by sme tieto o─Źak├ívania nemohli splni┼ą, nepokro─Źili by sme ─Ćalej. A ─Źo je d├┤le┼żitej┼íie, udr┼żiavanie bezpe─Źnosti a zdravia komunity je najvy┼í┼íou prioritou NAB; preto odklad├íme vyv├şjaj├║ci sa konsenzus org├ínov verejn├ęho zdravotn├şctva o v├Żzvach, ktor├ę predstavuje koronav├şrus.

St├íle zva┼żujeme najlep┼íiu mo┼żn├║ cestu vpred a ┼żiadame v├ís o trpezlivos┼ą. Zaviazali sme sa presk├║ma┼ą v┼íetky mo┼żn├ę alternat├şvy, aby sme mohli poskytn├║┼ą produkt├şvne prostredie, v ktorom sa priemysel m├┤┼że zapoji┼ą s najnov┼í├şmi technol├│giami, vypo─Źu┼ą si ved├║cich predstavite─żov odvetvia a vytvori┼ą spojenia meniace hry, ktor├ę pos├║vaj├║ n├í┼í priemysel vpred.

Chcel by som zd├┤razni┼ą, ┼że napriek n├í┼ímu sklamaniu z toho, ako bola t├íto v├Żstava ovplyvnen├í glob├ílnymi probl├ęmami v oblasti verejn├ęho zdravia, sme nad┼íen├ş z bud├║cnosti NAB Show a n├í┼ího vz┼ąahu s vami viac ako kedyko─żvek predt├Żm.

Sme v─Ća─Źn├ş za ka┼żd├ęho ─Źlena na┼íej komunity Show. Je to va┼ía v├í┼íe┼ł pre toto odvetvie, v─Ćaka ktorej je NAB Show ├║spe┼ín├Ż rok ─Źo rok, a je to t├í ist├í v├í┼íe┼ł, ktor├í n├ís privedie do bud├║cnosti, ke─Ć sa pozrieme na nov├ę mo┼żnosti koncom tohto roka a nesk├┤r.

Zru┼íenie je obrovsk├Żm probl├ęmom pre v┼íetk├Żch z├║─Źastnen├Żch na NAB Show vr├ítane kina5D. Ch├ípeme v┼íak potenci├ílne zdravotn├ę rizik├í, ┼że v t├Żchto neist├Żch ─Źasoch bude mo┼żn├ę pokra─Źova┼ą v takej ve─żkej udalosti. Budeme v├ís samozrejme informova┼ą, ak pr├şde nie─Źo nov├ę.

Vyhl├ísenie majite─żov k├şn5D Nino Leitner a Johnnie Behiri o NAB 2020 Cancelation:

Zru┼íenie tohtoro─Źnej NAB Show kv├┤li Coronavirus znamen├í, ┼że prv├Żkr├ít v kin├ích5D takmer 12 rokov dlh├í hist├│ria nebude v Las Vegas v apr├şli prich├ídza┼ą lav├şna spr├ív o v├Żstroji a zrejme by sme odtia─ż nemali ─Źo hl├ísi┼ą. keby sme tam i┼íli.

Cel├Ż t├şm cinema5D sa napriek tomu na─Ćalej anga┼żuje v tom, aby na┼íim ─Źitate─żom poskytoval najnov┼íie a najd├┤le┼żitej┼íie spr├ívy o zariadeniach ak├Żmko─żvek mo┼żn├Żm sp├┤sobom. Ako na┼íe v├í┼żen├ę publikum si m├┤┼żete by┼ą ist├ş, ┼że budeme nepretr┼żite pracova┼ą na podobnom v├Żstupe vide├ş a ─Źl├ínkov o novink├ích o produktoch, pravdepodobne rozlo┼żen├Żch na dlh┼íie ─Źasov├ę obdobie za predpokladu, ┼że v├Ą─Ź┼íina v├Żrobcov bude oznamova┼ą nov├ę produkty napriek zru┼íeniu NAB Show ,Pracujeme na tom, aby sme v├ím poskytli skvel├Ż z├í┼żitok zo show, a to aj bez show.

Je zrejm├ę, ┼że ochrana zdravia a bezpe─Źnos┼ą s├║ na prvom mieste, ale vzh─żadom na skuto─Źnos┼ą, ┼że sa NAB nebude kona┼ą, spravodajsk├ę a hodnotiace str├ínky online, ako je kino5D, maj├║ e┼íte v├Ą─Ź┼íiu zodpovednos┼ą pri prezentovan├ş toho, ─Źo je nov├ę a relevantn├ę v na┼íom odvetv├ş.

Nedovo─żte, aby sme sa obmedzili vplyvom pand├ęmie na na┼íu ka┼żdodenn├║ pr├ícu a priemysel. V┼íetci v s├║─Źasnosti dost├ívame ve─ża citr├│nov, n├í┼í t├şm sa ako v┼żdy pok├║si vyrobi┼ą nie─Źo podobn├ę limon├íde. Vpred!

Pl├ínovali ste ├║─Źas┼ą na tohtoro─Źnej NAB Show? Dajte n├ím vedie┼ą v koment├íroch pod ─Źl├ínkom.